Witaj
Gość

Wątek: Ancient Legion - Low - Kamael - PL  (Przeczytany 27793 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Ancient Legion - Low - Kamael - PL
« Odpowiedź #125 dnia: Wrzesień 22, 2009, 08:47:57 pm »
Cytuj
dalej zostawiając w miejscu w którym jeszcze nie dawno się bawił - bagno

Sens tej wypowiedzi można rozumieć dwuznacznie. Tak jak ja to zrozumiałem to mój problem i nie wymuszaj na mnie swojej opinii.

Widzę, że ekipa zaczęła się rzucać na tych którzy odeszli. Bawi mnie to niezmiernie. Mam to w dupie, i nie zniżę się do poziomu ekipy ALa, a szczególności mardil. Onna, bardzo szybko dołączyłaś do ich grona, wyzywając od kłamców. Proszę cię, poszukaj jeszcze parę kruczków, i innych moich kłamstw.
jeśli już coś cytujesz to cytuj całość.
Dla zainteresowanych proszę bardzo:
Mardil: I tak się właśnie kończą oskarżenia nie poparte żadnymi dowodami, ten co oskarża idzie się bawić dalej zostawiając w miejscu w którym jeszcze nie dawno się bawił - bagno.
DoubleSword: Juz przestan sapac mardil, my zniknelismy z serwera a ty zostan w swoim "bagnie"
Mardil: DoubleSword tego bagna ja nie zrobiłam, ale zostanę w nim, bo mi jeszcze zależy, a Tobie życzę miłej zabawy tam gdzie teraz jesteś.


  • Wiadomości: 466

  • Pochwał: 1

Odp: Ancient Legion - Low - Kamael - PL
« Odpowiedź #126 dnia: Wrzesień 22, 2009, 09:01:11 pm »
Pewnie masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Pomogę ci w tym:

Cytuj
ten co oskarża idzie się bawić dalej zostawiając w miejscu w którym jeszcze nie dawno się bawił - bagno.

Czyli idzie się bawić tam gdzie był wcześniej... czyli w bagnie. Miejsce gdzie się wcześniej bawił pewnie jest to AL. Mam nadzieję, że pomogło.

Zresztą, nieważne jaki jest sens wypowiedzi mardil, ważne, że swoje miejsce nazwała bagnem. I o to mi chodziło.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2009, 09:05:11 pm wysłana przez ugh »



Finaly retired, L2 is not fun anymore.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Ancient Legion - Low - Kamael - PL
« Odpowiedź #127 dnia: Wrzesień 22, 2009, 09:14:56 pm »
Widzę, że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, ale nie będę Ci tego wyjaśniać, bo nie mam ochoty.
Ci co nie mają tego problemu co Ty - zrozumieją.


  • Wiadomości: 466

  • Pochwał: 1

Odp: Ancient Legion - Low - Kamael - PL
« Odpowiedź #128 dnia: Wrzesień 22, 2009, 10:09:36 pm »
No i wszystko jasne  8)

Teraz już widzę jak bardzo się myliłem. Ile ekipa poświęciła czasu (no i DALEJ poświęca) na ten elegancki, klimatyczny serwer RPG. Przepraszam, że zrobiłem popeline, i że kłamałem. Co do ekipy, nie mam już żadnych zastrzeżeń co do ich pracy na ALu. Super klimatyczny dziad poświęca każdą wolną chwilę dla graczy. Same zalety, tylko wbijać na serwer.

A ja głupi poprosiłem o usunięcie konta :(
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2009, 10:18:47 pm wysłana przez ugh »



Finaly retired, L2 is not fun anymore.


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

  • Bo tak jest
Odp: Ancient Legion - Low - Kamael - PL
« Odpowiedź #129 dnia: Wrzesień 24, 2009, 05:19:11 pm »
Z wami faktycznie jest coś nie tak.
GM nie dał wam itemów ktore sobie zażyczyliście i walneliście focha. Cały serwer się z was śmieje.

Co do bagna Onna ma rację. Po powyższych postach widać zasady twojego działania.
Za grosz kultury. To przecież gra. Nie odpowiada komuś to zmieniasz serwer i grasz w bierki.
Ale jak się jest pieniaczem lub sfrustrowanym on-lifem i gra cały świat przysłania to każdą swoja decyzję musi ogłosić na forach  :shock:

Ancient Legion jest świetnym miejscem dzięki ludziom, którym tam poznałam oraz pracy ekipy. Trzymać tak dalej!



Ugh, teraz jestes na nowym serwerze, gdzie twoj facet jest(bedzie) GM. Itemów ci nie zabraknie. Wiec po co ten płacz?

Wyluzuj.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2009, 05:37:02 pm wysłana przez Bromba »
Miła i kulturalna ekipa Valdaronu zawsze doradzi:
Weź ty się najlepiej już zamknij albo stul pysk jak zamknij się nie dociera do ciebie


  • Wiadomości: 466

  • Pochwał: 1

Odp: Ancient Legion - Low - Kamael - PL
« Odpowiedź #130 dnia: Wrzesień 25, 2009, 03:41:27 am »
Żeby dla wszystkich którzy to przeczytają było jasne, wytłumaczę dlaczego opuściliśmy serwer:

Nie odeszliśmy z AL z powodu ekipy. Odeszliśmy z powodu braku klimatu na tym serwerze. Wybacz, ale dla mnie samo koksanie do upadłego i walki o spoty nie jest klimatyczne. Do życzenia pozostają też relację pomiędzy graczami, najczęściej ograniczające się do "vendui", "witaj"... i "ktory masz lvl SE?" na privie. Tak ma wyglądać życie w średniowieczu(wg regulaminu)? Po jakimś czasie odnosi się wrażenie, że zdecydowana większość graczy nie obchodzi klimat. Znam osoby, które koksały n-tą postać pod oli, a przy tym farmiły aq, baiumy i inne epiki dla swoich postaci.

Po za tym zawaliła też ekipa. Sama mardil napisała, że nie ma już czasu ani zapału do AL. Nie wierzysz? Sprawdź sobie dział kar, i zobacz za jakie "głupstwa" można było dostać kary. Ekipa się wypaliła, brak nacisku na RPG, spowodowało to co się stało teraz. My odchodzimy jako drugi klan RPG. Wcześniej SD został rozwiązany.

Cytuj
Z wami faktycznie jest coś nie tak.
GM nie dał wam itemów ktore sobie zażyczyliście i walneliście focha.
Co do bagna Onna ma rację. Po powyższych postach widać zasady twojego działania.
Za grosz kultury. To przecież gra. Nie odpowiada komuś to zmieniasz serwer i grasz w bierki.
Pisząc otwarcie do GMów, wiedzieliśmy, że prawdopodbnie nic się nie zmieni. Jeśli wg was, to emo quit to ok

Cytuj
Cały serwer się z was śmieje.
Chociaż coś się dzieje na serwerze :D

Cytuj
Ale jak się jest pieniaczem lub sfrustrowanym on-lifem i gra cały świat przysłania to każdą swoja decyzję musi ogłosić na forach  Shocked

Skąd wiesz ile czasu poświęcam na granie i czym się zajmuje w irl? :shock:
Ja to jestem pikuś jeśli chodzi o usera Onna. Napisała swoje wypociny na conajmniej 3 forach (lineage2.com.pl, al, valdaron) na temat Akarta, podpisując to pod Valdaron. Najlepsze jest to, że na forum AL, ekipa potwierdza, że za ich przyzwoleniem zostały napisane te posty... czyli podpisują się pod nimi: (cytat oczywiście bez pozwolenia mardil)

Shaessen
Cytuj
Powyższe informacje od Onna zostały umieszczone za naszą zgodą.

Bardzo łatwo im przychodzi oskarżanie o złodziejstwo:

Cytuj
Osoba o nicku Akart lub impos89, która współtworzy serwer Valdaron to nikt inny jak złodziej, osoba która przywłaszcza sobie prace innych,

Imo, wersja była następująca (po przeczytaniu topicu o Akarcie ma AL):

unknown user: Droga ekipo AL, znalazłem kody źródłowe z serwera i to na stronie Akarta!
ekipa: super! napiszmy to na wszystkich forach jakie znamy i podczepmy pod to valdaron!

Pogratulować takiego zachowania. Po za tym nikt nie zwrócił uwagi, że te pliki nie były modyfikowane po odejściu Akarta z AL. Nawet nie pokwapili się wysłać pma. Oszczędziło by to wszystkim problemu. Ale ekipa zawsze musi obstawić na swoim - my jesteśmy cacy, oni są be :D

Cytuj
Ugh, teraz jestes na nowym serwerze, gdzie twoj facet jest(bedzie) GM.
Nie wiem do czego pijesz... jaki GM?

Cytuj
Itemów ci nie zabraknie. Wiec po co ten płacz?
:P
Na valdku nie jestem po koks, itemy i dopisz sobie co jeszcze wymyślisz. Ale po coś, czego nie ma na AL - klimat.

Miałem już więcej nie pisać, ale uznałem że zainteresowanym należało by wytłumaczyć co się stało. Od tego momentu możecie mnie tyrać ile wlezie... na temat AL szkoda mi czasu.



Finaly retired, L2 is not fun anymore.


  • Wiadomości: 361

  • Pochwał: 8

  • .
Odp: Ancient Legion - Low - Kamael - PL
« Odpowiedź #131 dnia: Wrzesień 29, 2009, 02:04:58 pm »
Kogo to obchodzi... cieszmy się, że nie sam dziad rządzi serwerem.. :D


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

  • Bo tak jest
Odp: Ancient Legion - Low - Kamael - PL
« Odpowiedź #132 dnia: Wrzesień 30, 2009, 11:21:48 pm »
No właśnie kogo to obchodzi?

Pogniewali się, że ekipa nie robi tego co oni chcą.  :o

Większość zmienia gry i serwery nie obwieszczając tego całemu światu jako dramat. Ale skoro w ten sposób probuje się ściągnąć graczy jednego serwera na inny to już sprawa wydaje się jasna.

Narzekasz na serwer na którym grałaś może pół roku. A ja sobie cenie pracowitość i dyskrecję ekipy. To że nigdy nikt nie usłyszał od nich ani jednego wulgarnego słowa na forum. To że umieją zachować poziom mimo prowokacji.

Akart, którego tak usilnie bronisz (bo jest na twoim Valdaronie) umieścił hasła serwera Ancient Legion w internecie. Podobnie uczynił z plikami i skryptami autorstwa administracji Ancient. Każdy mógł wejść na strone i je zobaczyć. Trudno zaprzeczyć takim dowodom. Dla większości czyn godny potepienia.  Koniec tematu.

Ancient Legion ma już chyba 4 a może 5 lat. To nie jest serwer widmo. I takie sapy osób z ekip innych serwerów nie są czymś nadzwyczajnym. Rózni je jedynie zajadłość.

Trolle szczekają a karawana idzie dalej... :D




*************************************************************************************************************************
http://forum.ancient-legion.pl/-vt8815.htm

http://forum.ancient-legion.pl/topics43/bazar-miejsce-handlu-vt8691.htm

http://www.youtube.com/watch?v=DriTqrxY8Ew&feature=channel_page

http://www.youtube.com/user/SorithAL


« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2009, 12:26:07 am wysłana przez Bromba »
Miła i kulturalna ekipa Valdaronu zawsze doradzi:
Weź ty się najlepiej już zamknij albo stul pysk jak zamknij się nie dociera do ciebie


  • Wiadomości: 361

  • Pochwał: 8

  • .
Odp: Ancient Legion - Low - Kamael - PL
« Odpowiedź #133 dnia: Październik 10, 2009, 06:42:17 pm »
Osobiście nie polecam serwera nowym graczom, klan w którym jest GM może wszystko, a reszta odchodzi z banami. Pewnie na większości serwerów tak jest, ale inne serwery chociaż mają coś innego do zaoferowania.


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

  • Bo tak jest
Odp: Ancient Legion - Low - Kamael - PL
« Odpowiedź #134 dnia: Październik 16, 2009, 08:00:32 pm »
Osobiście nie polecam serwera nowym graczom, klan w którym jest GM może wszystko, a reszta odchodzi z banami. Pewnie na większości serwerów tak jest, ale inne serwery chociaż mają coś innego do zaoferowania.


Należał ci się ban Nozzle. Zastanawia mnie tylko jakim cudem kiedyś ci go zdjeli i dali drugą szanse. Widać GM też może się mylić.


Miła i kulturalna ekipa Valdaronu zawsze doradzi:
Weź ty się najlepiej już zamknij albo stul pysk jak zamknij się nie dociera do ciebie


  • Wiadomości: 361

  • Pochwał: 8

  • .
Odp: Ancient Legion - Low - Kamael - PL
« Odpowiedź #135 dnia: Październik 17, 2009, 11:34:56 am »
Nom, dziad dowiódł, że nie umie oddzielać gry od życia, co nie?
Ale jesteś przydupasem Gmów, więc  pewnie nie przyznasz mi racji, ba nawet pewnie jesteś eriss... :)

ciekawe czemu ten ban mnie nie zdziwił, wiesz? Bo wiedziałam, że kłótnia z cervikiem (waszym nieoficjalnym GMem) tak się skończy. "hyhyhy"


Dlatego już nie muszę dłużej udawać, że jest dobrze na AL, bo nie jest. :) GM rozdaje przedmioty cervanowi, pozwala na robienie serwera pvp i sprawdza bezpodstawnie logi innych na polecenia cervana.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2009, 04:25:28 pm wysłana przez Lamalana »


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

  • Bo tak jest
Odp: Ancient Legion - Low - Kamael - PL
« Odpowiedź #136 dnia: Październik 18, 2009, 11:17:45 pm »
Nom, dziad dowiódł, że nie umie oddzielać gry od życia, co nie?
Ale jesteś przydupasem Gmów, więc  pewnie nie przyznasz mi racji, ba nawet pewnie jesteś eriss... :)

ciekawe czemu ten ban mnie nie zdziwił, wiesz? Bo wiedziałam, że kłótnia z cervikiem (waszym nieoficjalnym GMem) tak się skończy. "hyhyhy"


Dlatego już nie muszę dłużej udawać, że jest dobrze na AL, bo nie jest. :) GM rozdaje przedmioty cervanowi, pozwala na robienie serwera pvp i sprawdza bezpodstawnie logi innych na polecenia cervana.

Nozzle, masz nieźle zrytą banie.

Wypowiedź GM Ancient legion na temat bana Nozzle.

Cytat: Sorith
Ze względu na nowe okoliczności, które wyniknęły niedawno za oszukanie ekipy GM celem usunięcia innego gracza z gry - permban konta. Cwaniactwa tu nie będzie. Dziękujemy.


Cytat: Mardil
Za atakowanie ekipy i rożne nieprzyzwoite docinki w jej stronę. Za atakowanie ekipy do innych graczy na kanałach klan, party, za brak chęci poprawy, dodatkowo za mieszanie świata gry ze światem realnym - permban konta.

Juz raz permban został zdjęty, po czym w ramach "pokuty" zaczęłaś tłumaczyć questy i reklamować serwer, ale to nie zwolniło Cie z obowiązku przestrzegania regulaminu, co więcej byłaś jasno i wyraźnie poinformowana o konsekwencjach tego, że prowokacje (i nie tylko) skończą się przywróceniem permbana. Więcej Twoich logów i tego jak obsmarowujesz ekipę czytać nie chcę. Masz teraz możliwość przenieść się w inne miejsce gdzie będziesz manipulować, prowokować i udawać że nie wiesz o co chodzi, ciekawe tylko czy będą Cie tam trzymać tak długo jak my. Mimo wszystko powodzenia.

http://forum.ancient-legion.pl/topics13/licznik-kar-nozzle-vt6221.htm#114572

Jeśli miałam jeszcze wątpliwości co do słuszności podjętej decyzji przez ekipę, po przeczytaniu twoich wypowiedzi dochodzę do wniosku, że tobie już żaden ban nie pomoże.
W całości popieram decyzje ekipy Ancient Legion jak i administracji innych serwerów, którzy są czujni i eliminują takie osoby jak ty.
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2009, 12:00:00 pm wysłana przez Bromba »
Miła i kulturalna ekipa Valdaronu zawsze doradzi:
Weź ty się najlepiej już zamknij albo stul pysk jak zamknij się nie dociera do ciebie


  • Wiadomości: 361

  • Pochwał: 8

  • .
Odp: Ancient Legion - Low - Kamael - PL
« Odpowiedź #137 dnia: Październik 19, 2009, 06:06:59 am »
Nie znasz sprawy, a jestes alfą i omegą.
Zarzucając mi problemy z psychiką, pokazujesz, że właśnie tobie potrzebne są porady, co zabolała prawda? hihi


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Ancient Legion - Low - Kamael - PL
« Odpowiedź #138 dnia: Listopad 29, 2009, 10:29:33 am »
Sadze ze zamiast reklamy stala sie tu juz prywatna dyskusja  :D
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2009, 10:33:20 am wysłana przez Sartarius »


  • Wiadomości: 323

  • Pochwał: 4

Odp: Ancient Legion - Low - Kamael - PL
« Odpowiedź #139 dnia: Listopad 30, 2009, 09:52:12 am »
Jako iż tak prezentacja nie wygląda a została utworzona dużo lepsza więc na dalsza dyskusje zapraszam http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,32390.0.html.