Witaj
Gość

Wątek: Battle For Dawn Europe - Low - Hellbound OFF - Sierpien  (Przeczytany 65026 razy)

  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Battle For Dawn Europe - Low - Hellbound OFF - Sierpien
« Odpowiedź #450 dnia: Listopad 05, 2009, 11:02:17 pm »
Ally - AxxisShadow, Tsunenori, Insanity i kilka mniejszych klanow tez widzialem :)


  • Banned
  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

Odp: Battle For Dawn Europe - Low - Hellbound OFF - Sierpien
« Odpowiedź #451 dnia: Styczeń 10, 2010, 10:43:04 pm »
BlackCompany i kilka mniejszych ... obecnie sporo osób przybyło albo spowrotem na serwer albo są tu całkiem nowi i zaczynają dopiero.
Ogolnie bardzo fajnie się gra więc zapraszam.


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Battle For Dawn Europe - Low - Hellbound OFF - Sierpien
« Odpowiedź #452 dnia: Luty 21, 2010, 12:27:45 pm »
a ja mam pytanie. Czy dalej jest ten donate na gk ? i w ogole opłaca się zacząć grać na x12 ?


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Battle For Dawn Europe - Low - Hellbound OFF - Sierpien
« Odpowiedź #453 dnia: Luty 21, 2010, 01:13:21 pm »
Rowniez chcialbym widziec jak wyglada sytuacja na serwerze. Czy status online jest w ogole prawdziwy? Jak to jest z dualboxami, sa one dozwolone? I jak poprzednik, czy oplaca sie tu zaczynac grac w porownaniu z nowym dexem, abyssem 10x, frintezza 10x? Dzieki z gory :)


  • Banned
  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

Odp: Battle For Dawn Europe - Low - Hellbound OFF - Sierpien
« Odpowiedź #454 dnia: Luty 24, 2010, 02:50:30 am »
hmmm obecnie coraz ciekawiej to wygląda tzn klany zaczynają się grupować obecnie najsilniejsze ally pod względem ludzi itp to Valkiria = AxxisShadow // Prodigy // Bezpridielas czyli zerg niezły :)

kolejny ... hmm chyba najsilniejszy klan na serwie(ale już nie długo :P ) Vendeta (litwini głownie)
i stare ally w nowym skladzie IMAX - Majestic // Divine

http://bfdr.eu/?page=ally_top1

ogólnie online obecnie wygląda tak że jest jakies ~2 k ludzi (tyle pokazuje) jednak około 1/3 to offline shopy.

Donate nie wygląda w ten sposób bo bezpośrednio za Credit Coins możesz kupić jedynie czapki w grze. Jednak służą one głównie zwiększaniu expa tzn możesz z x12(o ile użyjesz 5 cc) zwiększyć sobie raty na x24 przez 24 godziny.
Jednakże CC jest jakby drugą walutą i mżesz z kimś się zamienić np CC za Draco Bow.

Dual box dozwolony ale wiadomo lepiej grać z ludzmi niż z boxem :D

co do innych serwerów ... no jaki jest nowy DEX Arion każdy widzi ... ogranicznik zrobili 3k ludzi max + 1k ludzi z kontami premium. Czyli więcej niz 4k ludzi tam nie wejdzie + problemy z logowaniem + ddos attack i mega lagi. Fryta i abbys no o tych serwach nie wiem ale słyszałem różne opinie:)
Co do BFDE jest fajnie tłoków nie ma na spotach siege są pvp można znaleźć S grade skompletować też problemu nie ma. S80 jak na lekarstwo więc można rzec że serwer jeszcze nie opiera się głownie na koxach w s80 :D
Wg mnie opłaca się tu zaczynać.
Oto kilka plusów:
+ raty ani duże ani małe - x12
+ na start dostajesz 3 Coiny do expa czyli od 1 do 40 to jest jakies 2 godzinki.
+ Q na 2 profe nie musisz robić bo można kupić Q itemki (tylko na 1 profke robisz q)
+ niedługo gracia wejdzie
+ Offline shop system
+ wszystko działą poprawnie tzn HB island/Crystal Caverns (poza Fortecami)
+ działa system Knight Epaulettes ( z eventa można dostać)
+ drop Q itemków (Varka/IT i inne) x5
Ogólnie szybko się można wykoksać i zasówać oly i pvp :)

jak chcecie więcej info prosze o pm albo gg - 9769906

Zapraszam


  • Banned
  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

Odp: Battle For Dawn Europe - Low - Hellbound OFF - Sierpien
« Odpowiedź #455 dnia: Maj 02, 2010, 03:21:31 pm »
początek maja - wchodzi gracia final