Witaj
Gość

Wątek: Nowy Classic od NC West...  (Przeczytany 113321 razy)

  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #550 dnia: Październik 13, 2018, 01:10:51 am »
raty jak teraz wygladaja bo nie wierze jak nie zobacze ze sa 100% tj x1 jak na skelth


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #551 dnia: Październik 13, 2018, 01:17:50 am »
Nie żeby to miało znaczenie, ale mylicie się. Otóż cały okres stania w kolejce zamyka się w 10 minutach. Jeśli nie zdążycie wejśc na char select to Was wywali jeśli zdążycie, ale w czasie wybierania postaci (tudzież wpisywania pinu) minie 10 minut, też Was wywali. Nie wiem jak dokładnie ma się do tego kolizja z osobą (po kolejce) która ma vipa, czy wywala, czy nie. Jednak to jest pewne na podstawie prób ze stoperem wśród wielu osób, które to testowały i doszły do takich samych wniosków, w tym ja.


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #552 dnia: Październik 13, 2018, 07:48:08 am »
Nie żeby to miało znaczenie, ale mylicie się. Otóż cały okres stania w kolejce zamyka się w 10 minutach. Jeśli nie zdążycie wejśc na char select to Was wywali jeśli zdążycie, ale w czasie wybierania postaci (tudzież wpisywania pinu) minie 10 minut, też Was wywali. Nie wiem jak dokładnie ma się do tego kolizja z osobą (po kolejce) która ma vipa, czy wywala, czy nie. Jednak to jest pewne na podstawie prób ze stoperem wśród wielu osób, które to testowały i doszły do takich samych wniosków, w tym ja.
Tak być może, ale swoje informację o wywalaniu z loginu czerpałem z FAQ na forum.
Nie chce mi się teraz tego szukać.
I doświadczyłem tego w grze - jeśli z małpią zręcznością nie zdążyłem wbić pinu to dostawałem dc.

Jest możliwe, że był to bardziej skomplikowane, pisałem już gdzieś w tym wątku, że po kliknięciu "Cancel" gra wcale nie odnotowywała twojego faktu rozłączenia się, po powtórnej próbie loginu dostawałem komunikat "Account already in use".
A co do logowania vipów to sprawa jest o tyle ciekawa, bo serwer ma cap, to co zrobi, gdy teoretycznie gra 6k na free kontach a vip zechce się zalogować? Logiczne raczej, że da dc jakiemuś free account. Miałem taki przypadek, że mój box dostał dc bez powodu.

Zresztą, nevermind, ja i tak nie będę grać wyczynowo, kto chce serio gonić czołówkę serwera musi wydać kasę na VIP'a, reszta w ostatecznym rozrachunku będzie i tak robić za mięso armatnie. Na tym właśnie polega koreańskie free2play
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #553 dnia: Październik 13, 2018, 09:31:36 am »
Polecam serwer Aden obecnie to nie całe 3 k online  nie musisz wydawać kasy na vip a za kilka  miesięcy  tak czy siak będzie opcja za 4 k ncoinów przeniesienia postaci

będzie tak na bank? widzę info. a będzie można transferować postaci pomiędzy kontami?

I o co chodzi z tym eventem bo nie widzę info , gdzie te minirb stoi ? ;p
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2018, 10:20:39 am wysłana przez alfheimr »


  • Wiadomości: 197

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #554 dnia: Październik 13, 2018, 11:18:45 am »
3 godzina w kolejce ale jeśli się uda wejść to jest postęp, wczoraj nie mogłem się lognąc przez 6h :D


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #555 dnia: Październik 13, 2018, 12:15:18 pm »
Nie wiem czy to prawda, ale podobno od mometu kiedy Ci sie konczy kolejka masz iles tam sekund na zalogowanie sie i wejscie do samej gry jakims charakterem i podobno jest to bardzo mala wartosc ok 10s ...
Nie wiem ile w tym prawdy bo to troche glupio brzmi ale kilka znajomych mowi ze cos w tym jest
Troche teorie spiskowe ludzi z kolejek ale ktos bez wipka moze to przetestowac  :)

Powiem tak zgadza się to, od wczoraj nie wywala mnie z kolejki ale trzeba szybko wejść do gry, pin etc albo od nowa. Dobra rozwiązanie bo inaczej kolejka by trwała wieczność a tak 1500 w kolejce to chyba z godzinę czekania.

Jedną rzecz jaka zjebali to ten event .. na początku serwera kiedy jest więcej niż cap dali event aby każdy zostawiali afk konto koło mini bosa- głupota. Chyba zacznę tutaj grać ale tylko z powodu online. Mam nadzieje, że przez długi czas będzie online 2-3k a nie 200 jak na skelth.
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2018, 12:19:41 pm wysłana przez sobek »


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #556 dnia: Październik 13, 2018, 02:26:06 pm »
Polecam serwer Aden obecnie to nie całe 3 k online  nie musisz wydawać kasy na vip a za kilka  miesięcy  tak czy siak będzie opcja za 4 k ncoinów przeniesienia postaci

będzie tak na bank? widzę info. a będzie można transferować postaci pomiędzy kontami?

I o co chodzi z tym eventem bo nie widzę info , gdzie te minirb stoi ? ;p

https://store.lineage2.com/optional/detail?goodsNo=5001000&_ga=2.58970989.1779092722.1537219347-1350173667.1522972994

Tu są zasady przenoszenia  kont  na Classic włączą opcje za pewne  przy wprowadzaniu patcha lub za jakieś 3-4 miesiące  jest to dla nich duży zarobek więc nie przegapią  :P


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #557 dnia: Październik 13, 2018, 08:23:37 pm »
gdzie stoja te minibossy, gdzie siedza afki?


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #558 dnia: Październik 13, 2018, 09:23:30 pm »
gdzie stoja te minibossy, gdzie siedza afki?
Niedaleko respu na abandoned camp.
i jeden kolo rbka ikuntai.
Nie wiem czy gdzies jeszcze sa.
Chociaz ja nie wiem czy to jakis event, czy one będa zawsze bo na skelthcie widzialem caly czas. dopóki ludzie nie przejda w d grade i c grade to bedzie im sie opłacało tam siedzieć bo ze skrzynek oprócz matsow leca ng armory i bronie.


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 2

  • Pround Anime Fan
    • ANSI!!!
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #559 dnia: Październik 13, 2018, 10:49:10 pm »
To jest event, który kończy się 7 listopada.

https://www.lineage2.com/news/classic-launch-events



  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #560 dnia: Październik 14, 2018, 12:03:01 am »
i jak się uda dostać np postaci 20 lvl na crume do torfe to można C grade trafić na afku lul?


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #561 dnia: Październik 14, 2018, 12:56:02 am »
wtb taxi do torfe :D


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #562 dnia: Październik 14, 2018, 01:34:36 am »
Swietnie ze to pomoglo chociaz czesci z was....
Wiem ze to salmolubne ale...
Pol roku prosze o zniesienie "obserwowany" bo administracja nie miala racji a do dzis za to place ADM PM ME
Fajnie jak by ktos pomogl, wiadomo wiecej spamu lepszy odzew...
Z gory dziekuje
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2018, 01:40:18 am wysłana przez Nemezis »


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #563 dnia: Październik 14, 2018, 08:12:54 am »
Podnieśli reward za questy(?) - z questu dla lowbie w Spider Nest dostałem 3200a, w opisie jest 1000a
Teraz jest tak, że biegają tutaj po pierwszej profie i dopchać się nie można do mobów (Aden)

Wesoły jest ten NCWest.
Pewnie zmiany te dotyczą jednak tylko niskich poziomów, powiedzmy do 50, IMO boją się utracić graczy.
Bardzo dużo błędów logistycznych przy otwarciu serwera IMO gorzej sobie poradzili nżz zwykły priv - nie ograniczyli multibocxa, durny event z itemami od RB, etc.

Pol roku prosze o zniesienie "obserwowany" bo administracja nie miala racji a do dzis za to place ADM PM ME

W jaki sposób płacisz?
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2018, 12:14:49 pm wysłana przez Li »
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #564 dnia: Październik 14, 2018, 11:56:55 am »
Misie kochane, kto mi wytłumaczy jak działa vip i paczka?

Kupujesz paczke za 2400 ncoinów i dostajesz za wydane ncoiny jeszcze vipa 3 na 30 dni. Z tego co widze to vipa mozna:
a) podwyzszac
b) przedluzac

Przedluzenie kosztuje 660 ncoinow na vipie 3. To teraz moje pytanie, jak wyglada to w praktyce? Czy wydajc te 660 ncoinow przypadkiem sobie nie podwyzszam paska wymaganego do kolejnego vipa?


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #565 dnia: Październik 14, 2018, 01:24:54 pm »
Tylko ja mam problemy z tym ncsoft ? Zakładam konto a później nie mogę się na nie zalogować następnego dnia . Wczoraj logowałem się na stronie l2 to przekierowywało mnie na wildstar z jakimś errorem nie będę w to się zagłębiał . Wcześniej zbanowali mi 3 konta i odnieśli się tylko do regulaminu więcej szczegółów nie podali . Idzie dostać ku&(^(&# . Dodam ze nie bawię się w żadne cheaty i inne gówna które psują zabawę z rozrywki .


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #566 dnia: Październik 14, 2018, 01:36:57 pm »
Tylko ja mam problemy z tym ncsoft ? Zakładam konto a później nie mogę się na nie zalogować następnego dnia . Wczoraj logowałem się na stronie l2 to przekierowywało mnie na wildstar z jakimś errorem nie będę w to się zagłębiał . Wcześniej zbanowali mi 3 konta i odnieśli się tylko do regulaminu więcej szczegółów nie podali . Idzie dostać ku&(^(&# . Dodam ze nie bawię się w żadne cheaty i inne gówna które psują zabawę z rozrywki .

 Prawdopodobnie masz coś na dysku  / w folderze nscoftu  co podchodzi pod ban sprawdź swoje ip czy przypadkiem nie wchodzi w proxy Rosyjskie , za nic bana nie dostajesz albo leci z automatu od XiGCode3  lub za ip 


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #567 dnia: Październik 14, 2018, 02:57:00 pm »
Podnieśli reward za questy(?) - z questu dla lowbie w Spider Nest dostałem 3200a, w opisie jest 1000a
Teraz jest tak, że biegają tutaj po pierwszej profie i dopchać się nie można do mobów (Aden)

Nie wiem czy ten Q ma mieć taki reward, ale taki miał od początku. Ogólnie ludzie robili na tym na początku adenę, bo z dropa była słaba. Teraz ludzi jest dużo mniej, ale dalej się w sumie opłaca, bo możesz tam sobie poexpić do ~24 i mieć te 3,2k co paredziesiąt mobów, a potem już w zależności od klasy lecieć na jakieś AOE czy solo spot gdzie dropi tej adeny więcej. Np. w OB w 9 pt ~40.


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

  • Zasady zobowiązują
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #568 dnia: Październik 14, 2018, 04:21:29 pm »
Misie kochane, kto mi wytłumaczy jak działa vip i paczka?

Kupujesz paczke za 2400 ncoinów i dostajesz za wydane ncoiny jeszcze vipa 3 na 30 dni. Z tego co widze to vipa mozna:
a) podwyzszac
b) przedluzac

Przedluzenie kosztuje 660 ncoinow na vipie 3. To teraz moje pytanie, jak wyglada to w praktyce? Czy wydajc te 660 ncoinow przypadkiem sobie nie podwyzszam paska wymaganego do kolejnego vipa?
Kupujesz monety - za samo zakupienie monet nie dostajesz VIP'a
Wydajesz monety w sklepie i w ten sposób nabijasz sobie VIP. Możesz również nabyć cokolwiek w sklepie, co ma wartość w N Coinach i w ten sposób podbić (uzyskać określony poziom VIP)
Do podtrzymania określonego poziomu VIP;a należy wydawać w sklepie odpowiednią ilość monet.
Ja zakupiłem VIP packa przed startem gry, w grze dokupiłem za posiadane wcześniej monety scrolle itp. do uzyskania VIP 4


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #569 dnia: Październik 14, 2018, 05:14:27 pm »
ADEN HEAVY!!!
Lol, musi fama się nieść, ze wstał "darmowy" retailowy classic.
Zaczną odpadać w okolicach 50-60

Nie wiem czy ten Q ma mieć taki reward, ale taki miał od początku. Ogólnie ludzie robili na tym na początku adenę, bo z dropa była słaba. Teraz ludzi jest dużo mniej, ale dalej się w sumie opłaca, bo możesz tam sobie poexpić do ~24 i mieć te 3,2k co paredziesiąt mobów, a potem już w zależności od klasy lecieć na jakieś AOE czy solo spot gdzie dropi tej adeny więcej. Np. w OB w 9 pt ~40.
Nie wiem, w necie jest 1000a i w opisie questu też. Dziwne rzeczy na tym retailu się dzieją.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #570 dnia: Październik 14, 2018, 06:55:23 pm »
ADEN HEAVY!!!
Lol, musi fama się nieść, ze wstał "darmowy" retailowy classic.
Zaczną odpadać w okolicach 50-60

03.11 quitnie większość doterów z packami jak zobaczą tylko jak się expi bez runek a ile będą musieli wydać żeby je spowrotem zyskać.

07.11 kończy się event i połowa serwera (sztuczny tłum) też zrobi quita i na serwie zostanie 1/3 z tego co jest teraz :P

Ja tam czekam na przechwałki na tym forum tych pseudo herosów z doty w przyszłym miesiącu :D
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2018, 07:01:08 pm wysłana przez Nexusetti »


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #571 dnia: Październik 14, 2018, 06:57:25 pm »

[/quote]


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #572 dnia: Październik 14, 2018, 07:45:48 pm »
Hej, dodam swoje pięć groszy.

Gram na serwerze TI, mam wizzarda 39lvl.
Generalnie meta-gaming opiera się na party AOE, na tym lvl ludzie farmią na Lizzardach w Oren. Exp w takim party nawet jak dwóch tanków luruje jest słaby, generalnie po 1h spać się chce, adena mimo że lepiej leci (po update) to jest jej mało, ale za to koszta nie są duże (ss'y).
Odkryłem że znacznie więcej expa na 1h mam grając solo, mam blunta 2-h low-D.

Trochę matematyki.
Kupuję 80 spirit ore na craft SS + po 6 potek na C-speed I ww. Kosztuje mnie to około 80k i w momencie gdy to wszystko zużyje z dropa mam dokładnie tyle samo adeny. Nie muszę kupować Cry-D bo mam jej sporo z itemków skrystalizowanych. Można tak expić, ale gdy trafia do mnie świadomość, że to wszytko można mieć z l2-store (buffy + SS) to cała ta adena którą wydaje na expa wystarczyłaby mi spokojnie aby mieć broń mid-D i szykować się powoli do top-D.

Wystarczy przejść się na miejscówki 40+ i każdy tam używa buffów i SS z l2-store, no i wiadomo adeny na nic nie wydają to mają bronie top-D.

Co by to tym co napisałem nie mówić, to jest dokładnie definicja Pay2Win. Jest mi naprawdę bardzo przykro bo super się grało, ale l2-store po prostu zepsuło balans ludzi którzy płacą lub nie. Nie podoba mi się też, że połowa (lub więcej) populacji na serwie to boxy + rybacy. A osoby które chcą pograć nie płacąc nie mogą się dostać na serwer, nonsens.

Jeśli ktoś chcę mogę sprzedać moją postać za tyle ile wydałem na tą grę = 50 usd. Choć szczerze nie polecam tam grać.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #573 dnia: Październik 14, 2018, 08:04:05 pm »
Tylko ja mam problemy z tym ncsoft ? Zakładam konto a później nie mogę się na nie zalogować następnego dnia . Wczoraj logowałem się na stronie l2 to przekierowywało mnie na wildstar z jakimś errorem nie będę w to się zagłębiał . Wcześniej zbanowali mi 3 konta i odnieśli się tylko do regulaminu więcej szczegółów nie podali . Idzie dostać ku&(^(&# . Dodam ze nie bawię się w żadne cheaty i inne gówna które psują zabawę z rozrywki .
Dokładnie mam ten sam problem, zakładam że łącznie założyłeś więcej niż 3 konta, tzn próbowałeś 4. Ja obszedłem to logując się np z telefonu.
Zabezpieczania są ok ale mogli wprost napisać, że nie można mieć więcej niż 3 konta NC ŁĄCZNIE a nie aktywne czy do l2 classic. Ogólnie jest problem bo nie mogą się zalogować nawet nie wyślesz ticketa ale pewnie i tak przez miesiąc by nie odpisali.


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #574 dnia: Październik 14, 2018, 08:09:14 pm »
Imo zależy od ticketów. Ja w jednej sprawie miałem odpowiedź po kilklunastu minutach (nie dotyczyła żadnych płatności).