Witaj
Gość

Wątek: Nowy Classic od NC West...  (Przeczytany 114361 razy)

  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

    • Darmowe gry MMO dla każdego!
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 23, 2018, 03:44:35 pm »
Poczekajmy do pierwszych dni od startu, jeśli będzie wszystko ok z pingiem to można skrzyknąć tutaj jaką Polską ekipę i zrobić klan. Ja również na 100% będę tutaj grał na start PP+Spoil a potem się zobaczy jak PP będzie miał większy lvl to zrobię PR-a albo TH.


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 23, 2018, 04:27:46 pm »
Poczekajmy do pierwszych dni od startu, jeśli będzie wszystko ok z pingiem to można skrzyknąć tutaj jaką Polską ekipę i zrobić klan. Ja również na 100% będę tutaj grał na start PP+Spoil a potem się zobaczy jak PP będzie miał większy lvl to zrobię PR-a albo TH.

Mnie kusi ten zestaw startowy za 30 dolków. Uważam, że bonusy, które oferuje Ring  (+5000 weight limit = bajka dla PR -15con), oraz Agathon są więcej warte niż ewentualny VIP.  To trochu jak kupowanie kota w worku, bo jak się okaże, że server będzie miał duży delay to raczej odpuszczę sobie granie. W każdym bądź razie jak będzie jakiś clan do gry pod fun (w tygodniu)  i weekendowego maniaczenia to się zgłaszam.


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 23, 2018, 04:31:14 pm »
Poczekajmy do pierwszych dni od startu, jeśli będzie wszystko ok z pingiem to można skrzyknąć tutaj jaką Polską ekipę i zrobić klan. Ja również na 100% będę tutaj grał na start PP+Spoil a potem się zobaczy jak PP będzie miał większy lvl to zrobię PR-a albo TH.

Mnie kusi ten zestaw startowy za 30 dolków. Uważam, że bonusy, które oferuje Ring  (+5000 weight limit = bajka dla PR -15con), oraz Agathon są więcej warte niż ewentualny VIP.  To trochu jak kupowanie kota w worku, bo jak się okaże, że server będzie miał duży delay to raczej odpuszczę sobie granie. W każdym bądź razie jak będzie jakiś clan do gry pod fun (w tygodniu)  i weekendowego maniaczenia to się zgłaszam.

ściągnij sobie obecnego klienta i sprawdź jakie masz pingi w praktyce na godzie. Ściągnij do tego program co zbija ping i jak będzie ci się grało dobrze to kup ten zestaw, a jak nie to nie ryzykuj.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #78 dnia: Wrzesień 23, 2018, 04:45:53 pm »
Jestem weteranem, ostatni raz w l2 grałem chyba z 6 lat temu (około) moja przygoda skończyła się na Gracia Final - RPG-CLUB.

1. Moje pytanie to jak będzie wyglądało expienie na tym serwie? Rate będzie x1 czyli będzie sam grind mobków czy questowanie też?
2. Ile czasu zajmie wbicie 20lvl, 40lvl, 52lvl ?? Ile to mniej więcej godzin dziennie i ile to dni?
3. Generalnie warto grać jedną postacią jako PP, czy lepiej założyć sobie DD do expienia?

Dzięki za odp :)


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

    • Darmowe gry MMO dla każdego!
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 23, 2018, 05:10:15 pm »
Jestem weteranem, ostatni raz w l2 grałem chyba z 6 lat temu (około) moja przygoda skończyła się na Gracia Final - RPG-CLUB.

1. Moje pytanie to jak będzie wyglądało expienie na tym serwie? Rate będzie x1 czyli będzie sam grind mobków czy questowanie też?
2. Ile czasu zajmie wbicie 20lvl, 40lvl, 52lvl ?? Ile to mniej więcej godzin dziennie i ile to dni?
3. Generalnie warto grać jedną postacią jako PP, czy lepiej założyć sobie DD do expienia?

Dzięki za odp :)
Moje doświadczenie z Clasikiem nie jest duże (grałem na dexie x4) i lvl 50 miałem gdzieś po około 1 miesiącu gry. Zaznaczam że w tygodniu grałem max 3-4h a w weekendy do 8-10h. Exspienie różni się od tego co znamy z serwerów Interlude, szczególnie ze względu na brak buffa i dobrych itemów (jak złożysz set d grade to już będziesz się cieszyć;)
Większy nacisk i profity na tej kronicejest granie w party, a także RB daje solidą porcję exspa. Powyżej 50lvlu to chodzenie na rb jest wręcz konieczne jeśli chcesz widzieć postęp na pasku doświadczenia. Nie oznacza to że granie solo jest nieefektywne jednak wymaga sporo samozaparcia na wyższych lvlach.
Ludzie jednak chętnie dołączają do party (pomaga w tym wbudowany system do szukania ludzi) i czuć ten stary klimat z dawnych czasów. wszystko idzie wolniej ale za to frajda ze zdobycia poziomu czy itemków jest znacznie większa.
Co do twoich pytań  o grę solo PP-kiem jest nieco  słabym pomysłem lepiej ciągnąć go na plecach. Niektóre qesty są opłacalne (np na set d grade czy adenkę) ogólnie jest co robić nawet na low lvlu.


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

  • Zasady zobowiązują
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 23, 2018, 06:06:08 pm »
Grałem na starcie Skeltha i było fajnie. Później server wygasł. Jakiś czas temu przeżył drugą młodość - duży napływ graczy.
Próbowałem również sił na Einhasad, ale const party padło i porzuciłem grę. Teraz chętnie wrócę do gry bez spinki, najlepiej w luźnym klanie. Postać: bishop jak będzie jakiś klan z potrzebą na luźnego bisha lub z box'em / HE+supp / SH+EE / WL+WC. Wykluczam BD/SWS. Jeżeli ktoś zbiera leciwych graczy, to się piszę.
Pozdrawiam


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #81 dnia: Wrzesień 23, 2018, 06:23:37 pm »
Jestem weteranem, ostatni raz w l2 grałem chyba z 6 lat temu (około) moja przygoda skończyła się na Gracia Final - RPG-CLUB.

1. Moje pytanie to jak będzie wyglądało expienie na tym serwie? Rate będzie x1 czyli będzie sam grind mobków czy questowanie też?
2. Ile czasu zajmie wbicie 20lvl, 40lvl, 52lvl ?? Ile to mniej więcej godzin dziennie i ile to dni?
3. Generalnie warto grać jedną postacią jako PP, czy lepiej założyć sobie DD do expienia?

Dzięki za odp :)
Moje doświadczenie z Clasikiem nie jest duże (grałem na dexie x4) i lvl 50 miałem gdzieś po około 1 miesiącu gry. Zaznaczam że w tygodniu grałem max 3-4h a w weekendy do 8-10h. Exspienie różni się od tego co znamy z serwerów Interlude, szczególnie ze względu na brak buffa i dobrych itemów (jak złożysz set d grade to już będziesz się cieszyć;)
Większy nacisk i profity na tej kronicejest granie w party, a także RB daje solidą porcję exspa. Powyżej 50lvlu to chodzenie na rb jest wręcz konieczne jeśli chcesz widzieć postęp na pasku doświadczenia. Nie oznacza to że granie solo jest nieefektywne jednak wymaga sporo samozaparcia na wyższych lvlach.
Ludzie jednak chętnie dołączają do party (pomaga w tym wbudowany system do szukania ludzi) i czuć ten stary klimat z dawnych czasów. wszystko idzie wolniej ale za to frajda ze zdobycia poziomu czy itemków jest znacznie większa.
Co do twoich pytań  o grę solo PP-kiem jest nieco  słabym pomysłem lepiej ciągnąć go na plecach. Niektóre qesty są opłacalne (np na set d grade czy adenkę) ogólnie jest co robić nawet na low lvlu.

Porównanie Classica 2.0 z exp rate x4, z official Classic 1.5 to chyba nie jest najlepszy pomysł. Raczej nie polecałbym robić samego PP, większość osób będzie ciągnęło buff boxa na plecach.


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #82 dnia: Wrzesień 23, 2018, 07:22:01 pm »
Jestem weteranem, ostatni raz w l2 grałem chyba z 6 lat temu (około) moja przygoda skończyła się na Gracia Final - RPG-CLUB.

1. Moje pytanie to jak będzie wyglądało expienie na tym serwie? Rate będzie x1 czyli będzie sam grind mobków czy questowanie też?
2. Ile czasu zajmie wbicie 20lvl, 40lvl, 52lvl ?? Ile to mniej więcej godzin dziennie i ile to dni?
3. Generalnie warto grać jedną postacią jako PP, czy lepiej założyć sobie DD do expienia?

Dzięki za odp :)
Moje doświadczenie z Clasikiem nie jest duże (grałem na dexie x4) i lvl 50 miałem gdzieś po około 1 miesiącu gry. Zaznaczam że w tygodniu grałem max 3-4h a w weekendy do 8-10h. Exspienie różni się od tego co znamy z serwerów Interlude, szczególnie ze względu na brak buffa i dobrych itemów (jak złożysz set d grade to już będziesz się cieszyć;)
Większy nacisk i profity na tej kronicejest granie w party, a także RB daje solidą porcję exspa. Powyżej 50lvlu to chodzenie na rb jest wręcz konieczne jeśli chcesz widzieć postęp na pasku doświadczenia. Nie oznacza to że granie solo jest nieefektywne jednak wymaga sporo samozaparcia na wyższych lvlach.
Ludzie jednak chętnie dołączają do party (pomaga w tym wbudowany system do szukania ludzi) i czuć ten stary klimat z dawnych czasów. wszystko idzie wolniej ale za to frajda ze zdobycia poziomu czy itemków jest znacznie większa.
Co do twoich pytań  o grę solo PP-kiem jest nieco  słabym pomysłem lepiej ciągnąć go na plecach. Niektóre qesty są opłacalne (np na set d grade czy adenkę) ogólnie jest co robić nawet na low lvlu.

Porównanie Classica 2.0 z exp rate x4, z official Classic 1.5 to chyba nie jest najlepszy pomysł. Raczej nie polecałbym robić samego PP, większość osób będzie ciągnęło buff boxa na plecach.

Wbiłem prawie całość solo PP do 42 od startu skeltha ;D, ale rzeczywiście jak się gra solo to granie supportem jest pointless. Ja zamierzam grać SWS na mainie, ale zacznę pewnie od crafta + PP a później dopiero zrobie sws'a bo solo i tak nie ma się co męczyć z expieniem na zatłoczonych spotach. Gram w godzinach 17:30 - 21/22 ;) Jak ktoś nie grał na classicu to zazdroszczę mu tego :D bo ja wróciłem do l2 po 5-6 latach nie grania i do dzisiaj jestem zakochany ;)


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #83 dnia: Wrzesień 23, 2018, 08:29:51 pm »
Jak sie sprawdzi wl na tym 1,5 ? Mam zamiar nim pograc+ tyrant I support.  Jak ktos jest zainteresowany wspolna gra to prv


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 23, 2018, 10:05:04 pm »
WL jest super dobry , ale szczerze nie sądze żebyś znalazł spota do aoe na stracie serwera :D I dziwny wybór, po co do niego tyrant ?


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 23, 2018, 10:52:45 pm »
nie grałem nigdy na klasiku, niech mi ktos powie czy duelistą spoko sie gra


  • Wiadomości: 178

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #86 dnia: Wrzesień 23, 2018, 11:20:08 pm »
Widzę ze ustawienia plus ten vip jak na gamecoast


  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #87 dnia: Wrzesień 23, 2018, 11:56:41 pm »
Start za moment. Jakieś PL/INT klany potwierdzone (sensowne). Bym znowu popykał, sprawdziłem lagi na GoDzie i w sumie nie ma tragedii :D Chociaż może ruski będzie lepszą (i tańszą) opcją?
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #88 dnia: Wrzesień 24, 2018, 12:04:18 am »
nie grałem nigdy na klasiku, niech mi ktos powie czy duelistą spoko sie gra

Jak jesteś dobry, to tak:
https://www.youtube.com/watch?v=mXf4a2LnMmc

ale expi się mozolnie  :P


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #89 dnia: Wrzesień 24, 2018, 05:12:05 am »
tak sobie trochę poczytałem i pooglądałem filmików i zastanawiam się nad założeniem samego ES.

No i tutaj moje kolejne pytanie :3 co myślicie o ES na Classic'u?
Czy ES to chętnie brana postać do party? Mam na mysli mage aoe, meele lub rb? Zastanawiam się też aby nie zakładać dual-boxa, skoro prawie każdy będzie miał kogoś na plecach to po co taszczyć kolejnego? Dlatego takim ES będzie mi łatwo znaleźć party przez party-matching? Moje pytanie dotyczny party 40+ :)
Zamierzam kupić tą opcje za 30usd


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #90 dnia: Wrzesień 24, 2018, 07:28:00 am »
tak sobie trochę poczytałem i pooglądałem filmików i zastanawiam się nad założeniem samego ES.

No i tutaj moje kolejne pytanie :3 co myślicie o ES na Classic'u?
Czy ES to chętnie brana postać do party? Mam na mysli mage aoe, meele lub rb? Zastanawiam się też aby nie zakładać dual-boxa, skoro prawie każdy będzie miał kogoś na plecach to po co taszczyć kolejnego? Dlatego takim ES będzie mi łatwo znaleźć party przez party-matching? Moje pytanie dotyczny party 40+ :)
Zamierzam kupić tą opcje za 30usd


ES i KoT są bardzo mocni, ale na 1.5 są po prostu ok. Z każdym kolejnym patchem jest lepiej.

nie grałem nigdy na klasiku, niech mi ktos powie czy duelistą spoko sie gra

 Każdy ma inne zdanie, ale moim zdaniem Glad jest słaby na classicu. Na oly jeszcze jako tako daje rade, ale ogólnie na expie jest lipny, a co do pvp na 70+ robi mały dmg w porównaniu do tyrka, daggerów itd.  Jeśli lubisz glada to polecam tyrka bo nie dość, że na pvp jest lepszy to jak wejdzie 2.0 savior to jest chyba najszybciej expiąca postacią solo.  Zapytaj Fithlaf, który gra na rusku gladem 78 lvl ma podobne zdanie do mnie :p.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2018, 07:39:44 am wysłana przez nawrot »


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: -1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #91 dnia: Wrzesień 24, 2018, 08:20:41 am »
Można skądś pobrać już klienta?


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #92 dnia: Wrzesień 24, 2018, 09:21:45 am »
Można skądś pobrać już klienta?

http://www.lineage2.com/en/news/announcements/lineage-ii-classic-server-launching-october-3.php to ich GOD i zarazem ten sam klient na którym pójdzie klasyk
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2018, 09:26:13 am wysłana przez alfheimr »


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

    • Stream
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #93 dnia: Wrzesień 24, 2018, 09:47:05 am »
Chciałem zagrać OL. Jakiś klan się wybiera?


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

    • Darmowe gry MMO dla każdego!
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #94 dnia: Wrzesień 24, 2018, 12:16:57 pm »
Klanu chyba jako takiego jeszcze nie ma ale ludzi z PL wybiera się sporo ;) jak widzę co się wyprawia na innych forach to ludzie co nie grali po 5-6 lat chcą wrócić do L2. Bardzo mnie to cieszy, online na pewno dopisze, a pierwsze dni w startowych lokacjach to będzie masakra bo moba nie dostaniesz do zabicia ;)

Pobrałem sobie ich aktualną wersje i zrobiłem postać, nie mam lagów jedyne co to mój leciwy komp nie wyrabia w miastach i długo się doczytuje wszystko. Jak wyjdę poza miasto na exsp to wszystko śmiga jak należy ;) Dziwi mnie tylko że na tej kronice będzie działać również classik.

A co do klanów to na pewno powstaną w pierwsze kilka dni po starcie jak ludzie sobie wszystko przetestują i zrobią postacie, wtedy zacznie się dopiero zabawa.


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #95 dnia: Wrzesień 24, 2018, 01:22:43 pm »
Ave

Forteca idzie .

clan page : https://www.facebook.com/fortecaorgpl/

clan group : https://www.facebook.com/groups/f0rteca/

ts undgamers.com

Zapraszamy


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0



  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #97 dnia: Wrzesień 24, 2018, 04:40:04 pm »
L2 nie dotykałem w sumie od lat. Jest jakiś calc/rb map/potrzebne matsy/dropy itd. itp. pod Classic? Były takie pod stare kroniki, ale nie mogę się dogrzebać do niczego sensownego?
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #98 dnia: Wrzesień 24, 2018, 04:50:54 pm »
L2 nie dotykałem w sumie od lat. Jest jakiś calc/rb map/potrzebne matsy/dropy itd. itp. pod Classic? Były takie pod stare kroniki, ale nie mogę się dogrzebać do niczego sensownego?

Oczywiście, że jest. Powiedziałbym, że za najlepszych czasów nie było takiej skarbnicy wiedzy jak jest teraz na:
https://l2wiki.com/classic/Main_Page


Przykładowo skille do classica:
https://l2wiki.com/classic/Human_Fighter

Drop lista+ potrzebne matsy:
https://l2wiki.com/classic/Bow_of_Peril

Raid bossy:
https://l2wiki.com/classic/Raid_Bosses

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2018, 04:58:45 pm wysłana przez wadas »


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #99 dnia: Wrzesień 24, 2018, 05:39:33 pm »
tak sobie trochę poczytałem i pooglądałem filmików i zastanawiam się nad założeniem samego ES.

No i tutaj moje kolejne pytanie :3 co myślicie o ES na Classic'u?
Czy ES to chętnie brana postać do party? Mam na mysli mage aoe, meele lub rb? Zastanawiam się też aby nie zakładać dual-boxa, skoro prawie każdy będzie miał kogoś na plecach to po co taszczyć kolejnego? Dlatego takim ES będzie mi łatwo znaleźć party przez party-matching? Moje pytanie dotyczny party 40+ :)
Zamierzam kupić tą opcje za 30usd


ES i KoT są bardzo mocni, ale na 1.5 są po prostu ok. Z każdym kolejnym patchem jest lepiej.

nie grałem nigdy na klasiku, niech mi ktos powie czy duelistą spoko sie gra

 Każdy ma inne zdanie, ale moim zdaniem Glad jest słaby na classicu. Na oly jeszcze jako tako daje rade, ale ogólnie na expie jest lipny, a co do pvp na 70+ robi mały dmg w porównaniu do tyrka, daggerów itd.  Jeśli lubisz glada to polecam tyrka bo nie dość, że na pvp jest lepszy to jak wejdzie 2.0 savior to jest chyba najszybciej expiąca postacią solo.  Zapytaj Fithlaf, który gra na rusku gladem 78 lvl ma podobne zdanie do mnie :p.

siema, też właśnie rozkminiałem mocno glada i konkluzje mam deko inne także chętnie bym się dowiedział coś więcej od tego Twojego kolegi. :P

Przede wszystkim nie kumam czemu piszecie, że tyrant jest zdecydowanie lepszy niż glad. On do końca nie ma w czym być lepszy oprócz wyciągnięcia trochę więcej DPSu do solo expa.

Jeśli chodzi o regularne expienie w PT to moim zdaniem w ogóle bez sensu rozpatrywać tłuczenie mobów next targetem. Mele aoe PT śwetnie sobie radzą praktycznie wszędzie - ciagniesz WLem, SWSem i kończysz traina właśnie gladami /  tyrami. Widziałem sporo mele pt z 2/3 gladami, które tak expiły i to było po prostu trochę mniej efektywne niż mage AOE. Co do expienia całkiem solo - to czy tyrant czy glad to i tak jest bez sensu. Co Ci po tym, że na tyrze wyciągniesz trochę więcej DPSa jak i tak musisz biegać od moba do moba.  Jak ktoś chce grać jedynie ze sobą to polecam Summonera albo poczekać ze 2 patche.

Jeśli chodzi o PVP to też bym rozbił:

- `daily` pvp czyli wszelkie ganki walki o spoty - tutaj moim zdaniem glad jest o niebo lepszy niż tyrant. W sumie tylko i wyłącznie dlatego, że ma range stuna. Dzięki temu ma jakiekolwiek szanse z magami i lucznikami. PvP na 1,5 to w sumie kto szybciej jebnie stuna. Tyrantem musisz podbiec + o milion łatwiej go zestunować.

- mass pvp - tutaj IMO i jedna i druga klasa to trochę gówno. Tak jak i wszystkie inne mele z resztą. W kolejnych patchach sytuacja, się trochę zmieni - chociażby przez coś tak błahego jak super speed potki. Natomiast range stun glada znowu moim zdaniem przeważa szalę na rzecz glada.

- Oly - z tych samych powodów glad jest lepszy.

Serio nie widzę czemu tyrant miałby być lepszy także chętnie się dowiem jakie macie opinie na ten temat. ;)