Witaj
Gość

Wątek: Nowy Classic od NC West...  (Przeczytany 114357 razy)

  • Wiadomości: 178

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #100 dnia: Wrzesień 24, 2018, 05:43:58 pm »
super aoe mele pt kończy się już w następnych update antaras / the seven sing. W 1.5 deska/wl robi na toi miazgę potem to kupa solo target :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2018, 05:46:37 pm wysłana przez Kloniasz »


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #101 dnia: Wrzesień 24, 2018, 05:50:32 pm »
No nie przekonałeś mnie :P
W takim PT na SOS możesz się wyciągnąć do 70 potem na ABG/BS i spokojnie masz gotowe pt na expienie next targetem w kolejnych patchach, o których mówisz. Aczkolwiek to też trochę kwestia jaki masz gear bo widziałem gdzies frapsa z mele pt expiące aoe na HSie. :P


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

    • Stream
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #102 dnia: Wrzesień 24, 2018, 06:50:03 pm »
Ktoś wie gdzie będą staly serwery? To będzie to samo co na serwerze Naia? Grając teraz na Naia dla testu dochodzę do wniosku, że gra na  NC West niema sensu. Przyjemność z gry przy takim opóźnieniu jest żadna  :(


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #103 dnia: Wrzesień 24, 2018, 07:20:35 pm »
dobre pytanie, ktoś wie?


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #104 dnia: Wrzesień 24, 2018, 07:48:49 pm »
Glad na 1.5 to porażka. Szybciej farmi łukiem na fom niż dualami. Na aoe jest ok bo robi overhity ale potrzebuje ładowarki na plecach i musi wchodzić w traina. Tyrek pali mniej many i bije bezpieczniej. Do tego wszystkie spoty aoe będą zajęte więc czeka was ciągła walka o nie. A każde cp wykosi random pug.
To nie skelth. Na mass pvp wysiada bo kilka bananów i bez many. Dopiero po 76 daje radę na oly i ganki w katach. Ale to na 2.0+
Ogólnie Glad, TK, Pal, PW, TH, PS na 1.5, to kiepskie klasy i męczarnia.

Serwery na 99% tam gdzie godowe. Chociaż ncwest ma BnS w EU więc cień szansy jest. Jednak licencja raczej im zabrania.


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #105 dnia: Wrzesień 24, 2018, 08:10:55 pm »
A mnie ciekawi jakie klasy będą najlepsze na RB w 1.5. W nowszych odsłonach classica najlepiej z RB radzi sobie destro, a zaraz po nim tyrant. Jak to jest w 1.5? Magowie na cdl? 


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #106 dnia: Wrzesień 24, 2018, 10:48:37 pm »
Zmienili godziny Talking Island na - GMT-5
Giran bez zmian :P


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

    • Darmowe gry MMO dla każdego!
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #107 dnia: Wrzesień 24, 2018, 11:12:04 pm »
to jaki będzie4 dla nas odpowiedniejszy, Giran?


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

  • Zasady zobowiązują
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #108 dnia: Wrzesień 25, 2018, 08:15:53 am »
Talking Island na - GMT-5 to 7 godzin różnicy w stosunku do nas.
A jaki jest czas dla servera Girian?


  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #109 dnia: Wrzesień 25, 2018, 09:29:20 am »
Giran jest chyba na GMT+1?
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #110 dnia: Wrzesień 25, 2018, 09:49:05 am »
Ktoś wie gdzie będą staly serwery? To będzie to samo co na serwerze Naia? Grając teraz na Naia dla testu dochodzę do wniosku, że gra na  NC West niema sensu. Przyjemność z gry przy takim opóźnieniu jest żadna  :(

Ja mam ping w okolicach ~160 ale postać rusza się z 0.2 sek opóźnieniem co wkurza.

Mamy jeszcze ponad tydzień, więc można rozejrzeć się za jakimś dobrym VPN.  Ja testowałem trzy:
Battle ping - gra się przyjemnie, cena znośna 5 $/miesiąc
WTFast - rakieta, zero delay, tylko cena odstrasza 10$ za miesiąc to konto na Skeleth :x
Mudfish - najtańszy, ale najbardziej skomplikowany. Podobno za 3$ można nawet 3-4 miesiące pograć.

Na każdym z tych programów widać było ZNACZNĄ różnice, grało się podobnie jak na Skeleth, jak nie lepiej. Ale to były tylko testy, więc może znajdę kogoś, kto używa tych programów na codzień? Interesuje mnie zwłaszcza  Mudfish bo cebula mocno i wolałbym te dolki w item shop władować.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2018, 09:52:31 am wysłana przez wadas »


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #111 dnia: Wrzesień 25, 2018, 10:26:01 am »
witam, nigdy nie grałem na tej kronice jaki tam będzie max level? I kiedy będą dostępne pliki do pobrania?


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #112 dnia: Wrzesień 25, 2018, 10:54:12 am »
witam, nigdy nie grałem na tej kronice jaki tam będzie max level? I kiedy będą dostępne pliki do pobrania?

dzień dobry,
na 'Lineage2 classic 1.5' maksymalny lvl to 75 i sprzęt B grade. Pliki do pobrania sa już dostępne, tj. możesz pobrać klienta gry, aczkolwiek servery pojawią się 3 października.


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #113 dnia: Wrzesień 25, 2018, 11:02:58 am »
Czyli 3 profek nie ma i skilli z nich też?


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #114 dnia: Wrzesień 25, 2018, 11:04:10 am »
Czyli 3 profek nie ma i skilli z nich też?

wejdą wraz z update 2.0. Ale moim zdaniem 1.5 daje więcej frajdy. Zbieranie książek, czy PvP w AL to poezja.


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #115 dnia: Wrzesień 25, 2018, 01:58:35 pm »
Ktoś wie gdzie będą staly serwery? To będzie to samo co na serwerze Naia? Grając teraz na Naia dla testu dochodzę do wniosku, że gra na  NC West niema sensu. Przyjemność z gry przy takim opóźnieniu jest żadna  :(

Ja mam ping w okolicach ~160 ale postać rusza się z 0.2 sek opóźnieniem co wkurza.

Mamy jeszcze ponad tydzień, więc można rozejrzeć się za jakimś dobrym VPN.  Ja testowałem trzy:
Battle ping - gra się przyjemnie, cena znośna 5 $/miesiąc
WTFast - rakieta, zero delay, tylko cena odstrasza 10$ za miesiąc to konto na Skeleth :x
Mudfish - najtańszy, ale najbardziej skomplikowany. Podobno za 3$ można nawet 3-4 miesiące pograć.

Na każdym z tych programów widać było ZNACZNĄ różnice, grało się podobnie jak na Skeleth, jak nie lepiej. Ale to były tylko testy, więc może znajdę kogoś, kto używa tych programów na codzień? Interesuje mnie zwłaszcza  Mudfish bo cebula mocno i wolałbym te dolki w item shop władować.

https://pingzapper.com/
Można jechać na darmowych trialach. Tylko nie wiem jak z ograniczeniami kont na jedno IP u ncwest.


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #116 dnia: Wrzesień 25, 2018, 02:01:47 pm »
Na jakiej zasadzie działa ten pingzapper, że można jechać ciągle na trialu ?.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #117 dnia: Wrzesień 25, 2018, 02:12:12 pm »
Kiedy rusza ten botland?


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #118 dnia: Wrzesień 25, 2018, 02:12:45 pm »
Kiedy rusza ten botland?

Botland rusza 3 października, a jeśli chodzi o godzinę, to jeszcze nie podali.

28 Września będzie stream, będą też rozdawać packi VIPA info:
http://www.lineage2.com/en/news/announcements/lineage-ii-classic-server-launching-october-3.php
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2018, 02:15:11 pm wysłana przez grifcio »


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #119 dnia: Wrzesień 25, 2018, 03:15:04 pm »
Na jakiej zasadzie działa ten pingzapper, że można jechać ciągle na trialu ?.
Trial 7dni, zakładasz nowe konto co tydzień.


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #120 dnia: Wrzesień 25, 2018, 05:15:00 pm »
Jest hype :D


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #121 dnia: Wrzesień 25, 2018, 08:30:28 pm »
https://pingzapper.com/
Można jechać na darmowych trialach. Tylko nie wiem jak z ograniczeniami kont na jedno IP u ncwest.

Nie wiem czy to tylko moja obserwacja, aczkolwiek pingzapper działa u mnie słabiej niż programy, które wcześniej testowałem. Różnica w delay jest praktycznie niezauważalna. |Będę musiał zrobić jeszcze jeden test w weekend zanim się zdecyduję. A co do IP, to programy te nie zmieniają go, tylko optymalizują ewentualną trasę do serwera.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2018, 08:37:59 pm wysłana przez wadas »


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #122 dnia: Wrzesień 25, 2018, 09:07:42 pm »
Spokojnie, mi sie wydaje, ze skoro stawiaja serwer dla europy to licza sie z tym, ze nawet Hiszpania czy podobne lokalizacje beda mialy podobne pingi... Plotki chodza takie, ze maja zrobic proxy tylko jest problem z innova czy sie dogadaja, ale tak jak mowie to sa tylko plotki


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #123 dnia: Wrzesień 25, 2018, 10:11:08 pm »
https://pingzapper.com/
Można jechać na darmowych trialach. Tylko nie wiem jak z ograniczeniami kont na jedno IP u ncwest.

Nie wiem czy to tylko moja obserwacja, aczkolwiek pingzapper działa u mnie słabiej niż programy, które wcześniej testowałem. Różnica w delay jest praktycznie niezauważalna. |Będę musiał zrobić jeszcze jeden test w weekend zanim się zdecyduję. A co do IP, to programy te nie zmieniają go, tylko optymalizują ewentualną trasę do serwera.

Mi pingzapper w ogóle nie działa. Z kolei Battleping tak jak napisałeś - rzeczywiście pomaga. Jeśli przetestujesz coś innego to napisz na forum,.


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #124 dnia: Wrzesień 25, 2018, 10:13:00 pm »
Spokojnie, mi sie wydaje, ze skoro stawiaja serwer dla europy to licza sie z tym, ze nawet Hiszpania czy podobne lokalizacje beda mialy podobne pingi... Plotki chodza takie, ze maja zrobic proxy tylko jest problem z innova czy sie dogadaja, ale tak jak mowie to sa tylko plotki

Obawiam się, że nie... Zwróć uwagę, że Naia, która stoi od października 2010 r. również jest "dla Europy" i laguje. Czyli nie zrobili nic z proxy, aby poprawić lagi. Sądzę, że to samo będzie w przypadku dwóch nowych serwerów Giran  / Talking Island