Witaj
Gość

Wątek: Nowy Classic od NC West...  (Przeczytany 114331 razy)

  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #150 dnia: Wrzesień 26, 2018, 01:37:51 pm »
...


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #151 dnia: Wrzesień 26, 2018, 04:33:13 pm »
Siema wszystkim :D

Mój play style będzie wyglądał tak, że nie chce grać w CP, chcę sobie kilka razy w tyg pograć kilka h - czy w takim playstyle ES summoner, będzie dobrym rozwiązaniem? Chodzi mi o to czy do 50lvl to jest postać chętnie brana przez innych do party? Po 50 pewnie quitne. Chcę tylko poczuć ten klimat z danych lat, endgame mnie nie interesuje :) ale nie wykluczone że mi się spodoba, dlatego ES bo lubię tą klasę

Czy myślicie że tydzień po starcie serwa będzie można kupić Adenę, np na Allegro? Tak samo postacie, np PP na 40lvl itp? Jak myślicie jakie mogą być ceny?


  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #152 dnia: Wrzesień 26, 2018, 05:17:22 pm »
Jak nie liczysz na endgame to z wypowiedzi innych można wywnioskować, że ES będzie spoko. Adena pewnie na początku kilkanaście złotych za 1kk, a postacie ~40lvl pewnie koło 150/200 max?
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #153 dnia: Wrzesień 26, 2018, 05:35:08 pm »
Siema wszystkim :D

Mój play style będzie wyglądał tak, że nie chce grać w CP, chcę sobie kilka razy w tyg pograć kilka h - czy w takim playstyle ES summoner, będzie dobrym rozwiązaniem? Chodzi mi o to czy do 50lvl to jest postać chętnie brana przez innych do party? Po 50 pewnie quitne. Chcę tylko poczuć ten klimat z danych lat, endgame mnie nie interesuje :) ale nie wykluczone że mi się spodoba, dlatego ES bo lubię tą klasę

Czy myślicie że tydzień po starcie serwa będzie można kupić Adenę, np na Allegro? Tak samo postacie, np PP na 40lvl itp? Jak myślicie jakie mogą być ceny?

Tak, będą cię brać do cruma jako healera. Do 50 ES expi jak mag, manę ładuje sobię z summona, po 50 bije już tylko summonem. Na starcie ceny będą kilkaset % wyższe niż za miesiac. Do healowania nie używasz shotów więc summoner jest bardzo tani w farmie.

W IS po jakimś czasie moga pojawić się jedynie rng skrzynki, eventowe skrzynki, broszki z koreii(jak godowe), czapki, inifinite quiver itp.
Dla casuali f2p jest tańsze, dla ludzi aktywnych czy celujących w top, f2p jest o wiele droższe.
 
Czy pufa biednieje sprzedając epiki, itemy? Spierałbym się. Drop skeltha jest ustawiony na aktywność kilku tys. ludzi, a gra i farmi kilkaset.
Te itemy do niego poprostu spływają systematycznie. Minimalny wysiłek, totalna nadpodaż.


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #154 dnia: Wrzesień 26, 2018, 09:00:26 pm »
Poniżej przesyłam link do tabeli porównującej xp pomiędzy L2 oryginalnym, a L2 Classic - łatwo nie będzie....

https://eu.4gameforum.com/threads/536649/


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #155 dnia: Wrzesień 27, 2018, 12:10:53 am »
Szukam jakiegos CP na Giran / Talking , classicowe doswiadczenie jest :)


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #156 dnia: Wrzesień 27, 2018, 08:57:51 am »
Siema wszystkim :D

Mój play style będzie wyglądał tak, że nie chce grać w CP, chcę sobie kilka razy w tyg pograć kilka h - czy w takim playstyle ES summoner, będzie dobrym rozwiązaniem? Chodzi mi o to czy do 50lvl to jest postać chętnie brana przez innych do party? Po 50 pewnie quitne. Chcę tylko poczuć ten klimat z danych lat, endgame mnie nie interesuje :) ale nie wykluczone że mi się spodoba, dlatego ES bo lubię tą klasę

Czy myślicie że tydzień po starcie serwa będzie można kupić Adenę, np na Allegro? Tak samo postacie, np PP na 40lvl itp? Jak myślicie jakie mogą być ceny?

A) NIE kupuje sie postaci .... bo ci ktos je pozniej odzyska na takim lol lvl
Postac bdzie droga, a zreszta bez sensu kupowac 40 PP
Jak juz to min 55 z ksiazkami (te beda drogie jezeli kupisz osobno zwlaszcza Death Whisper) .. chyba ze zrobia custom drop rate ksiazek

A jak zamierzasz to expic do 70/78 to exp... samemu
B) NIE ma gry solo na classiku 1 postacia i tyle... zapomnij z boxami tak ale nie solo 1 postacia, zreszta bez znaczenia :D
ADENE kupowac tydz po starcie tez sie w ogole nie oplaca, ...


2ES + pp/wc/bd/sws soluja room w katach ez po 70

Jak chcesz tak kombinowac, to wbij z 2mc po starcie :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2018, 08:59:55 am wysłana przez mattz »


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #157 dnia: Wrzesień 27, 2018, 09:00:56 am »
Siema wszystkim :D

Mój play style będzie wyglądał tak, że nie chce grać w CP, chcę sobie kilka razy w tyg pograć kilka h - czy w takim playstyle ES summoner, będzie dobrym rozwiązaniem? Chodzi mi o to czy do 50lvl to jest postać chętnie brana przez innych do party? Po 50 pewnie quitne. Chcę tylko poczuć ten klimat z danych lat, endgame mnie nie interesuje :) ale nie wykluczone że mi się spodoba, dlatego ES bo lubię tą klasę

Czy myślicie że tydzień po starcie serwa będzie można kupić Adenę, np na Allegro? Tak samo postacie, np PP na 40lvl itp? Jak myślicie jakie mogą być ceny?

A) NIE kupuje sie postaci .... bo ci ktos je pozniej odzyska na takim lol lvl
Postac bdzie droga, a zreszta bez sensu kupowac 40 PP
Jak juz to min 55 z ksiazkami (te beda drogie jezeli kupisz osobno zwlaszcza Death Whisper) .. chyba ze zrobia custom drop rate ksiazek

A jak zamierzasz to expic do 70/78 to exp... samemu
B) NIE ma gry solo na classiku 1 postacia i tyle... zapomnij z boxami tak ale nie solo 1 postacia, zreszta bez znaczenia :D
ADENE kupowac tydz po starcie tez sie w ogole nie oplaca, ...


2ES + pp/wc/bd/sws soluja room w katach ez po 70

Jak chcesz tak kombinowac, to wbij z 2mc po starcie :)



Jak juz tak chcesz to zacznij tak:

a) wyexp maina + BB
po wbiciu 58 lvl zacznij expac bd/sws (58/...55) wystarczy
b) i graj, f2p to pewnie i tak odpalisz ile kont chcesz nawet z ogr. bedzie trzeba pokombinowac.


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

  • Zasady zobowiązują
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #158 dnia: Wrzesień 27, 2018, 11:04:57 am »
Czy w tej kronice dropi się po zgonie od mobów?
Przy dużej ilości botów (a tak zapewne będzie), to najłatwiejszy sposób na ubranie low level postaci :)


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #159 dnia: Wrzesień 27, 2018, 12:46:20 pm »
Czy w tej kronice dropi się po zgonie od mobów?
Przy dużej ilości botów (a tak zapewne będzie), to najłatwiejszy sposób na ubranie low level postaci :)

Powinno się dropić, niestety (lub stety) zostało to usunięte z gry. Z racji, że częściej to ja byłem ofiarą idiotów, którzy liczyli na łatwy zysk stunując postacie expiące solo, lub robiących quest na subkę w CT, to uważam, że oszczędzi nam to sporo frustracji. Z drugiej strony odpada jeden ze sposobów na boty. Coś za coś.

Jest cały temat poświęcony temu  zagadnieniu na:
https://forums.lineage2.com/topic/2851-drop-on-death/
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2018, 12:48:21 pm wysłana przez wadas »


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: -1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #160 dnia: Wrzesień 27, 2018, 01:00:05 pm »
Jak ktoś potrafi dobrze ustawić bota to jest nie do wydropienia. Już prędzej macro wydropisz. Pytanie czy to też zmienili i czy auto macro  będzie dostępne od 1.5 ?


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #161 dnia: Wrzesień 27, 2018, 05:05:08 pm »
Dwoch graczy 28+ szuka CP, startujemy z chronicle packami. Mozemy grac wszystkim. Jak ktos cos dajcie priv


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #162 dnia: Wrzesień 27, 2018, 05:14:28 pm »
Dawajcie do fortecy, tam jest sila I ciagle rosnie :)


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #163 dnia: Wrzesień 27, 2018, 06:38:43 pm »
Dawajcie do fortecy, tam jest sila I ciagle rosnie :)

Napisalem do was na fb


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #164 dnia: Wrzesień 27, 2018, 07:53:23 pm »
Widze ze Hype jest realny :D jeszcze tylko 6 dni

Jak tam wygląda sprawa Questów? Mam na myśli czy są jakieś konkretne Questy które warto wykonywać daily lub jednorazowo?
Wiem, że na 10lvl jest Quest na broń + SSy i na 25lvl jest Quest na ubranka D grade. Czy poza nimi są jakieś Questy na konkrenych lvlach warte uwagi?
Chodzi mi o Questy do 40lvl


  • Wiadomości: 151

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #165 dnia: Wrzesień 27, 2018, 08:37:19 pm »
Widze ze Hype jest realny :D jeszcze tylko 6 dni

Jak tam wygląda sprawa Questów? Mam na myśli czy są jakieś konkretne Questy które warto wykonywać daily lub jednorazowo?
Wiem, że na 10lvl jest Quest na broń + SSy i na 25lvl jest Quest na ubranka D grade. Czy poza nimi są jakieś Questy na konkrenych lvlach warte uwagi?
Chodzi mi o Questy do 40lvl

Quest na 10 dniową (bodajże) wędkę na 20 lvlu, a tak to same bzdety. Do wielu lokacji jak Orc Baracks, Abandoned Camp, Aligator island itp są questy  na adenę za zabijanie mobków- reward jest bardzo mały, ale jak się tam spędza kilka dni, tygodni to zawsze będzie na waciki.

Spędzisz na tyle czasu na każdym lvlu, że będziesz miał dużo czasu na przeanalizowanie każdego dostępnego na dany moment questa tak czy siak :)


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: -1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #166 dnia: Wrzesień 27, 2018, 10:19:48 pm »
Widze ze Hype jest realny :D jeszcze tylko 6 dni

Jak tam wygląda sprawa Questów? Mam na myśli czy są jakieś konkretne Questy które warto wykonywać daily lub jednorazowo?
Wiem, że na 10lvl jest Quest na broń + SSy i na 25lvl jest Quest na ubranka D grade. Czy poza nimi są jakieś Questy na konkrenych lvlach warte uwagi?
Chodzi mi o Questy do 40lvl

Żadnych q się nie robi. Może poza tym na set d grade w gludin. Jutro stream będzie z NCWesta. A na dniach wyjaśni się czy zaaplikują automacro czy nie.


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #167 dnia: Wrzesień 27, 2018, 10:43:28 pm »
O której godzinie naszego czasu zaczyna się ten stream?


  • Wiadomości: 151

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #168 dnia: Wrzesień 27, 2018, 10:54:53 pm »
O której godzinie naszego czasu zaczyna się ten stream?
20:00


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

    • Darmowe gry MMO dla każdego!
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #169 dnia: Wrzesień 28, 2018, 12:12:32 am »
Z najnowszych informacji jakie wygrzebałem na oficjalnym forum to potwierdzili że maksymalnie otworzymy 3 okna,
Auto-Pick będzie działało wyłącznie na adene (na skelcie chyba tego nie ma, ale podobno od wersji 3.0 taka opcja jest wbudowana w klienta)
 I nadal rozpatrują działanie loop-macro (w najbliższych dniach dadzą odpowiedź)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2018, 12:17:12 am wysłana przez venzer »


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #170 dnia: Wrzesień 28, 2018, 12:40:10 am »
jakiej wersji?


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

    • Darmowe gry MMO dla każdego!
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #171 dnia: Wrzesień 28, 2018, 12:46:20 am »
jakiej wersji?
Wprowadzają auto-pickup adeny już od wersji 1.5 ( na której wystartuje server) oryginalnie ta opcja wchodzi dopiero od wersji 3.0


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #172 dnia: Wrzesień 28, 2018, 09:20:24 am »
jakiej wersji?
Wprowadzają auto-pickup adeny już od wersji 1.5 ( na której wystartuje server) oryginalnie ta opcja wchodzi dopiero od wersji 3.0

auto pickup adeny jest już od 2.0 bodajże na skelthcie.


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #173 dnia: Wrzesień 28, 2018, 10:41:50 am »
Stosował to ktoś na windows 10? Warto?

http://www.leatrix.com/leatrix-latency-fix


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #174 dnia: Wrzesień 28, 2018, 11:10:39 am »
A ja pol roku na einhasadzie myslalem ze nie ma wersji 3.0 tylko dalej 2.0 a tu prosze, czego sie mozna dowiedziec :(