Witaj
Gość

Wątek: Nowy Classic od NC West...  (Przeczytany 114341 razy)

  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #225 dnia: Wrzesień 29, 2018, 07:25:26 pm »
Na jaki serwer sie wybieracie? Po ruchu na forum zapowiada sie ze wiekszosc community pojdzie na talking island (obym sie mylil). Lepiej grac na Giran czy na Talking Island?


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #226 dnia: Wrzesień 29, 2018, 07:30:44 pm »
Na jaki serwer sie wybieracie? Po ruchu na forum zapowiada sie ze wiekszosc community pojdzie na talking island (obym sie mylil). Lepiej grac na Giran czy na Talking Island?
Serwer Giran a Talking Island rozni sie czasem serverowym, eventy na serverze giran takie jak siege / sv bosses (jak wejda) etc. beda w godzinach wieczornych, zas na talking island beda to dla nas godziny nocne 4-6. Wiekszosc osob wybiera sie na TI bo nie oszukujac sie ,servery te dedykowane sa dla regionu NA / SA


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #227 dnia: Wrzesień 29, 2018, 08:08:42 pm »
Tylko Giran (z ruskimi), -5 to różnica 6 godzin, oly zaczynające się o północy, a dailly rb o 3 w nocy. Nie ma to sensu.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #228 dnia: Wrzesień 29, 2018, 09:38:45 pm »
Melee CP poszukuje aktywnych graczy z do


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #229 dnia: Wrzesień 30, 2018, 12:45:15 am »
Ktos wie/sprawdzal czy jak odpale na 2 pc, to moge legalnie grac na 6 kontach? Jest napisane przez moda, ze 3clients per pc na forum czy cos ale not sure
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2018, 12:50:50 am wysłana przez mattz »


  • Wiadomości: 151

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #230 dnia: Wrzesień 30, 2018, 01:24:42 am »
No- grade i D- grade shoty w item shopie potwierdzone. Wprowadzenie C- grade w przyszłości jest rozważane.
Mniejwięcej takie ceny za 1000 sztuk :
 
Cytuj
SS-No grade: 0,75 USD

bSPS-No grade: 3,75 USD

SS-D: 1 USD

bSPS-D: 5 USD

SS-C: 1,75 USD

bSPS-C: 8,75 USD


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #231 dnia: Wrzesień 30, 2018, 01:28:26 am »
No- grade i D- grade shoty w item shopie potwierdzone. Wprowadzenie C- grade w przyszłości jest rozważane.
Mniejwięcej takie ceny za 1000 sztuk :
 
Cytuj
SS-No grade: 0,75 USD

bSPS-No grade: 3,75 USD

SS-D: 1 USD

bSPS-D: 5 USD

SS-C: 1,75 USD

bSPS-C: 8,75 USD

ile w paczcce?


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #232 dnia: Wrzesień 30, 2018, 01:40:14 am »
Było wcześniej pytanie na jaki serwer idziemy, ja ide na Talking Island, to że ogólny czas serwera będzie +6h to imo mega plus, po pierwsze - na 100% nie będzie ruskich, po drugie będzie mało Polaczków, po trzecie na pewno więcej osób będzie grało, po czwarte mentalność ludzi z dwóch Ameryk jest inna niż Europejczyków, ludzie tam grają na większym luzie, możliwe że mimo wszystko będzie więcej osób grających supportem, grałem na wielu Privach i poznałem bardzo wiele osób z Brazylii z którymi dobrze mi się grało.

Ktoś tu deklaruje chęć grania na TI? Swój nick InGame podam po starcie serwa.

Odnośnie lagów - to są sposoby, VPN to protip



  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #233 dnia: Wrzesień 30, 2018, 01:48:50 am »
Było wcześniej pytanie na jaki serwer idziemy, ja ide na Talking Island, to że ogólny czas serwera będzie +6h to imo mega plus, po pierwsze - na 100% nie będzie ruskich, po drugie będzie mało Polaczków, po trzecie na pewno więcej osób będzie grało, po czwarte mentalność ludzi z dwóch Ameryk jest inna niż Europejczyków, ludzie tam grają na większym luzie, możliwe że mimo wszystko będzie więcej osób grających supportem, grałem na wielu Privach i poznałem bardzo wiele osób z Brazylii z którymi dobrze mi się grało.

Ktoś tu deklaruje chęć grania na TI? Swój nick InGame podam po starcie serwa.

Odnośnie lagów - to są sposoby, VPN to protip

Ja mozliwe z paroma osobami, oby dwa serwery i tak beda staly w texasie i tak sobie mysle, ze na EU bedzie rakownia = ruskie.....
Druga sprawa to -5/6h to nie taka tragedia, bo siege itd i tak sa w weekend, i spoty troche bardziej wolne ale i tak nadal bdb duzo ludzi...


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #234 dnia: Wrzesień 30, 2018, 01:49:38 am »
xx


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

    • Darmowe gry MMO dla każdego!
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #235 dnia: Wrzesień 30, 2018, 10:43:31 am »
A co z oly które będzie się zaczynać o 12 w nocy? na Talking island, respawn bossów tak samo. Ruskich nie będzie za dużo, przecież dzień wcześniej otwierają u nich server,  poza tym będą mieli utrudniony dostęp (muszą kombinować z VPN) nie wspominając o tym że ruskie mają pingi jeszcze gorsze od naszych.


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #236 dnia: Wrzesień 30, 2018, 10:46:55 am »
nekro daje rade na klasiku? pod niego zrobic bd+se czy ee+se?


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #237 dnia: Wrzesień 30, 2018, 10:57:58 am »
A co z oly które będzie się zaczynać o 12 w nocy? na Talking island, respawn bossów tak samo. Ruskich nie będzie za dużo, przecież dzień wcześniej otwierają u nich server,  poza tym będą mieli utrudniony dostęp (muszą kombinować z VPN) nie wspominając o tym że ruskie mają pingi jeszcze gorsze od naszych.

12 dla cb 11 dla mnie a i tak klade sie spac o 2 wiec wiesz ;p 3h oly starczy

nekro daje rade na klasiku? pod niego zrobic bd+se czy ee+se?

Jak patrzysz long termowo, to musisz sie dobrze zastanowic czy chcesz grac w CP czy w 'klanie'...

Magowie raczej wymagaja CP, a to istotna sprawa...

Nekro daje rade, ale SH tez jest spoko opcja... Jak bdziesz dotowac na kosci to necro nawet git.
Szczerze? PP+EE+BD ogarnij jakiegos 2giego PC i bdzie git.


Wyexp EE+PP do 52, jak to zrobisz cofnij sie i ogarnij BD z buffem od PP do 46 a potem podciagnij...

BD+ Fish stew imho mozesz tez SE



---
Ja to bym zrobil inaczej, dobrze sie zastanow jak chcesz grac, i szczerze to Elven Elder bedzie duzo bardziej... uniwersalny niz SE, z racji clarity na 70lvl, many itd... a tutaj czy grasz archerem (PR zwlaszcza) czy jakims aoe DD czy magiem, to mana sie przyda.
---
W ogole ten limit 3 boxow to jest z dupci, bo i tak legalnie mozna grac jednak na 2 pc na 6 kontach, czyli lapek i masz tego extra PP.... (4 konta) byly by bardziej rozsadne.


---

W duzym skrocie, najpierw sie skup na bazie tj. min buffer 52 aka PP, a potem mysl o grze, bo nigdy nie wiadomo jak z random pt/oplacalnoscia gry w pt na low lvlach zwlaszcza postacia jak necro, gdzie moga ci nie dorzucac sie do kosci.... /// a bez buffera(ow) sie z miasta nie ruszysz.

PP/Recharger to min. BD tez wazny ale to dodatek.
Osobiscie ja bym wybral EE+fishstew na empa niz SE+fishstew na clarke...
Zwlaszcza, jak Ci sie uda jeszcze BD ogarnac, dlatego ze .. zwyczajnie na swiecie wiecej many + lepszy regen wyjdzie Ci lepiej niz extra 20% z max empa(zakladam ze rybki buffs lv1 bys kupowal, ale mozna tez wyzszy lvl... chyba * nie pamietam), anyway...

Jedno jest pewne, mana bedzie schodzic szybko, a czy te 20% empa pozwoli Ci zabic moba np. na 1 hita mniej zwlaszcza na zerku od PP, emp 1 z rybek i dancie +20% to .... juz tak pewnie nie jest, imho idz w EE.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2018, 11:02:30 am wysłana przez mattz »


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #238 dnia: Wrzesień 30, 2018, 11:11:26 am »
A co z oly które będzie się zaczynać o 12 w nocy? na Talking island, respawn bossów tak samo. Ruskich nie będzie za dużo, przecież dzień wcześniej otwierają u nich server,  poza tym będą mieli utrudniony dostęp (muszą kombinować z VPN) nie wspominając o tym że ruskie mają pingi jeszcze gorsze od naszych.

Inna sprawa, dlaczego Ruscy mieliby farmić na odrobinę mniej popularnym Giran, skoro mogą na Talking Island? Przecież dla farmera strefa czasowa nie odgrywa roli, a adena z TI sprzeda się lepiej, niż ta z Giran.

nekro daje rade na klasiku? pod niego zrobic bd+se czy ee+se?

Necro jest OP na classic.


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #239 dnia: Wrzesień 30, 2018, 11:14:45 am »
A co z oly które będzie się zaczynać o 12 w nocy? na Talking island, respawn bossów tak samo. Ruskich nie będzie za dużo, przecież dzień wcześniej otwierają u nich server,  poza tym będą mieli utrudniony dostęp (muszą kombinować z VPN) nie wspominając o tym że ruskie mają pingi jeszcze gorsze od naszych.

Inna sprawa, dlaczego Ruscy mieliby farmić na odrobinę mniej popularnym Giran, skoro mogą na Talking Island? Przecież dla farmera strefa czasowa nie odgrywa roli, a adena z TI sprzeda się lepiej, niż ta z Giran.

nekro daje rade na klasiku? pod niego zrobic bd+se czy ee+se?

Necro jest OP na classic.

Dlatego, ze jestem prawie pewen ze na Giran pewnie ich nie zbanuja, a znajac NA community to wymusza na administracji zeby ich zbanowali na TI


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #240 dnia: Wrzesień 30, 2018, 11:20:38 am »
A co z oly które będzie się zaczynać o 12 w nocy? na Talking island, respawn bossów tak samo. Ruskich nie będzie za dużo, przecież dzień wcześniej otwierają u nich server,  poza tym będą mieli utrudniony dostęp (muszą kombinować z VPN) nie wspominając o tym że ruskie mają pingi jeszcze gorsze od naszych.

Inna sprawa, dlaczego Ruscy mieliby farmić na odrobinę mniej popularnym Giran, skoro mogą na Talking Island? Przecież dla farmera strefa czasowa nie odgrywa roli, a adena z TI sprzeda się lepiej, niż ta z Giran.

nekro daje rade na klasiku? pod niego zrobic bd+se czy ee+se?

Necro jest OP na classic.

Dlatego, ze jestem prawie pewen ze na Giran pewnie ich nie zbanuja, a znajac NA community to wymusza na administracji zeby ich zbanowali na TI

To jest książkowy argument ` z dupy` :P


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #241 dnia: Wrzesień 30, 2018, 12:18:51 pm »
MAIL POLECIAL - aka POLL do all ... czy chcemy zeby zostawili LOOP MACRO CZY NIE xD


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

    • Darmowe gry MMO dla każdego!
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #242 dnia: Wrzesień 30, 2018, 12:45:27 pm »
MAIL POLECIAL - aka POLL do all ... czy chcemy zeby zostawili LOOP MACRO CZY NIE xD
Przecież administracja NC West już podjęła decyzję (było na live stream) że WYŁĄCZAJĄ LOOP MACRO...
Macro będzie działać jak na Interlude czyli chyba 12 miejsc na komendy i po zakończeniu musisz wcisnąć jeszcze raz aby działalo.


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #243 dnia: Wrzesień 30, 2018, 01:11:53 pm »
MAIL POLECIAL - aka POLL do all ... czy chcemy zeby zostawili LOOP MACRO CZY NIE xD
Przecież administracja NC West już podjęła decyzję (było na live stream) że WYŁĄCZAJĄ LOOP MACRO...
Macro będzie działać jak na Interlude czyli chyba 12 miejsc na komendy i po zakończeniu musisz wcisnąć jeszcze raz aby działalo.

Jak to dobrze, że mam Orbweavera i Nostromo  :P


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #244 dnia: Wrzesień 30, 2018, 01:18:34 pm »
MAIL POLECIAL - aka POLL do all ... czy chcemy zeby zostawili LOOP MACRO CZY NIE xD
Przecież administracja NC West już podjęła decyzję (było na live stream) że WYŁĄCZAJĄ LOOP MACRO...
Macro będzie działać jak na Interlude czyli chyba 12 miejsc na komendy i po zakończeniu musisz wcisnąć jeszcze raz aby działalo.

Jak to dobrze, że mam Orbweavera i Nostromo  :P

I co ci to niby da, ok masz clickera, ale nadal full pt nie postawisz na macrze


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #245 dnia: Wrzesień 30, 2018, 01:21:17 pm »
I co ci to niby da, ok masz clickera, ale nadal full pt nie postawisz na macrze

Mniej niż looping macro, bo tylko jeden box który może mnie asystować (na lapku). Mogę też zostawić pc włączony jak ktoś w party będzie ogarniał targety :)  Jak to mówią: lepszy rydz niż nic.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2018, 01:29:39 pm wysłana przez wadas »


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #246 dnia: Wrzesień 30, 2018, 02:32:23 pm »
Z tego co czytam to Giran ma być z eu time ale za to największy Rak serweru skelth idzie tam więc zniszczy tamty serwer jak skeleth.  Lepsza alternatywa IT dla zabawy. No zobaczymy jak to się wyklaruje.


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #247 dnia: Wrzesień 30, 2018, 03:16:48 pm »
Na pewno dostawią jakieś dodatkowe jako bufor. Dobra opcja na kilka miesięcy zanim połączą.


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

  • Zasady zobowiązują
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #248 dnia: Wrzesień 30, 2018, 03:20:58 pm »
Może ktoś polecić jakiegoś VPN'a (najlepiej darmowego). Chociaż płatny w rozsądnych granicach również mile wdziany.
Testowałem NAIA wczoraj i pingi uniemożliwiają normalną grę.


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #249 dnia: Wrzesień 30, 2018, 03:25:46 pm »
Może ktoś polecić jakiegoś VPN'a (najlepiej darmowego). Chociaż płatny w rozsądnych granicach również mile wdziany.
Testowałem NAIA wczoraj i pingi uniemożliwiają normalną grę.

https://forums.lineage2.com/topic/3125-for-eu-players-struggling-with-ping/