Witaj
Gość

Wątek: Nowy Classic od NC West...  (Przeczytany 114352 razy)

  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #250 dnia: Wrzesień 30, 2018, 03:35:28 pm »
Z tego co czytam to Giran ma być z eu time ale za to największy Rak serweru skelth idzie tam więc zniszczy tamty serwer jak skeleth.  Lepsza alternatywa IT dla zabawy. No zobaczymy jak to się wyklaruje.

Panowie. pomyślcie logicznie, na Giran z GMT +1 będzie grała cała Europa, ruskim startuje nowy serwer 2 października czyli dzień przed "naszym" więc ze wschodu przyjdą tylko gold farmerzy(po co normali ruskie mieliby się męczyć z Vps'ami zmianami ip i pingami jak u nich startuje nowy serwer gdzie nie banują za inny język na czacie jak angielski),  ale nawet oni się na Giran nie zatrzymają bo dla nich to bez różnicy jeżeli chodzi o ping bo oby 2 serwery będą postawione w tym samym miejscu czyli Ameryce, a oni też jakiś tam mózg mają i pójdą tam gdzie zdecydowanie więcej zarobią, gdzie będzie dużo leniwych i bogatszych graczy czyli na "Talking Island" serwer amerykanów.

Co do EU community z skeletha to nie będzie tak że nagle skeleth będzie pusty bo wszyscy przejdą na ten serwer, w najlepszym wypadku będzie to kilka % tamtejszej Europejskiej społeczności co się nie odnalazła na skelethie i szukają czegoś nowego, można ta tezę poprzeć tym ile w tym temacie jest osób ze skeletha którzy bronią swojego serwera jak pitbulle ze wścieklizną, a ten próbują obrzucić błotem.

Powiedzcie lepiej jak wygląda tam sprawa "Sealed Runes" będą dropić od razu czy trochę później zostaną dodane do dropów z RB? a może dopiero w patchu 2.0?


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #251 dnia: Wrzesień 30, 2018, 03:55:04 pm »
Jeżeli nie widzisz różnicy między itemami które ktoś wyfarmił i chce sprzedać a itemami które omijają wszystkie aspekty gry jak online/drop rate czy ostatecznie itemy które są tylko w l2storze to mogę się tylko domyślać jak okropnie was ten puffa zniszczył.

Powtarzasz się, bo to samo pisałeś kilka stron wcześniej. Jeśli nie widzisz różnicy między epikami i broniami  +16, a scrollami na expa, to nie mamy o czym dyskutować. Typowa mentalność ofiary: ktoś trzyma server pod butem, a ten jeszcze go broni. Może jeszcze dajesz mu zarobić? Syndrom sztokholmski?
I oszczędź nam tego czarnowidztwa, bo już jednego Nostradamusa mamy w tym temacie. Jak dodadzą itemy P2W to będzie mass quit, ale póki co mamy fajny item shop, podobny do tego jaki jest w japońskiej wersji.  Pozwól ludziom cieszyć się starem servera na najlepszej kronice  i wracaj do tematu poświęconego serverowi na którym grasz :)

Widzę jakieś problemy z logicznym myśleniem i czytaniem, pufa rozumiem pierwszego dnia serwera sprzedawał "epiki i bronie +16"? Ja jestem tym co zarabia nigdy inaczej. Nie czarnowidztwo tylko doświadczenie, grałem na CZTERECH offowych f2p a ty? KAŻDY zaczyna się tak samo czyli "fajny item shop" a po 3 miesiącach wielki płacz bo przecież TEN miał być inny, nie miał i żaden nie będzie. F2P ncw, proszę mnie nie wyganiać jestem w odpowiednim temacie... :)


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #252 dnia: Wrzesień 30, 2018, 04:00:15 pm »
Jeżeli będzie jakaś ekipa która nie ma spiny co do czasu gry i wg to proszę o wiadomość .


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #253 dnia: Wrzesień 30, 2018, 04:05:23 pm »

Widzę jakieś problemy z logicznym myśleniem i czytaniem, pufa rozumiem pierwszego dnia serwera sprzedawał "epiki i bronie +16"? Ja jestem tym co zarabia nigdy inaczej. Nie czarnowidztwo tylko doświadczenie, grałem na CZTERECH offowych f2p a ty? KAŻDY zaczyna się tak samo czyli "fajny item shop" a po 3 miesiącach wielki płacz bo przecież TEN miał być inny, nie miał i żaden nie będzie. F2P ncw, proszę mnie nie wyganiać jestem w odpowiednim temacie... :)

4 offowe z czego każdy GOD czyli esencja p2w. Więcej ruskich będzie na Giran ale oni znikną po kilku miesiącach bo to będą głównie train kraśki, sklepiki, wędki. Zarobią co moga na starcie serwa i tyle.


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #254 dnia: Wrzesień 30, 2018, 04:24:01 pm »
Ciekawe czy WC będzie miał poprawione vampa czy nie. Bo od której kroniki miał jak se?


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #255 dnia: Wrzesień 30, 2018, 07:02:53 pm »
Ciekawe czy WC będzie miał poprawione vampa czy nie. Bo od której kroniki miał jak se?

A czemu miałby mieć coś 'poprawione' skoro to te same pliki? :o


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #256 dnia: Wrzesień 30, 2018, 07:27:04 pm »
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2018, 07:31:07 pm wysłana przez wadas »


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #257 dnia: Wrzesień 30, 2018, 07:35:52 pm »
Ciekawe czy WC będzie miał poprawione vampa czy nie. Bo od której kroniki miał jak se?

https://l2wiki.com/classic/Vampiric_Rage_-_Shillien_Elder
https://l2wiki.com/classic/Chant_of_Vampire_-_Warcryer

wydaje mi się, że koledze chodziło o to że vamp od wc jest znacznie słabszy niż ten od se ...
https://eu.4gameforum.com/threads/558419/


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #258 dnia: Wrzesień 30, 2018, 07:53:54 pm »
Coach bo Vamp WC obecnie jest jak Vamp SE, a był zdecydowanie słabszy. W jakimś update go poprawili, a Spenk pytał się czy na tym custom 1.5 już to będzie poprawione czy nie.


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #259 dnia: Wrzesień 30, 2018, 09:58:38 pm »
wiadomo o której godzinie wstanie?


  • Wiadomości: 151

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #260 dnia: Wrzesień 30, 2018, 10:05:05 pm »
Nie, w następnym tygodniu więcej info, w tym patchnotes odnośnie całej kroniki.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #261 dnia: Wrzesień 30, 2018, 10:20:37 pm »
Polskie Melee CP wybierające się na server Giran z prime time 21;00-24/1:00 poszukuje ludzi mających doświadczenie w L2C Aktualnie brakuje nam 3 osób a mianowicie :
1. Dagger
2. EE
3. BD

Kontakt poprzez forum bądź na discordzie: kioskarzl2#9887


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #262 dnia: Wrzesień 30, 2018, 11:42:17 pm »
Witam. Jaki przedział wiekowy aktualnie w teamie?


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #263 dnia: Październik 01, 2018, 12:07:23 am »
w sumie macie racje, nie ma się co tak spinać przy tej grze, free off to coś w sam raz do popykania po robocie, testował ktoś może VMare  VirtualMachine czy coś podobnego odpalenia więcej kont?


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #264 dnia: Październik 01, 2018, 12:28:10 am »
w sumie macie racje, nie ma się co tak spinać przy tej grze, free off to coś w sam raz do popykania po robocie, testował ktoś może VMare  VirtualMachine czy coś podobnego odpalenia więcej kont?
nie dziala, jest platny bypass coprawda ale to sie az prosi o bana xD


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #265 dnia: Październik 01, 2018, 12:29:36 am »
Zróbmy trochę matematyki:

Kupując packa za 30 usd dostaniemy na miecha +50% expa i potionki na expa...
+50% za rune + 30% za potionka + 15% z Clanu = około rate x2.2
Czyli grając bez dopałek gdy się wbije 45% paska expa, ktoś na dopałkach wbije level, to daje ogromną przewage.
Jak myślicie ile czasu zajmie wbicie 40lvl z taki boostem?

Pytanie:
- czy według was to że na serwie będzie można odpalić 3 okna to plus czy minus? Zastanawiam się czy z tego serwa (jak każdego priva) nie zrobi się box land
- czy questy na pierwszą i drugą profkę trzeba robić? Jeśli tak to różnią się czymś np z Interlude?


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #266 dnia: Październik 01, 2018, 12:43:27 am »
taka jest koncepcja f2p , niby nie trzeba płacić ale jeśli zapłacisz zdobędziesz przewagę i tak wyścig szczurów będzie się nakręcał

A serwer to pewnie będzie dziki zachód


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #267 dnia: Październik 01, 2018, 12:48:09 am »
Zróbmy trochę matematyki:

Kupując packa za 30 usd dostaniemy na miecha +50% expa i potionki na expa...
+50% za rune + 30% za potionka + 15% z Clanu = około rate x2.2
Czyli grając bez dopałek gdy się wbije 45% paska expa, ktoś na dopałkach wbije level, to daje ogromną przewage.
Jak myślicie ile czasu zajmie wbicie 40lvl z taki boostem?

Pytanie:
- czy według was to że na serwie będzie można odpalić 3 okna to plus czy minus? Zastanawiam się czy z tego serwa (jak każdego priva) nie zrobi się box land
- czy questy na pierwszą i drugą profkę trzeba robić? Jeśli tak to różnią się czymś np z Interlude?

3 konta to absolutne minimum
raty x2 to tylko na +


  • Wiadomości: 151

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #268 dnia: Październik 01, 2018, 12:56:31 am »
potionki = "exp scrolle", które są najnormalniejszą rzeczą, które DOSTAJE się za daily quest reward, lvl up rewards, wyciąga się chociażby z zamków, czy oly w późniejszych patchach, nie spotkałem się, żeby ktoś kiedykolwiek na to narzekał. Jest to rzecz dostępna praktycznie dla każdego, dopóki nie będzie ich w item shopie- nie wpływają na rozgrywkę. Tak, scrolle na expa i runa expa są najbardziej wartościową rzeczą w launch packach.

50% expa z runy- jak dla mnie jedyny powód dla, którego launch packa za 30$ jest lepszy od tego za 10$. Czy się opłaca? pewnie tak, ale classic to maraton. kilka MIESIĘCY grania więcej, w późniejszym etapie będzie oznaczało pojedyncze różnice w lvlach.  Nie wspominając już o tym, że np na oly, mniejszy lvl jest w większości przypadków bardziej korzystny.

15% więcej expa z clanu? z tego co pamiętam to bardzo ciężko to wbić dla klanu, a o miejscu dla boxa w takim klanie praktycznie można zapomnieć. Klany z 10% będą i tak oblegane.

40 lvl BEZ tego takich boostów coś koło miesiąca się chyba wbijało (graniem na 1-2 postaciach), bez try-hardowania.

Tak, to będzie boxland, z uwagi na obecność "auto- fishingu", większa ilośc boxów ma coraz większy sens.

Tak questy na profesje trzeba robić, na 2 klase polecam poszukać questów 3in1 na necie, gdzie są przedstawione odpowiednie kroki z 3 questów na raz, aby wydać jak najmniej adeny na teleporty( które będą bolesne w kosztach). Na pewno coś się różnią od tych z interlude, ale nie wiele. Zasadę mają mniejwięcej taką samą.


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #269 dnia: Październik 01, 2018, 01:13:16 am »
potionki = "exp scrolle", które są najnormalniejszą rzeczą, które DOSTAJE się za daily quest reward, lvl up rewards, wyciąga się chociażby z zamków, czy oly w późniejszych patchach, nie spotkałem się, żeby ktoś kiedykolwiek na to narzekał. Jest to rzecz dostępna praktycznie dla każdego, dopóki nie będzie ich w item shopie- nie wpływają na rozgrywkę. Tak, scrolle na expa i runa expa są najbardziej wartościową rzeczą w launch packach.

50% expa z runy- jak dla mnie jedyny powód dla, którego launch packa za 30$ jest lepszy od tego za 10$. Czy się opłaca? pewnie tak, ale classic to maraton. kilka MIESIĘCY grania więcej, w późniejszym etapie będzie oznaczało pojedyncze różnice w lvlach.  Nie wspominając już o tym, że np na oly, mniejszy lvl jest w większości przypadków bardziej korzystny.

15% więcej expa z clanu? z tego co pamiętam to bardzo ciężko to wbić dla klanu, a o miejscu dla boxa w takim klanie praktycznie można zapomnieć. Klany z 10% będą i tak oblegane.

40 lvl BEZ tego takich boostów coś koło miesiąca się chyba wbijało (graniem na 1-2 postaciach), bez try-hardowania.

Tak, to będzie boxland, z uwagi na obecność "auto- fishingu", większa ilośc boxów ma coraz większy sens.

Tak questy na profesje trzeba robić, na 2 klase polecam poszukać questów 3in1 na necie, gdzie są przedstawione odpowiednie kroki z 3 questów na raz, aby wydać jak najmniej adeny na teleporty( które będą bolesne w kosztach). Na pewno coś się różnią od tych z interlude, ale nie wiele. Zasadę mają mniejwięcej taką samą.

Z tego co kojarzę na Strimie w item shopie były te potki na expa, sugerując się tym linkiem faktycznie różnica jest tylko kilku lvli
https://l2wiki.com/classic/Character_Level
ale to wciąż sporo

Apropo fishingu, szukałem na necie i dokopałem się do informacji że łowić można od 20lvl i ma się za to expa. Jeśli będzie auto-fishing to wnioskuję, że można zostawić jedno okno na kilka godzin i ryby same się łowią, tak? Jeśli tak to czy postać łowiąca ryby 24h = suma expa z 24h łowienia będzie większa/mniejsza od farienia inne postaci bez tryhardowania?


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #270 dnia: Październik 01, 2018, 01:38:43 am »
z łowienia to nie będzie za dużo expa nie wiem jak to będzie ustawione ale na takim skelcie 8h łowienia to może ~ 10 % na 40 lvlu , chociaż na starcie serwera to zawsze coś. No i te kilka h trzeba łowić żeby wędka się zwrociła ;p


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #271 dnia: Październik 01, 2018, 04:57:24 am »
z łowienia to nie będzie za dużo expa nie wiem jak to będzie ustawione ale na takim skelcie 8h łowienia to może ~ 10 % na 40 lvlu , chociaż na starcie serwera to zawsze coś. No i te kilka h trzeba łowić żeby wędka się zwrociła ;p

8h = 10%
24h = 30%
3 dni = około 1lvl
30dni = około 10lvl ..... czyli w miesiąc z łowienia 24/7 z 40lvl można wbić około 50lvl ?

Ktoś to może potwierdzić?


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #272 dnia: Październik 01, 2018, 07:05:36 am »
na wiekszych levelach 20 minut farmy da Ci więcej niż doba łowienia
na 20lvl lowienie przez miesiac nonstop da cos koło 28/29
na 60lvl doba dawała cos kolo 1.5%

kronika bedzie najnowsza, to samo co skelth czy ru, z wylaczonymi bosami lokacjami itemami itd. zeby symulowac wersje 1.5
rybki to glownie +10% expa i op buff scrolle na start


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

    • Stream
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #273 dnia: Październik 01, 2018, 09:24:56 am »
Proponuje moderatorom forum utworzyć już odpowiedni dział dla tego serwera i rozdać bany za niepotrzebny spam.

Chętną osobę proszę o zebranie info w całość co wiemy na 100% i przedstawienie w 1 poście aby nie latać po 11 stronach gadce o niczym.

Przydałby się też dział rekrutacji do klanów/CP.

Wszystkich tych którzy nie będą mogli zagrać zapraszam na mój stream www.twitch.tv/mrerni




  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #274 dnia: Październik 01, 2018, 10:08:42 am »
Powodzenia wszystkim na nowym serwerze, mam nadzieje że będziecie się bawić dobrze pamiętajcie tylko że droga powrotna na Skelth nie jest zamknięta dla was :)
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99