Witaj
Gość

Wątek: Nowy Classic od NC West...  (Przeczytany 114341 razy)

  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #275 dnia: Październik 01, 2018, 10:12:31 am »
Powodzenia wszystkim na nowym serwerze, mam nadzieje że będziecie się bawić dobrze pamiętajcie tylko że droga powrotna na Skelth nie jest zamknięta dla was :)

 hahaha


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: -1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #276 dnia: Październik 01, 2018, 10:23:16 am »
Powodzenia wszystkim na nowym serwerze, mam nadzieje że będziecie się bawić dobrze pamiętajcie tylko że droga powrotna na Skelth nie jest zamknięta dla was :)

Pufie też to powiedziałeś ?

edit. Zanim nie ogłoszą patchnota nie ma co się spinać co będzie na serwie a co nie. Bo to się może jeszcze pozmieniać. A i tak wszystkich informacji nie dali na streamie.
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2018, 10:24:55 am wysłana przez greenday »


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #277 dnia: Październik 01, 2018, 11:04:54 am »
Jeżeli to prawda że ROA idzie w 5 cp ,pufa, fisher to Catki i LOA ludzie będą oglądać na screenach :) ewentualnie zapraszam na Skeltha tutaj można wejść :)
A co do serwera to tak jak napisałem bawcie się dobrze na pewno ludzie będą mieli fun na początku jak zawsze ale co będzie później to czas pokaże, jestem ciekaw czy z biegiem czasu L2store będzie wyglądało jak na koreańskich serwerach.
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #278 dnia: Październik 01, 2018, 11:19:17 am »
ja pitole to nie jest temat o skelthcie. Dajcie sobie juz siana. A i jeszcze pytanie do tych co kombinuja zeby odpalic wiecej niz 3 okna. Jak na tej kronice chcecie ciagle grac solo to nie wiem czy dobijecie 40 lv :>

a macie gdzies spis questow poczatkowych co warto robic? pierwsza ng bron albo jakis armor
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2018, 11:24:14 am wysłana przez 2stowa2 »


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #279 dnia: Październik 01, 2018, 11:33:03 am »
ja pitole to nie jest temat o skelthcie. Dajcie sobie juz siana. A i jeszcze pytanie do tych co kombinuja zeby odpalic wiecej niz 3 okna. Jak na tej kronice chcecie ciagle grac solo to nie wiem czy dobijecie 40 lv :>

a macie gdzies spis questow poczatkowych co warto robic? pierwsza ng bron albo jakis armor


https://l2wiki.com/classic/Quests_for_Levels_1%E2%80%9440 yw

Najśmieszniejsze jest to, że już pierwsze questy w classicu dają xp ale bez SP xD Zastanawiam się też, jak to będzie wyglądało przy tych boostach ze startu, bo xp powinien dość szybko za****** + robienie tych quest może być bardzooooooooooooooo żmudne i prawdopodobnie większość ludzi sobie je odpuść, ze względu na czas oczekiwania na respawn mobów.
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2018, 11:36:00 am wysłana przez Coach »


  • Wiadomości: 151

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #280 dnia: Październik 01, 2018, 11:50:16 am »
Questy na expa na classicu? Zapomnijcie.


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #281 dnia: Październik 01, 2018, 12:23:40 pm »
Questy na expa na classicu? Zapomnijcie.

Od seven sign wchodzą daily hunting missions. Na 65+ lvlu robisz 2 questy polegające na zabiciu 30 mobów i dostajesz do kupy 20 scrolli +1kk exp. Dziennie. Także przez miesiąc można wyciągnąć 600kk xp grająć 30 minut dziennie.


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #282 dnia: Październik 01, 2018, 12:37:47 pm »
nie no wiem ze duzo ludzi bedzie na starcie ale ja chcem tylko wiedziec ktore q robic zeby jakis pierscionek lepszy wpadl albo miecz troche lepszy lub armor :)


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #283 dnia: Październik 01, 2018, 01:32:58 pm »
nie no wiem ze duzo ludzi bedzie na starcie ale ja chcem tylko wiedziec ktore q robic zeby jakis pierscionek lepszy wpadl albo miecz troche lepszy lub armor :)

raczej  lepiej dobrać profitowego spota i iść naprzód aniżelii latać za Q , na 20+ abandoned camp to bajka ale pewnie się nie będzie dało dopchać


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #284 dnia: Październik 01, 2018, 02:01:10 pm »
Questy na expa na classicu? Zapomnijcie.

Od seven sign wchodzą daily hunting missions. Na 65+ lvlu robisz 2 questy polegające na zabiciu 30 mobów i dostajesz do kupy 20 scrolli +1kk exp. Dziennie. Także przez miesiąc można wyciągnąć 600kk xp grająć 30 minut dziennie.

Wpisz sobie moon armor quest w YT. Quest na D grade seta od 25 lvla. I na tym chyba się kończą sensowne questy. :P


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #285 dnia: Październik 01, 2018, 02:31:28 pm »
Wiadomo coś na temat tego czy broń na summonerze wpływa na summona?

Np mając miecz +0 lub +16 = to zmieni się jakoś DPS summona albo wpłynie na jego DPS jakoś?
Czy po prostu nie ma znaczenia jaką się ma broń na postaci a summon będzie bił tak samo?


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #286 dnia: Październik 01, 2018, 02:59:15 pm »
Wiadomo coś na temat tego czy broń na summonerze wpływa na summona?

Np mając miecz +0 lub +16 = to zmieni się jakoś DPS summona albo wpłynie na jego DPS jakoś?
Czy po prostu nie ma znaczenia jaką się ma broń na postaci a summon będzie bił tak samo?
Ma ale musisz mieć 80 lvl :)
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #287 dnia: Październik 01, 2018, 04:07:12 pm »
jakie klasy polecacie na start ? nigdy nie grałem na classicu wiec nie za bardzo się orientuje co jest OP.


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #288 dnia: Październik 01, 2018, 04:07:21 pm »
nierozumiem, sciagnelem klienta ncwest, sciagnelem gre ale jak proboje wlaczyc gre to mi wywala bsod  "critical process died" albo "system service exception"  ktos wie o co chodzi?


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #289 dnia: Październik 01, 2018, 06:02:24 pm »
nierozumiem, sciagnelem klienta ncwest, sciagnelem gre ale jak proboje wlaczyc gre to mi wywala bsod  "critical process died" albo "system service exception"  ktos wie o co chodzi?

Ruski już Cię sPKowali


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #290 dnia: Październik 02, 2018, 10:08:27 am »
Jeżeli ktoś nie posiada grupy do wspólnej gry do zapraszam na discord: https://discord.gg/rJr9h6G
Mała grupa znajomych ale zawsze miło się gra z kimś niż samemu :)


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #291 dnia: Październik 02, 2018, 12:53:27 pm »
nie no wiem ze duzo ludzi bedzie na starcie ale ja chcem tylko wiedziec ktore q robic zeby jakis pierscionek lepszy wpadl albo miecz troche lepszy lub armor :)

https://forums.lineage2.com/topic/3189-useful-beginner-quests-list/


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #292 dnia: Październik 02, 2018, 02:27:40 pm »
o której to startuje dzisiaj w nocy jakoś? /edit nie to nie w ta strone idzie jednak ^^
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2018, 02:50:33 pm wysłana przez alfheimr »


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #293 dnia: Październik 02, 2018, 02:39:38 pm »
3 osoby (packi na start i w przyszlosci vipy + ew. nowe mozliwosci item shopu :)) szukaja osob do gry. Jezeli jest ktos chetny pisac PM tutaj na forum to dam dane do discorda.

5! I widzimy sie na serwie :)


PS. Aby grac z Nami dota nie jest w zaden sposob wymagana aczkowiek mile widziana :)
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2018, 02:45:56 pm wysłana przez Ziggy »


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #294 dnia: Październik 02, 2018, 03:07:58 pm »
3 osoby (packi na start i w przyszlosci vipy + ew. nowe mozliwosci item shopu :)) szukaja osob do gry. Jezeli jest ktos chetny pisac PM tutaj na forum to dam dane do discorda.

5! I widzimy sie na serwie :)


PS. Aby grac z Nami dota nie jest w zaden sposob wymagana aczkowiek mile widziana :)

chyba wymagana bo można mieć ok 10 lvli różnicy żeby grać sensownie współnie a z podwójnym zbiorem expa szybko odlecicie ^^


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #295 dnia: Październik 02, 2018, 03:12:07 pm »
3 osoby (packi na start i w przyszlosci vipy + ew. nowe mozliwosci item shopu :)) szukaja osob do gry. Jezeli jest ktos chetny pisac PM tutaj na forum to dam dane do discorda.

5! I widzimy sie na serwie :)


PS. Aby grac z Nami dota nie jest w zaden sposob wymagana aczkowiek mile widziana :)

chyba wymagana bo można mieć ok 10 lvli różnicy żeby grać sensownie współnie a z podwójnym zbiorem expa szybko odlecicie ^^

Zawsze mozna nadrabiac iloscia czasu :)


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #296 dnia: Październik 02, 2018, 03:39:24 pm »
3 osoby (packi na start i w przyszlosci vipy + ew. nowe mozliwosci item shopu :)) szukaja osob do gry. Jezeli jest ktos chetny pisac PM tutaj na forum to dam dane do discorda.

5! I widzimy sie na serwie :)


PS. Aby grac z Nami dota nie jest w zaden sposob wymagana aczkowiek mile widziana :)

chyba wymagana bo można mieć ok 10 lvli różnicy żeby grać sensownie współnie a z podwójnym zbiorem expa szybko odlecicie ^^

Zawsze mozna nadrabiac iloscia czasu :)

Albo dać se spokój z wyścigami na portfele. Z piątym kołem u wozu ani wam nie będzie fajnie ani kołu.

Btw kto nie wierzył ma dowód jak się serwer będzie rozwijał i kto się będzie rozwijał, a ilu i jak szybko się zniechęci.  nikt nie zaznaczył że większość wypawiadająca się tu to na razie jeszcze kozaki mające gdzieś że wydadzą coś na start ale za to happy że dostaną boost.. heh Amerykanie mają więcej kasy , ciekawe jak daleko da się tak pociągnąć z naszymi pensjami - poczekam i zapytam was za jakiś czas.

będę grał za free BD+PP + roboczy spoil  , popykam z kimś na próbę w godz. od północy do trzeciej czwartej rano
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2018, 04:03:16 pm wysłana przez alfheimr »


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #297 dnia: Październik 02, 2018, 03:59:10 pm »
Ponawiam pytanie kolegi: o której start serwera?


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #298 dnia: Październik 02, 2018, 04:54:58 pm »
Sprawdziłem oficjalną stronę, twittera i forum ncwest. Na razie nie podano godziny startu.


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #299 dnia: Październik 02, 2018, 07:30:43 pm »
Dalej zero info co do startu :s