Witaj
Gość

Wątek: Nowy Classic od NC West...  (Przeczytany 114341 razy)

  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #300 dnia: Październik 02, 2018, 08:47:58 pm »
No mnie trochę śmieszy ten start serwera w środę .... a teraz się okazuje, że 24h przed startem nawet nie wiadomo jeszcze o której O.o, mam nadzieje że uda się jutro coś popykać, bo jak nie to bieda :( Co do tych, którzy odejdą, w pierwszej kolejności odejdą Ci, którzy nigdy nie płacili za grę ( i nie mam na myśli doterów ) tylko osób, które uważają że l2 powinno być f2p  hahaha . Potem przestaną grać Ci których grind zmęczy, czy to będzie z vipem, czy bez, a jak ktoś nie grał prawdziwego classica to na pewno was zmęczy ;) na końcu odpadną Ci, których plany pogrania w l2 raz jeszcze przed emeryturą zweryfikuje życie i okaże się, że emerytura przyjdzie szybciej niż się spodziewał ;) hf wszystkim jutro! cu in game!


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #301 dnia: Październik 02, 2018, 09:57:31 pm »
No mnie trochę śmieszy ten start serwera w środę .... a teraz się okazuje, że 24h przed startem nawet nie wiadomo jeszcze o której O.o, mam nadzieje że uda się jutro coś popykać, bo jak nie to bieda :( Co do tych, którzy odejdą, w pierwszej kolejności odejdą Ci, którzy nigdy nie płacili za grę ( i nie mam na myśli doterów ) tylko osób, które uważają że l2 powinno być f2p  hahaha . Potem przestaną grać Ci których grind zmęczy, czy to będzie z vipem, czy bez, a jak ktoś nie grał prawdziwego classica to na pewno was zmęczy ;) na końcu odpadną Ci, których plany pogrania w l2 raz jeszcze przed emeryturą zweryfikuje życie i okaże się, że emerytura przyjdzie szybciej niż się spodziewał ;) hf wszystkim jutro! cu in game!

Zastanawiam się czy twój pesymizm nie jest spowodowany brakiem wiary w siebie :P


  • Wiadomości: 151

  • Pochwał: 1



  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #303 dnia: Październik 02, 2018, 11:44:48 pm »
jest stigma na SE ^^ i fajnie że spory bonus za party xp . clarity z ryb

haha nieźle silver coiny lecą na vipie z mobów i można je wymieniać za matsy

nie ma loop macr pfff
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2018, 11:59:51 pm wysłana przez alfheimr »


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #304 dnia: Październik 03, 2018, 01:18:36 am »
fajne kary za bota :D


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #305 dnia: Październik 03, 2018, 06:03:01 am »
Kupiłem paczkę za 30usd. Będę grał na TI, jakby ktoś miał ochotę tam też grać to dajcie znać ;)

Hype jest mocny, a patch notes miodny :)))

Będę grał ES


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #306 dnia: Październik 03, 2018, 07:45:14 am »
Jakby ktoś miał ochotę to odpaliłem stream z odliczaniem : https://www.twitch.tv/blatantbaldhead
Jak się wyrobię na start serwera to będę stramował live od początku :)


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #307 dnia: Październik 03, 2018, 08:20:03 am »
Co wy na to?...
Kupująć NCoiny za prawdziwą kasę i kwalifikując się do któregoś z najwyższych Tier VIP 3 (25$ miesięcznie) lub 4 (50$ miesięcznie) nie tylko otrzymujesz bonusy do expa itp. (to byłby pikuś), ale expiąc na mobach dropisz z nich Silver Coiny, które następnie wymieniasz na materiały u NPC.
Mimo wszystko w tym rozwiązaniu tkwi kilka zalet:
1. Silver Coinów nie można sobie zakupić w nieograniczonej ilości ani tradować, gdyż zbieramy je z mobów (tyle ile ubijemy mobów, tyle mamy Silver Coinów - nie więcej).
2. Drop Silver Coinów ma być rzekomo ustawiony na niski.
Mimo wszystko niestety, ale po raz kolejny sprawdza się tutaj zasada, że Free2Play = Pay2Win (albo bardzo blisko). Jeśli chodzi o mnie to standardowo wolałbym abonament 10-20$ miesięcznie, ale za to równe zasady dla wszystkich! Najwidoczniej Free2Play z cash shopem to dla deweloperów rozwiązanie bardziej dochodowe...
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2018, 08:39:32 am wysłana przez Taneroth »
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #308 dnia: Październik 03, 2018, 08:26:34 am »
A jednak Pay2Win i teraz już nikt mi nie zaprzeczy...
Kupująć NCoiny za prawdziwą kasę i kwalifikując się do któregoś z najwyższych Tier VIP 3 (25$ miesięcznie) lub 4 (50$ miesięcznie) nie tylko otrzymujesz bonusy do expa itp. (to byłby pikuś), ale expiąc na mobach dropisz z nich Silver Coiny, które następnie wymieniasz na materiały u NPC (zdjęcie w załączniku poniżej).
Jedyną zaletą tego rozwiązania jest fakt, że tych Silver Coinów nie można sobie zakupić w nieograniczonej ilości ani tradować, gdyż zbieramy je z mobów (tyle ile ubijemy mobów, tyle mamy Silver Coinów - nie więcej).
Mimo wszystko niestety, ale po raz kolejny sprawdza się tutaj zasada, że Free2Play = Pay2Win. Jeśli chodzi o mnie to standardowo wolałbym abonament 10-20$ miesięcznie, ale za to równe zasady dla wszystkich!


matko bosko dramat, chanba, ujma!  :o
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2018, 08:55:34 am wysłana przez rbkastro »
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #309 dnia: Październik 03, 2018, 09:20:13 am »
Co wy na to?...
Kupująć NCoiny za prawdziwą kasę i kwalifikując się do któregoś z najwyższych Tier VIP 3 (25$ miesięcznie) lub 4 (50$ miesięcznie) nie tylko otrzymujesz bonusy do expa itp. (to byłby pikuś), ale expiąc na mobach dropisz z nich Silver Coiny, które następnie wymieniasz na materiały u NPC.
Mimo wszystko w tym rozwiązaniu tkwi kilka zalet:
1. Silver Coinów nie można sobie zakupić w nieograniczonej ilości ani tradować, gdyż zbieramy je z mobów (tyle ile ubijemy mobów, tyle mamy Silver Coinów - nie więcej).
2. Drop Silver Coinów ma być rzekomo ustawiony na niski.
Mimo wszystko niestety, ale po raz kolejny sprawdza się tutaj zasada, że Free2Play = Pay2Win (albo bardzo blisko). Jeśli chodzi o mnie to standardowo wolałbym abonament 10-20$ miesięcznie, ale za to równe zasady dla wszystkich! Najwidoczniej Free2Play z cash shopem to dla deweloperów rozwiązanie bardziej dochodowe...

Co 100 mobków sobię stema wyciągniesz :D


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #310 dnia: Październik 03, 2018, 09:37:58 am »
na starcie serwera dają stema co 100 mobów za miesiąć kiedy to już będzie mało dadzą coś lepszego , potem jeszcze lepszego bo ludzię w grze będą bogatsi i dodadzą coś żeby VIP opłacało się kupić. zasada zostanie ta sama - wydając hajs zawsze będzie mial coś i to coś coraz lepszego od tych niewydających . to taka krótkowzroczność że się to tak lekceważy czy naiwna wiara że może tak źle nie będzie? Na Naia i Chronosie już to przechodzili - najpierw mówili że to tylko małe boosty, potem że no jeszcze tak źle nie jest... a potem quitneli. wtedy złapali tak ludzi , bo tamte serwery zaczynały zdaje się od p2p i dopiero z czasem przeszły na f2p ze store. kto tam dzisiaj gra? Ale że tutaj łapią tylu od startu to po prostu dziwne . fajnie że powstaje nowy off classic , niby powrót do starych czasów itp ... ale życie brutalne , to ma być po prostu business..proponuję pograć na luzie, bo wchodzenie w ten donatorski system to uzależnianie swoich wyników w grze od wydanej na nią kasy , a po to w l2 chyba nie warto grać
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2018, 10:00:13 am wysłana przez alfheimr »


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #311 dnia: Październik 03, 2018, 09:49:36 am »
Co wy na to?...
Kupująć NCoiny za prawdziwą kasę i kwalifikując się do któregoś z najwyższych Tier VIP 3 (25$ miesięcznie) lub 4 (50$ miesięcznie) nie tylko otrzymujesz bonusy do expa itp. (to byłby pikuś), ale expiąc na mobach dropisz z nich Silver Coiny, które następnie wymieniasz na materiały u NPC.
Mimo wszystko w tym rozwiązaniu tkwi kilka zalet:
1. Silver Coinów nie można sobie zakupić w nieograniczonej ilości ani tradować, gdyż zbieramy je z mobów (tyle ile ubijemy mobów, tyle mamy Silver Coinów - nie więcej).
2. Drop Silver Coinów ma być rzekomo ustawiony na niski.
Mimo wszystko niestety, ale po raz kolejny sprawdza się tutaj zasada, że Free2Play = Pay2Win (albo bardzo blisko). Jeśli chodzi o mnie to standardowo wolałbym abonament 10-20$ miesięcznie, ale za to równe zasady dla wszystkich! Najwidoczniej Free2Play z cash shopem to dla deweloperów rozwiązanie bardziej dochodowe...

Co 100 mobków sobię stema wyciągniesz :D

Ja to rozumiem, że za 100 silver coin masz 100 stem a nie 1 :)

Coin Rewards Quantity Silver Coin Price
Stem 100 100
Serwery: L2p- Virtue x5, ABYSS x7, ABYSS x5, Supreme: Nanaki x15, Frintezza x10 ret i wiele innych :)


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #312 dnia: Październik 03, 2018, 09:56:59 am »
ktoś wie o której start? i kiedy będą dostępne pliki do serwera?
btw. to będzie płatny czy F2P?


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #313 dnia: Październik 03, 2018, 10:12:06 am »
ktoś wie o której start? i kiedy będą dostępne pliki do serwera?
btw. to będzie płatny czy F2P?
https://www.twitch.tv/the4pok2018 tutaj masz odliczanie do startu
A serwer będzie F2P. Tak przy okazji przy tych wszystkich itemach VIPach których oczywiście nie musicie korzystać :) lvl 60 obstawiam po weekendzie jestem ciekaw czy jedno Ally/side będzie w stanie utrzymać caty i neckro przy 50% drop z VIP4 to jak ktoś wejdzie do cata/neckro to bedzie zapierdlał w setah +6 po tygodniu albo i wcześniej i z broniami OE. lvl max 70 będzie poniżej miesiąca i teraz pytanie co potem :D kiedy dadzą update.
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #314 dnia: Październik 03, 2018, 10:12:34 am »
Start o godzinie 18:30 naszego czasu  :D

Będzie F2P z opcją item shopu i kupienia "premki".

Pliki już możesz pobrać,: http://www.lineage2.com/en/


https://www.twitch.tv/the4pok2018 tutaj masz odliczanie do startu

Timer źle ustawiony, tzn odmierza czas do startu maintenance który potrwa 5.5h (jest napisane na streamie że 4.5h).
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2018, 10:16:31 am wysłana przez Shiffer. »


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #315 dnia: Październik 03, 2018, 10:15:43 am »
Czytajcie temat zamiast zadawać pytania na które odpowiedzi padają co stronę...


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #316 dnia: Październik 03, 2018, 10:16:54 am »
ktoś wie o której start? i kiedy będą dostępne pliki do serwera?
btw. to będzie płatny czy F2P?
https://www.twitch.tv/the4pok2018 tutaj masz odliczanie do startu
A serwer będzie F2P. Tak przy okazji przy tych wszystkich itemach VIPach których oczywiście nie musicie korzystać :) lvl 60 obstawiam po weekendzie jestem ciekaw czy jedno Ally/side będzie w stanie utrzymać caty i neckro przy 50% drop z VIP4 to jak ktoś wejdzie do cata/neckro to bedzie zapierdlał w setah +6 po tygodniu albo i wcześniej i z broniami OE. lvl max 70 będzie poniżej miesiąca i teraz pytanie co potem :D kiedy dadzą update.
Od kiedy w cata jest drop bo jebnę zaraz na glebę ze śmiechu


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #317 dnia: Październik 03, 2018, 10:18:59 am »
Ja nie wiem czy ludzie nie umieją czytać patcha czy może ja coś źle zrozumiałem.
np. za 100 tych coinów jest 100 steam.


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #318 dnia: Październik 03, 2018, 10:23:11 am »
W razie czego to szukam kogoś, kto zamierza grać EE / SE do wspólnej gry w duo (odpalanie siebie na wzajem, gdy drugiej osoby nie ma, żeby uniknąć konieczności robienia boxa). Mam sporo czasu na grę i w razie czego będę grał Sorcem.
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #319 dnia: Październik 03, 2018, 10:23:40 am »
Ciekawe jak dziala ten bonus exp/drop z vipa jesli jest sie w PT z osoba nie posiadajaca boost'ów :P


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #320 dnia: Październik 03, 2018, 10:34:09 am »
Fajnie zrobili tego patcha. Zmiany interfejsu z patchu baium i zakena, bonusy armorów tez. Wydaje mi sie ze War Torn-Plains i Plains of Glory weszly dopiero w baiumie ale dobrze ze to jest bo solo gracze beda mieli gdzie farmic przy zamknietym LoA.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #321 dnia: Październik 03, 2018, 10:48:18 am »
jakie klasy polecacie na start ? nigdy nie grałem na classicu ;/ Ktos juz przeanalizował Patch Notes i może coś polecic ? (odpadają sumonerzy i support)


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #322 dnia: Październik 03, 2018, 11:03:24 am »
ktoś wie o której start? i kiedy będą dostępne pliki do serwera?
btw. to będzie płatny czy F2P?
https://www.twitch.tv/the4pok2018 tutaj masz odliczanie do startu
A serwer będzie F2P. Tak przy okazji przy tych wszystkich itemach VIPach których oczywiście nie musicie korzystać :) lvl 60 obstawiam po weekendzie jestem ciekaw czy jedno Ally/side będzie w stanie utrzymać caty i neckro przy 50% drop z VIP4 to jak ktoś wejdzie do cata/neckro to bedzie zapierdlał w setah +6 po tygodniu albo i wcześniej i z broniami OE. lvl max 70 będzie poniżej miesiąca i teraz pytanie co potem :D kiedy dadzą update.
Od kiedy w cata jest drop bo jebnę zaraz na glebę ze śmiechu

Bronie B grade armory B grade, jak wejdziesz i zabijesz 5 mobów to wiadomo że nic nie poleci, ale jak tam będziesz siedział dzień i noc. Tak swoją drogą to ze wszystkimi boostami ludzie będą mieli większe raty niż na aktualnym pathu na EU. A co do pathnota to jest to najnowszy path tylko że ucieli pare lokacji jestem ciekaw czy będzie można wejść do cata wyższych ale nie będzie tam np zigurata aby wejść do środka, skille są z najnowszego patha także ten serwer clasica nie będzie już maratonem tak jak to było na pathu 1.5 to będzie sprint :)
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #323 dnia: Październik 03, 2018, 11:21:01 am »
Ktoś wie jaka ma być częstotliwość wypadania silver coinów?
Serwery: L2p- Virtue x5, ABYSS x7, ABYSS x5, Supreme: Nanaki x15, Frintezza x10 ret i wiele innych :)


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #324 dnia: Październik 03, 2018, 11:22:35 am »
No mnie trochę śmieszy ten start serwera w środę .... a teraz się okazuje, że 24h przed startem nawet nie wiadomo jeszcze o której O.o, mam nadzieje że uda się jutro coś popykać, bo jak nie to bieda :( Co do tych, którzy odejdą, w pierwszej kolejności odejdą Ci, którzy nigdy nie płacili za grę ( i nie mam na myśli doterów ) tylko osób, które uważają że l2 powinno być f2p  hahaha . Potem przestaną grać Ci których grind zmęczy, czy to będzie z vipem, czy bez, a jak ktoś nie grał prawdziwego classica to na pewno was zmęczy ;) na końcu odpadną Ci, których plany pogrania w l2 raz jeszcze przed emeryturą zweryfikuje życie i okaże się, że emerytura przyjdzie szybciej niż się spodziewał ;) hf wszystkim jutro! cu in game!

Zastanawiam się czy twój pesymizm nie jest spowodowany brakiem wiary w siebie :P

Gram na classicu skelth od 22.12.2015, czyli od kiedy stoi, wcześniej grałem na ruskim 1.0 .... mi wiary w siebie nigdy nie zabraknie ( a na pewno nie do l2 xD ), za to grałem już z tyloma ludźmi i właściwie już nikogo nie ma ;D