Witaj
Gość

Wątek: Nowy Classic od NC West...  (Przeczytany 114338 razy)

  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #400 dnia: Październik 05, 2018, 01:27:53 pm »
Chyba potrzeba nowego działu do NA serwerów  z góry dziękuje jeśli administracja czyta


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #401 dnia: Październik 05, 2018, 02:14:36 pm »
Jak widac, im wiekszy spam, tym wiekszy priorytet nakladaja. Wiec spamujmy wiecej!
Upośledzenie tak bardzo :D  hahaha


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #402 dnia: Październik 05, 2018, 05:33:31 pm »
tak w ogóle to otworzyli trzeci serwer Aden GMT - 8 , ogólnie fajna opcja dla tych grających na TI , bo można tam teraz farmić na pustych spotach a za miesiąc dwa i tak pewnie zmergują


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 4

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #403 dnia: Październik 05, 2018, 06:15:54 pm »
Jak widac, im wiekszy spam, tym wiekszy priorytet nakladaja. Wiec spamujmy wiecej!
Upośledzenie tak bardzo :D  hahaha

Jak to się mówi: wypierdalaj.

:)


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #404 dnia: Październik 05, 2018, 07:24:13 pm »
Istnieje możliwość przerzucenia itemow z chronicle  packa za 30$ (wykupiłem odebralem, ale nic nie aktywowalem)  na inną postać na tym samym koncie, albo jeszcze lepiej na inne konto? ( stare bym zostawił jako suport)
Z góry dziękuję za odpowiedz


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 4

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #405 dnia: Październik 05, 2018, 10:28:56 pm »
Istnieje możliwość przerzucenia itemow z chronicle  packa za 30$ (wykupiłem odebralem, ale nic nie aktywowalem)  na inną postać na tym samym koncie, albo jeszcze lepiej na inne konto? ( stare bym zostawił jako suport)
Z góry dziękuję za odpowiedz

Na inne konto nie.
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2018, 10:53:33 pm wysłana przez Futerko »


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #406 dnia: Październik 05, 2018, 10:48:34 pm »
jakie macie pierwsze wrażenia ? sporo ludzi narzeka na niski  drop i trudność gry na etapie no grade, ciekawe jak się te liczniki wyklarują za jakiś czas

dzięki uprzejmości grifcio http://l2.laby.fr/status/ można szacować żeby oba serwery mają ponad 10k postaci in i dzielą się mniej więcej po równo
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2018, 10:53:21 pm wysłana przez alfheimr »


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #407 dnia: Październik 05, 2018, 10:50:51 pm »
Istnieje możliwość przerzucenia itemow z chronicle  packa za 30$ (wykupiłem odebralem, ale nic nie aktywowalem)  na inną postać na tym samym koncie, albo jeszcze lepiej na inne konto? ( stare bym zostawił jako suport)
Z góry dziękuję za odpowiedz
https://forums.lineage2.com/topic/2766-classic-launch-packs-faq/

Q: Can I transfer my Classic Launch Pack to another account?
The Classic Launch Pack is tied to the account it is purchased on and cannot be transferred to another account.
 
Q: Can I transfer items from Classic Launch Pack between characters on the same account?
Items in the Classic Launch pack can be transferred via the dimensional warehouse between Lineage II Classic characters on the same account.


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #408 dnia: Październik 06, 2018, 02:47:16 am »
1. Nie da sie stransferowac jak juz otworzyles, zgaduje ze moglbys napisac ticketa itd. ale dunno to juz od nich zalezy.
2. TI ma ponad 6000(CAP) i Aden, ktory otworzyli -8gmt jest pod merge, zeby rozluznic, natomiast nie beda tego serwera mergowac z giran.
3. Gra z EU na talking island mija sie z celem, chyba ze ktos z was zamierza grac jak nolajf caly dzien bez pracy, szkoly i sie dostosuje do ich godzin (oly, siege, bossy, lilith/anakim + ORGANIZOWANE eventy + main eventy organizowane przez gildie typu akcje pvp, ktore z pewnoscia beda dopasowane do ich strefy czasowej, tj np. ich wieczorow).
4. Na Giran gra pod 6000 online postaci, mozna od razu to podzielic na 2 lub wiecej (*nawet jak biega troche osob, bez min 1 boxa, to ludzie ktorzy biegaja na 3 postaciach nadrobia to)

Tak wiec giran szacowalbym na ta chwile na 2700-2900 osob w prime, za mc zapewne zostanie polowa, biorac pod uwage ze utrzymanie 1.75 rata(vip 4+runa 50%) to 1320+8000 coinow(4x7days po 2000 50% runki) jest kosztowne, to nie widze zadnej realnej incentywy zeby casuale mieli ten serwer oblegac.

Dlaczego?
Classic ma za niskie raty dla europejczykow, rzeczywiscie NA oferuje wyzsze raty, ale to wychodzi 100 euro mc czy ile tam jest w euro za 9320 coinow(1320 maint vip 4=25% boost, i 4x 2000 coin tj 8000 za mc 50% runki).



Ogolnie fajnie sie gra, polecam giran... ale online jest slaby.... jak private userzy, ludzie co wbili zobaczyc co i jak, i ludzie co graja 1-2mc quitna zostanie moze z 1000-1200 osob+boxy (i tak lepiej niz skelth, ale nie wiem czy o tyle lepiej zeby zaczynac od nowa dla graczy ze skeltha, zwlaszcza ze na 99.99% czekaja was na NA broszki, talizmany i inne cuda z wiecznie rozwijajacego sie cash shopu, a takze dajacy sie zauwazyc stanowczo wyzszy ping, ktory moze byc irytujacy dla np. daggerow lub na oly).

** Pamietajcie, ze ping w l2 jak jestes w duzym skupisku graczy + duzo sie dzieje, rosnie znaczaco, takze nawet jak gracie pve komfortowo, nie koniecznie musi tak byc na siege ^-^
tak o do przemyslenia ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2018, 02:50:10 am wysłana przez mattz »


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: -1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #409 dnia: Październik 06, 2018, 09:07:47 am »
Drop/spoil rate podobnie jak ilość adeny jest kilkukrotnie zaniżona. Jeśli ktoś uważał że na starcie Skeltha było ciężko to teraz to przegięli.  :P
Wiadomo w jakim celu tak ustawili serwer.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #410 dnia: Październik 06, 2018, 09:39:05 am »
zablokowali rejestracje nowych kont ?? od 10 h czekam na emaila aktywacyjnego dla 2 suport kont;/


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #411 dnia: Październik 06, 2018, 09:58:42 am »
nie polecam server pay to win, poki nie naprawia dropa adeny i spoil, nie opłaca sie grac na 30+ lvlu leci po 60-80 adeny z moba nie stac Cie nawet na ssy no grade jak grasz lukiem i musisz donatowac ssy :)


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #412 dnia: Październik 06, 2018, 11:24:43 am »
zablokowali rejestracje nowych kont ?? od 10 h czekam na emaila aktywacyjnego dla 2 suport kont;/

Dziś założyłem konto buffera i wszystko przebiegło ok. Sprawdź spam może albo inne foldery.

Co do serwera to jest sporo niedociągnięć, administracja jednak nikogo nie zlewa i reaguje na bieżąco.  Giran tętni życiem, zobaczymy co będzie za miesiąc.


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #413 dnia: Październik 06, 2018, 02:59:38 pm »
Drop/spoil rate podobnie jak ilość adeny jest kilkukrotnie zaniżona. Jeśli ktoś uważał że na starcie Skeltha było ciężko to teraz to przegięli.  :P
Wiadomo w jakim celu tak ustawili serwer.

No jest to manualnie ustawione, zeby ss schodzily xD na start, pewnie zmienia za pare dni xD.

Na kr leci x razy wiecej a to ten sam klient takze xD


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #414 dnia: Październik 06, 2018, 04:30:16 pm »
niby naprawili quest dla maga na spirtshot no grade ale ja niczego nie dostałem .. i mam niecałe  3k ss ...
ktos cos wie?


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #415 dnia: Październik 06, 2018, 05:14:39 pm »
niby naprawili quest dla maga na spirtshot no grade ale ja niczego nie dostałem .. i mam niecałe  3k ss ...
ktos cos wie?

Po zalogowaniu będziesz mieć ogłoszenie - trzeba kliknąć w jakiś banner na stronie www(forum? - info z shoutu) by odebrać rekompensatę. Nie wiem jak dokładnie to działa. Tylko tyle przeczytałem.

4. Na Giran gra pod 6000 online postaci, mozna od razu to podzielic na 2 lub wiecej (*nawet jak biega troche osob, bez min 1 boxa, to ludzie ktorzy biegaja na 3 postaciach nadrobia to)
I to jest ciulowe, bo ludkowie biegają z 3 boxami na plerach, a inni czekają w kolejce na możliwość zalogowania.
W ogóle to jest niedopracowane, bo gdy jest kolejka to możesz jedynie wyjść z klienta a powtórna próba logowania kończy się informacja, że account in use. I tak w kółko. Powinni zostawić system loginu ze starych kronik.

Ogolnie fajnie sie gra, polecam giran... ale online jest slaby....
Online słaby bo cap. Sam nie wiem dlaczego taki zrobili, przecież l2off Interluda jest w stanie pociągnąć z 12-15k luda, a ta część classica jest przecież mniejsza. Inna sprawa, ze i tak nie idzie się dopchać do mobów na spotach.
Nie przemyśleli tego, na Aden mało kto pójdzie.
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2018, 05:23:46 pm wysłana przez Li »
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #416 dnia: Październik 06, 2018, 05:17:55 pm »
niech adene fixuja po weekendzie bo nawet z vip 4 sie grac nie da, jakas katastrofa znerfili adene i drop do 1/4 klasycznego ratea z 1.5..


Jakbym wiedzial, ze bda takie cyrki to bym sobie runke odpalil po tygodniu, ale to juz moj blad.



Jak ktos kupil gold packa to polecam poczekac ew grac ale runki 50% nie odpalac dopoki dropa nie poprawia, zreszta i tak ma wiekszy sens zostawienie tej runki na 45+lv, bo ceny w sklepie sa drogie 2000 n  coin za 7 dni, a tak to sie ubierzecie ciut i ta runke wykorzystacie....


ja odpalilem w cz i strata licze min 4 dni bo do pon l2 nie odpale...


lolz
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2018, 05:21:25 pm wysłana przez mattz »


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #417 dnia: Październik 06, 2018, 06:20:37 pm »
Cześć wszystkim. Pytanie na przestrzeni wątków było poruszane ale może jakaś dobra dusza w skrócie mogłaby napisać koszt wbicia 4 poziomu VIPa, oraz koszt jego późniejszego utrzymania? A także jak to wyglada? Wystarczy kupić te coiny? Czy trzeba je wydać żeby nabić sobie pkty VIPa?


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #418 dnia: Październik 06, 2018, 06:57:01 pm »
niby naprawili quest dla maga na spirtshot no grade ale ja niczego nie dostałem .. i mam niecałe  3k ss ...
ktos cos wie?

Po zalogowaniu będziesz mieć ogłoszenie - trzeba kliknąć w jakiś banner na stronie www(forum? - info z shoutu) by odebrać rekompensatę. Nie wiem jak dokładnie to działa. Tylko tyle przeczytałem.

4. Na Giran gra pod 6000 online postaci, mozna od razu to podzielic na 2 lub wiecej (*nawet jak biega troche osob, bez min 1 boxa, to ludzie ktorzy biegaja na 3 postaciach nadrobia to)
I to jest ciulowe, bo ludkowie biegają z 3 boxami na plerach, a inni czekają w kolejce na możliwość zalogowania.
W ogóle to jest niedopracowane, bo gdy jest kolejka to możesz jedynie wyjść z klienta a powtórna próba logowania kończy się informacja, że account in use. I tak w kółko. Powinni zostawić system loginu ze starych kronik.

Ogolnie fajnie sie gra, polecam giran... ale online jest slaby....
Online słaby bo cap. Sam nie wiem dlaczego taki zrobili, przecież l2off Interluda jest w stanie pociągnąć z 12-15k luda, a ta część classica jest przecież mniejsza. Inna sprawa, ze i tak nie idzie się dopchać do mobów na spotach.
Nie przemyśleli tego, na Aden mało kto pójdzie.


 Kto koledze wcisnął takie bzdury że l2 jest wstanie pociągnąć 12-15 k online ...  6k na oficialu jest zamknięta strefą serwer więcej nie puszcza nawet na h5 kronice online  w granicy 9 k może z automatu wywalić serwer  a piszesz o interludzie gdzie silnik graficzny był z bani .  Nie wiem na jakich głupich priwach z fake licznikiem grałeś  ale przy 12 k  na kronice interludzie byś do żadnego moba nie dobiegł .  Przy 8k online serwery mają problemy z ss lagami i spadkiem fpsów do 1-2  . Nawet na kornice GOda na poprawionym silniku graficznym przy full serwerze na NA pojawiały się problemy np w toi  znikające moby ss lagi   i fpsy w granicach 5-10 Już nie wspomnę  o biciu AQ kiedy została wzmocniona gdzie przylatywał zerg 2 saidów i wywalało npc w mieście i były takie lagi że nie dało się przez te 15-30 minut expić


 Przestańcie wieżyc w  bajki z prywatnych serwerów jakie wam wciskają  6 k jest bezpiecznikiem dla graczy aby się wygodnie i swobodnie grało a tak czy siak przy epikach czy siege potrafią się zdarzać problemy .

Myślicie ze nie wpuścili by 12 k online na jeden serwer gdyby się dało ? oczywiście że tak żeby więcej zarobić  bo wyścig szczurów by się tylko nakręcał. 


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #419 dnia: Październik 06, 2018, 07:31:12 pm »
Tragedia z zalogowaniem 360 w kolejce a na koniec mnie wywaliło QQ


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #420 dnia: Październik 07, 2018, 12:22:47 am »
Cześć wszystkim. Pytanie na przestrzeni wątków było poruszane ale może jakaś dobra dusza w skrócie mogłaby napisać koszt wbicia 4 poziomu VIPa, oraz koszt jego późniejszego utrzymania? A także jak to wyglada? Wystarczy kupić te coiny? Czy trzeba je wydać żeby nabić sobie pkty VIPa?

musisz kupic 4k ncoinow kupic a zeby utrzymac 1320.

20 euro utrzymanie?


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #421 dnia: Październik 07, 2018, 12:27:32 am »
Na ruskim sa kolejki po 2k od samego rana i czeka sie po 2-3h godziny na wejscie wiec 300to nawet bym nie narzekal


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #422 dnia: Październik 07, 2018, 07:39:21 am »
Kto koledze wcisnął takie bzdury że l2 jest wstanie pociągnąć 12-15 k online ...  6k na oficialu jest zamknięta strefą serwer więcej nie puszcza nawet na h5 kronice online  w granicy 9 k może z automatu wywalić serwer  a piszesz o interludzie gdzie silnik graficzny był z bani .  Nie wiem na jakich głupich priwach z fake licznikiem grałeś  ale przy 12 k  na kronice interludzie byś do żadnego moba nie dobiegł .  Przy 8k online serwery mają problemy z ss lagami i spadkiem fpsów do 1-2  . Nawet na kornice GOda na poprawionym silniku graficznym przy full serwerze na NA pojawiały się problemy np w toi  znikające moby ss lagi   i fpsy w granicach 5-10 Już nie wspomnę  o biciu AQ kiedy została wzmocniona gdzie przylatywał zerg 2 saidów i wywalało npc w mieście i były takie lagi że nie dało się przez te 15-30 minut expić


 Przestańcie wieżyc w  bajki z prywatnych serwerów jakie wam wciskają  6 k jest bezpiecznikiem dla graczy aby się wygodnie i swobodnie grało a tak czy siak przy epikach czy siege potrafią się zdarzać problemy .

Myślicie ze nie wpuścili by 12 k online na jeden serwer gdyby się dało ? oczywiście że tak żeby więcej zarobić  bo wyścig szczurów by się tylko nakręcał.

Interlude/Hellbound (custom bez Kamaeli)  - DN Dragon 15x - 12k, grałem widziałem, info podał GM, liczyć potrafię, nie mogłem zarzucić kłamstwa. Reszta co do lagów etc się zgadza, tak było.
c5 - l2Supreme serwer Nana, jeśli pamięć mnie nie zawodzi 12x (5x?) - 15k, lagi nie do wytrzymania, to prawda, ale tak było. Po zamknięciu serwera admin przylazł na forum lineage2.com i wklejał  screeny z serwera (już wtedy grałem na oficjalu) , prawdziwe, bo wiem jak było - wyśmiano go jako oszusta z fake screenami. Retailowcy nie byli w stanie uwierzyć, że priv może mieć tylu graczy.
Chociaż z tego co widzę teraz system ingame classica jest trochę bardziej zaawansowany, tym pewniej zasobożerny

BTW silnik graficzny może obciążać klienta, ale nie serwer, ustawiasz min quality i jedziesz. Na siege masz przecież to samo - przynajmniej dawnymi czasy, gdy na siege przychodziło 300-400 ludków. A i pecety też są z deczka bardziej wydajne.

Nie wpuszczają, bo kolejki motywują graczy do wykupu premki (omijanie kolejek)..
Inna sprawa, mapa jest przycięta w porównaniu do Interluda, teraz do mobów dopchać się nie można, więc sam przestaję się dziwić, że zrobili cap.
Już teraz PK czy trainy by pozbyć się konkurencji to norma

ale...
Pamiętaj, że te 15k i 12k to było w okolicy 2007-2008, wtedy serwery w sensie sprzętowym też były inne.
Wszystko zależy od konfiguracji, struktura l2off jest wieloelementowa z czego na 1 maszynie z tego co pamiętam musi być chyba Cached server i l2.server/albo NPC server - każdy inny element (Log, Petition, Login etc)  można umieścić na innej maszynie i spiąć szybką sieciówką. Tak samo bazę danych, dodatkowo można ją sklastrować.
Nie mędrkuj, sorry, Tobie się jedynie coś wydaje.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #423 dnia: Październik 07, 2018, 09:16:51 am »
Kto koledze wcisnął takie bzdury że l2 jest wstanie pociągnąć 12-15 k online ...  6k na oficialu jest zamknięta strefą serwer więcej nie puszcza nawet na h5 kronice online  w granicy 9 k może z automatu wywalić serwer  a piszesz o interludzie gdzie silnik graficzny był z bani .  Nie wiem na jakich głupich priwach z fake licznikiem grałeś  ale przy 12 k  na kronice interludzie byś do żadnego moba nie dobiegł .  Przy 8k online serwery mają problemy z ss lagami i spadkiem fpsów do 1-2  . Nawet na kornice GOda na poprawionym silniku graficznym przy full serwerze na NA pojawiały się problemy np w toi  znikające moby ss lagi   i fpsy w granicach 5-10 Już nie wspomnę  o biciu AQ kiedy została wzmocniona gdzie przylatywał zerg 2 saidów i wywalało npc w mieście i były takie lagi że nie dało się przez te 15-30 minut expić


 Przestańcie wieżyc w  bajki z prywatnych serwerów jakie wam wciskają  6 k jest bezpiecznikiem dla graczy aby się wygodnie i swobodnie grało a tak czy siak przy epikach czy siege potrafią się zdarzać problemy .

Myślicie ze nie wpuścili by 12 k online na jeden serwer gdyby się dało ? oczywiście że tak żeby więcej zarobić  bo wyścig szczurów by się tylko nakręcał.

Interlude/Hellbound (custom bez Kamaeli)  - DN Dragon 15x - 12k, grałem widziałem, info podał GM, liczyć potrafię, nie mogłem zarzucić kłamstwa. Reszta co do lagów etc się zgadza, tak było.
c5 - l2Supreme serwer Nana, jeśli pamięć mnie nie zawodzi 12x (5x?) - 15k, lagi nie do wytrzymania, to prawda, ale tak było. Po zamknięciu serwera admin przylazł na forum lineage2.com i wklejał  screeny z serwera (już wtedy grałem na oficjalu) , prawdziwe, bo wiem jak było - wyśmiano go jako oszusta z fake screenami. Retailowcy nie byli w stanie uwierzyć, że priv może mieć tylu graczy.
Chociaż z tego co widzę teraz system ingame classica jest trochę bardziej zaawansowany, tym pewniej zasobożerny

BTW silnik graficzny może obciążać klienta, ale nie serwer, ustawiasz min quality i jedziesz. Na siege masz przecież to samo - przynajmniej dawnymi czasy, gdy na siege przychodziło 300-400 ludków. A i pecety też są z deczka bardziej wydajne.

Nie wpuszczają, bo kolejki motywują graczy do wykupu premki (omijanie kolejek)..
Inna sprawa, mapa jest przycięta w porównaniu do Interluda, teraz do mobów dopchać się nie można, więc sam przestaję się dziwić, że zrobili cap.
Już teraz PK czy trainy by pozbyć się konkurencji to norma

ale...
Pamiętaj, że te 15k i 12k to było w okolicy 2007-2008, wtedy serwery w sensie sprzętowym też były inne.
Wszystko zależy od konfiguracji, struktura l2off jest wieloelementowa z czego na 1 maszynie z tego co pamiętam musi być chyba Cached server i l2.server/albo NPC server - każdy inny element (Log, Petition, Login etc)  można umieścić na innej maszynie i spiąć szybką sieciówką. Tak samo bazę danych, dodatkowo można ją sklastrować.
Nie mędrkuj, sorry, Tobie się jedynie coś wydaje.

W życiu te serwy nie miały takiego online, a admin mógł napisać wszystko.  Chyba nie zdajesz sobie sprawy co by się działo na Interludzie na online rzędu 11k+ :D Admini kiedyś w przypadku 80% serwów zawyżali celowo online. 


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #424 dnia: Październik 07, 2018, 11:17:03 am »
Zaczynać? Czy czekać na innove? :).
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off