Witaj
Gość

Wątek: Nowy Classic od NC West...  (Przeczytany 114398 razy)

  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #425 dnia: Październik 07, 2018, 11:33:44 am »
Walić innove i ruskich. Suport skorumpiwany. w ogóle nie pomaga.


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #426 dnia: Październik 07, 2018, 12:37:14 pm »
Zaczynać? Czy czekać na innove? :).

Online zachęca do grania mimo co kto nie napisze :)  ja czekam te 2-3 dni jeszcze aż spoty początkowe zelżeją  . Serwer na długie lata więc nie ma co się zastanawiać na Giran ping jest znośny chociaż takie postacie jak dager bym odradzał gdyż  przy mass pvp obciążenie będzie widoczne


  • Wiadomości: 178

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #427 dnia: Październik 07, 2018, 12:42:46 pm »
przy rb ping skacze niemożliwie 100 players +


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #428 dnia: Październik 07, 2018, 01:01:32 pm »
Zaczynać? Czy czekać na innove? :).

Innova otwiera serwer na zupełnie innej kronice. Jeśli chcesz pograć na classicu to masz wybór między NA, a ruskim.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #429 dnia: Październik 07, 2018, 04:28:31 pm »
Nie wiem co myśleć o tym serwerze classic. Rozumiem, ze ma być trudno, powoli itd podoba mi się to, ale ten drop adeny 0,25x mnie zabija. Przesadzili z tym imo. Chyba, że to celowe aby vipy odskoczyły a później skorygują dla plebsu. Ceny w sklepach 1x a drop 0,25x... Kupiłem sb empower i dziękuje dobranoc. Zakupy skończone. Chyba ze ja czegoś tu nie rozumiem


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #430 dnia: Październik 07, 2018, 04:32:24 pm »
Ty nie patrz na adene tylko juz odkladaj zlotówki na brochy i inne szity z shopa ktore wejda na 100% za 2/3 miesiace ;) Bo wy ludzie chyba nie myslicie ze to was tutaj ominie ?:D Bedzie takie p2w jak na innych serwerach ncsoftu.


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 0

  • https://www.facebook.com/Topadena-Lineage2-6746861
    • Zapraszamy na naszego FB <--- tam konkursy, rabaty!
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #431 dnia: Październik 07, 2018, 06:17:13 pm »
Sprzedam adenę na Giran, taniej od ruskich !!!! priv


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #432 dnia: Październik 07, 2018, 06:39:04 pm »
Ty nie patrz na adene tylko juz odkladaj zlotówki na brochy i inne szity z shopa ktore wejda na 100% za 2/3 miesiace ;) Bo wy ludzie chyba nie myslicie ze to was tutaj ominie ?:D Bedzie takie p2w jak na innych serwerach ncsoftu.

A Ty chyba nie myślisz, że każdy kto biega po Giran - to nerd, który spędza w grze 8h dziennie i za jedyny cel w życiu obrał sobie top lvl i eq ?


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #433 dnia: Październik 07, 2018, 06:51:34 pm »
Napisz w tym temacie za 2/3 miesiace jak tam wpierdol od ludzi ubranych w brochy, koszulki i inne gowno z shopa smakuje.Bo chyba nie myslisz ze ten boost do expa to jest szczyt ich mozliwosci z shopem. Chuj tam, oklamuj sie dalej :D
btw co ma w ogole do tematu czas ktory siedzisz w grze ?:D albo parcie na topke. Ty czlowieku bedziesz musial wyjebac ten hajs na itemy z shopa albo nie bedziesz brany do party albo po prostu bedziesz skladal sie na strzala od  byle randoma ktory wydal z 300 euro :D
No ale tak jak mowilem mysl pozytywnie ! To moze brochy wprowadza za pol roku a nie za 3 miechy xD


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #434 dnia: Październik 07, 2018, 07:47:04 pm »
Napisz w tym temacie za 2/3 miesiace jak tam wpierdol od ludzi ubranych w brochy, koszulki i inne gowno z shopa smakuje.Bo chyba nie myslisz ze ten boost do expa to jest szczyt ich mozliwosci z shopem. Chuj tam, oklamuj sie dalej :D
btw co ma w ogole do tematu czas ktory siedzisz w grze ?:D albo parcie na topke. Ty czlowieku bedziesz musial wyjebac ten hajs na itemy z shopa albo nie bedziesz brany do party albo po prostu bedziesz skladal sie na strzala od  byle randoma ktory wydal z 300 euro :D
No ale tak jak mowilem mysl pozytywnie ! To moze brochy wprowadza za pol roku a nie za 3 miechy xD

3000* euro


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #435 dnia: Październik 07, 2018, 10:45:23 pm »
w ogóle to co z l2 store jest tradowalne czy nie?


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #436 dnia: Październik 08, 2018, 05:27:27 am »
W życiu te serwy nie miały takiego online, a admin mógł napisać wszystko.  Chyba nie zdajesz sobie sprawy co by się działo na Interludzie na online rzędu 11k+ :D Admini kiedyś w przypadku 80% serwów zawyżali celowo online.
Nie tylko zdaję sobie sprawę ale i przeżywałem to.
A Aden nie sżło przejść i dopchać się do GK, kiedy już wylądowałem na BS to zirytowany siadłem w końcu na środku i oglądałem co się działo dookoła jak dobry film akcji - party biegały w tę i z powrotem w pvp, pościgach, fragach, etc. W 2 catach w przedsionkach po 20+ graczy czekało aż miejsce się zwolni w salkach, też pvp.
To były czasy, kiedy admini nie musieli zawyżać statystyk. Musiałeś zacząć swoją przygodę z l2 gdy takie praktyki stały się powszechnością, a teraz stoisz w miejscu w którym kiedyś ci retailowcy nie mogąc uwierzyć w to, co wiedzieli na screenach z l2supreme.
Zresztą - mam teraz skalę porównawczą, na Giran teraz jest circa 6k ludków, a mapa okrojona w porównaniu do IL. Co prawda na questowych spotach tłumy i do mobów nie można się dopchać, ale można, przynajmniej na razie, znaleźć miejsca gdzieś dalej gdzie w miarę spokojnie można expić.

Podobam mi się ten Classic, w chu trudny, jak za czasów c0-c3, szkoda, że nie mam już czasu na dłuższą grę. A jakie jęki na oficjalnym forum, heh.
Gdyby ktoś otworzył stabilnego priva na ok 5x to bym sobie pograł.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #437 dnia: Październik 08, 2018, 09:37:29 am »
LI właśnie priv jest gorszą opcją nawet x5 bo on umrze i to szybko, a na offie jak zrobisz sobie przerwę miesiąc czy dwa, to dalej będziesz miał do czego wrócić ;).


  • Wiadomości: 178

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #438 dnia: Październik 08, 2018, 10:13:28 am »
do czego tak ale czy do kogo ?


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #439 dnia: Październik 08, 2018, 07:47:35 pm »
Powiem tak, na ten moment odradzam grę na tym serwerze,  jak ktoś wyżej pisał serwer jest chwilowo nastawiony na graczy co wpłacają grube pieniądze(kolejki, brak dropa, adeny, ciasnota na serwerze, bez tych dodatkowych % i sprzętu z l2store(shotów) Jesteście zmuszeni siedzieć na zatłoczonych miejscówkach gdzie graczy jest więcej jak mobów) już nie wspominam teraz o błędach ich systemu gdzie ludzie losowo podostawali bany bez podanej przyczyny(wedki,sklepy, jakiś bug) jest teraz dosyć duża drama na forum i sypią się refundy, no ale serwer dopiero co wystartował to w pewnym stopniu zrozumiałe.

Kolejki na serwer są zrobione Vip>F2P i dosyć często jest tak że w momencie odczekania swojego gra nas wyrzuca i wyskakuje "client will be closed" bo akuratnio na nasze miejsce wskoczył jakiś VIP, nie raz udaje się wbić na serwer dopiero za 4-5 razem, nie można przysnąć po prostu z kliknięciem start na wybranej postaci.

Co do rate, tutaj jest pełen test https://www.twitch.tv/videos/319666259 rate wychodzi exp x0.75 adena x0.25 normalnego clasika który był na Skeleth czy GK mają to ponoć naprawić podczas następnej "przerwy technicznej" albo jak uznają że wydoili już wystarczająco ale na ten moment bez Vip'a nawet spellbooka nie kupicie dla swojego buffera  hahaha

Od razu mówię że wiem z czym się clasika je, mam już z nim trochę doświadczenia i to nie jest marudzenie tak jak to będą pisać ci "hardcorowi" playerzy którzy mają po 10k NCcoinów na koncie... dopóki adeny nie naprawią odradzam granie graczom którzy nie planują wydawać pieniędzy na L2Store bo nawet jeżeli uda im się przetrwać początek to trafią na tzw "Ścianę" o co z nią chodzi? fajnie jeden z graczy na forum ją opisał pod tym linkiem https://forums.lineage2.com/topic/4465-the-great-wall/

Moja porada jest taka, radzę się wstrzymać na pewien czas aż nie ogarną swoich plików serwerowych jak i własnej chciwości.


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #440 dnia: Październik 08, 2018, 08:02:01 pm »
Zgadzam się w 100% z tym co Nexus napisał, aczkolwiek mimo wszystko w tej chwili mozna sobie pograc i polatac do tego 30 lvl. Jeszcze az tak tej biedoty sie nie odczuje bo mozna w NG sobie polatac i poklepac. Nie kupowac zadnego VIP, co najwyzej jedynke bo tania, poklepac sobie mobki, pobawic sie na pvp bo jest tego sporo i poczekac czy ogarna raty. Jak nie, to z czystym sumieniem mozna quitowac. Jak ogarna to juz bedzie jakas tam podstawka zeby klepac dalej.


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #441 dnia: Październik 08, 2018, 08:13:24 pm »
Żartowałem w poprzednim poscie  :oops: Grajcie tu dalej, obiecuje wam jak i sam ncsoft wam obiecac moze ze nie bedzie p2w. Nie bedzie broch i innych op itemow tylko z shopa. Nie bedziecie musieli wydawac tych dolarów w ogole. Sto procent ze bez dotowania w shop bedziecie mogli normalnie tu grac !
hf xD


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #442 dnia: Październik 08, 2018, 08:29:09 pm »
na razie online sięga capa i pewnie  dopóki tak będzie narzekania niezadowolonych ich nie będą obchodziły niestety...

PS Czy to jest dobra kalkulacja że klasyk sam w sobie ma 1/6 dropa adeny względem normalnego dropa na etapie Kronik , a te łosie obcięli jeszcze 3/4 z tej 1/6 zostawiając te same ceny w npc shopach?  zresztą chyba nie ma o czym gadać , pojechali z tym podporządkowaniem gry pod store, bez żadnego balansu , żadnej idei gry , zwykły skok na kasę i żerowanie na ludzkich emocjach.. szkoda że skelth opustoszał na rzecz tej fabryki donatorów, bo faktycznie pod tym względem można się będzie popisać
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2018, 08:53:57 pm wysłana przez alfheimr »


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #443 dnia: Październik 08, 2018, 09:05:01 pm »
Trochę zabawne są te jęki, chociaż prawdziwe w treści. Jeśli sądziliście, że NCSoft da Wam za darmo pełnego i fair play Lineage 2.
F2P to jedynie jakby demo gry, i albo wszyscy mają po równo ale w opcji p2p, albo nierówno w f2p/l2store.
Nie chcecie kolejek czy być wywalani bo na wasze miejsce wbija VIP idźcie na Aden - to na dany moment najlepsze rozwiązanie.
W tej chwili jest tam 2k+ graczy, wczoraj ledwo 800.
Gdybym był pewien, że potem merge będzie z Giran a nie Talking Island to bez wahania bym tam poszedł.
Albo możecie czekać, bo na 100% duża część graczy się wykruszy. Z tego co czytałem na oficjalnym forum to przyszła masa graczy z chyba privów i nie ogarniają, że to co im się wydaje bugiem jest standardem na tym serwerze.

Co do bugów jest ich sporo, o wiele za dużo jak na retailowy serwer.

Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #444 dnia: Październik 08, 2018, 10:08:22 pm »
Z tego co pamiętam, kiedyś dało się wgrać jakiś plik, który pokazywał które moby są agrro ... Istnieje to dalej ?? jest to legalne?


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #445 dnia: Październik 08, 2018, 10:24:54 pm »
Z tego co pamiętam, kiedyś dało się wgrać jakiś plik, który pokazywał które moby są agrro ... Istnieje to dalej ?? jest to legalne?

Na ten moment ludzie tam dostają randomowe bany, są tak przewrażliwieni na boty ze ich antycheat łapie ponoć sterowniki do myszek (Logitech i bloody) więc ja bym niczego nie próbował  hahaha


  • Wiadomości: 178

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #446 dnia: Październik 08, 2018, 11:58:38 pm »
Tym co się nie podoba a chcą pograć przetestować classica zostaje inova lub priv x3 jedyny z dobrymi plikami seven sings

« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2018, 12:03:14 am wysłana przez Kloniasz »


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #447 dnia: Październik 09, 2018, 12:06:54 am »
  Z tymi randomowymi banami bym nie przesadzał dużo osób  tylko mówi , pisze że za nic a w zaufanym gronie jednak się przyznają że to za to i za to . 

 Przyzwyczajcie się będą na starcie serwa lecieć bany jak idzie za klikery itd  póki są kolejki do serwa to będą dobrze sprawdzać wedle chęci  za adrenalinkę tez już poszły bany więc jak się któremuś adminowi chce to jednak potrafi . Za mieszanie w plikach też może być ban więc póki co nie powinno się w systemach grzebać .

 Napiszę w skrócie  po samowolce co była na Godzie w NA i braku reakcji na boty tym razem jednak zabrali się za robotę zobaczymy ile to potrwa wiadomo boty będą ale póki co coś starają się robić i je ograniczać więc jak widzicie warto zgłaszać .


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #448 dnia: Październik 09, 2018, 12:20:31 am »
  Z tymi randomowymi banami bym nie przesadzał dużo osób  tylko mówi , pisze że za nic a w zaufanym gronie jednak się przyznają że to za to i za to . 

 Przyzwyczajcie się będą na starcie serwa lecieć bany jak idzie za klikery itd  póki są kolejki do serwa to będą dobrze sprawdzać wedle chęci  za adrenalinkę tez już poszły bany więc jak się któremuś adminowi chce to jednak potrafi . Za mieszanie w plikach też może być ban więc póki co nie powinno się w systemach grzebać .

 Napiszę w skrócie  po samowolce co była na Godzie w NA i braku reakcji na boty tym razem jednak zabrali się za robotę zobaczymy ile to potrwa wiadomo boty będą ale póki co coś starają się robić i je ograniczać więc jak widzicie warto zgłaszać .

XINGCODE CZYTA WSZYSTKO, jak miales bota kiedys potencjalnie tez mozesz dostac bana.


Anyway, te raty to jakas kpina 15-25 adeny z mobow na 15lv, to fungusy na x1 kr/skelcie po 80 sypaly... :D


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #449 dnia: Październik 09, 2018, 06:35:35 am »
Czyli nie ma legalnego sposobu aby oznaczyć Agro moby w grze? Np ,,*"