Witaj
Gość

Wątek: Nowy Classic od NC West...  (Przeczytany 112996 razy)

  • Wiadomości: 197

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #525 dnia: Październik 11, 2018, 08:08:56 pm »
masakra z logowaniem na Giran bez vipa, ciągle wywala clienta, mają zamiar to naprawiać?


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #526 dnia: Październik 11, 2018, 08:15:43 pm »
Co okreslony czas pojawia sie minibos, a po jego smierci kazdy kto jest w jakims range od niego dostaje bufa tez na okreslony czas (jakos co 20-30min to wychodzi). W momecie jak buf sie konczy do inv wpada ci skrzyneczka myk polega na tym ze tego bosika nie musisz atakowac tylko byc obok niego kiedy umiera przez co ARMIE boxow siedza na jego respie i zbieraja skrzynki co lepsi robia po 800+skrzynek przez noc kiedy spia.
Najzabawniejsze ze zalezy od skrzynki (lvla minibosa) moga z niej leciec full eq NG/D/C... dla tego sa stawiane na nich ogromne ARMIE boxow do farmienia EQ co zawala kolejki na log serva np. jest gosc na steamie co stawia na noc pc+4laptopy na noc co wychodzi 15kont od 1 goscia (a na pewno idzie wiecej ogarnac jakies virtual systemy czy cos wystarczy pokabinowac) dla tego jak mowie tylko event sie skonczy to online na serv spadnie 2-3krotnie od razu....


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #527 dnia: Październik 11, 2018, 09:03:27 pm »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #528 dnia: Październik 11, 2018, 09:12:55 pm »
Problem z logowaniem? Polecam kupic NCoiny

https://allegro.pl/ncsoft-ncoins-400-lineage2-aion-bns-w-5minut-i7611379515.html

Kupić to sobie mogę z karty. Gdzie jest link do sklepu. Były jakieś startery czy coś.

Chyba mam https://store.lineage2.com/store/detail?goodsNo=7808996&categoryPath=1_7 - ludziki kupowali sobie z 2400 coins za 30euro a potem ten starter.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2018, 09:15:14 pm wysłana przez sobek »


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #529 dnia: Październik 11, 2018, 09:21:04 pm »
Problem z logowaniem? Polecam kupic NCoiny

https://allegro.pl/ncsoft-ncoins-400-lineage2-aion-bns-w-5minut-i7611379515.html

Kupić to sobie mogę z karty. Gdzie jest link do sklepu. Były jakieś startery czy coś.

Chyba mam https://store.lineage2.com/store/detail?goodsNo=7808996&categoryPath=1_7 - ludziki kupowali sobie z 2400 coins za 30euro a potem ten starter.

No to na allegro wychodzi po 1. taniej po 2. szybciej po 3. nie musisz podawac swojej karty kredytowej


  • Wiadomości: 197

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #530 dnia: Październik 11, 2018, 09:38:10 pm »
Generalnie powinni przestać nazywać to free to play, bo w tym momencie free to play nie jest, żeby się zalogować muszę zapłacić za vipa.

edit: ciekaw jestem za ile dni Aden będzie 'heavy' i zostane po prostu zmuszony do zakupu bądź zrezygnowania z gry lul


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 2

  • Pround Anime Fan
    • ANSI!!!
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #531 dnia: Październik 11, 2018, 10:43:55 pm »
Tylko nie kupuj ncoinów kartą kredytową, bo Ci mogą zrobić refunda i konto zablokować, jak to zrobili wielu osobą, a supportu ni widu ni słychu :D


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #532 dnia: Październik 11, 2018, 11:20:00 pm »
Cytuj
Game servers will be down for maintenance beginning Thursday, October 11, 2018 at 3pm PDT / 6pm EDT / 2300 GMT+1 and ending at approximately 4:30 pm PDT / 7:30 pm EDT / 0030 GMT+1. Estimated downtime is 1.5 hours.

With this maintenance:

A potential fix for the queue kick (‘client will be closed) error will be applied.
Fixed an issue where the XP Loss Upon Death was 10% instead of 4%.
Adena Quantity, Item Drops, and Spoil Rates have been permanently increased for all monsters.
All raid bosses and quest rewards will remain unaffected by this change.
Several monster types will have a range of 50%~150% change in their drop table
Fixed an issue where monsters gave significantly lower XP in the following hunting zones:
Dion Hills
Ancient Battleground Wasteland
Plains of Dion
Bee Hive
Windy Hill
Immortal Plateau, Southern Region
Eastern Mining Zone
If you have any questions about the changes taking place during this maintenance, please feel free to post them on the forums. We also encourage you to follow @LineageIIOps for maintenance and server status updates.


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #533 dnia: Październik 12, 2018, 12:01:26 am »
Fajnie by było jakby zwiększyli poziom adeny na wszystkich kontach o minimalny procent, o który zwiększają (50%) i przywrócili 6% straconego expa * ilosc deadów. Ale watpie, żeby się zdobyli aż na taki ruch... :P Mimo wszystko, propsy, zobaczymy jak wyjdzie w praniu.


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #534 dnia: Październik 12, 2018, 12:16:15 am »
Juz pr0 aoe cp i vip4 mają ból dupki, że zwykłego zenka z mietkiem co grają 2 godziny bez boxa będzie stać na shoty ng do bicia mobów...


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #535 dnia: Październik 12, 2018, 12:20:29 am »
Juz pr0 aoe cp i vip4 mają ból dupki, że zwykłego zenka z mietkiem co grają 2 godziny bez boxa będzie stać na shoty ng do bicia mobów...

Masz racje, tak na pewno będzie, masakra ..


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #536 dnia: Październik 12, 2018, 07:36:20 am »
Problem z logowaniem? Polecam kupic NCoiny

https://allegro.pl/ncsoft-ncoins-400-lineage2-aion-bns-w-5minut-i7611379515.html
Mi automat nie wyslal kodu zakupionego wczoraj. Wyslalem przypomnienie ale jak widać moze sie zdarzyc ze o tam trzeba czekac.
Jak tam po udpade, naprawili expa i dropa.?


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #537 dnia: Październik 12, 2018, 08:06:20 am »
Fajnie by było jakby zwiększyli poziom adeny na wszystkich kontach o minimalny procent, o który zwiększają (50%) i przywrócili 6% straconego expa * ilosc deadów. Ale watpie, żeby się zdobyli aż na taki ruch... :P Mimo wszystko, propsy, zobaczymy jak wyjdzie w praniu.

Nie potrafię wyliczyć porównawczo, ale wydaje się, że adeny dropi trochę więcej, natomiast zdecydowanie widać zwiększony drop matsów, może minimalnie podkręcono spoil.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #538 dnia: Październik 12, 2018, 08:39:38 am »
ol machum novice ok 100 adeny idzie teraz grać:D


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #539 dnia: Październik 12, 2018, 11:40:43 am »
Wyciagneli z donatow ile sie dalo na ssy a teraz dali dostep dla plebsu  :D


  • Wiadomości: 197

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #540 dnia: Październik 12, 2018, 12:07:30 pm »
"A potential fix for the queue kick (‘client will be closed) error will be applied."

Coś im chyba nie wyszło.


  • Wiadomości: 80

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #541 dnia: Październik 12, 2018, 01:01:39 pm »
kuzwa powrot po 10 latach do l2, klimat ciagle ten sam - chcesz pograc to jest maint, lagi albo klient sie wywala xd

czekasz w kolejce 15 minut i elo DC, ta gra jest przekleta


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #542 dnia: Październik 12, 2018, 02:13:48 pm »
Dorosly jestes to nie badz Janusz i kup sobie vipa  :P


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #543 dnia: Październik 12, 2018, 03:31:56 pm »
Od dwóch dni probowalem stworzyc chara - bezskutecznie.
Kupilem 400nc coinow. Nadal wywala z kolejki.
Wydalem 80nc coinow na innym serwerze nc classic aby wbil mi sie vip1.
Nadal wywala mnie z kolejki :P

Wie ktos cos o tym jak stworzyc chara i chociaz aktywowac tego vipa, ktory pozwala sie zalogowac? :D


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #544 dnia: Październik 12, 2018, 05:28:38 pm »
Polecam serwer Aden obecnie to nie całe 3 k online  nie musisz wydawać kasy na vip a za kilka  miesięcy  tak czy siak będzie opcja za 4 k ncoinów przeniesienia postaci


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #545 dnia: Październik 12, 2018, 05:29:31 pm »
Nie wiem czy to prawda, ale podobno od mometu kiedy Ci sie konczy kolejka masz iles tam sekund na zalogowanie sie i wejscie do samej gry jakims charakterem i podobno jest to bardzo mala wartosc ok 10s ...
Nie wiem ile w tym prawdy bo to troche glupio brzmi ale kilka znajomych mowi ze cos w tym jest
Troche teorie spiskowe ludzi z kolejek ale ktos bez wipka moze to przetestowac  :)


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #546 dnia: Październik 12, 2018, 05:34:37 pm »
Prawda, tylko to troche mniej niz 10 sekund co nie wystarcza na stworzenie chara, a zatem rowniez wbicie vipa  hahaha


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #547 dnia: Październik 12, 2018, 07:28:21 pm »
po 23 bez problemu powinienes wbic tak samo rano o 8 bez kolejek :p


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #548 dnia: Październik 12, 2018, 08:15:31 pm »
Nie wiem czy to prawda, ale podobno od mometu kiedy Ci sie konczy kolejka masz iles tam sekund na zalogowanie sie i wejscie do samej gry jakims charakterem i podobno jest to bardzo mala wartosc ok 10s ...
Nie wiem ile w tym prawdy bo to troche glupio brzmi ale kilka znajomych mowi ze cos w tym jest
Troche teorie spiskowe ludzi z kolejek ale ktos bez wipka moze to przetestowac  :)

7s przed updatem, teraz nie wiem, przeniosłem się na Aden.
Podejrzewam, ze NCWest celowo nie chce nic zmienić, chce przepchnąć czekających w kolejkach na Aden.
Mnie w każdym bądź razie zmusili - nie mam problemów z czekaniem na loginie.
IMO to najrozsądniejsze rozwiązanie,  chcę tylko powspominać stare klimaty bez presji na grę w klanie, CP, siege czy bycia faktorem.
Jeśli uparłeś się na inne serwery to do Giran proponuję rano, ok 6.00-7.00 nie ma kolejki.

Wygląda na niezły zlot starych graczy l2, chociaż wiele rozwiązań w tym classicu  jest rodem z GoD'a - bonusy za sam czas w grze, nagrody za lewelowanie, eventy z buffami i itemami, no, jednak nie tak wyglądał stary l2.
Ale klimat ogólnie zajefajny jeśli chodzi o samych graczy i rozgrywkę.
No i dowiódł, że gracze zrezygnowali z gry nie dlatego, że się gra znudziła, ale, że najzwyczajniej zniszczono klimat starych kronik.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #549 dnia: Październik 12, 2018, 11:16:38 pm »
Zaczalem gre na Aden, ale nc soft wlasnie naprawil problem z loginem. Chyba cos kolo 700+ ludzi teraz w kolejce.