Witaj
Gość

Wątek: Nowy Classic od NC West...  (Przeczytany 114366 razy)

  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #650 dnia: Październik 23, 2018, 10:44:52 pm »
Grajac solo deska z pp na plecach na 32 lvl mialem wyfarmione 1kk klepiac po prostu moby, bez zadnych dropow. Na 36 lvl mialem juz kupiony mlotek top D, dalej bez zadnych dropow.  Adena wpada do 40 lvl bardzo dobrze, ale nie ma sie co dziwic ze w full pt klepiac z shotami z randomami z adena jest sie w plecy, tak bylo na 1.5.

2 dni temu zrobilem rerolla, do 25 lvl wyfarmione kolejne 400k adeny po prostu klepiac odpowiednie moby. Na 37 lvl wyfarmione juz prawie 2kk z jednym dropem wartym 1kk. Do 40 lvl jest naprawde easy z adena, pozniej sa mocne schody.


No widzisz miałeś dropa, a bez dropa, to myślisz jak by to było?.

Przeciez napisalem, ze bez zadnego dropa na 36 lvl ubralem sie w TOP D... czego wiecej oczekujesz?

Gdybym nie mial zadnego dropa, to w tej chwili mialbym top D sprzet i 1.5kk. To nie interlude.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #651 dnia: Październik 24, 2018, 12:30:57 am »
JAK?
Odszedlem juz z servera, bo to jakis zart :). Posiadam jeszcze bishopa na 40lvl, bo sie nie sprzedal i powiem wam, ze do 40 lvl gralem tylko w party randomw, ktore sam robilem. Nie uzywalem przy tym zadnych SSow i potionow. VIP 4 ofc i te coiny lecialy. to do 40lvl polecialo chyba z 500coinow. Przy takim oporowym oszczedzaniu, bez zadnego full dropa, mialem 200k i  X matsy. Wycraftowalem luk comp, sprzedalem za 200k i mialem 300k, bo oczyiscie matsow byla garstka i trzeba bylo skupowac.
Po 40 dalem sobie spokoj. To jak ludzie bronia tego serva to jest jakis kosmos. To sie chyba ludziom z pracy wzielo, ze jak szef szmaci cie jak gowno to mu ludzie dziekuja.
Jeszcze to wszystko jest do zrozumienia, gdyby nie bylo 99% pewnosci, ze zrobione jest to specjalnie dla wyciagniecia kasy z portfela. Szkoda troche, bo chentie bym pogral dalej i pakowal ten hajs w vipa i inne gowna.

Wytrwalym zycze milej gry, bo co jak co, nie kazdego takie rzeczy moga odsunac od gry.
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2018, 12:32:38 am wysłana przez Bakumon »


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #652 dnia: Październik 24, 2018, 12:38:16 am »
Grajac solo deska z pp na plecach na 32 lvl mialem wyfarmione 1kk klepiac po prostu moby, bez zadnych dropow. Na 36 lvl mialem juz kupiony mlotek top D, dalej bez zadnych dropow.  Adena wpada do 40 lvl bardzo dobrze, ale nie ma sie co dziwic ze w full pt klepiac z shotami z randomami z adena jest sie w plecy, tak bylo na 1.5.

2 dni temu zrobilem rerolla, do 25 lvl wyfarmione kolejne 400k adeny po prostu klepiac odpowiednie moby. Na 37 lvl wyfarmione juz prawie 2kk z jednym dropem wartym 1kk. Do 40 lvl jest naprawde easy z adena, pozniej sa mocne schody.


No widzisz miałeś dropa, a bez dropa, to myślisz jak by to było?.

Przeciez napisalem, ze bez zadnego dropa na 36 lvl ubralem sie w TOP D... czego wiecej oczekujesz?

Gdybym nie mial zadnego dropa, to w tej chwili mialbym top D sprzet i 1.5kk. To nie interlude.

No właśnie, to nie interlude, dzieki, chyba jesteś jednym z nielicznych, którzy takie itemy i tyle adeny mają na wymienionym lvlu. SSD pewnie też na rynku kupujesz za adene tak?.

Jak możesz zrób screena postaci i inventory.
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2018, 12:40:36 am wysłana przez grifcio »


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #653 dnia: Październik 24, 2018, 07:31:01 am »
Grajac solo deska z pp na plecach na 32 lvl mialem wyfarmione 1kk klepiac po prostu moby, bez zadnych dropow. Na 36 lvl mialem juz kupiony mlotek top D, dalej bez zadnych dropow.  Adena wpada do 40 lvl bardzo dobrze, ale nie ma sie co dziwic ze w full pt klepiac z shotami z randomami z adena jest sie w plecy, tak bylo na 1.5.

2 dni temu zrobilem rerolla, do 25 lvl wyfarmione kolejne 400k adeny po prostu klepiac odpowiednie moby. Na 37 lvl wyfarmione juz prawie 2kk z jednym dropem wartym 1kk. Do 40 lvl jest naprawde easy z adena, pozniej sa mocne schody.


No widzisz miałeś dropa, a bez dropa, to myślisz jak by to było?.

Przeciez napisalem, ze bez zadnego dropa na 36 lvl ubralem sie w TOP D... czego wiecej oczekujesz?

Gdybym nie mial zadnego dropa, to w tej chwili mialbym top D sprzet i 1.5kk. To nie interlude.
Z ciekawości zapytam jak do 36 lvl ubrałeś się w TOP D skoro do 20 lvl nic praktycznie nie leci z moba (adena, mats, drop) ?
Jest przeskok o 300% po 20 lvl i 1 profce ?


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #654 dnia: Październik 24, 2018, 09:11:21 am »
Chyba gramy na innym serwerze. Undine na 15 lvl dropia po 300 adeny, Turki na 25 dropia po 300-400 adeny, Warriory w Ant Nest od 30 dropia po 600-700 adeny. Deska jest akurat jedna z najwydajnieszych klas jesli chodzi o exp, bo mocno klepie wiec malo shotow pali. Klepalem nawet z potkami na Haste od poczatku. Na bron NG zarobilem te 250k na questach na pajakach a potem to juz bajka i do top D tylko i wylacznie klepiac moby. Wiem, że wszedzie ucza klepac zielone moby na classicu, ale czasem lepiej pojsc na te lepsze, walnac 2-3 hity wiecej ale dostac 2-3x tyle adeny, trzeba tylko poszukac tych mobow.

Robiac nowa postac 3 dni temu, do 20 lvl mialem jakies 200k adeny, tak jak wczesniej pisalem - zakladajac sprzet top D z pierwszej postaci. Na lvl 40 jest to juz 1.5kk klepiac po prostu moby i nie liczac dropow.

Reasumujac: zrobilem 2 postacie do 40 lvl, w miedzyczasie nie liczac jednego full dropu broni wartego 1kk (ktory wydropilem bedac juz ubranym), dropnelo mi 3kk adeny. Bilem Undine, Turki, Anty. Tylko, bo tylko tam adena jest wieksza niz wszedzie indziej. Dodam, ze expilem z runka - bez byloby dluzej do 40 i wiecej kasy ;)

PS. Tak, SSD kupuje po 9a na rynku od znajomego ;)
PS2. Kluczem jest zmaksymalizowanie liczby zabitych mobow na 20min, czyli na zuzyta potke. Trzeba przeliczyc, czy te 2.5k adeny wiecej nam da potka. Na odpowiednich mobach.


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #655 dnia: Październik 24, 2018, 10:00:08 am »
Chyba gramy na innym serwerze. Undine na 15 lvl dropia po 300 adeny, Turki na 25 dropia po 300-400 adeny, Warriory w Ant Nest od 30 dropia po 600-700 adeny. Deska jest akurat jedna z najwydajnieszych klas jesli chodzi o exp, bo mocno klepie wiec malo shotow pali. Klepalem nawet z potkami na Haste od poczatku. Na bron NG zarobilem te 250k na questach na pajakach a potem to juz bajka i do top D tylko i wylacznie klepiac moby. Wiem, że wszedzie ucza klepac zielone moby na classicu, ale czasem lepiej pojsc na te lepsze, walnac 2-3 hity wiecej ale dostac 2-3x tyle adeny, trzeba tylko poszukac tych mobow.

Robiac nowa postac 3 dni temu, do 20 lvl mialem jakies 200k adeny, tak jak wczesniej pisalem - zakladajac sprzet top D z pierwszej postaci. Na lvl 40 jest to juz 1.5kk klepiac po prostu moby i nie liczac dropow.

Reasumujac: zrobilem 2 postacie do 40 lvl, w miedzyczasie nie liczac jednego full dropu broni wartego 1kk (ktory wydropilem bedac juz ubranym), dropnelo mi 3kk adeny. Bilem Undine, Turki, Anty. Tylko, bo tylko tam adena jest wieksza niz wszedzie indziej. Dodam, ze expilem z runka - bez byloby dluzej do 40 i wiecej kasy ;)

PS. Tak, SSD kupuje po 9a na rynku od znajomego ;)
PS2. Kluczem jest zmaksymalizowanie liczby zabitych mobow na 20min, czyli na zuzyta potke. Trzeba przeliczyc, czy te 2.5k adeny wiecej nam da potka. Na odpowiednich mobach.
Gramy na tym samym...niepotrzebny przytyk z Twojej strony, nie każdy jest super mózgiem w L2.
THX za wyjaśnienie.
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2018, 10:01:51 am wysłana przez SzalonyToster »


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #656 dnia: Październik 24, 2018, 10:21:57 am »
Chyba gramy na innym serwerze. Undine na 15 lvl dropia po 300 adeny, Turki na 25 dropia po 300-400 adeny, Warriory w Ant Nest od 30 dropia po 600-700 adeny. Deska jest akurat jedna z najwydajnieszych klas jesli chodzi o exp, bo mocno klepie wiec malo shotow pali. Klepalem nawet z potkami na Haste od poczatku. Na bron NG zarobilem te 250k na questach na pajakach a potem to juz bajka i do top D tylko i wylacznie klepiac moby. Wiem, że wszedzie ucza klepac zielone moby na classicu, ale czasem lepiej pojsc na te lepsze, walnac 2-3 hity wiecej ale dostac 2-3x tyle adeny, trzeba tylko poszukac tych mobow.

Robiac nowa postac 3 dni temu, do 20 lvl mialem jakies 200k adeny, tak jak wczesniej pisalem - zakladajac sprzet top D z pierwszej postaci. Na lvl 40 jest to juz 1.5kk klepiac po prostu moby i nie liczac dropow.

Reasumujac: zrobilem 2 postacie do 40 lvl, w miedzyczasie nie liczac jednego full dropu broni wartego 1kk (ktory wydropilem bedac juz ubranym), dropnelo mi 3kk adeny. Bilem Undine, Turki, Anty. Tylko, bo tylko tam adena jest wieksza niz wszedzie indziej. Dodam, ze expilem z runka - bez byloby dluzej do 40 i wiecej kasy ;)

PS. Tak, SSD kupuje po 9a na rynku od znajomego ;)
PS2. Kluczem jest zmaksymalizowanie liczby zabitych mobow na 20min, czyli na zuzyta potke. Trzeba przeliczyc, czy te 2.5k adeny wiecej nam da potka. Na odpowiednich mobach.

Możesz dać screena z inventory i postaci?, trochę interesuję się co się dzieje na serverach i powiem szczerze, nie widziałem nikgo, kto by miał tyle adeny i takie inventory jak ty  farmiąc na mobkach(nie wliczam ludzi, którzy kupują adenę oczywiście).
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2018, 10:58:08 am wysłana przez grifcio »


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #657 dnia: Październik 24, 2018, 11:00:24 am »
Chyba gramy na innym serwerze. Undine na 15 lvl dropia po 300 adeny, Turki na 25 dropia po 300-400 adeny, Warriory w Ant Nest od 30 dropia po 600-700 adeny. Deska jest akurat jedna z najwydajnieszych klas jesli chodzi o exp, bo mocno klepie wiec malo shotow pali. Klepalem nawet z potkami na Haste od poczatku. Na bron NG zarobilem te 250k na questach na pajakach a potem to juz bajka i do top D tylko i wylacznie klepiac moby. Wiem, że wszedzie ucza klepac zielone moby na classicu, ale czasem lepiej pojsc na te lepsze, walnac 2-3 hity wiecej ale dostac 2-3x tyle adeny, trzeba tylko poszukac tych mobow.

Robiac nowa postac 3 dni temu, do 20 lvl mialem jakies 200k adeny, tak jak wczesniej pisalem - zakladajac sprzet top D z pierwszej postaci. Na lvl 40 jest to juz 1.5kk klepiac po prostu moby i nie liczac dropow.

Reasumujac: zrobilem 2 postacie do 40 lvl, w miedzyczasie nie liczac jednego full dropu broni wartego 1kk (ktory wydropilem bedac juz ubranym), dropnelo mi 3kk adeny. Bilem Undine, Turki, Anty. Tylko, bo tylko tam adena jest wieksza niz wszedzie indziej. Dodam, ze expilem z runka - bez byloby dluzej do 40 i wiecej kasy ;)

PS. Tak, SSD kupuje po 9a na rynku od znajomego ;)
PS2. Kluczem jest zmaksymalizowanie liczby zabitych mobow na 20min, czyli na zuzyta potke. Trzeba przeliczyc, czy te 2.5k adeny wiecej nam da potka. Na odpowiednich mobach.

Możesz dać screena z inventory i postaci?, trochę interesuję się co się dzieje na serverach i powiem szczerze, nie widziałem nikgo, kto by miał tyle adeny i takie inventory jak ty  farmiąc na mobkach(nie wliczam ludzi, którzy kupują adenę oczywiście).

Druga sprawa, robiłem postać 1 dzień temu do 20 lvlu i miałem około 50 k adeny (wliczając sprzedane partsy różnego typu), nadal nie wiem skąd ty miałeś 200 k adeny robiąc ten 20 lvl. Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że z normalnego dropa adeny bo za nic się z tym nie zgodzę. Daj screena z maina z adeną oraz itemami  i wszystko będzie jasne:).
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2018, 11:05:59 am wysłana przez grifcio »


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #658 dnia: Październik 24, 2018, 11:24:14 am »
Kolega pisez ze mrowki w ant nest dropia 700 adeny ok, fajnie. NOBLE ANT, w full party dropi od 20/70g na osoboe. Wiec, napewno grasz na innym serverze.


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #659 dnia: Październik 24, 2018, 11:25:13 am »
PS2. Kluczem jest zmaksymalizowanie liczby zabitych mobow na 20min, czyli na zuzyta potke. Trzeba przeliczyc, czy te 2.5k adeny wiecej nam da potka. Na odpowiednich mobach.

To.

Generalnie classic wymaga od gracza, szczególnie solo, bardzo mocnej kalkulacji. Tutaj nie można lecieć na pamięć jak na innych kronikach / serverach (nawet classicach). Trzeba sprawdzać spoty i po prostu liczyć efektywność - ile hitów na moba / ile mobów na X czasu / ile dropa. Dla przykładu - od paru dni klepie sobię solo na OB od 29 do 32 lvla. Nie używałem żadnych scrolli choć mam ich od cholery bo kupiłem sobie chronicle packa. Bez krytów w moba muszę strzelić ok 5-6 razy. To jest 60 - 72 adeny na moba. Mob dropi 300 - 400 adeny - czyli z samej adeny, z klepania mobów solo bez buffa robisz 300a+ profitu / mob. Do tego dochodzą full dropy + matsy / partsy. Z samych full dropów po tych 3 lvlach wyszło mi 500+ kryszy D - czyli ok. 200k adeny. Partsów i matsów nawet nie liczę. Taki pace spokojnie pozwala mi na montowanie X bowa koło 35 lvla.

Natomiast widziałem już MASĘ przypadków ludzi którzy odpalają wszystkie możliwe boosty, rushują jak pojebani 35 lvl, odpalają wszystkie scrolle +1kk xp ile wlezie i potem stoją jak te tłuki w Giran na 40 lvlu z top NG weaponem, bez hajsu, bez SP i narzekają jaki ten server zjebany....
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2018, 04:16:15 pm wysłana przez ThugLife »


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #660 dnia: Październik 24, 2018, 11:50:20 am »
Ludzie pisza, ze jest zjebany. BO JEST ZJEBANE DROP/SPOIL/ADENA. To ze sobie poradziles, to nie znaczy ze wszystko dobrze dziala, rozumiesz??

Rozumiecie to ze moby na BLAZING SWAMP dropia 500adeny? To jest tylko samo co na Orc Barracks.

Nie sorry pewnie tak powinno byc.
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2018, 11:52:49 am wysłana przez Bakumon »


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #661 dnia: Październik 24, 2018, 11:53:24 am »
łowcie ryby za free od 20 lvla quest na wędkę na 10 dni  z giran harbor, łowi się 5x normalnymi baitami i dalej z daily mission dostajesz 500 dziennie. na 20 lvlu dostaje się 20 coinów daily u npc można to wymienić np na 200 iron ore (200a/1) reszta jak już pisali trzeba kalkulować koszty expa. od 18 lvla quest w dark elven village 3,2k adeny na postać za 10 q itemów - w san raz do wykorzystania questowych soulshotow/spirshotow no grade z dwarven village. Nie sprawdzalem ale może ktoś potwierdzi quest na kilka k shotów no grade od 15 lvla. po 20 można w abandoned camp polować na compound bow shafty z ol mahum shootersow - 3 partsy = bow. Jak już ma się kilkaset k to warto połowę odłożyc na skup/resell matsów niby różnice niewielkie ale przy tylu graczach resell sie naprawde oplaca
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2018, 12:06:19 pm wysłana przez alfheimr »


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #662 dnia: Październik 24, 2018, 12:08:03 pm »
Na 15 lvl  sa 3 questy 1 po drugim, na 3k shotow. Co daje 1k za kazdy quest. Z tym ze jak jestes fighterem to spalisz te 1k shotow zeby ten q zrobic, wiec dostajesz tylko xp/sp i to co zaoszczedziles na ss farmiac questy. Ja rozumiem, ze w l2 trzeba kombinowac, ale nie zakladac 7 boxow, zeby farmic maina . Trzeba byc debilem, zeby grac w taka gre


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #663 dnia: Październik 24, 2018, 12:15:05 pm »
Na 15 lvl  sa 3 questy 1 po drugim, na 3k shotow. Co daje 1k za kazdy quest. Z tym ze jak jestes fighterem to spalisz te 1k shotow zeby ten q zrobic, wiec dostajesz tylko xp/sp i to co zaoszczedziles na ss farmiac questy. Ja rozumiem, ze w l2 trzeba kombinowac, ale nie zakladac 7 boxow, zeby farmic maina . Trzeba byc debilem, zeby grac w taka gre

1-2 boxy to w sam raz. im lepsza broń tym tansze zuzycie shotow przy odpowiednim spocie ( zielone moby dają 100% expa i są zazwyczaj łatwiejsze)


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #664 dnia: Październik 24, 2018, 12:19:02 pm »
Niebieskie tez daja 100% xp tutaj , poneiwaz jest obnizone do -5lvl. Z tym ze to nie jest tak naprawde problem tego servera, wszystko da sie zrobic oczywiscie, ale nie ma w tej farmie dla zwierzat zadnej przyjemnosci z gry. Ja nie chce oczywiscie 10kk na 40lvl z dropa adeny. Ja tez umiem craftowac, skupowac matsy itp, ale nie tak ze moj komputer musi chodzic 24/7 i miec odpalone na sobie 3 konta zeby w ogole ubrac sie w jakis gowniany armor na 40lvlu.

OCZYWISCIE SS Z QUESTA NIE SA SHARABLE


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

  • Jestem oburzony
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #665 dnia: Październik 24, 2018, 12:26:03 pm »
Dobry server, NIE POLECAM


czg x8


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #666 dnia: Październik 24, 2018, 12:40:30 pm »
JAK?
Odszedlem juz z servera, bo to jakis zart :). Posiadam jeszcze bishopa na 40lvl, bo sie nie sprzedal i powiem wam, ze do 40 lvl gralem tylko w party randomw, ktore sam robilem. Nie uzywalem przy tym zadnych SSow i potionow. VIP 4 ofc i te coiny lecialy. to do 40lvl polecialo chyba z 500coinow. Przy takim oporowym oszczedzaniu, bez zadnego full dropa, mialem 200k i  X matsy. Wycraftowalem luk comp, sprzedalem za 200k i mialem 300k, bo oczyiscie matsow byla garstka i trzeba bylo skupowac.
Po 40 dalem sobie spokoj. To jak ludzie bronia tego serva to jest jakis kosmos. To sie chyba ludziom z pracy wzielo, ze jak szef szmaci cie jak gowno to mu ludzie dziekuja.
Jeszcze to wszystko jest do zrozumienia, gdyby nie bylo 99% pewnosci, ze zrobione jest to specjalnie dla wyciagniecia kasy z portfela. Szkoda troche, bo chentie bym pogral dalej i pakowal ten hajs w vipa i inne gowna.

Wytrwalym zycze milej gry, bo co jak co, nie kazdego takie rzeczy moga odsunac od gry.

Zastanawiam się jak to możliwe nie używać ss wbić 40 lev i mieć 200k na vip 4.
Ja z kumplem zaczęliśmy tydzień temu, mamy bronie top d ze sklepu, biżuterię też top i 1kk adeny bijąc na shotach.
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2018, 12:42:35 pm wysłana przez sobek »


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

  • Jestem oburzony
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #667 dnia: Październik 24, 2018, 12:43:33 pm »
@up: gdybys gral od 1 dnia, to tez bys tyle mial.


czg x8


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #668 dnia: Październik 24, 2018, 12:50:40 pm »
Odpowiem na kilka postów na raz w jednym i na ten moment zakończę dyskusje. Albo mi uwierzycie/przyjmiecie ze nie wszystko robicie tak jak trzeba, albo nie. Po kolei.

Możesz dać screena z inventory i postaci?, trochę interesuję się co się dzieje na serverach i powiem szczerze, nie widziałem nikgo, kto by miał tyle adeny i takie inventory jak ty  farmiąc na mobkach(nie wliczam ludzi, którzy kupują adenę oczywiście).

Druga sprawa, robiłem postać 1 dzień temu do 20 lvlu i miałem około 50 k adeny (wliczając sprzedane partsy różnego typu), nadal nie wiem skąd ty miałeś 200 k adeny robiąc ten 20 lvl. Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że z normalnego dropa adeny bo za nic się z tym nie zgodzę. Daj screena z maina z adeną oraz itemami  i wszystko będzie jasne:).

Wrzuce screena jak wrócę do domu. W tej chwili pozyczylem mlotek D kumplowi zeby sam sobie poklepal adene sprawdzona metoda. Podkresle jeszcze raz - grajac na pierwszej postaci, na 20 lvl bogaczem nie bylem, ale robiac questa na spiderach nazbieralem na top NG i potem juz szlo w miare efektywnie klepac mobki i tak - z samego bicia na 36 lvl nazbierac samej adeny na top D mlotek.

Jesli chodzi o zarobienie 200k do 20 lvl na NOWEJ postaci, to metoda jest prosta. Podam, bo sam juz nie korzystam, wyfarmilem sie. Podstawa jest posiadanie juz tej broni top D, ktora DA SIE wyfarmic na mainie gdzies w okolicach 35 lvl. Robicie Orka Fightera (najlepiej), zakladacie mlotek D, healer na plecy. Wklepujecie ten 13-14 lvl gdzies w ruinach i lecicie na Undine. Te Undine z chain questa dla humanow przy wodospadzie. Schodza na 2-3 hity, dropia po 300 adeny i maja MOCNO zboostowany drop - 6-7 armorow na godzinie to norma (klata 10k, spodnie 5k w sklepie). Adeny wpada 80-100k na godzinie takiego bica. Bez zadnych odpalek, bez niczego, chcecie jak najwolniej lvlowac, jak najwiecej mobow bic. Do 23-24 lvl mozna je klepac.

Pozniej mozna nowa postac i repeat, ale mozna tez z tym top D pojsc w Ant Nest gdzies na 25 z Moon Armorem. Tam bez dropow jest gorzej, ale nadal jest to okolo 30-50k w adenie na godzinie na czysto. Wszystko to z haste potkami i vampem w kolko palonym. To na pewno nie sa metody najlepsze na Classicu, bo sa lepsze, ale te sa przez mnie ogarniete i mi znane.

Kolega pisez ze mrowki w ant nest dropia 700 adeny ok, fajnie. NOBLE ANT, w full party dropi od 20/70g na osoboe. Wiec, napewno grasz na innym serverze.

Napisałem, że chodzi o Warriory, nie Noble. Ant Warrior Captain jest duzo bardziej miekki od Noble, a expa i adeny daje niemal tyle samo. Wszedlem na salke z nimi na 35 lvl na nowej i 32 lvl na drugiej postaci, majac healera 35 na plecach. Szlo EASY. W party na Classicu 1.5 nikt nie bedzie zarabial kasy. Tak bylo na starcie Skeltha, tak jest i teraz.

Ludzie pisza, ze jest zjebany. BO JEST ZJEBANE DROP/SPOIL/ADENA. To ze sobie poradziles, to nie znaczy ze wszystko dobrze dziala, rozumiesz??

Rozumiecie to ze moby na BLAZING SWAMP dropia 500adeny? To jest tylko samo co na Orc Barracks.

Nie sorry pewnie tak powinno byc.

Przeczytaj moje wczesniejsze posty. Caly czas dyskutujemy o mobkach <40 lvl. W 100% sie zgadzam ze powyzej 40 lvl drop jest calkowicie popsuty, sam dolaczylem do armii zakladajacej tematy na forum NA - https://forums.lineage2.com/topic/6488-this-version-of-classic-is-a-complete-mess/ . Ja tego serwera w zadnym wypadku nie bronie - masa rzeczy jest popsuta, nie tak jak byc powinna, 40+ to skandal. Ale do 40 lvl naprawde jest wszystko dobrze, jesli ma sie jakies doswiadczenie na classicu/slucha sie jakichs rad. Nie bez powodu zrobilem nowa postac zeby zarabiac adene po dobiciu do 40 lvl na pierwszej.

Gramy na tym samym...niepotrzebny przytyk z Twojej strony, nie każdy jest super mózgiem w L2.
THX za wyjaśnienie.

Przytyk byl barciej do Grifcia, niz do Ciebie ;)

Jesli chodzi o wyfarmienie tej adeny na top D na pierwszej postaci. Tak jak ktos wyzej napisal - musicie sobie wszystko przeliczac. Czasem mniej mobow to wiekszy profit, bo mniejsze koszta expa. Kazda klasa jest tu troche inna. Wiadomo ze duzo ciezej bedzie Wam tankiem wyfarmic adene solo bo duzo SSD schodzi na moba. Wszystko pisze na podstawie gry Deska od zera. Zaczalem od chain questa i questa na spiderach, na 22-23 lvl mialem top NG, klepalem AC do 25 lvl, potem OB od 25 lvl - glownie wilki, maja super drop i sa miekkie. Gdzies kolo 26 lvl kupilem low D mieczyk sprzedajac top NG i dokladajac 120k. SSD kosztuja tyle samo co NG shoty, a mniej hitow na moba = wiekszy profit. Klepalem te baraki tak do 36 lvl, w miedyzczasie juz wchodzac do srodka baraku i sam go ogarniajac z healerem na plecach. Gdzies na 35-36 lvl nazbierane mialem adeny na top D. Wazne jest, zeby majac odpalona potke na haste bic moby. Nie siadac, nie regowac, bo to zwieksza koszty. Trzeba tych mobow przynajmniej 10-15 ubic na 20min wiecej zeby potka sie zwrocila. Brac zapasy na 5-6h bicia, zeby nie latac w kolko, nie tracic hajsu na soe itd itp.

Reasumujac serwer jest fajny, do 40 lvl jest ok jesli gra sie z glowa/w miare ekonomiczna klasa (tanki maja ciezko, nukerzy tez wcale nielatwo wbrew pozorom). W party kasy nie zarobicie, nie ma szans. Solo z boxem healerem/manodaja na plecach to jedyna opcja na wychodzenie stale na plus. Na starcie skeltha bylo to samo. Tutaj niestety po 40 lvl jest zle, mobki 60 lvl dropia tyle co 25 lvl i na to kazdy czeka az ogarna.

Nie kupilem adeny, nie kupilem zadnych shotow i innych consumables, jedyne na co wydalem zlotowki to runka do expa ktora nijak sie ma do adeny. Nazbieralem na top D bijac tylko mobki przed 40 lvl. To dowod na to ze sie da. Nie rozumiem czemu az tak bardzo niektorzy nie chca przyjac tego do wiadomosci.

PS. Dzisiaj rusza halloween event. Przy pomyslunku mozna niezle na nim zarobic - https://www.lineage2.com/news/pumpkinface-event-2018
PS2. Sprzedam Spellbook: Clarity, 2.5kk.
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2018, 12:55:46 pm wysłana przez Dhol »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #669 dnia: Październik 24, 2018, 01:36:45 pm »
https://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=63394.0 - Dla tych tych co mają problemy.
Dodam jeszcze tylko, że exp w l2 classic jest banalny, łatwy i szybki 80% trudności gry to SP i Adena.


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #670 dnia: Październik 24, 2018, 02:23:42 pm »
A teraz pytanie od laika...

Główna postać przyszły Tyrek na boxach mam przyszłego WC i Bishopa czy lepiej jako boxy zrobić PP i SE ??


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #671 dnia: Październik 24, 2018, 02:27:26 pm »
Bishop na boxa jest tragicznym pomyslem. Sa 2 szkoly: albo WC+BD albo PP+BD dla tyrka. Jedno i drugie ma plusy i minusy.


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #672 dnia: Październik 24, 2018, 02:46:40 pm »
Bishop na boxa jest tragicznym pomyslem. Sa 2 szkoly: albo WC+BD albo PP+BD dla tyrka. Jedno i drugie ma plusy i minusy.

imho jak jestes pewien ze pociagniesz i stac cie na perma runy 50% to wc bo potem swoje pt bdziesz zakladal od 58 i ludzie bda ci boxy farmic w toi/dv/cata/necro.


Jak bez run itd to imho pp i bd out of pt pp/bd po 58.
pp58 =68 wc really crit wise, ale nadal brak zerka.
Taki wc 76 cov bd 74 vamp i jest epic, ale to malo realne ^_^






xD a ratki 40+ nadal min tydz z dupy xD no moze dwa, i mysle poprawia haha.

Dla mnie spoko bo dobilem dopiero 2nd na mainie/pp/bd. Do 45 i tak na mobach do 39lvla wiec ez life. Jak za tydz nie poprawia to tam trudno 1 tydz sie pomecze xD 45-8 i tak wpadnie wiec ez
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2018, 02:48:34 pm wysłana przez mattz »


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #673 dnia: Październik 24, 2018, 02:53:49 pm »
No jak nie ogarna to potem tylko od 45 logowanie sie na daily AI/FOM i 2 insty do czasu az oprzytomnieja ;)


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #674 dnia: Październik 24, 2018, 02:57:27 pm »
No jak nie ogarna to potem tylko od 45 logowanie sie na daily AI/FOM i 2 insty do czasu az oprzytomnieja ;)

obstawiam albo emergency fix pod weekend albo next sroda, ale ofc malymi kroczkami. Tak wiec tak dunno 40-50lvl mobs i moze z multi hp xD