Witaj
Gość

Wątek: Nowy Classic od NC West...  (Przeczytany 114350 razy)

  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #675 dnia: Październik 24, 2018, 02:59:15 pm »
Bishop na boxa jest tragicznym pomyslem. Sa 2 szkoly: albo WC+BD albo PP+BD dla tyrka. Jedno i drugie ma plusy i minusy.

imho jak jestes pewien ze pociagniesz i stac cie na perma runy 50% to wc bo potem swoje pt bdziesz zakladal od 58 i ludzie bda ci boxy farmic w toi/dv/cata/necro.


Jak bez run itd to imho pp i bd out of pt pp/bd po 58.
pp58 =68 wc really crit wise, ale nadal brak zerka.
Taki wc 76 cov bd 74 vamp i jest epic, ale to malo realne ^_^






xD a ratki 40+ nadal min tydz z dupy xD no moze dwa, i mysle poprawia haha.

Dla mnie spoko bo dobilem dopiero 2nd na mainie/pp/bd. Do 45 i tak na mobach do 39lvla wiec ez life. Jak za tydz nie poprawia to tam trudno 1 tydz sie pomecze xD 45-8 i tak wpadnie wiec ez

trochę piszesz dla mnie niezrozumiałym językiem ale to z racji mojego wieku :) ALE część zrozumiałem ;)
Jedno pytanie kto w takim zestawie WC i BD ma leczyć ? tylko Vampir i potki HP ?


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #676 dnia: Październik 24, 2018, 03:00:40 pm »
No jak nie ogarna to potem tylko od 45 logowanie sie na daily AI/FOM i 2 insty do czasu az oprzytomnieja ;)

obstawiam albo emergency fix pod weekend albo next sroda, ale ofc malymi kroczkami. Tak wiec tak dunno 40-50lvl mobs i moze z multi hp xD


edit:
ze wzgld. na event i srednia lvli to mysle, ze raczej tym razem nie bdzie emergency fixa, wiec nast sroda albo i pozniej...


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #677 dnia: Październik 24, 2018, 03:35:57 pm »
spoil/sws/pp vip1 29lvl tarbar + 500k nie wiem na co ludzie zarzekają. Ciekawi mnie tylko jak to będzie od 45+ ale to jeszcze z miesiac gry :)

Szoty kupuje na rynku nie stać mnie na pierdoły, vip1 kupilem za adene z gry tak bylbym 600k do przodu jeszcze ale musialem na 15 dolcow zamienic i vip ogarnac
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2018, 04:33:21 pm wysłana przez HuBa »


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #678 dnia: Październik 24, 2018, 04:07:30 pm »
spoil/sws/pp vip1 29lvl tarbar + 500k nie wiem na co ludzie zarzekają. Ciekawi mnie tylko jak to będzie od 45+ ale to jeszcze z miesiac gry :)

Oczywiście :), na pewno  szoty też kupujesz na rynku, a nie z l2 store, dajcie już spokój z tą propagandą, że aż takie dobre itemy macie i tyle kasy na takim lvlu.
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2018, 04:11:54 pm wysłana przez grifcio »


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #679 dnia: Październik 24, 2018, 04:09:58 pm »
spoil/sws/pp vip1 29lvl tarbar + 500k nie wiem na co ludzie zarzekają. Ciekawi mnie tylko jak to będzie od 45+ ale to jeszcze z miesiac gry :)
Dużo graczy z privów, cześć może z retaila ale z czasów Interlude (ja) - ten serwer w porównaniu z tamtymi to faktyczny hardcore.
Najprymitywniejszy patent, czyli idziesz i napierdalasz nie zadziała tutaj.
Trzeba szukać tricków, miejscówek, patentów.
Teraz czytam wątek i np. zrozumiałem, dlaczego na Singing Waterfalls nieustanne party - myślałem na początku, że wszyscy robią quest.
Inny trick - ciemne elfy dostają z questa broń newbie z 15 m.atk, ale zwykłe elfy już z 18 m.atk - 1,5h i dzięki temu, że te bronie są tradowalne moje ciemne elfy mają broń z dodatkowymi 3 m.atk, baaardzo przydatne w Spider Nest.
Inna sprawa, że faktycznie NCWest przedobrzył, i albo coś zmienią z dropem po 40+ albo ludzie szybko się wykruszą. Np. kolejek do Giran już nie ma (gram na Aden, ale sprawdzam czasami co na Giran).
Na Aden gracze ledwo doczłapali do Giran (lol, śmiesznie brzmi), a zajrzałem na DV i spotkałem 1 gracza expiącego solo, drop adeny rzędu 160-250 (moby ok 37lvl).
A i jeszcze jedno - mam mapę z pierwszego classica , koreańskiego, i ten jest jednak inny - są lokacje których na Classicu 1.0 nie było.
To nie jest czysty 1.0, to jakaś unikalna hybryda różna od wersji koreańskiej i Innovy.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #680 dnia: Październik 24, 2018, 04:10:41 pm »
spoil/sws/pp vip1 29lvl tarbar + 500k nie wiem na co ludzie zarzekają. Ciekawi mnie tylko jak to będzie od 45+ ale to jeszcze z miesiac gry :)

Na pewno tak jest :), na pewno tez szoty kupujesz na rynku, a nie z l2 store, dajcie już spokój z tą propagandą, że aż takie dobre itemy macie i tyle kasy.

Moze w koncu przyjmij do wiadomosci ze sie zwyczajnie da? Nikt o zdrowych zmyslach nie kupilby tych shotow z IS bo sa w chorej cenie.


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #681 dnia: Październik 24, 2018, 04:19:38 pm »
Ludzie pisza, ze jest zjebany. BO JEST ZJEBANE DROP/SPOIL/ADENA. To ze sobie poradziles, to nie znaczy ze wszystko dobrze dziala, rozumiesz??

Rozumiecie to ze moby na BLAZING SWAMP dropia 500adeny? To jest tylko samo co na Orc Barracks.

Nie sorry pewnie tak powinno byc.

No właśnie kompletnie nie rozumiem po co się podniecasz, że moby 60+ mają zjebany drop. Expisz tam czy co?

Nie wpadłeś na to, że może wzięli za priorytet lokacje, które są używane a potem wezmą się za kolejne? Otwórz ticket na stronie NC a nie spamujesz jakimiś z dupy informacjami.


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #682 dnia: Październik 24, 2018, 04:27:11 pm »
Juji pisał, że się przyjrzą ratom na wyższych levelach i mobach z mnożnikiem. Niestety na tych ratach najwięcej tracą randomy i głównie melee.
AOE CP wiele kasy nie tracą przy farmie i mogą cisnąć z lvlem.

A z innych ciekawostek, na TI ludzie biegają z TOP B dualkami z paczek, których nie powinno być hahaha.
Więc to wycinanie do 1.5 średnio im wychodzi.


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #683 dnia: Październik 24, 2018, 06:03:05 pm »
Ja mam 29 biegam z top d sklepowym i mam 800 tys adeny i co da się da się a gram wizardem


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #684 dnia: Październik 24, 2018, 06:59:34 pm »
Ja mam 29 biegam z top d sklepowym i mam 800 tys adeny i co da się da się a gram wizardem

mhm dziwne musiales miec sporo dropow.

Ja bilem bez szotow w trio (main+2boxy runa 50%) po fixie adeny i top d dopiero na  30 a mialem drop dgr daggera, ktory poszedl za 300k.

all na.vip3, vip4 dopiero na 35 kupilem na all konta


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #685 dnia: Październik 24, 2018, 08:07:40 pm »
Czy tylko ja nie mogę się zalogować czy coś robią ?


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #686 dnia: Październik 24, 2018, 08:25:48 pm »
Czy tylko ja nie mogę się zalogować czy coś robią ?
Maintenance?


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #687 dnia: Październik 24, 2018, 09:32:46 pm »
Tak czytam o tym czego wy tam nie macie, powiedźcie mi wy na pewno gracie na tym samym serwerze? bo z tego co wiem bronie w ogóle D mają pojedyncze przypadki a tym bardziej topowe, patrząc na to że nuki +40 robią na alligator trainy z broniami no'grade a ludzie +30 klepią questa na pająkach(zbugowany jest 18-23 a jebią go w moonach) żeby mieć marne 3k to mi się wydaję że na tym forum sama elita serwerowa siedzi  hahaha

Prawda jest taka że wszyscy co aktualnie biegają z broniami D zwłaszcza na tym forum to ludzie z kartami kredytowymi zaprzedane ruskim  :afro:
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2018, 09:36:50 pm wysłana przez Nexusetti »


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #688 dnia: Październik 24, 2018, 09:52:40 pm »
Tak czytam o tym czego wy tam nie macie, powiedźcie mi wy na pewno gracie na tym samym serwerze? bo z tego co wiem bronie w ogóle D mają pojedyncze przypadki a tym bardziej topowe, patrząc na to że nuki +40 robią na alligator trainy z broniami no'grade a ludzie +30 klepią questa na pająkach(zbugowany jest 18-23 a jebią go w moonach) żeby mieć marne 3k to mi się wydaję że na tym forum sama elita serwerowa siedzi  hahaha

Prawda jest taka że wszyscy co aktualnie biegają z broniami D zwłaszcza na tym forum to ludzie z kartami kredytowymi zaprzedane ruskim  :afro:

najgorsze, że Ty chyba w to wierzysz... masakra.


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #689 dnia: Październik 24, 2018, 11:12:38 pm »
Nie wiem. jak wyglada drop adeny z wszystkich mobow 40+, ale na DV z moba leci od 1500 do 2000adeny. Wiec raczej jest to normale i na skelthcie tez tyle lecialo.


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #690 dnia: Październik 25, 2018, 12:24:07 am »
Jak tam na aq dzisiaj btw? :D Fajnie ze wojny sie otwarly i ze bylo pvp w koncu.


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #691 dnia: Październik 25, 2018, 01:25:13 am »
Tak czytam o tym czego wy tam nie macie, powiedźcie mi wy na pewno gracie na tym samym serwerze? bo z tego co wiem bronie w ogóle D mają pojedyncze przypadki a tym bardziej topowe, patrząc na to że nuki +40 robią na alligator trainy z broniami no'grade a ludzie +30 klepią questa na pająkach(zbugowany jest 18-23 a jebią go w moonach) żeby mieć marne 3k to mi się wydaję że na tym forum sama elita serwerowa siedzi  hahaha

Prawda jest taka że wszyscy co aktualnie biegają z broniami D zwłaszcza na tym forum to ludzie z kartami kredytowymi zaprzedane ruskim  :afro:

No jak takie geniusze l2 jak Ty siedza pewnie i bija w full party z shotami, albo lataja za jakims random cp co sklada masowe CC na 300os pod bicie rbki, zabijacie im rbka, a drop do ich cp xD



  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #692 dnia: Październik 25, 2018, 01:52:33 pm »
Tak czytam o tym czego wy tam nie macie, powiedźcie mi wy na pewno gracie na tym samym serwerze? bo z tego co wiem bronie w ogóle D mają pojedyncze przypadki a tym bardziej topowe, patrząc na to że nuki +40 robią na alligator trainy z broniami no'grade a ludzie +30 klepią questa na pająkach(zbugowany jest 18-23 a jebią go w moonach) żeby mieć marne 3k to mi się wydaję że na tym forum sama elita serwerowa siedzi  hahaha

Prawda jest taka że wszyscy co aktualnie biegają z broniami D zwłaszcza na tym forum to ludzie z kartami kredytowymi zaprzedane ruskim  :afro:

No jak takie geniusze l2 jak Ty siedza pewnie i bija w full party z shotami, albo lataja za jakims random cp co sklada masowe CC na 300os pod bicie rbki, zabijacie im rbka, a drop do ich cp xD

Mnie tam nie boli czy jakieś pt będzie miało dropa z rb czy nie, zawistny jak ty nie jestem, ja też mam z tego % za kliknięcie samego F1 na klawie. Mobki klepie tak żeby zawsze wyjść na + stąd też wiem że te przechwałki na tym forum to zwykłe pie*dolenie  hahaha

Aktualnie sama dota i głupki wspierające ruski przemiał biegają w D gratach :D
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2018, 01:55:31 pm wysłana przez Nexusetti »


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #693 dnia: Październik 25, 2018, 01:59:10 pm »
Tak czytam o tym czego wy tam nie macie, powiedźcie mi wy na pewno gracie na tym samym serwerze? bo z tego co wiem bronie w ogóle D mają pojedyncze przypadki a tym bardziej topowe, patrząc na to że nuki +40 robią na alligator trainy z broniami no'grade a ludzie +30 klepią questa na pająkach(zbugowany jest 18-23 a jebią go w moonach) żeby mieć marne 3k to mi się wydaję że na tym forum sama elita serwerowa siedzi  hahaha

Prawda jest taka że wszyscy co aktualnie biegają z broniami D zwłaszcza na tym forum to ludzie z kartami kredytowymi zaprzedane ruskim  :afro:

No jak takie geniusze l2 jak Ty siedza pewnie i bija w full party z shotami, albo lataja za jakims random cp co sklada masowe CC na 300os pod bicie rbki, zabijacie im rbka, a drop do ich cp xD

Mnie tam nie boli czy jakieś pt będzie miało dropa z rb czy nie, zawistny jak ty nie jestem, ja też mam z tego % za kliknięcie samego F1 na klawie. Mobki klepie tak żeby zawsze wyjść na + stąd też wiem że te przechwałki na tym forum to zwykłe pie*dolenie  hahaha

Aktualnie sama dota i głupki wspierające ruski przemiał biegają w D gratach :D
no graty tyle czasu za 100k a potem 'jak to mozliwe' ma top d zlodziej, boter albo doter.


xD polaczkowe myslenie i tyle 32 lv z boxem i masz top d gun, a jak grasz w full pt/uzywasz szoty zanim bron zakupisz to Twoj problem xD


A w ogole to swoja droga wbiles na p2w serwer w grze gdzie rmt bylo od lat btw i placzesz ze doterzy to slabiaki itd.

Mam dla cb komunikat, To nie doterzy sa slabi xD Przestan plakac, co oficjal to burza placzu.


Raty poprawia ale krok po kroku i jak poprawia raty adeny to cos innego znerfia...jak nie teraz to pozniej xD  Serwer jest f2p, a kazdy f2p z zasady jest drozszy niz p2p i tyle, jak chcesz pograc/powalczyc.
To jest biznes, musi generowac zysk.


Alternatywny model p2w to super op cash shop i normalny drop.
Jest on ewidetnie celem. Powoli jak bda poprawiac raty, beda to sobie odbijac na zawartosci cash shopu i tyle.



Ok zawsze troche fair placzu, ale prawda taka, ze jak nie raty to inne byscie juz tam powody znalezli to szybkiego quitka xD Tak to jest midrateowi sredniaczy sie na x1 porywaja...



« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2018, 02:07:52 pm wysłana przez mattz »


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #694 dnia: Październik 25, 2018, 02:08:47 pm »
Tak czytam o tym czego wy tam nie macie, powiedźcie mi wy na pewno gracie na tym samym serwerze? bo z tego co wiem bronie w ogóle D mają pojedyncze przypadki a tym bardziej topowe, patrząc na to że nuki +40 robią na alligator trainy z broniami no'grade a ludzie +30 klepią questa na pająkach(zbugowany jest 18-23 a jebią go w moonach) żeby mieć marne 3k to mi się wydaję że na tym forum sama elita serwerowa siedzi  hahaha

Prawda jest taka że wszyscy co aktualnie biegają z broniami D zwłaszcza na tym forum to ludzie z kartami kredytowymi zaprzedane ruskim  :afro:

No jak takie geniusze l2 jak Ty siedza pewnie i bija w full party z shotami, albo lataja za jakims random cp co sklada masowe CC na 300os pod bicie rbki, zabijacie im rbka, a drop do ich cp xD

Mnie tam nie boli czy jakieś pt będzie miało dropa z rb czy nie, zawistny jak ty nie jestem, ja też mam z tego % za kliknięcie samego F1 na klawie. Mobki klepie tak żeby zawsze wyjść na + stąd też wiem że te przechwałki na tym forum to zwykłe pie*dolenie  hahaha

Aktualnie sama dota i głupki wspierające ruski przemiał biegają w D gratach :D
no graty tyle czasu za 100k a potem 'jak to mozliwe' ma top d zlodziej, boter albo doter.


xD polaczkowe myslenie i tyle 32 lv z boxem i masz top d gun, a jak grasz w full pt/izywasz szoty zanim na bron zbierzesz to Twoj problem xD


A w ogole to swoja droga wbiles na p2w serwer w grze gdzie rmt bylo od lat btw i placzesz ze doterzy to slabiaki itd.

Mam dla cb komunikat, To nie doterzy sa slabi xD Przestan plakac, co oficjal to burza placzu.


Raty poprawia ale krok po kroku i jak poprawia raty adeny to cos innego znerfianl jak nie teraz to pozniej xD  Serwer jest f2p, a kazdy f2p z zasady jest drozszy niz p2p i tyle, jak chcesz pograc/powalczyc.



Ok zawsze troche fair placzu, ale prawda taka, ze jak nie raty to inne byscie juz tam powody znalezli to szybkiego quitka xD Tak to jest midrateowi sredniaczy sie na x1 porywaja...

Nie mam pojęcia szczerze o co ci chodzi, nikt tu nie płacze. Mnie tam nie boli co nosicie czy które levele macie wasze pieniądze wasza sprawa,  raczej denerwują mnie takie przechwałki gdzie wyjebałeś pół wypłaty na pixele i naśmiewasz się z tych co tego nie zrobili :P


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #695 dnia: Październik 25, 2018, 02:46:54 pm »
A to nie jest tak, że jak kogoś stać na kupienie za PL, $ czy Eur sobie pixelków to nic nikomu do tego ?
Ja kupiłem sobie na Allegro paczkę adeny (całe 25 zł.....0,5 Baczewskiego to 45 zł ;) więc sobie odmówię połówki) na start aby było mi łatwiej z tą bronią którą kupiłem za tę adenę w sklepie i czy to jest złe ?
Wydaje mi się, że nikomu nic do tego i do portfela zaglądać mi nie powinien.
Dla mnie to zabawa a nie jakiś wyścig itp.

Czy moze boicie się przyznać, że ktoś kupił jakieś pixelki ??
Może mam inne podejście z racji wieku...
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2018, 02:48:26 pm wysłana przez SzalonyToster »


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #696 dnia: Październik 25, 2018, 05:31:55 pm »
Kupowałem adene na einhasad czy skelth, ale na NA nie wydałem na adene/itemy ani zlotowki. Niedowiarki niech dalej snują teorię spiskowe,grać nie potrafią to co im zostaje :D

Wbilem 40+, latam w chain heavy, targam solo AOE i mam koło 80k adeny w 1h na plus. Może ktoś chce kupić, Nexus?


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #697 dnia: Październik 25, 2018, 05:56:23 pm »
ale takiej ameby jak ten nexus to tu dawno nie było.


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #698 dnia: Październik 25, 2018, 06:41:59 pm »
Kupowałem adene na einhasad czy skelth, ale na NA nie wydałem na adene/itemy ani zlotowki. Niedowiarki niech dalej snują teorię spiskowe,grać nie potrafią to co im zostaje :D

Wbilem 40+, latam w chain heavy, targam solo AOE i mam koło 80k adeny w 1h na plus. Może ktoś chce kupić, Nexus?
Grałeś wcześniej deską na classicu? Jak się sprawdza na wyższych lewelach, bo tak jak na Interlude to chyba nie?
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #699 dnia: Październik 25, 2018, 07:03:43 pm »
Nie kupowalem adeny , musialem jeszcze sprzedac zeby na vip 1 miec . Teraz mam 30 lvl bije na miejscowce co wyciagam okolo 80k na godzine .