Witaj
Gość

Wątek: [x3] Sposób na problemy z przebiciem się przez login na Empire x3 - spróbuj.  (Przeczytany 2638 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Mi pomogło, po 2h gdy nie mogłem się zalogować zastosowanie tego sposobu zadziałało za 1 logowaniem.
Jak będzie u innych, kto wie, całość zajmuje 2 minuty.

Przykład podany na mojej kablówce, niektórzy mogą mieć inaczej.

WAŻNE

PRZED ZMIANAMI WARTO ZROBIĆ SOBIE ZRZUT EKRANU Z OBECNYMI USTAWIENIAMI PROTOKOŁU (TZN, BRAMA DOMYŚLNA, MASKA PODSIECI I NAJLEPIEJ TAKŻE ADRES FIZYCZNY ITD) NIEKTÓRE KARTY PO WYKASOWANIU NIE PRZYPISUJĄ AUTOMATYCZNIE ZA POMOCĄ DHCP TYCH ADRESÓW

ABY TO ZROBIĆ PO WEJŚCIU W POŁĄCZENIE (Panel Sterowania>Sieć i Internet>Połączenie Lokalne KLIKAMY SZCZEGÓŁY i robimy zrzut ekranu szczegółów połączenia sieciowego.

Dlaczego? Bo wszystkie adresy po wejściu znikną (jeśli klikniesz anuluj to zostaną, ale jeśli wprowadzisz nowe dane i klikniesz ok to lepiej mieć zrzut ekranu jeśli gdzieś się pomylimy)
Gdy wejdziemy w Właściwości>Protokół Internetowy (Na niego znów Właściwości)->Ujrzycie Właściwości Protokołu i uzupełniacie je danymi z wcześniej zrzuconego obrazka, Z TYM, ŻE W SERWERY DNS WPISUJECIE NOWE podane poniżej:

8.8.8.8
8.8.4.4

« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2012, 11:32:15 pm wysłana przez RazielIII »


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Sposób na problemy z przebiciem się przez login na Empire x3 - spróbuj.
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 07, 2012, 06:36:48 am »
wystarczy włączyć DIrectIP, nawet nie trzeba się logować, tylko ma być w tle włączone, odpalałem wczoraj 3 boxy bez problemu
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Sposób na problemy z przebiciem się przez login na Empire x3 - spróbuj.
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 07, 2012, 11:54:45 am »
wystarczy włączyć DIrectIP, nawet nie trzeba się logować, tylko ma być w tle włączone, odpalałem wczoraj 3 boxy bez problemu
Od kilku dni DirectIP się nie włącza nikomu, info o skontaktowaniu się z obsługą, ale każdy dostaje taką samą informacje.

Powyższy pomysł z DNS potwierdził LagysFey (jeden z głównych adminów RPG), tylko, że to może raz pomóc a raz nie, jeśli z loginem faktycznie jest coś nie tak, a są z nim problemy już spory czas, ostatnio nawet gorzej to jednego wpuszcza a drugiego nie, albo jeszcze inaczej - online stoi przez kilkanaście minut.
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2012, 12:09:13 pm wysłana przez xRelapse »


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Sposób na problemy z przebiciem się przez login na Empire x3 - spróbuj.
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 07, 2012, 09:38:08 pm »
directip dziala jak najbardziej. wystarczy odinstalowac i zainstalowac nowsza wersje


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Sposób na problemy z przebiciem się przez login na Empire x3 - spróbuj.
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 07, 2012, 09:46:00 pm »
directip dziala jak najbardziej. wystarczy odinstalowac i zainstalowac nowsza wersje
O widzisz, dziękuję za informacje ;)