Witaj
Gość

Wątek: Daggerzy - Prezentacja  (Przeczytany 98415 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #225 dnia: Kwiecień 06, 2007, 02:05:55 pm »
Ta tak samo jak odpalisz naraz UD i VG.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #226 dnia: Kwiecień 06, 2007, 02:13:14 pm »
Czyli jak zadaje blowem np 1500 dmg to z focus death powinienem 2850? Wynika z tego, że AW/PW dostaną niesamowitego kopa. Pytam się bo widziałem screeny i kilku serwerów i różnie to tam działa.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #227 dnia: Kwiecień 06, 2007, 02:18:35 pm »
No ja widzialem filmik z udzialem GH HEro i mieli zabawe 5 vs 5 tak jak w filmie z excellionem to ten GH zabil wszystkich sam.Wniosek? Tylko de ownuja w 5 vs 5 wszystkich albo zostawiaja 1 zeby druzyna miala z czego sie cieszyc.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #228 dnia: Kwiecień 06, 2007, 08:13:14 pm »
Critical Power+Critical Death=150%+ DMG z blowa. Backstab zamiast 3k dmg, zrobi...7,5k - Nie mam pytań :D
GH jest dośc mocny po 3rd class, ale nie aż tak poteżny :) To się wyrównuje, każda klasa jest mocna na 78lvl :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #229 dnia: Kwiecień 08, 2007, 03:10:22 pm »
Czy można zrobić unik przed nukiem czy daggera taki mag zawsze trafi??


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #230 dnia: Kwiecień 08, 2007, 04:08:12 pm »
Zawsze trafi.
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #231 dnia: Kwiecień 08, 2007, 08:25:49 pm »
Cytuj
Czy można zrobić unik przed nukiem czy daggera taki mag zawsze trafi??

Jakby ta gra wprowadzila cos takiego to nukerzy by byli usrani jak malo co...Tanki potrafia blokowac i zmniejszyc dmg nawet o polowe.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #232 dnia: Kwiecień 08, 2007, 09:37:04 pm »
Od C6 ma być reflect/tłumienie tarczą w sumie, inna sprawa, że mag może mieć zawsze faileda jak rzuca czar, ale to może wynikać głównie w różnic levelowych.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

  • Kyokushin Forever
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #233 dnia: Kwiecień 10, 2007, 03:41:40 pm »
A jakie SA powinnien mieć dagger w Broni? żeby miał jak najwieksze prawdopodobieństwo ze mu skill wejdzie? i jak to zrobić? Bo gram daggerem już długo i Boli mnie strasznie jak 5 skilli na raz nie wchodzi ;/
TH -NM 30x 75
OL -NM 30x 68
Da -Nm 30x 71
 ;]  :)


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #234 dnia: Kwiecień 10, 2007, 03:48:57 pm »
Might mortal, ale juz go nie zalozysz, bo go wycofali. Staraj sie wyprowadzac blowy w plecy przeciwnika, albo chociaz w bok.


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #235 dnia: Kwiecień 10, 2007, 07:10:47 pm »
A jakie SA powinnien mieć dagger w Broni? żeby miał jak najwieksze prawdopodobieństwo ze mu skill wejdzie? i jak to zrobić? Bo gram daggerem już długo i Boli mnie strasznie jak 5 skilli na raz nie wchodzi ;/

KamKam1, daj sobie dye zwiększające DEX'a.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #236 dnia: Kwiecień 11, 2007, 07:51:16 am »
z tego o wiem na retailu przetrwały jeszcze dagery z might mortal
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #237 dnia: Kwiecień 11, 2007, 10:33:00 am »
Tez o tym slyszalem, ale zdobycie takiego jest pewnie bardzo trudne i kosztowne.


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #238 dnia: Kwiecień 11, 2007, 12:35:20 pm »
nie sadze zeby ktos cos takiego chcial sprzedac ale...zawsze macie ebay :D


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #239 dnia: Kwiecień 11, 2007, 03:24:59 pm »
nie sadze zeby ktos cos takiego chcial sprzedac ale...zawsze macie ebay :D

Co jakiś czas spotyka się na rynku crystal daggery z MM, ceny oczywiście są konkretne.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #240 dnia: Kwiecień 19, 2007, 10:25:09 am »
Czyli jak zadaje blowem np 1500 dmg to z focus death powinienem 2850? Wynika z tego, że AW/PW dostaną niesamowitego kopa. Pytam się bo widziałem screeny i kilku serwerów i różnie to tam działa.

Nie. Gdyz to +90% dmg doklada Ci sie wylacznie do Power'a skilla. Nie maja na niego wplywu buffy typu dw i dof.
Might Mortal'a na daggerze nie ma sensu uzywac po 78 lvlu, poniewaz masz Focus Death, no chyba ze grasz lol TH ^^
Na Angel Slayer najlepszy jest Haste.
Przeciwko magom tarcza jest jak najbardziej na miejscu, bo mozesz blokowac nuki ^^


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #241 dnia: Kwiecień 19, 2007, 10:43:44 am »
Tak, a może praktycznie tak. Bo kluczową sprawą w sile blowa, jest właśnie ten power. Dlatego Leathal Blow praktycznie równo 2x taki DMG jak Binding na najwyższym levelu.
Might Mortal dodaje do szansy wejścia blowa. Focus Death, dodaje tylko power blowów, co ma jedno do drugiego :?:
Jak masz 76, czyli w wypadku AW, 5 blowów, to nie musisz mieć haste. Z DEXem jaki mają ciemne elfy+tym, że praktycznie zawsze mamy haste na sobie, to blowy spokojnie sie reusują, mało tego. Muszą czasami czekać, żeby ich użyć, bo 3 na raz się nie da wcisnąc. Po tym jak sprawdziłem L2guru, wszyscy tam praktycznie S grade daggerana oczy nie widzieli. Sławny topic założony o Fantasy, czyli Haste vs .Crt. DMG w rzeczywistości rostrzygnął się tak, że używa jednak Crt. DMG. Haste z Angel Slayera daje ok. 7% wiecej atk speed, crt. dmg o ok. 15% mocniejsze blowy. Chyba wiadac różnice.
Tarcza dla daggera : Brawo, a widziałeś jak to działa w praktyce :?: Bo u nas próbowali nosić i do tej pory, ani jeden dagger, ani ani jeden mag z tarczą, nie wybornił nuke. Tylko tankowie mieli taką szansę. Więc wbrew plotom, śmiesznych sytuacjom daggerów z tarczą mówimy stop.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #242 dnia: Kwiecień 19, 2007, 11:58:45 am »
Tak, a może praktycznie tak. Bo kluczową sprawą w sile blowa, jest właśnie ten power. Dlatego Leathal Blow praktycznie równo 2x taki DMG jak Binding na najwyższym levelu.
Might Mortal dodaje do szansy wejścia blowa. Focus Death, dodaje tylko power blowów, co ma jedno do drugiego :?:

Tarcza dla daggera : Brawo, a widziałeś jak to działa w praktyce :?: Bo u nas próbowali nosić i do tej pory, ani jeden dagger, ani ani jeden mag z tarczą, nie wybornił nuke. Tylko tankowie mieli taką szansę. Więc wbrew plotom, śmiesznych sytuacjom daggerów z tarczą mówimy stop.

No i tu popisales sie brakiem wiedzy wiec moze zakonczmy dyskusje ;] ?

LB - 5773
BB - 3653

3653 x 2 = 7306 ;o

Zastanawiam sie czy znasz chociaz 2 istotne mozliwosci Lethal Blow'a :] ?

Critical dmg na daggerze doda Ci moze max 200 dmg na blow'ie. Pamietaj, ze blowy daggera nie sa jedynymi jego skillami ok ? Szybszy reuse tricka jest na wage zlota, podobnie z escape shackle, sand bombem, dashem itp. itd... Focus Death dodaje oprocz dmg w plecy +90%, rowniez szanse na siadanie skilla rzedu +60%.

Nie widze powodu zeby walczac z magiem nie miec tarczy, skoro jest szansa chociazby minimalna na zablokowanie magii ? W czym Ci ta tarcza przeszkadza ? Odejmuje Ci evasion, ktore chyba przeciwko magowi sie nie przyda ;o ?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2007, 12:08:40 pm wysłana przez Pshepyoor »


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #243 dnia: Kwiecień 19, 2007, 12:09:12 pm »
escape shackle, tylko wydaje mi sie ze jak bys dostal shackle 2x w mass pvp to juz re use nie byl ci by potrzebny tylko raczej res


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #244 dnia: Kwiecień 19, 2007, 12:13:08 pm »
escape shackle, tylko wydaje mi sie ze jak bys dostal shackle 2x w mass pvp to juz re use nie byl ci by potrzebny tylko raczej res

Tak myslisz ;] ? Kto wie, mozliwe :] Ale to chyba raczej zalezy od sytuacji ilosci wrogow w okolo, liczebnosci obu stron, na kim sa skupieni a na kim nie ;] Ale zalozmy, ze cos tam z racji masz :] Z tym, ze wymieniajac skile fizyczne, escape shackle mial dla mnie najmniejsze znaczenie ;] Najwazniejsze, poza blowami, sa trick/switch, dash itp :>


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #245 dnia: Kwiecień 19, 2007, 03:26:38 pm »
Cytuj
Tarcza dla daggera : Brawo, a widziałeś jak to działa w praktyce Question Bo u nas próbowali nosić i do tej pory, ani jeden dagger, ani ani jeden mag z tarczą, nie wybornił nuke. Tylko tankowie mieli taką szansę. Więc wbrew plotom, śmiesznych sytuacjom daggerów z tarczą mówimy stop.

Z tego co mowil Grusome i paru innych mowili ze blokuja tak okolo 1 na 3 nuki(na czysto) czyli z full buffami i GS sadze ze bedziemy blokowac z 1/2 nukow albo i ciut wiecej(TK i SK jak odpala GS i maja BS na 6 to maja 100% bloku).

Co do Escape Shackle...to bedzie wygladac tak:Arrest,Escape...7 sekund i znowu Arrest.Jak masz dasha to ciebie to uratuje bo DA i Pal maja wolniejszy reuse Shackle ale wiekszy zasieg a elfy mniejszy ale szybszy reuse9okolo 10 sekund a Arrest trwa 10 :P).


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #246 dnia: Kwiecień 19, 2007, 03:43:09 pm »

Co do Escape Shackle...to bedzie wygladac tak:Arrest,Escape...7 sekund i znowu Arrest.Jak masz dasha to ciebie to uratuje bo DA i Pal maja wolniejszy reuse Shackle ale wiekszy zasieg a elfy mniejszy ale szybszy reuse9okolo 10 sekund a Arrest trwa 10 :P).

Nie kazdy arrest wchodzi. Wychodzac z jednego masz szanse uciec lub podjac dalsza walke. Im wiekszy atk.speed tym szybciej zreusuje Ci sie escape shackle ;[ ]


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #247 dnia: Kwiecień 19, 2007, 04:00:14 pm »
Cytuj
Nie kazdy arrest wchodzi.

Nie tylko na czysto 19 na 20 chyba ze masz NM/Mental/NM+Mental


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #248 dnia: Kwiecień 19, 2007, 06:36:24 pm »
Cytuj
Nie kazdy arrest wchodzi.

Nie tylko na czysto 19 na 20 chyba ze masz NM/Mental/NM+Mental

Dziwne :o 19/20 ? Zaraz moment. Mowimy o oficjalnych serverach ? Bo jesli nie to dyskusja mija sie z celem, bo pewnie na privach jest inaczej ; o We mnie na oficjalu czesto nie siadaly arresty BD, ktory mial kilka lvli wiecej ;] Ogolnie narzekal na ten skill strasznie. Nie mialem mentala ani NM ;o


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Daggerzy - Prezentacja
« Odpowiedź #249 dnia: Kwiecień 19, 2007, 06:58:44 pm »
Małę zaokrąglenie, lecz w praktyce, heh, poglądaj filmy, np. Vaxce. Backstab za ok. 1200, Leathal za 2100. Efekt Leathala, od C5 taki sam jak Deadly chociażby: Lethal Strike lvl 1->Cp do 1, Leathal Strike lvl 2-> Hp i Cp do 1.
Dobra, jedziemy dalej z koxem. Co do twojego 200 dmg. Bravo. Blowy maja to do siebie, że łatwo je ztłumić, chodzi o power, np. p.defem. Dla przykladu podam, że np. w testach waliliśmy za 700 z Krisa, a 900 Demona, innych za 1200 Krisem, 1500 demonem. Nie wiem od czego to do końca zalezy, ale różnice widać. Teraz tak. Jak pisałem juz ja i pisał Ryltar, jak się ma Dyesy do DEXa i wysoki level, to wyrabia się z blowami na cooldownie. Problemem, nie jest to, że brakuje blowów, a to, że jak sobie pospamujemy, to brakuje mp. Tricka w MassPvP mało kiedy sie używa, bo daggerzy mają szukac innych daggerów i zajetych magów w pierwszej koleności. Mało tego, jak mówimy o Haste w Daggerze, które ma dopiero np. Angel Slayer, to mówmy o skillach z 3rd class. Dochodzi Bluff chociażby. Nie musimy spamować Tricka. Zreszta, przepraszam bardzo, ale czy sądzisz, że czuc 7% szybszy reuse załóżmy z AS+Haste :?: Bo jakoś Adventurerzy z Syndi twierdzą, że efektu tego w PvP nie widać, a dodatkowy power z Crt. DMG jest jakotako wymierny.
Na cholere Ci Escape Shackle, z kim się Ty chcesz bić, z tankami :?: Przecież to chore. Z motyką na słońce się wybierasz, lol.
Noś sobie do magów tarcze, equpuj jak bijesz maga, a jak strzela do Ciebie łucznik z boku to zakładaj, bo Evasion większe. Widze, że masz pojęcie o mass ogromne. Tam magowie nie maja prawa Ciebie targetować, nie bawisz się w zbieranie nuków. Jak mag Ciebie stargetuje dużo wczesniej i dostaniesz chodźby slowa, to sobie możesz tą tarcze wiesz gdzie wsadzić. Jeżeli nie, za plecy o po ptokach.
Tarcza u Daggera 1 na 3 Nuki - Bujda. Bronienie magii, ma duuużo niższy rate, niż dmg. fizycznego, nie taki sam.
Pshepyoor, jeszcze jakieś uber teorie :?:
HATE ME MOAR!