Witaj
Gość

Wątek: [Movie] Force of Awesomness - part1 - Love is complicated  (Przeczytany 10017 razy)

  • Wiadomości: 285

  • Pochwał: 0

Odp: [Movie] Force of Awesomness - part1 - Love is complicated
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 12, 2011, 01:46:37 pm »
Oj tam, pewnie specjalnie zaniżył poziom 1 cz. co by w drugiej części pokazać nam jakiś fraps cudeńko, na co liczę ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: [Movie] Force of Awesomness - part1 - Love is complicated
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 12, 2011, 02:34:59 pm »
Action jakaś prehisotoria  :afro:, wszystko ma dostarczyć jakiś wyższych wrażeń wizualno-muzyczno-estecznych związanych z młodzieńczymi wakacyjnymi rozterkami deliosa, sorry mengz, mnie to nie chwyta za stary jestem, zmontowane tak, że nie wiem czy wy jakiś lolasów karacie czy coś się tam faktycznie dzieje
plus za niekonwecjonalne podejście, próby zgrania z muzyką, wiem, wiem pirdolniesz jakiś pedalski obrazek z teczą i koniem albo innym ujumuju w odpowiedzi że wszystkie negatywne opinie masz gdzieś, ale w porównaniu do twoich pierwszych filmików to coś po prostu posysa
saludos!
aiiii
/just subjective opinion


Problem nie leży w tym że "mam gdzieś negatywne opinie".
Mam gdzieś bezużyteczne, słabe opinie: nie podoba mi się (like it (not)), muzyka ssie bo nie potrafię docenić innych dźwięków niż z gatunku "x", +1, +2 +69 +9999, lubię placki.

Generalnie zdaję sobie sprawę że nie wszystkim dana rzecz może przypaść do gustu.
Uważam jednak że -  nawet jeżeli na 100 osób, tylko 30 dostrzeże coś pozytywnego - warto próbować nowych rzeczy.


Kolejny filmik jest w innym stylu, o czym napisałem w notce jednakże on też jest pewnego rodzaju eksperymentem.

Generalnie dostałem kilka cennych uwag, pozytywnych i negatywnych, ale nie wiem czemu, głównie prywatnie, a nie publicznie tutaj na forum.

I am awesome
no, you're not!! filmik jest do d... w kontekscie tego co miało się w nim znaleźć
Widzę że odbiorca lepiej wie co twórca chciał umieścić...
a co miało się znaleźć? propagowałem coś innego?
w filmiku znajduje się DOKŁADNIE TO co miało się w nim znaleźć.





Jak widać w komentarzu, filmik ten uwagę skupia na jednostkowym aspekcie pvp (nie ma wzmianki o 1v1), nie zaś na grupie, przeciwniku czy też otoczeniu.


Czytajcie proszę ze zrozumieniem.


No i oczywiście.
DEAL WITH IT



p.s.
download dostępny
http://files.mail.ru/C9U7MN
Archeage <3


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

Odp: [Movie] Force of Awesomness - part1 - Love is complicated
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 12, 2011, 07:27:54 pm »
Action jakaś prehisotoria  :afro:, wszystko ma dostarczyć jakiś wyższych wrażeń wizualno-muzyczno-estecznych związanych z młodzieńczymi wakacyjnymi rozterkami deliosa, sorry mengz, mnie to nie chwyta za stary jestem, zmontowane tak, że nie wiem czy wy jakiś lolasów karacie czy coś się tam faktycznie dzieje
plus za niekonwecjonalne podejście, próby zgrania z muzyką, wiem, wiem pirdolniesz jakiś pedalski obrazek z teczą i koniem albo innym ujumuju w odpowiedzi że wszystkie negatywne opinie masz gdzieś, ale w porównaniu do twoich pierwszych filmików to coś po prostu posysa
saludos!
aiiii
/just subjective opinion


Problem nie leży w tym że "mam gdzieś negatywne opinie".
Mam gdzieś bezużyteczne, słabe opinie: nie podoba mi się (like it (not)), muzyka ssie bo nie potrafię docenić innych dźwięków niż z gatunku "x", +1, +2 +69 +9999, lubię placki.

Generalnie zdaję sobie sprawę że nie wszystkim dana rzecz może przypaść do gustu.
Uważam jednak że -  nawet jeżeli na 100 osób, tylko 30 dostrzeże coś pozytywnego - warto próbować nowych rzeczy.


Kolejny filmik jest w innym stylu, o czym napisałem w notce jednakże on też jest pewnego rodzaju eksperymentem.

Generalnie dostałem kilka cennych uwag, pozytywnych i negatywnych, ale nie wiem czemu, głównie prywatnie, a nie publicznie tutaj na forum.

I am awesome
no, you're not!! filmik jest do d... w kontekscie tego co miało się w nim znaleźć
Widzę że odbiorca lepiej wie co twórca chciał umieścić...
a co miało się znaleźć? propagowałem coś innego?
w filmiku znajduje się DOKŁADNIE TO co miało się w nim znaleźć.





Jak widać w komentarzu, filmik ten uwagę skupia na jednostkowym aspekcie pvp (nie ma wzmianki o 1v1), nie zaś na grupie, przeciwniku czy też otoczeniu.


Czytajcie proszę ze zrozumieniem.


No i oczywiście.
DEAL WITH IT



p.s.
download dostępny
http://files.mail.ru/C9U7MN
L2 to gra a w filmikach chodzi o pokazanie jakiś ciekawych akcji pvp ewentualnie jakiś zabawnych sytuacji, tego oczekuje odbiorca i niema znaczenia co ty masz na myśli jeżeli  pokazać  nie jedno z 2ch sytuacji, tego po frapsach oczekuje się i tylko tego. Oglądając ten filmik po 20 sekundach zastanawiasz się cz to się rozkręci po 30 off bo ten filmik niema sensu no chyba że się  wkręcisz w filmik na dobrej bani to pewnie może zadziałać . Co do eksperymentowania to można eksperymentować w gancarstwie, sztuce abstrakcyjnej ale w L2 jedyne co to tylko połączenie dobrej muzyki+dobre PVP + ciekawe efekty raczej tylko to w świecie L2 interesuje graczy oprócz eksperymentowania z tymi 3ma rzeczami raczej nic innego niema sensu. No chyba że w frapsie chodzi o efekty i przejścia muzyki itp, ale to wiemy już z poprzednich filmików że jesteś bardzo dobry. 
 Moja opinia i odczucia po obejrzeniu frapsa. Nie wiem może nie wyczułem o co w tym chodzi ale ja tego nie wyczułem to podejrzewam że oprócz ciebie nikt tego nie wyczuje. No  Quentin Tarantino np ostro tnie w swoich filmach psychę ludzi np w PF walizka której  tak szukali gdzie po otwarciu bryzgało światłością i nikt nie wiedział co tam w niej jest, dopiero sam reżyser powiedział z jednych z wywiadów co tam było ukryte i nabrało sensu, mimo że było absurdalne :P Ale to film z L2 to nie  zadziała.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2011, 07:30:04 pm wysłana przez John100 »
S h O c K Team
Yull Trickster 99/ Othell 98/ DC 80 / TH 80


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 0

Odp: [Movie] Force of Awesomness - part1 - Love is complicated
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 12, 2011, 08:03:24 pm »
co niektorzy pisali o efektach, estetyce, zabawie w sv/ae
ja sie pytam, gdzie tu jest cos zwiazanego z obrobka poza zwezeniem obrazu
chyba nie mowicie o kreceniu kamera o 10stopni ;D

ogolnie filmik slaby jak juz wiekszosc napisala, nic on nie pokazuje poza twoja zajebistoscia
czyli jest jak mialo byc  :P


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: [Movie] Force of Awesomness - part1 - Love is complicated
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 12, 2011, 08:57:39 pm »
johnmilion machnal walloftexta nie wierze :)  :P
retired


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

Odp: [Movie] Force of Awesomness - part1 - Love is complicated
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 12, 2011, 09:25:32 pm »
johnmilion machnal walloftexta nie wierze :)  :P
A po zlocie mi się grac nie chce, wiec robię różne głupoty.
S h O c K Team
Yull Trickster 99/ Othell 98/ DC 80 / TH 80


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: [Movie] Force of Awesomness - part1 - Love is complicated
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 12, 2011, 09:33:16 pm »
haha idziemy pic dalej?



  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

Odp: [Movie] Force of Awesomness - part1 - Love is complicated
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 12, 2011, 09:35:19 pm »
ty ja jestem za. Bierz Krzysia i ciśniemy. 
S h O c K Team
Yull Trickster 99/ Othell 98/ DC 80 / TH 80


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: [Movie] Force of Awesomness - part1 - Love is complicated
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 13, 2011, 04:05:24 am »
ty ja jestem za. Bierz Krzysia i ciśniemy.
Te panie! masterki same się nie kupią!!1!

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: [Movie] Force of Awesomness - part1 - Love is complicated
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 13, 2011, 07:56:34 am »
oszczędzić kłopotów?

tak/nie
Archeage <3


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: [Movie] Force of Awesomness - part1 - Love is complicated
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 13, 2011, 08:00:02 am »
ten filmik to cos w stylu :

http://www.youtube.com/watch?v=7Z3uLhPZ2D4

i ze Delios ma emo zjazd i chce pokazac to lolkom z l2  :oops:

Cytat: LightsabeR;3245930
That's the most retarded thing I've seen in a long time.

"Losers always whine about their best".

What the shit does that even mean? Learn to write in fucking English or ask someone to help you, instead of writing this fuck cunt of a sentence.

"Love is complicated but friendship is magic".

The fuck has that got to do with L2 you fucking noncontributing zero? Go choke on a black cock you retarded piece of horse shit.


And it's "don't", not "dont". Yeah, I know, really fucking complicated for your below 25 IQ. Fucking cunt.


Also, didn't watch the movie, I'm sure it sucks cock. And no, I have no idea who you are.

ten komentarz mowi sam za siebie ...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2011, 08:13:43 am wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: [Movie] Force of Awesomness - part1 - Love is complicated
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 13, 2011, 08:23:45 am »
ja na gg już pisałem co i jak. Jeżeli chodzi o twoją decyzję, to moim zdaniem:

Jeżeli znów 3/4 ekranu jest zasłonięte i nei widać co się dzieje wokół, jak gra twoje pt, jak grają enemy, jaki damage wyrywają, jaki damage t wyrywasz, jak reagują, jaki mają team play etc. etc. to lepiej dać sobie spokój.

Jeżeli to jest jakieś dramopodobne coś tam (sorry, nei znam się na tej muzyce, o ile kwalifikuje się to pod muzykę ; p ) to tym bardziej daj sobie spokój : > 
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: [Movie] Force of Awesomness - part1 - Love is complicated
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 13, 2011, 08:30:12 am »
ja na gg już pisałem co i jak. Jeżeli chodzi o twoją decyzję, to moim zdaniem:

Jeżeli znów 3/4 ekranu jest zasłonięte i nei widać co się dzieje wokół, jak gra twoje pt, jak grają enemy, jaki damage wyrywają, jaki damage t wyrywasz, jak reagują, jaki mają team play etc. etc. to lepiej dać sobie spokój.

Jeżeli to jest jakieś dramopodobne coś tam (sorry, nei znam się na tej muzyce, o ile kwalifikuje się to pod muzykę ; p ) to tym bardziej daj sobie spokój : >
Michał! Dałeś czadu!  :P i nie dramopodobne tylko emopodobne

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: [Movie] Force of Awesomness - part1 - Love is complicated
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 13, 2011, 08:48:37 am »
 jestem wzrokowcem i z tej perspektywy filmik mi sie podobał muzyka itp. tutaj nie chodzilo o samego frapasa i ownowanie cielaki.....


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: [Movie] Force of Awesomness - part1 - Love is complicated
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 13, 2011, 09:10:17 am »
oszczędzić kłopotów?
tak/nie
phi ja nie musze potwierdzac i na dodatek nie przenosze plikow do kosza bo to zajmuje miejsce
retired


  • Wiadomości: 285

  • Pochwał: 0

Odp: [Movie] Force of Awesomness - part1 - Love is complicated
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 13, 2011, 09:11:27 am »
Ty się nie znasz .. ;)


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

Odp: [Movie] Force of Awesomness - part1 - Love is complicated
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 13, 2011, 01:04:48 pm »
jestem wzrokowcem i z tej perspektywy filmik mi sie podobał muzyka itp. tutaj nie chodzilo o samego frapasa i ownowanie cielaki.....
Lol co ty ku... piszesz matka wie że ćpiesz? vodke polej po obracaj mięsko na grilu, wzrokowcowi mogą się podobać piersi laski która szła ulica, my tu piszemy o frapsie na którym nie widać tego co powinno być widać.
S h O c K Team
Yull Trickster 99/ Othell 98/ DC 80 / TH 80


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: [Movie] Force of Awesomness - part1 - Love is complicated
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 13, 2011, 01:11:29 pm »
jestem wzrokowcem i z tej perspektywy filmik mi sie podobał muzyka itp. tutaj nie chodzilo o samego frapasa i ownowanie cielaki.....
Lol co ty ku... piszesz matka wie że ćpiesz? vodke polej po obracaj mięsko na grilu, wzrokowcowi mogą się podobać piersi laski która szła ulica, my tu piszemy o frapsie na którym nie widać tego co powinno być widać.
po pierwsze to tu nic nie widac XD

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: [Movie] Force of Awesomness - part1 - Love is complicated
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 13, 2011, 02:32:01 pm »
jestem wzrokowcem i z tej perspektywy filmik mi sie podobał muzyka itp. tutaj nie chodzilo o samego frapasa i ownowanie cielaki.....

Ither ale co Ci się w tym podoba? To że jakiś kurczak lata i się wszystko świeci do okoła niego? Mi to przypomina screena na którym jest wszystko zasłoniete kwadratami.


Odp: [Movie] Force of Awesomness - part1 - Love is complicated
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 13, 2011, 03:18:20 pm »
Yyyyy ale o so chodzi?

TU NIC NIE WIDAĆ!!

Michał, Marcin... wracamy do Wawy.


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: [Movie] Force of Awesomness - part1 - Love is complicated
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 13, 2011, 03:40:12 pm »
po tym calym topiku mam nadzieje ze turysci we Wladku wykupili cale zapasy żyletek z kioskow i z lidla
retired


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: [Movie] Force of Awesomness - part1 - Love is complicated
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 13, 2011, 07:49:35 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=_mg17jSF6Bw

To jest zajebisty frapsik zrobiony typowo dla "estetów i wzrokowców" i nie uwazam ze jest chujowy mimo ze sie wszystko swieci itd, ale frapsowi Deliosa sporo mu do niego brakuje.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: [Movie] Force of Awesomness - part1 - Love is complicated
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 13, 2011, 08:15:44 pm »
Czepiacie się.
Delios robi fajne filmy. To jest akurat o tyle ciekawe, że skusił się tylko na sobie. Gdyby było widać jeszcze np. przeciwników z kilku perspektywach którzy atakują Deliosa/on ich, również w takich paskach, to by było jeszcze lepsze. Ale to jego klocki i jego zabawki.
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: [Movie] Force of Awesomness - part1 - Love is complicated
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 14, 2011, 08:21:40 pm »
Cytat: Delios
ATTENTION WHORE, PRETENDING VIRGIN AND A PONY

p.s. <ekhm> opis filmiku na YT
Archeage <3


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: [Movie] Force of Awesomness - part1 - Love is complicated
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 14, 2011, 08:47:40 pm »
ten filmik to cos w stylu :

http://www.youtube.com/watch?v=7Z3uLhPZ2D4

i ze Delios ma emo zjazd i chce pokazac to lolkom z l2  :oops:

Cytat: LightsabeR;3245930
That's the most retarded thing I've seen in a long time.

"Losers always whine about their best".

What the shit does that even mean? Learn to write in fucking English or ask someone to help you, instead of writing this fuck cunt of a sentence.

"Love is complicated but friendship is magic".

The fuck has that got to do with L2 you fucking noncontributing zero? Go choke on a black cock you retarded piece of horse shit.


And it's "don't", not "dont". Yeah, I know, really fucking complicated for your below 25 IQ. Fucking cunt.


Also, didn't watch the movie, I'm sure it sucks cock. And no, I have no idea who you are.

ten komentarz mowi sam za siebie ...

Odpowiedzi również mówią same za siebie :3
http://www.l2guru.com/forum/showthread.php?p=3246244#post3246244
Archeage <3