Witaj
Gość

Wątek: Nowe doznania  (Przeczytany 3734 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Nowe doznania
« dnia: Sierpień 07, 2011, 06:03:44 pm »
Witam,

Wraz ze znajomymi rozpoczęliśmy swoją przygodę z lineage 2 na ru offie. Gramy na lancerze.
Wkurzam się trochę, bo co trochę odkrywamy jakieś usprawnienia, których wcześniej nie odkryliśmy - np lepsze bronie za jakieś kupony od nowickiego czarownika, blessy, co jakiś czas dostaje od niego exp i adene..
Zdecydowanie za późno odkrywamy to wszystko, co mogło nam uzdatnić rozgrywkę wcześniej.. :/

Macie jakieś rady dla noobków? Questy do wykonania, specyficzne miejsca, które warto odwiedzić?

I przede wszystkim - nie wiemy jak z cenami. Właśnie wbiłem pierwszą profkę i zastanawiam się nad kupnem d grade'ów - znaleźć wśród graczy takie coś, to masakra, w sklepie bardzo drogie się wydaje - trzeba po prostu zarabiać, czy są jakieś tańsze alternatywy?


  • Wiadomości: 182

  • Pochwał: 0

  • Straight ahead even after all
Odp: Nowe doznania
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 07, 2011, 06:20:38 pm »
Macie jakieś rady dla noobków? Questy do wykonania, specyficzne miejsca, które warto odwiedzić?

Jesli nowa kronika to bardziej pasuje okreslenie Newbie. Wiecie co to Paliaka? jesli nie wiecie to wytlumacze:

Jest to Instancja ktora mozna zrobic raz w grze i jest on na lvlach 37-42, 61-67, 73-77.
Po zrobieniu jej daje duzo expa + odnawia vita. Kazda z nich zawsze rzuci jakims itemem:
37-42: Daje  Paliaka Earing + ring jesli sie nie myle
61-67 Daje branzoletke na 2 talizmany Grade B
73-77 Daje Shirt A grade

Paliake robi sie Solo i jest okreslony czas na zrobienie jej. To taki 1 tip na szybsze expienie.

a co do innych questow jakie znam to jest quest bodajze u Blacksmith Kusto w Giran na kase, trzeba latac od NPCka do NPCka i jest za to troche kasy, aczkolwiek to ni jest jeden quest bo np. Jak skoczy sie robienie go u jednego NPC od od niego mona wziąć jeszcze jeden na kase ( tak chyba 4 razy az nie skonczy sie quest u Blacksmitha Kusto).
Nie wiem tez czy wiecie o commonach. Sa to bronie za bardzo niska cene ktore mozna kupic w Weapon shop ( top d grade = 80k) jednakze nie mozna ich enchantowac. set d grade top + bron wynosi jakiea 150k wiec nie drogo.
Tyle z mojej strony, milej gry ^^
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2011, 06:22:20 pm wysłana przez Rzarziel »
Naia:
Fanning - Sigel Knight 9x - Retired
Chronos:
Resider - Sigel Phoenix Knight 102/99/80/80 - Retired
Lilith:
Resider - Sigel Knight 9x- Retired
Ramona:
Raindays - Othell Adventurer 99/99/80/80 - Retired
Resider - Feoh Mystic Muse 99/99/80/80 - Retired
Skelth:
Resider - Dark avenger 4x - Active
Rzarziel - Warcryer 4x - Active


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe doznania
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 07, 2011, 06:28:21 pm »
Noobki były raczej żartobliwym określeniem. ;)

Questów na kasę jest trochę, zwłaszcza tych powtarzalnych, ale wydaje mi się, że zamiast tyle biegać, lepiej trzaskać boty, wychodzi lepiej.

Nie mam pojęcia o co chodzi z tymi kuponami. Jeden wymieniłem na miecz, drugi na komplet biżuterii D grade..

Jest tu na forum jakieś objaśnienie czegoś? Żeby się coś więcej dowiedzieć? Na serwerze wszystko po rusku, masakra.

Paliaka nic mi nie mówi, w ogóle nic mi nic nie mówi, bo dopiero zaczynam grę, także jakikolwiek slang jest dla mnie niezrozumiały, podobnie, jak większość tematów tutaj, bo takie macie słownictwo, że poza Wami mało kto to rozumie. :P


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Nowe doznania
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 07, 2011, 06:31:27 pm »
proponuje Outcasters jako polski klan z lancerze i tam na pewno ludzie wam pomoga ogarnac ruoffa
retired


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe doznania
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 07, 2011, 06:32:08 pm »
Macie jakieś rady dla noobków?
Nie graj w mmo ;)


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe doznania
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 07, 2011, 06:38:59 pm »
Aleś dowciapny, ciekawe, czy wszystko wiedziałeś, jak zaczynałeś grę i to w dodatku w innym języku, którego nie rozumiesz ni w ząb.

Vraghor - mógłbyś podać jakiś nick, kogoś? Bo widzę, że tu na forum pomocy raczej nie otrzymam, także przepraszam, że się wychyliłem, nie przeszkadzam, pomęczę prywatnie kogoś, kto będzie bardziej wyrozumiały. ;)

Edit,
Dobra, mam.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2011, 06:40:43 pm wysłana przez Shardan »


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Nowe doznania
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 07, 2011, 07:38:16 pm »
Jakie macie lvl-e ?

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe doznania
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 07, 2011, 07:55:55 pm »
Miejmy nadzieje, ze sie jeszcze nie spoznilem. 
http://l2.eogamer.com/wiki/Temple_Executor - tam od razu pare questow(misji) na kase i tez na jakiegos slabego expa.

http://l2.eogamer.com/wiki/Second_Class_Changes - tutaj lista questow na odznaki, ktorych potrzeba do zmieny na druga klase. Kasa jest, itemki (przedmioty do kupowania specjalnych scrolli do teleportowania sie do miast. - mozna je sprzedac, tez jakis zarobek. No i za kazdy quest dostajesz expa na 1 lvl up zazwyczaj.
Mozna tez zrobic krotki (15min) quest http://l2.eogamer.com/wiki/Good_Work's_Reward ale potrzeba duzo pieniedzy. (1kk-3kk, zaleznie od ilosci posiadanych juz markow na dana profesje)
mam nadzieje ze jakos pomoglem.


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe doznania
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 07, 2011, 08:08:11 pm »
jezeli macie PA to zapoznajcie sie z nowym eventem, mozna miec top bron za 0 adeny
Wowi - Destroyer 83 - Lancer - Outcasters


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Nowe doznania
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 07, 2011, 08:38:37 pm »
Macie jakieś rady dla noobków?
Nie graj w mmo ;)
Aleś dowciapny, ciekawe, czy wszystko wiedziałeś, jak zaczynałeś grę i to w dodatku w innym języku, którego nie rozumiesz ni w ząb.
Hmm, według mnie to była dobra rada ^_^

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Nowe doznania
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 07, 2011, 09:02:02 pm »
D grade kupcie w sklepie commony (normalne itemy, tyle ze nie da sie ich enchantowac i ulepszac, ale i tak bys tego nie robil), tanie jak barszcz na bank was będzie stać. No i przede wszystkim sciagnijcie sobie zangielszczenie ruoffa, powinno pomoc przede wszystkim w questach.


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe doznania
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 07, 2011, 09:19:07 pm »
Aleś dowciapny, ciekawe, czy wszystko wiedziałeś, jak zaczynałeś grę i to w dodatku w innym języku, którego nie rozumiesz ni w ząb.
Ale ja sobie nie zartowałem. Swoje na ruoffie grałem.

BTW nudzisz sie? nie, nie jestem jakims misjonarzem od nawracania.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe doznania
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 08, 2011, 04:54:02 am »
Nervoson - zmień nick na Nervosol. :)

Wszystkim dzięki za rady, większość rzeczy już do mnie dotarło, dołączyłem do klanu i chłopaki mi wszystko fajnie wyłożyli, ale myślę, że takie rady innym się przydadzą, także nic straconego. ;)

Dzięki za wyrozumiałość. :)


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Nowe doznania
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 08, 2011, 11:14:34 am »
Przede wszystkim poczytaj info o kronikach których nie znasz, podstawowe info jak commony itd znajdziesz.
http://www.lineage2.com/news/highfive_01.html
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe doznania
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 08, 2011, 01:27:41 pm »
wszystkie powtarzalne q na adene daja chyba zawsz 1k adeny tylko :)
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Nowe doznania
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 08, 2011, 01:42:50 pm »
napewno wiec nie oplaca sie ich robic.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama