Witaj
Gość

Wątek: RU - > EU  (Przeczytany 24013 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 27, 2011, 10:42:20 pm »
Darth dobrze prawi.

Tak sobie pomyślałem, że jak wprowadzą (czy już wprowadzili ?) nowe maszyny na wszystkie serwery, to wydaję się być dość prawdopodobne, że jakieś świeże informacje odnośnie EU i jakiś ewentualnych zmian na NA mogłyby się pojawić po najbliższych siegach/tw, być może chcą sprawdzić wydajność maszyn w warunkach bojowych, a po tym przystąpić do realizacji planów z nowymi serwerami.
Wiem, że to na dzień dzisiejszy dość optymistyczna wersja, ale co mają więcej do roboty ? Chyba, że chcą Harmony na ru wprowadzić to plany z eu mogłyby się znowu trochę wydłużyć :/


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 27, 2011, 10:50:29 pm »
See again in game na EU zobaczymy kto przejdzie...
Grozisz mi?  :o niezły emo rage

A gdzie tu widzisz ze ja komus groze, ja tylko wypisuje fakty. Podejzewam ze z 2 pt z lancera pojda na EU albo i wiecej.
Po za tym twoje napisze to na forum mam dawno w tyle, masz cos jeszcze na mnie? WINNY ZARZUCANYM CZYNOM!!!!!!!!!!!!!!


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 27, 2011, 11:11:48 pm »
Thombstone jak już używasz angielskiego to przynajmniej czyń to prawidłowo

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 27, 2011, 11:37:04 pm »
Nie znam angielskiego zbyt dobrze nie uczyli mnie w szkole jak jeszcze do niej chodzilem, po niemiecku tez ci nie napisze, bo nie wiele pamietam ^^


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 27, 2011, 11:47:26 pm »
Nie znam angielskiego zbyt dobrze nie uczyli mnie w szkole jak jeszcze do niej chodzilem, po niemiecku tez ci nie napisze, bo nie wiele pamietam ^^
Zmień nick na "CzłowiekWymówka "

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 27, 2011, 11:50:51 pm »
w CLF powoli rosyjski przestaje być problemem bo shandis razem z jannett uczą ludzi na klanowym angielskiego i polskiego ;p
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 0

  • In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi!
Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 28, 2011, 08:24:43 am »
w CLF powoli rosyjski przestaje być problemem bo shandis razem z jannett uczą ludzi na klanowym angielskiego i polskiego ;p


Potwierdzam to raczej mieszanina rosyjskiego polskiego i angielskiego . Nawet sa fochy i male dramy .
Skelth Lineage 2 CLASSIC EU
_____________
SH - Salion


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 28, 2011, 09:13:11 am »
Nie wiem jak w swords, ale w clf jest sporo osob, ktore "panimaju po angliskji", (w stopniu czasem minimalnym, ale i paru, wobec ktorych moj angielski jest nawet slabszy).
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 28, 2011, 08:15:39 pm »
Lancer umrze śmiercią naturalna.Tania adena zaleje rynek.Postacie będą za darmo , bo nikt tu nie będzie chciał grac.Zostaną nieliczne jednostki,gdyż całe życie przeniesie się na EU.Agonie można przedłużać, lecz jest ona nieunikniona.Bez namysłu sprzedałem swoja postać na Lancerze póki jest warta cokolwiek -mam przynajmniej jakieś zwroty za PA-Wam radze to samo )))))))).Pozdrawiam


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 28, 2011, 08:31:10 pm »
Lancer umrze śmiercią naturalna.Tania adena zaleje rynek.Postacie będą za darmo , bo nikt tu nie będzie chciał grac.Zostaną nieliczne jednostki,gdyż całe życie przeniesie się na EU.Agonie można przedłużać, lecz jest ona nieunikniona.Bez namysłu sprzedałem swoja postać na Lancerze póki jest warta cokolwiek -mam przynajmniej jakieś zwroty za PA-Wam radze to samo )))))))).Pozdrawiam
Ale z ciebie troll menda  :D


We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #85 dnia: Październik 28, 2011, 08:35:52 pm »
A ja będe miał beke jak ten wasz ruski EU upadnie jak radziecki program kosmiczny i potem będzie wielkie trollowanie że to przez tych co na Lancerze zostali :P
.Bez namysłu sprzedałem swoja postać na Lancerze póki jest warta cokolwiek -mam przynajmniej jakieś zwroty za PA-Wam radze to samo )))))))).Pozdrawiam
A tak w ogóle menda bez namysłu znaczy bezmyślnie :noob:
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2011, 08:40:46 pm wysłana przez xkurakx »


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #86 dnia: Październik 28, 2011, 08:45:08 pm »
A ja bede mial beke jesli zrobia nowe servery po anglielsku dla EU playerz, a ru offa nie zrobia po angielsku ^^


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 28, 2011, 08:53:36 pm »
Kurak jesteś sympatyczny gościu,nie zamierzam się tu z Tobą kłócić.
Stwierdzam fakty-  to wszystko.
Lancer jest na linii pochylej w dół.
COŚ SIĘ KOŃCZY (RU), A COŚ SIĘ ZACZYNA (EU)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 28, 2011, 09:09:55 pm »
Kurak jesteś sympatyczny gościu,nie zamierzam się tu z Tobą kłócić.
Stwierdzam fakty-  to wszystko.
Lancer jest na linii pochylej w dół.
COŚ SIĘ KOŃCZY (RU), A COŚ SIĘ ZACZYNA (EU)
Ale masz faze :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #89 dnia: Październik 28, 2011, 09:25:49 pm »
Kurak jesteś sympatyczny gościu,nie zamierzam się tu z Tobą kłócić.
Stwierdzam fakty-  to wszystko.
Lancer jest na linii pochylej w dół.
COŚ SIĘ KOŃCZY (RU), A COŚ SIĘ ZACZYNA (EU)

Nie filozofuj Menda bo i tak wiadomo, że wszystko płynie. A ja tu sie z nikim nie kłóce, co najwyżej dogaduje.

Swoją drogą, jak grupka graczy i to w większości niewysokich lotów twierdzi że bez nich server upadnie to chyba coś wam ego przerasta.
A ja bede mial beke jesli zrobia nowe servery po anglielsku dla EU playerz, a ru offa nie zrobia po angielsku ^^
A na -_-' mają go zangielszczać? Weź się chłopie ogarnij bo jak czytam twoje posty to widze że ci od dziecka brakuje jodu. Dla niezaznajomionych z medycyną -> http://pl.wikipedia.org/wiki/Wrodzony_zesp%C3%B3%C5%82_niedoboru_jodu
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2011, 02:30:55 am wysłana przez xkurakx »


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #90 dnia: Październik 28, 2011, 09:32:12 pm »
mógłby jutro wystartować, bo dzisiaj ciuch ciuch do domu QQ

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #91 dnia: Październik 28, 2011, 09:32:34 pm »
Lancer umrze śmiercią naturalna.Tania adena zaleje rynek.Postacie będą za darmo , bo nikt tu nie będzie chciał grac.Zostaną nieliczne jednostki,gdyż całe życie przeniesie się na EU.

eeee populacja lancera to ok 5k. Z czego nie ruskojęzyczna to powiedzmy...no neich bedzie 200 osób. Chcesz mi powiedzieć że ponad 4k ruskich, z których 80% nie zna podstaw ang przejdzie na eu?? /fail

przez ostatnie 2miesiace nasze pt było jedynym polskim pt w clf i jakos nikt z nas nei miał żadnych problemów z powodu powszechnej rusyfikacji

jak dla mnei jest to na siłe nakłanianie ludzi co myśla nad pozostaniem do pójścia na eu. My, którzy powiedzmy na tą chwile zostajemy, nei nakłaniamy nikogo do pozostania. Czemu nie może działać to w 2 strony?
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #92 dnia: Październik 28, 2011, 10:59:50 pm »
Podejrzewam ze nawet dużo rusków będzie chciało przejść na EU, ale bez takich twierdzeń ze znacząco ucierpi na tym ru off. Poza tym innovie to obojętne bo gracze tak czy siak będą im słać kasę czyż ru czy eu. Natomiast sama społeczność polska na lancerze ucierpi i to bardzo!!!
 I myślę ze sprzedaż teraz postaci to dobry pomysł. Nawet ci co się deklarują ze zostają nie maja fajnej przyszłości, jeśli biorąc pod uwagę ze wasz const liczy ponad 7 osób. To wystarczy jakaś drama emo quit i jesteście w dupie z zastąpieniem braków. Nowe serwery EU będą na tyle kuszące ze nie wierze iż wszyscy będą mieć tak samo mocna motywacje by zostać. Prędzej czy później będą chcieli zagrać na EU.
Nie oszukujmy się nikt nie zostanie na lancerze dlatego ze jest tam tak fajnie, tylko dlatego ze mu się nie chce farmic od nowa




 


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #93 dnia: Październik 28, 2011, 11:19:46 pm »
Nie oszukujmy się nikt nie zostanie na lancerze dlatego ze jest tam tak fajnie, tylko dlatego ze mu się nie chce farmic od nowa

Nocny kacz z Bingą, Sajem czy ruganie Krali FTW!
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #94 dnia: Październik 29, 2011, 12:12:54 am »
co do uzupełniania braków to sie nie zgodzę bo wystarczy miec postac,kupić (a będą tanie bo wszyscy podobno maja sie wyprzedać) i sprowadzenie kogoś nie będzie problemem, tym bardziej jak sporo osób "zaliczy fail" na EU, ewentualnie każdy ma jakis ogarniających  znajomych co mają przerwę od l2, pykają 4fun na priv. A myslę, że jak ktoś bedzie miał możliwość wskoczyć na stałe do pt na lancerze, a powiedzmy być na 7x na EU to wybierze ru, tym bardziej, że pt, które planuja pozostać to nie są jakieś tam pierwsze lepsze pt.
Zresztą czas też robi swoje. Nasze pt 2tyg temu przechodziło na eu, w tej chwili raczej zostajemy, a za 2tyg jak wiekszość będzie miałą jakieś 89 to prawie pewne. I nie zdziwie sie jak podobnie będzie np. z party lempa czy jakimś innym.
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #95 dnia: Październik 29, 2011, 12:34:18 am »
Już widzę te party z lancera które maja 85+ i będą przechodzić na EU tylko po to żeby pierdzielić się ze wszystkim od nowa i to bez supportu

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #96 dnia: Październik 29, 2011, 04:57:36 pm »
im dluzej o tym myslimy tym wiecej przemawia za faktem aby pozostać na Lancerze
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #97 dnia: Październik 29, 2011, 05:43:22 pm »
Nie oszukujmy się nikt nie zostanie na lancerze dlatego ze jest tam tak fajnie, tylko dlatego ze mu się nie chce farmic od nowa
AMEN!
a adena bedzie tak tania ze wszyscy beda full epic i oe +16  :P
retired


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #98 dnia: Październik 29, 2011, 06:15:04 pm »
Nie oszukujmy się nikt nie zostanie na lancerze dlatego ze jest tam tak fajnie, tylko dlatego ze mu się nie chce farmic od nowa
AMEN!
a adena bedzie tak tania ze wszyscy beda full epic i oe +16  :P
Czyli po miesiącu wszyscy quit.
Sporo ludzi pójdzie z ruoffa na eu ale nie sadzę aby to był prawdziwy exodus. Bardziej opłakane skutki będzie mieć NCfail z Naia i Chronosem .


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #99 dnia: Październik 29, 2011, 07:09:24 pm »
co do uzupełniania braków to sie nie zgodzę bo wystarczy miec postac,kupić (a będą tanie bo wszyscy podobno maja sie wyprzedać) i sprowadzenie kogoś nie będzie problemem, tym bardziej jak sporo osób "zaliczy fail" na EU, ewentualnie każdy ma jakis ogarniających  znajomych co mają przerwę od l2, pykają 4fun na priv. A myslę, że jak ktoś bedzie miał możliwość wskoczyć na stałe do pt na lancerze, a powiedzmy być na 7x na EU to wybierze ru, tym bardziej, że pt, które planuja pozostać to nie są jakieś tam pierwsze lepsze pt.
Zresztą czas też robi swoje. Nasze pt 2tyg temu przechodziło na eu, w tej chwili raczej zostajemy, a za 2tyg jak wiekszość będzie miałą jakieś 89 to prawie pewne. I nie zdziwie sie jak podobnie będzie np. z party lempa czy jakimś innym.

Fajnie brzmi w teorii szkoda ze w praktyce jest duzo gorzej