Witaj
Gość

Wątek: OL Pytanie  (Przeczytany 2603 razy)

  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

OL Pytanie
« dnia: Listopad 16, 2015, 12:41:18 am »
Witam pytanie do osób które grały na ru l2c pytanie odnośnie OL czy daje redę solo exp aoe albo pojedynczy target ? Ma tego masowego poisona ale czy da sie tym expic? Mowie tu o expie 40+ bo do 40 to tam moby maja malo hapsa i raczej dawaloby to rade.
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2015, 12:43:47 am wysłana przez spenkye »


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: OL Pytanie
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 16, 2015, 11:51:14 am »
Do 40 się da, w sumie nawet nieźle to idzie (bezkosztowo i cały drop dla ciebie, co przy expieniu na mobach x3, x4 bardzo widać), chociaż mega wolno, bo musisz czekać na wypalenie się HP no i mana też szybko schodzi. Im wyższy level tym gorzej, bo o ile na początku możesz złapać random party, tak później wszyscy będą woleć WCka. Bo ma lepszego poisona, bo ma lepsze buffy i w ogóle "OL ssie pałę".

Jeśli masz zamiar grać solo, nie masz dobrej ekipy, to OL będzie bardzo niewdzięczny jako pierwsza postać. Twoim jedynym atutem w porównaniu do WCka będzie root i ewentualne debuffy, ale wydaje mi się, że randomowe party i tak będą woleć WC, bo jego posion jest chyba ze 2 razy silniejszy. Nie wiem czy pt magów dla samego acumena i zerka będą targać domniemanego leecha, to samo ma PP (w tym roota), a może jeszcze nieźle healować.

NA pewno OLem możesz się fajnie pobawić na początku na niskich levelach, jest twardy ma stuna, sleepa, feara, draina. Można się lać do woli. Z ekspem/lvlem może być gorzej.

L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

Odp: OL Pytanie
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 16, 2015, 01:03:39 pm »
No tak patrzylem to wc ma flame tylko po 40 i to zjada po 130+ hp/s ol ma poisony wieksze lvl.
No to zobaczymy jak sie sytuacja przez 1 meisiac ulozy :]
Gralem AW na ruskim i więcej tego błędu nie popełnię :p Ani tym solo expic sie nie dalo bo mp jak sie używało poisona to nie było na 4 mobach a p def tez taki ze laska do boga:p.
PP niby fajny ale solo to tym sie w ogóle nie da grac każdy wie ze cp jest o określonej godzinie a jeżeli ktoś ma więcej czasu to rano nic nie znajdzie. Poza tym PP to tylko i wyłącznie w pt.
...........................
Tak apropo jak byście mieli czas rano i wieczorem i mielibyście szanse grac w cp ale wieczorem tylko w cp to jaka postać byście zrobili.  Tak by dało sie farmic solo i w pt.
Myślałem nad sorcem bo zawsze jakieś se albo ee się by znalazło do pt duo.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: OL Pytanie
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 16, 2015, 10:02:38 pm »
No tak patrzylem to wc ma flame tylko po 40 i to zjada po 130+ hp/s ol ma poisony wieksze lvl.
No to zobaczymy jak sie sytuacja przez 1 meisiac ulozy :]
Gralem AW na ruskim i więcej tego błędu nie popełnię :p Ani tym solo expic sie nie dalo bo mp jak sie używało poisona to nie było na 4 mobach a p def tez taki ze laska do boga:p.
PP niby fajny ale solo to tym sie w ogóle nie da grac każdy wie ze cp jest o określonej godzinie a jeżeli ktoś ma więcej czasu to rano nic nie znajdzie. Poza tym PP to tylko i wyłącznie w pt.
...........................
Tak apropo jak byście mieli czas rano i wieczorem i mielibyście szanse grac w cp ale wieczorem tylko w cp to jaka postać byście zrobili.  Tak by dało sie farmic solo i w pt.
Myślałem nad sorcem bo zawsze jakieś se albo ee się by znalazło do pt duo.

Jak masz czas w dziwnych godzinach to zrób sobie spoila. Nawet jak solo nie będziesz bił to zawsze możesz spoilować na AOE exp innych party. (Nie pamietam kiedy jest AOE spoil ale single target od 10 poziomu).


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

Odp: OL Pytanie
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 16, 2015, 11:43:53 pm »
zeby spoilem solo grac to nida rady bo musisz miec bufera na plecach :p


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: OL Pytanie
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 17, 2015, 01:47:44 pm »
Nie wiem jakie macie doświadczenie z gry na rusku, ale tam nie ma żadnego problemu z random party. Wchodzisz w party matching i jest do wyboru do koloru. Ruscy mają do tego zupełnie inne podejście, dlatego jak czytałem wcześniej posty, że ktoś tam kupuje 2-3 konta żeby taszczyć swoje boxy bufferów to nic tylko się z nich śmiać. Jeżeli 10 ojro nie przestraszy rusków, to z random party nie powinno być żadnego problemu grając DD, magiem czy healem/supportem. Zresztą, 100 lat temu kupowało się buffa w mieście i heja na spota, po 15 minutach powrót itd. Siedzenie solo po 2-3h na jednym spocie z godzinnymi buffami z priva to nie ta bajka. Ludzie muszą sobie przypomnieć jak to się kiedyś robiło, inaczej pójdą szybko masowe quity, "bo jak tu grać bez boxa buffera".
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))