Witaj
Gość

Wątek: Pytanie o przyszłość Skelth  (Przeczytany 2268 razy)

  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Pytanie o przyszłość Skelth
« dnia: Listopad 09, 2017, 04:26:18 am »
Dzień dobry chciałbym zadać pytanie i zarazem rozpocząć dyskusje chodzi o nasz serwer Skelth,chciałbym poznać waszą opinie na temat tego serwera z racji że zrobiłem sobie ostatnio przerwe od gry zaczynam sie zastanawiać czy ogólnie tu wrócić,pamietam że serwer został uruchomiony jakoś w styczniu ale totalnie wyleciało mi z głowy którego to było roku , pograłem tu troche i moje uczucia są mieszane dla mnie powrót wiązał by sie z kosztami , uruchomieniem postaci od nowa i zakupienie nowego sprzetu do tego dochodza koszty utrzymania dwóch kąt wiecie buffer tez jest potrzebny  co nie jest tanie ech ,ogólnie co myślicie o tym serwerze czy on ma jakaś przyszłość ?bedzie jeszcze stał przez kolejne dwa lata ? czy może dłużej , prosze wypowiedzcie sie bardzo potrzebuje waszej opini.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Pytanie o przyszłość Skelth
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 09, 2017, 08:22:22 am »
LOL
To jest official, będzie stał nawet jak będzie grało 200 osób.
Jeśli chodzi o PVE to jest raj na ziemi, dużo ułatwień, exp jest prosty jak nigdy dotąd.
PVP leży i kwiczy. United dogadało się z Pufą, zrobili mega zerga i dopóki się nie pokłócą raczej będzie kiepsko w "wielkiej polityce".
Może wkrótce padnie Zaken, o ile już nie padł.
Generalnie serwer i kronika jak dla mnie bdb, niestety psują to ludzie i bardzo słabe community. Głównie hejt, dramy, jakieś krzywe akcje. Niby zawsze było to elementem L2, ale na Skelth jednak jest to grubo przegięte i zdecydowanie obrzydza grę. Zresztą możesz to zauważyć na tym forum - zapytaj 2 osób o zdanie, a będą mieć dokładnie odwrotne i każdy z nich położy głowę za swoją rację. Trochę taki Pis-PO :D
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie o przyszłość Skelth
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 09, 2017, 10:30:47 am »
W tym roku wchodzi patch Antharas - tak więc przyszłość jest.
Na KR serwerze czekają już kolejne 2 duże patche tak czyli za kolejne poł roku i rok wejdą do nas.
Populacja rośnie - prawdopodobnie z racji końca wakacji.

Polityka serwera dynamiczna jak zawsze i jak zawsze męczy tych którzy w niej uczestniczą ;-)
Lineage 2 Classic EU Skelth
Titan 78 - Vilhelm
Moonlight Sentinel 77 - Villz


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Pytanie o przyszłość Skelth
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 09, 2017, 11:27:45 am »
Tak, zdecydowanie póki co polecałbym się zahaczyć w XenoTavern i skupić na wbijaniu levelu albo robieniu hajsu.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie o przyszłość Skelth
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 09, 2017, 01:06:37 pm »
Sam wróciłem po 3 miesięcznej przerwie i gra się świetnie. Czuć, że serwer żyje, znalezienie sensownego spota 60+ jest wyzwaniem w zasadzie o każdych godzinach. Update`y , które są mocno rozbudowane, wchodzą regularnie. Eventy są też regularne. Generalnie jedynym minusem jest aktualna sytuacja polityczna. Obie strony postanowiły pozamykać wojny co raczej nie wpływa pozytywnie na kwestie PvP na serwerze - tutaj jest raczej średnio. No ale jak to na skelth, zaraz się to zmieni więc póki co radzę korzystać z łatwego expa i szykować się na poważne bitki za miesiąc / dwa. :)


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie o przyszłość Skelth
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 09, 2017, 04:32:51 pm »
Serwer sie urodzil w grudniu 2015, blisko stycznia ale dalej pudło.

Niedlugo event na 2gie urodziny


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 0

  • In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi!
Odp: Pytanie o przyszłość Skelth
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 09, 2017, 05:45:20 pm »
Sam wróciłem po 3 miesięcznej przerwie i gra się świetnie. Czuć, że serwer żyje, znalezienie sensownego spota 60+ jest wyzwaniem w zasadzie o każdych godzinach. Update`y , które są mocno rozbudowane, wchodzą regularnie. Eventy są też regularne. Generalnie jedynym minusem jest aktualna sytuacja polityczna. Obie strony postanowiły pozamykać wojny co raczej nie wpływa pozytywnie na kwestie PvP na serwerze - tutaj jest raczej średnio. No ale jak to na skelth, zaraz się to zmieni więc póki co radzę korzystać z łatwego expa i szykować się na poważne bitki za miesiąc / dwa. :)

I to jest prawidłowe podejście. Swoje trzeba robić
Skelth Lineage 2 CLASSIC EU
_____________
SH - Salion