Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight [SK]  (Przeczytany 620551 razy)

  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3200 dnia: Grudzień 06, 2008, 02:27:04 pm »
wzmacniaj sile i pamietaj ze zmniejszajac con oslabaisz obrne przed stunem
która i tak jest marna z bazowym con d.elfów...
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • Wiadomości: 238

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3201 dnia: Grudzień 06, 2008, 06:03:54 pm »
Ja mam pytanie co do setu IC...mam 81 lvl (l2retail), ciągle biegałem w NM +   Dye +5Con -5 Str... złożyłem IC i mam zamiar Dye także zmienić, wiec co będzie najbardziej odpowiednie??

WOW! Gratz 81lvl, pozazdroszcze. Ile czasu Ci to zajelo? Powiedz mi jak dziala na poszczegolnych poziomach Pain of Shilen bo napewno masz ten skill. PLZzzz!
"Many that live deserve death. And some die that deserve life. Can you give it to them?"



Aion | Spatalos | Asmodian | Templar | Virandile

My Anime List


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3202 dnia: Grudzień 06, 2008, 06:18:41 pm »
Ja mam pytanie co do setu IC...mam 81 lvl (l2retail), ciągle biegałem w NM +   Dye +5Con -5 Str... złożyłem IC i mam zamiar Dye także zmienić, wiec co będzie najbardziej odpowiednie??

WOW! Gratz 81lvl, pozazdroszcze. Ile czasu Ci to zajelo? Powiedz mi jak dziala na poszczegolnych poziomach Pain of Shilen bo napewno masz ten skill. PLZzzz!

Na 7x to nie jest trudne :D

A ten skill i tak tam pewnie nie dziala :O
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3203 dnia: Grudzień 06, 2008, 06:43:57 pm »
wzmacniaj sile i pamietaj ze zmniejszajac con oslabaisz obrne przed stunem

Ktora zapewniaja buffy.+5 con robi taka roznice ze na 10 stunow wejdzie w ciebie 6 a nie 7.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3204 dnia: Grudzień 06, 2008, 10:29:46 pm »
Forgotten scroll jeszcze nie dodali wiec skilli z 81 nie ma...Nawet na 7x było sporo lania w mos żeby dobić 81^^Wkurza mnie to, ze lepiej mi się grało jak miałem więcej hp i trochę mniej Atk niż mało Hp i więcej Atk.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3205 dnia: Grudzień 06, 2008, 11:26:10 pm »
Ja ostatnio bawilem sie fortitude i jestem pod wrazeniem jak ten skill dziala na retailu z majesticiem, naprawde :O. Powiem szczerze ze na abyssie ten skill nic nie dawal, nawet go na barze nie mialem :O
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3206 dnia: Grudzień 06, 2008, 11:27:00 pm »
Forgotten scroll jeszcze nie dodali wiec skilli z 81 nie ma...Nawet na 7x było sporo lania w mos żeby dobić 81^^Wkurza mnie to, ze lepiej mi się grało jak miałem więcej hp i trochę mniej Atk niż mało Hp i więcej Atk.

A masz luk?

Ja ostatnio bawilem sie fortitude i jestem pod wrazeniem jak ten skill dziala na retailu z majesticiem, naprawde :O. Powiem szczerze ze na abyssie ten skill nic nie dawal, nawet go na barze nie mialem :O

Porownanie off do abyss xD


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3207 dnia: Grudzień 06, 2008, 11:29:00 pm »
No, abyss, UD +9 i wchodzi anchor bez bsps xD
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3208 dnia: Grudzień 07, 2008, 05:00:55 pm »
Forgotten scroll jeszcze nie dodali wiec skilli z 81 nie ma...Nawet na 7x było sporo lania w mos żeby dobić 81^^Wkurza mnie to, ze lepiej mi się grało jak miałem więcej hp i trochę mniej Atk niż mało Hp i więcej Atk.

To trochę to około 40-50%. Porównując +STR i MJ, a -STR i NM.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3209 dnia: Grudzień 07, 2008, 05:22:51 pm »
Z NM + Dye +5 Con - 5 Str + FB z Health + klanowe buffki mam powyżej 11k HP.A gościu, który ma MJ + Dye +4str -4Con + FB(nie pamiętam czy miał Focusa czy Health) + klanowe buffy ma kolo 6k HP...walczyłem z nim...ten sam lvl, wszystkie sille wykupione.Walka skończyła sie tak, ze mi zostało kolo 6k hp...nie piszcie, ze tamten Sk to ciota czy coś, bo to nie prawda;) Miał więcej Atk...no ale co mu to dało skoro i tak zbić komuś 3k cp + 11khp, to nie jest tak łatwo(mam na myśli wojów).

Dlaczego mi się jeszcze gra lepiej jak mam większego CONa...jakbym latał w MJ to zapewne do maga bym nie dobiegł a już bym leżał...owszem mógłbym SoFa walnąć na czas, w którym będę biegł do niego, ale wole go zostawić na potem...z 11k hp dobiegam do niego i mam 10k hp i mam o wiele większe szanse niż SK który ma -4con + 4 str.

W mos się o wiele lepiej gra w NM + Dye na + con...mogę wziąc do plecaka 3k soul ore a nie 2k i mieć przeciążenie.

Ryltar łuku nie mam...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3210 dnia: Grudzień 07, 2008, 06:39:48 pm »
Cytuj
jakbym latał w MJ to zapewne do maga bym nie dobiegł a już bym leżał...

Bo +CON to jeden nuk wiecej.Wiec tak czy siak nie dobiegniesz.

Cytuj
W mos się o wiele lepiej gra w NM + Dye na + con...mogę wziąc do plecaka 3k soul ore a nie 2k i mieć przeciążenie.

Po to sa buffy i sety ktore zwiekszaja udzwig.

Cytuj
no ale co mu to dało skoro i tak zbić komuś 3k cp + 11khp, to nie jest tak łatwo(mam na myśli tankow).

/fixed

Woj to sa:orkowie,dwarfy,glad i warlord.Oni maja ignorowanie tarczy co w wiekszosc starczy na uwalenie.Praktycznie kazdy nosi Heavy wiec ma duzo armoru,maja skille do dps i duzy atak.

W walkach SK vs SK z tego co sprawdzalem to sprawdza sie build ktory daje wiekszy survival od przeciwnika.W walce Sk vs Human_Tank tylko do dmg bo nuker SK czy CON SK dostanie po dupie(bynajmniej ja HK nigdy nie przegralem z takim SK) a +STR SK na buffach i z CP potami to walka byla wyrownana bo raz on(Bula) przegrywal raz ja.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3211 dnia: Grudzień 07, 2008, 09:42:53 pm »
Z NM + Dye +5 Con - 5 Str + FB z Health + klanowe buffki mam powyżej 11k HP.A gościu, który ma MJ + Dye +4str -4Con + FB(nie pamiętam czy miał Focusa czy Health) + klanowe buffy ma kolo 6k HP...walczyłem z nim...ten sam lvl, wszystkie sille wykupione.Walka skończyła sie tak, ze mi zostało kolo 6k hp...nie piszcie, ze tamten Sk to ciota czy coś, bo to nie prawda;) Miał więcej Atk...no ale co mu to dało skoro i tak zbić komuś 3k cp + 11khp, to nie jest tak łatwo(mam na myśli wojów).

Dlaczego mi się jeszcze gra lepiej jak mam większego CONa...jakbym latał w MJ to zapewne do maga bym nie dobiegł a już bym leżał...owszem mógłbym SoFa walnąć na czas, w którym będę biegł do niego, ale wole go zostawić na potem...z 11k hp dobiegam do niego i mam 10k hp i mam o wiele większe szanse niż SK który ma -4con + 4 str.

W mos się o wiele lepiej gra w NM + Dye na + con...mogę wziąc do plecaka 3k soul ore a nie 2k i mieć przeciążenie.

Ryltar łuku nie mam...

Na oko to ten koleś ma +STR, +DEX. Poza tym na tej samej zasadzie Destro z +CON > Destro z -CON...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3212 dnia: Grudzień 07, 2008, 10:08:08 pm »
Cytuj
Na oko to ten koleś ma +STR, +DEX

Bo ma :P Bez +dex powinien miec(damn fuck) 6,8k(cos kolo tego nie chce mi sie odpalac kalkulatora).

A buildu nie testuj na tankach tylko na innych klasach bo do kastrowania tankow sa lepsze klasy.

Cytuj
Ryltar łuku nie mam...

To jak bedziesz mial to sprawdz z +str a z +con.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3213 dnia: Grudzień 07, 2008, 11:09:10 pm »
Hei: ta bo tank zabije innego tanka zanim skończą się jednemu cp poty:P a jak masz +str to zmusisz przeciwnika zeby szybciej sie ze swoich cp potów wypstrykał nawet mimo tego ze na +con będziesz miał ich ciut więcej zresztą kto normalny walczy tank vs tank poza oly
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3214 dnia: Grudzień 08, 2008, 12:46:39 am »
ToD myha, ToD ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3215 dnia: Grudzień 08, 2008, 02:36:14 am »
Ktory nigdy nie wchodzi bo jego modyfikatorem obronnym jest CON...CON...


  • Wiadomości: 238

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3216 dnia: Grudzień 08, 2008, 01:48:32 pm »
Co z tego, ze nie wchodzi jak usunie odpowiednie buffy to i tak przeciwnik jest w dupie.

PS. ToD resisted oznacza brak debuffu usuwajacego CP itd., ale cancel wchodzi pomimo resista tylko usuwa rozna ilosc buffow.
"Many that live deserve death. And some die that deserve life. Can you give it to them?"



Aion | Spatalos | Asmodian | Templar | Virandile

My Anime List


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3217 dnia: Grudzień 08, 2008, 02:53:17 pm »
Jak buffy sa na dajmy +9 to juz ma pod gore.A Cp zawsze mozna uzupelnic.Zreszta drugi tank tez moze miec ToDa.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3218 dnia: Grudzień 08, 2008, 04:22:30 pm »
Virek, a t onei ejst tak ze tod i tak i tak zbija CP do 10% ale nie zmniejsza maksymalnej ilosci ? Tak bylo na abyssie jak gralem moim ST
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 238

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3219 dnia: Grudzień 08, 2008, 04:26:40 pm »
CP zbija tylko wtedy kiedy wchodzi debuff.

Fajnie sie uzupelnia 200 CP, click... o k...! juz full? Zreszta kto walczy na open 1 tank vs 1 tank. Mi sie zdarzylo chyba tylko raz jak na razie z jakims HK i dostal biedak pare (za 3 podejsciem :D) Oly natomiast to juz inna bajka.
"Many that live deserve death. And some die that deserve life. Can you give it to them?"



Aion | Spatalos | Asmodian | Templar | Virandile

My Anime List


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3220 dnia: Grudzień 08, 2008, 05:58:41 pm »
Cytuj
Zreszta kto walczy na open 1 tank vs 1 tank.

Ja tylko uzywam BSOE bo dla mnie to strata kasy i czasu :P

Cytuj
CP zbija tylko wtedy kiedy wchodzi debuff.

Wlasnie chodzi o to ze tylko wtedy :P Kapnelem sie jak zobaczylem opis z punktu gry ToDa :P(nigdzie nie bylo napisanego efektu ze zbija do 10%).


  • Wiadomości: 159

  • Pochwał: 0

  • Nie ważne skąd, ale dokąd idziesz
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3221 dnia: Grudzień 08, 2008, 06:58:34 pm »
Co do ToD'a to zbija około 90% CP i działa jak klątwa, czyli przez jakiś czas maksymalny poziom CP to zaledwie około 10%, niezła sprawa bo w tym momencie nic nie daje worek cp potek :D
Server Franz Carthus    Shilien Templar  85
                                   Spellhowler        75
                                   Necromancer     75
                                   Gladiator           75


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3222 dnia: Grudzień 09, 2008, 01:10:09 am »
Co do ToD'a to zbija około 90% CP i działa jak klątwa, czyli przez jakiś czas maksymalny poziom CP to zaledwie około 10%, niezła sprawa bo w tym momencie nic nie daje worek cp potek :D

[sarkazm]LOLZ L2P TROLL11 Grales kiedys na offie i SK?[/sarkazm]


Jutro poszukam opisu ToDa(z IL ale kij) o ile sie obudze i bede pamietal o tym po dzisiejszej bibie...(WoW PVP Skill Incerested[jeden ch jak to sie pisze] by 128).

prosze przestan gadac o wowie, to jest forum o l2
/Sknerus
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2008, 06:37:35 pm wysłana przez SknerusKK »


  • Wiadomości: 159

  • Pochwał: 0

  • Nie ważne skąd, ale dokąd idziesz
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3223 dnia: Grudzień 09, 2008, 10:06:18 am »
Ryl, Ty poszukasz sobie gdzieś opisu, a ja znam to z gry i to na oficjalu - radzę nie siadaj po pijaku do forum, bo szkoda wątek zaśmiecać :D. A tak dokładniej jeśli chodzi o ToD'a. To efekt jego działania zależy od tego jak wejdzie w przeciwnika, jeśli zostanie zrezistowany to tylko zdejmuje całe cp i to do 0, jesli natomiast nie zostanie zrezistowany to przeciwnik otrzymuje debuff'a ToD, trwa on minutę i maksymalny poziom cp spada do 10% i przez minutę taki pozostaje. Inny efektem ToD'a jest również zdjęcie buffów, ale ilość zdjętych jest losowa i wydaje mi się, że maksymalnie można zdjąć 5 buffów.
Server Franz Carthus    Shilien Templar  85
                                   Spellhowler        75
                                   Necromancer     75
                                   Gladiator           75


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3224 dnia: Grudzień 09, 2008, 12:56:01 pm »
Cytuj
jeśli zostanie zrezistowany to tylko zdejmuje całe cp i to do 0

Virek, to co ty pierodlisz za przeproszeniem ? Pytallem sie o to a ty mowisz ze to nie prawda. Sam wczoraj dostalem ToD i zbilo mi CP bez wejscia, ale nie zmniejszylo maksymalnej wartosci + wywalilo mi Aury + Defelct arrow
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired