Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight [SK]  (Przeczytany 620599 razy)

  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

  • Meh
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3750 dnia: Lipiec 31, 2009, 04:19:15 pm »
Fajnie, że A grade nie ma focus, jedynie DL Ma rsk. focus i to jest IMO najlepszy wybór, możesz też robić OE Dama albo TB/sirra blade z haste, albo szybko wykoxać się banishem.

a DLE z CD zamiast rsk. focus? ciezko sie utrzymac caly czas ponizej 60% hp chyba...


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3751 dnia: Lipiec 31, 2009, 04:37:44 pm »
a DLE z CD zamiast rsk. focus? ciezko sie utrzymac caly czas ponizej 60% hp chyba...
Z tego co pisał chyba Virek wcześniej, to nie ma z tym problemu jakiegoś wielkiego.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3752 dnia: Lipiec 31, 2009, 05:45:31 pm »
Cytuj
Drain IMO nie jest aż tak użyteczny, tak wiem DLM ma tam jakąś +1238 mace z 11239 elementu i bije po 1337.
Ten jego mace nie jest oe :)
...


  • Wiadomości: 238

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3753 dnia: Lipiec 31, 2009, 06:03:52 pm »
Chyba sobie sprawie Hurricane jako agu na FB z Windem... lub Shadow Flare jak DLM na AM z Darkiem. Jezeli lol HK, ktory nie ma z magia teoretycznie nic wspolnego jest w stanie wyciagnac taki DPS, to chcialbym zobaczyc to w wykonaniu ST.
"Many that live deserve death. And some die that deserve life. Can you give it to them?"



Aion | Spatalos | Asmodian | Templar | Virandile

My Anime List


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3754 dnia: Lipiec 31, 2009, 06:20:53 pm »
Fajnie, że A grade nie ma focus, jedynie DL Ma rsk. focus i to jest IMO najlepszy wybór, możesz też robić OE Dama albo TB/sirra blade z haste, albo szybko wykoxać się banishem.

a DLE z CD zamiast rsk. focus? ciezko sie utrzymac caly czas ponizej 60% hp chyba...

Szczerze to żaden problem, zdejmujesz armor i mob ci 4 hitami do tylu zbija. Albo wkładasz homka z conv.

Jak chcesz mieć pod bardziej lowbie PvP żeby na 100% też bić to możesz CD, żadna strata przecież, ale imo Rsk. Focus to fajna sprawa.


:( Twój Stary


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3755 dnia: Lipiec 31, 2009, 08:59:41 pm »
Crit DMG w mieczu daje 100dmg przy krytyku? lf conf
new future.


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3756 dnia: Lipiec 31, 2009, 10:25:50 pm »
Przy krytyku zwiększa p.atk o określoną wartośc, nie wiem ile w DLE.


:( Twój Stary


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

  • Meh
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3757 dnia: Sierpień 01, 2009, 12:22:33 am »
[Soul Crystal Enhancement] on a critical attack, increases P. Atk. by 326. Enhances damage to a target during PvP.

:)

A na oli jak sie chce wybrać na jakims lolprivie nie majac FBka? Chyba CD bedzie better


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3758 dnia: Sierpień 01, 2009, 09:29:50 am »
Cytuj
No ok, ale co zmieni w ToDzie Dark w broni?

Mozliwe ze land rate.Dev mowil gdzies ze z jego FB z Water FS mu lepiej wchodzi.


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3759 dnia: Sierpień 01, 2009, 10:11:12 am »
Cytuj
No ok, ale co zmieni w ToDzie Dark w broni?

Mozliwe ze land rate.Dev mowil gdzies ze z jego FB z Water FS mu lepiej wchodzi.
Ale to chyba chodziło o dmg? Że o 30 więcej bije :D W każdym razie nie wydaje mi się, ale jeśli tak jest to najs.


:( Twój Stary


  • Wiadomości: 238

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3760 dnia: Sierpień 01, 2009, 11:04:11 am »
Cytuj
No ok, ale co zmieni w ToDzie Dark w broni?

Mozliwe ze land rate.Dev mowil gdzies ze z jego FB z Water FS mu lepiej wchodzi.
Potega podswiadomosci? Wymyslanie nowych tworow do od dawna znanych i prostych regul jest daremne. Mozna byc fanboyem SK, ale zbytnie idealizowanie i sztuczne komplikowanie gry (ze niby trzeba byc super wyskillowanym zeby "ogarniac" ta klase) robi sie dla mnie jak to obserwuje juz smieszne. Fakt faktem moze z 5% populacji SK uzywa wiecej jak 1 paska skilli, co mowi samo za siebie.

I ja to napisalem... Co 3 tyg. wakacji bez PC robia z czlowieka hehe :D
"Many that live deserve death. And some die that deserve life. Can you give it to them?"



Aion | Spatalos | Asmodian | Templar | Virandile

My Anime List


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3761 dnia: Sierpień 01, 2009, 10:35:37 pm »
Cytuj
No ok, ale co zmieni w ToDzie Dark w broni?

Mozliwe ze land rate.Dev mowil gdzies ze z jego FB z Water FS mu lepiej wchodzi.
Potega podswiadomosci? Wymyslanie nowych tworow do od dawna znanych i prostych regul jest daremne. Mozna byc fanboyem SK, ale zbytnie idealizowanie i sztuczne komplikowanie gry (ze niby trzeba byc super wyskillowanym zeby "ogarniac" ta klase) robi sie dla mnie jak to obserwuje juz smieszne. Fakt faktem moze z 5% populacji SK uzywa wiecej jak 1 paska skilli, co mowi samo za siebie.

I ja to napisalem... Co 3 tyg. wakacji bez PC robia z czlowieka hehe :D

To ilu widziales SK powyzej 2,6k rating?

EDit:Co ja pierdole...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2009, 10:46:49 pm wysłana przez Ryltar »


  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3762 dnia: Sierpień 08, 2009, 07:27:09 pm »
Ile razy będziecie wałkować mit,że tallum nadaje się głównie do koksu? Biegałem dostatecznie długo w każdym secie i w 1v1,1v2 tallum był najlepszy.

Cytuj
Fakt faktem moze z 5% populacji SK uzywa wiecej jak 1 paska skilli, co mowi samo za siebie.

To mówi,że 95% źle wybrało sobie klasę.


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3763 dnia: Sierpień 08, 2009, 08:27:25 pm »
Ile razy będziecie wałkować mit,że tallum nadaje się głównie do koksu? Biegałem dostatecznie długo w każdym secie i w 1v1,1v2 tallum był najlepszy.

Cytuj
Fakt faktem moze z 5% populacji SK uzywa wiecej jak 1 paska skilli, co mowi samo za siebie.

To mówi,że 95% źle wybrało sobie klasę.

Zacznijmy od tego ze od HB jedynym armorem do pvp jest IC i od graci final reuse skilli nie zalezy od atk speedu wiec Tallum sux hard
new future.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3764 dnia: Sierpień 09, 2009, 01:10:00 pm »
90% czasu na stunie też boli.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3765 dnia: Sierpień 09, 2009, 01:48:27 pm »
90% czasu na stunie też boli.

Padać na 1 staba od OE element daggera jest jeszcze fajniej, wierz mi!

A tak serio, stun w tej chwili nie jest już tak okrutnym problemem. Resisty się wzmacniają wraz z wyższym lvlem, EE w party z resist shockiem to podstawa każdego party (melee, nuker, archer), boss jew. ew augu z jew. są też togle skille na resist stuna.

IC z resistem >>>>>>>>>>> jakikolwiek A (nawet set +6) i koniec kropka. Nie wiecie jak jest, bo na privach pewnie albo mało kto to ma, albo nie działają wam elementy.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3766 dnia: Sierpień 09, 2009, 03:50:00 pm »
IC z resistem >>>>>>>>>>> jakikolwiek A (nawet set +6) i koniec kropka. Nie wiecie jak jest, bo na privach pewnie albo mało kto to ma, albo nie działają wam elementy.
100% racji, nie wiem co za retard biega w A grade (+3 +6 czy + 8...) bez resistów mając do wyboru eq S/S80 z kamieniami.

No, lepsze to niż Ruski którzy w Gracii Final biegają na S grade z B daggerami z Mortal Strike y0000000000 :D


BTW. na chyba każdym dobrym priv działają elementy :P


:( Twój Stary


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3767 dnia: Sierpień 09, 2009, 03:53:25 pm »
IC z resistem >>>>>>>>>>> jakikolwiek A (nawet set +6) i koniec kropka. Nie wiecie jak jest, bo na privach pewnie albo mało kto to ma, albo nie działają wam elementy.
100% racji, nie wiem co za retard biega w A grade (+3 +6 czy + 8...) bez resistów mając do wyboru eq S/S80 z kamieniami.

No, lepsze to niż Ruski którzy w Gracii Final biegają na S grade z B daggerami z Mortal Strike y0000000000 :D


BTW. na chyba każdym dobrym priv działają elementy :P

Na Dexie i Abyssie nie dzialaja, stfu :p
new future.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3768 dnia: Sierpień 09, 2009, 04:56:20 pm »
90% czasu na stunie też boli.

Padać na 1 staba od OE element daggera jest jeszcze fajniej, wierz mi!

Tak ogólnie to miałem na myśli samo porównanie tallum vs MJ jeszcze przed S grade.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3769 dnia: Sierpień 09, 2009, 08:14:43 pm »
Cytuj
Na Dexie i Abyssie nie dzialaja, stfu :p
Wiec to nie sa dobre privy xD
...


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3770 dnia: Sierpień 09, 2009, 08:27:21 pm »
Abyss sux, a na dexie ponoć działały :d

Nie wiem, nie gram w L2 aktualnie :P

W każdym razie ja bym nie grał na serwie bez działającego ele systemu


:( Twój Stary


  • Wiadomości: 159

  • Pochwał: 0

  • Nie ważne skąd, ale dokąd idziesz
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3771 dnia: Sierpień 11, 2009, 10:53:56 pm »
zgodnie z opisem vengeance powinno dodawać konkretne ilości do m i p.def, na czas 30 sek. Plus dodatkowo prowokować do ataku. Tylko, że jak odpalam ten skil to się dosłownie nic nie dzieje. Zrobiłem enchant na decres panelty dla tego skila, ale czy to ma jakiś wpływ?
Server Franz Carthus    Shilien Templar  85
                                   Spellhowler        75
                                   Necromancer     75
                                   Gladiator           75


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3772 dnia: Sierpień 11, 2009, 11:00:53 pm »
zgodnie z opisem vengeance powinno dodawać konkretne ilości do m i p.def, na czas 30 sek. Plus dodatkowo prowokować do ataku. Tylko, że jak odpalam ten skil to się dosłownie nic nie dzieje. Zrobiłem enchant na decres panelty dla tego skila, ale czy to ma jakiś wpływ?
odpalaj "w poblizu" enemy/moba, tak zeby ta fala ktora powstaje po uzyciu zaczepila kogos na fladze/enemy/moba

na ostatnim frapsie dlm z oly dobrze to widac w walkach z summonerami(czy tam w jednej walce)


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3773 dnia: Sierpień 16, 2009, 10:46:07 pm »
Witam.Mam pewne pytania odnośnie SK od razu mówie że nie przeczytałem wszystkich 180str po prostu nie dałem rady :P Ok powracając do sedna czy to prawda że najlepszym setem dla Sk jest DC Hv gdyż tak napisał Marc1n w swojej prezentacji o tankach?Jednak tutaj przeczytałem ze the best jest Mj Hv jeżeli tak to prosze napisać dlaczego.Ogólnie chciałbym zrobic Sk takiego bardziej siłowego taki mały DD :D I z tym wiąże sie drugie pytanie czy  dyes dawać w +Str -Con czy -Dex lub pomieszać jedno takie drugie takie.I czy dawać takie dyes jak +Wit -Int czy są takie dyes wogóle pomocne,przydatne czy może lepiej dać +INT -Wit? :) Za wszelką pomoc na moje męczące i pewnie głupie pytania bardzo dziękuję :] PS Ogólnie jeśłi uważacie że SK taki bardziej siłowy to głupota to proszę mi napisać jakiego lepiej wtedy zrobić(jaki armor i dyes) to chyba wszystko ;D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2009, 10:55:20 pm wysłana przez Gorek »


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #3774 dnia: Sierpień 16, 2009, 10:58:39 pm »
a grade MJ/tallum tylko
Cytuj
czy to prawda że najlepszym setem dla Sk jest DC Hv gdyż tak napisał Marc1n w swojej prezentacji o tankach?
to byly czasy preInterlude/Interlude, zreszta juz wtedy DC byl najgorszym mozliwym armorem dla tanka :D

dye


+str-con
ja zawsze dawalem +2wit-2int, a pamietam ze ktos(Ryltar?) dawal +4int-4wit, zalezy jak ci bardziej pasuje