Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 918151 razy)

  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 13, 2014, 04:02:35 pm »
Elen muszę się zgodzić, ale też jest ważna sprawa - ogromne zadłużenie państwa za tzw "komuny" nie wzięło się z nikąd, było to również spowodowane bawieniem się w "Św Mikołaja" rozdając mieszkania itp. Ale co prawda to prawda, szkoły, szpitale, zakłady pracy, kto to zbudował jak nie "komunistyczny rząd"?

Zresztą o czym mi piszemy na forum o grze ^^


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 13, 2014, 04:04:36 pm »
Elen pierdolisz głupoty, no może poza przedostatnim akapitem. Może nowy drama topic o polityce?  :D :D

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 13, 2014, 09:58:19 pm »
Jeżeli ty próbujesz wmówić, że zza komuny było lepiej niż teraz to idź się lecz człowieku, nie mamy o czym gadać...

Wybaczcie, nie mogłem.. musiałem uświadomić fana TVNu

- Niższe bezrobocie
- Mniejsze różnice społeczne
- Pomoc socjalna typu: książeczki mieszkaniowe, czekało się długo, ale dostawało się od państwa mieszkanie  a teraz bierz kredyt na 35 lat a spróbuj nie spłacić to jesteś bez mieszkania czyli de facto bezdomnym.
- Już nawet nie chce mi się wspominać, że bardzo dużo zakładów/mieszkań zostało stworzonych w tych okrutnych czasach komunistycznych
- Pieniądze zostawały w Polsce nie np. w Portugalii (czyt. Biedronka[brak polskich sklepów])
i można długo tak pisać, każdy system na swoje + i - o ile zarządzają nim odpowiedni ludzie.

PS. Gdyby nie ten cholerny ustrój komunistyczny to nie nosiłbyś swoich SWAG ubranek, bo 99% pochodzi z Chin a 100% to materiał produkowany w Chinach

Ale co ty możesz wiedzieć o życiu, jak Twoją jedyną pasją jest wchodzenie co 10min na forum i pisanie bzdurnych postów z których wszyscy Ciebie wyśmiewają xD Pewnie zaraz znowu przy błaznujesz i napiszesz o kartkach na mięso i pustych pułkach w sklepie :D Zapytaj rodziców jak było naprawdę i nie powtarzaj mi tutaj mantry z telewizji propagandowej.


że co kuwa? ty nie masz najmniejszego pojęcia o historii, gospodarce, polityce ani psychologi


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 13, 2014, 10:03:52 pm »
Elen, nieźle masz nasrane w głowie człowieku... xDDD
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 13, 2014, 10:29:58 pm »
O chłopaki widzę masa argumentów  :afro: Ale czego można się spodziewać po grubasku 130kg  i jego koledze :D Jak coś czekam na jakieś konkretne zdania do których będę mógł się ustosunkować, tymczasem wybaczcie, ale TvT.
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 13, 2014, 11:13:48 pm »
zmyślaj sobie historyjki z dupy dalej xDDD
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 13, 2014, 11:54:55 pm »
l2 store dował tyle że na serwerze było więcej itemków przez co cena adenki była niższa  :D a na tych serwerach classic nie będzie płaczu że ktoś ma pvp stona do broni tylko o to że zapłacił $$ aby mieć shoty  hahaha. imo stare kroniki tym bardziej nie są dla europy gdzie 30lv farmisz wolniej niż u nas 99 a gleba skutkuje nie tylko stratą % a jeszcze itemków ;) a balans w starych kronikach jest taki że WC na 30lv ma perma stuna i cie wyjebie na mobku po czym sobie podniesie twoje itemki : )

Z deada nie bedzie juz opcji wydropienia itemow jak to bylo na tych kronikach, classic classic ale nie wszystko jest na starych kronikach, np karma z pk ma system z goda czyli reputacje i ciezko sie to zbija, z poisona mozna zrobic cryta i sciagasz moba na 1hita (okolo4-6kdmg), z heala sa crytyki. Nie wspominajac o reszcze np auto shoty, mail system.
Z tego co widziałem na frapsach to itemy leciały po śmierci na koreańcu jak szalone :) A co do drop rate itd watpie ze bedzie to tak wyglądało jak na koreańcu :)


Itemy dropią po zgonie, ale nie przesadzajmy. Widziałem tabelkę z szansą dropa na pk (jak znajdę to wkleję).
Po zabicu gracza na PK dostaje się aktualnie tylko karmę (nie ma punktów PK) i nie ma reputacji dodatniej.

Classic to połączenie Prelude - C3 (plus niektóre skille zjebane - o tym dalej).

Questy w miastach są mniej więcej te same, ale nagrody są poobcinane i niektóre inne np nie ma u dark elfów Q na 110k adeny tylko jakieś spodnie się dostaje no grade, a co najgorsze nie ma questa na kalkulator w dwarven village Q_Q

Na razie nie ma katakumb. Interfejs jest z goda. Na serwer łączy się przez ten sam klient co jest normalnie w Korei - Epic tales of aden 2.0 (aka GoD któraś tam kronika dalej ^.^) Co za tym idze, można bindować klawiaturę.
Jest bonus exp za ilość osób w party.
System klanu jest jakiś pomieszany chyba z H5, ale nie ma akademii. Klan skille uczy się chyba jak w GOD, ale nie pewne info.

Mapa jest z c1, chyba nie widziałem całej dokładnie. Ponadto na mapie wejście do katakumb i necro wygląda jak w GoD - jest zamurowane. Na mapie są również fortece - nie ma npc do zapisywania etc.
Są instancionowane clan halle GoD'a, ale potrzeba mniej kasy do wynajmu bo też mniej dropi :}
Teleporty są drogie więc zapierdala się z buta z miasta do miasta i na spoty - powszechnie używana jest komenda /escape bo SOE to też spory wydatek jak na te realia xD

Skilli można się uczyć tak jak jest teraz - czyli jak masz SP otwierasz okno i wykupujesz skille; nie u npc jak kiedyś. Dodatkowo do speli trzeba mieć książki.
Frenzy jest spierdolone jak w H5 i wyżej dlatego mało kto gra deską. Ponadto stały reuse skilli jak w Graci Final i dalej.
#edit Warsmith ma leczenie i buffy na swoje summony i tylko jednego buffa craftera na blunty.

Drop szansa i ilość adeny i itemów/matsów i innych pierdół z mobów jest zaniżony jak pisał Alarion. Z moich obserwacji wynika, że spoil również śmierdzi chujem, ale jest za to mass sweeper tak jak w H5.
Ilość slotów na buffy z tego co wiem jest taka sama co w graci final - oddzielone paski buff/debuff i disco.

Buffy OL nie działają na party - tylko klan (możliwe, że również ally) nie rozumiem dokładnie bo google translate jest dupne Q_Q

Raz dziennie (może kilka nie wiem dokładnie) można użyć komendy "megafon", która działa jak hero czat - wszyscy widzą co piszesz na czerwono na czacie.
Na serwerach jest limit 7k online.

Bufy przechodzą z postaci na summona tak jak we współczesnych kronikach, do przywołania summonów potrzebne są spiryt ore, a nie kryształy jak kiedyś (wykluczając pralkę u krasia, pantere DA na które potrzebne są cry).
#edit Wszystkie summony (również te "PvP" jak silhouette, których nikt nigdy nie używał) sciągają 0% expa summonera. Szkielet necro 0%, pozostałe po staremu (zombiak 90%, pralka i pantera 15%).
Petów jeszcze nie ma i nie wiadomo czy będą.
Kamaele ponoć mają być w przyszłym roku w Korei.

Questy na zmianę profy jak kiedyś  (ale chyba niektóre trochę zmienione).

SSy wiadomo tylko na pvp : D

Chodzą ploty, że max lvl jaki koreańce jak na razie wbiły to koło ~50+ :}, ale u nich jest trochę to chytrze zrobione, że ci co w kafejkach internetowych farmią to mają bonus exp +XX% jak z mentora w GoD xD

Solo się nie opłaca expic. Koreańce coś sapały, że nie ma i nie będzie newbie helpera z buffami.

Podsumowując jak jeszcze znajdę jakieś info to dopiszę. Wg mnie nie opłaca się na serwerze eu grać, lepiej na l2.ru.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2014, 12:26:10 am wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 14, 2014, 09:00:56 am »
Może to ostudzi trochę zapały ludzi, którzy żyją tylko nostalgią wobec starych czasów. to trochę jak mówić, że komunizm był fajny, bo było to i to i to, a że nie było tysiąca innych rzeczy o których ludzie marzyli i czekali patrząc na zachód to już nikt nie pamięta )))

Marzyli i czekali, szczególnie tych 3 mln emigrantów i kolejne 3 mln ludzi w skrajnej biedzie, tak wspaniałe czasy mamy. Proponuje postawić pomnik Tuska, Kaczyńskiego i Millera trzymających w ręce flagę unii europejskiej z napisem 25 lat (pseudo) wolności. Widać, żeś prawiczek wiernie oglądający szczekaczy z TVNu  hahaha


Jeżeli ty próbujesz wmówić, że zza komuny było lepiej niż teraz to idź się lecz człowieku, nie mamy o czym gadać...


Jest juz jakieś oficjalne info? Jaka będzie startowa kronika? Jak to będzie ewoluować i w jakim tempie? A może nie bedzie? Pewnie jest to gdzies napisane ale nie chce mi sie czytać całego topicka z forum 4game.

akurat na 4game nie ma nic, trzeba Rochanda czytać. bazowy koncept był, że co 3-4 miesiące będzie nowa kronika, ale w praktyce
 to jest tak, że ludzie lvlują wolniej niż wszyscy przypuszczali, bo na 40 lvlu wystarczy 1 pk, albo przypadkowy zgon by stracić 2 h expa, więc : http://boards.rochand.com/viewtopic.php?f=52&t=1265&start=320  (czytaj posty Elmara)
 A jak to w ogóle wygląda w Korei?

wygląda np. tak jak pisze Elmar na tej stronie http://boards.rochand.com/viewtopic.php?f=52&t=1265&start=330
[/quote]
A jeśli ty probujesz komuś wmówić że teraz jest lepiej bo zmienilismy jarzmo ruskich na unie europejska to zdaje się że również powinieneś się leczyc, co tak bardzo wielu osobom zalecasz.
//
echo '16i[q]sa[ln0=aln100%Pln100/snlbx]sbA0D4D465452snlbxq'|dc


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 14, 2014, 12:56:05 pm »
jak te pseudo-inteligenckie wywody o "lepszej-komunie" mnie niszczą :D. 10 sec szukania w google o złej biedronce: http://www.biztok.pl/biznes/kto-naprawde-placi-podatki-w-polsce-zobacz-najwiekszych_a15051

o tu efekt 20s szukania o zerowym bezrobociu w PRL'u, bo po 10 sec udało mi się znaleźć tylko artykuł na bryku do wypracowania do gimbazjum,
http://www.bankier.pl/wiadomosc/W-PRL-u-nie-bylo-bezrobotnych-wiec-skad-sie-wzieli-3138012.html

mieszkania? proszę:
pl.wikipedia.org/wiki/Gospodarka_mieszkaniowa_w_PRL
było tak różowo? pomijając "komfort" mieszkań w blokach z tzw. wielkiej płyty gdzie słyszysz tętno sąsiada, to jest tam ładnie opisane, jak to się rypło. W pewnym momencie były kolejki do kolejek na oczekujacych na mieszkania i zamiast na kredyt to w PRLu dawałeś w łapę (info z drugiej ręki od znajomych rodziców...)

5 min zbierania argumentów...

a sam kredyt? chcesz to bierzesz, nie chcesz, to sobie wynajmujesz (jest tyle artykułów, które opisują wady i zalety wynajmowania, zamiast zarżnięcia się w kredyt)

o UE się nie wypowiadam, bo bym musiał miesiąc czytać opracowania, statystyki żeby liznąć tematy, bo sorry jak dla niektórych ludzi UE to zło, bo zakazują wędzić (uściślając, po opadnięciu emocji problem z szynkami wędzonymi dymem dotyczył ok 1,5% przedsiębiorstw, reszta spełniała przepisy :D), to też świadczy o znajomości tematu. Ogólnie napychani jesteśmy populistyczną gadką albo euro-entuzjastów albo euro-przeciwników i w zasadzie trudno mieć swoje zdanie...

pół żartem, pół serio
jestem zdania, że jak ktoś chce coś zmieniać, to trzeba zarobić gruby hajs, dostać się do władzy, dawać w łapę i wtedy można myśleć o zmianach. A takie pitu-pitu na forum to jedyna korzyść jest taka, że człowiek sobie może zwiększyć szybkość pisania na klawiaturze.

@on topic
pomysł classic servera uważam za genialne posunięcie marketingowców, ale po opadnięciu pierwszych emocji, jakby nie można było efektywnie używać bota, to nie ma nawet co się pchać :D.


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 14, 2014, 02:03:31 pm »
jak te pseudo-inteligenckie wywody o "lepszej-komunie" mnie niszczą :D. 10 sec szukania w google o złej biedronce: http://www.biztok.pl/biznes/kto-naprawde-placi-podatki-w-polsce-zobacz-najwiekszych_a15051

o tu efekt 20s szukania o zerowym bezrobociu w PRL'u, bo po 10 sec udało mi się znaleźć tylko artykuł na bryku do wypracowania do gimbazjum,
http://www.bankier.pl/wiadomosc/W-PRL-u-nie-bylo-bezrobotnych-wiec-skad-sie-wzieli-3138012.html

mieszkania? proszę:
pl.wikipedia.org/wiki/Gospodarka_mieszkaniowa_w_PRL
było tak różowo? pomijając "komfort" mieszkań w blokach z tzw. wielkiej płyty gdzie słyszysz tętno sąsiada, to jest tam ładnie opisane, jak to się rypło. W pewnym momencie były kolejki do kolejek na oczekujacych na mieszkania i zamiast na kredyt to w PRLu dawałeś w łapę (info z drugiej ręki od znajomych rodziców...)

5 min zbierania argumentów...

a sam kredyt? chcesz to bierzesz, nie chcesz, to sobie wynajmujesz (jest tyle artykułów, które opisują wady i zalety wynajmowania, zamiast zarżnięcia się w kredyt)

o UE się nie wypowiadam, bo bym musiał miesiąc czytać opracowania, statystyki żeby liznąć tematy, bo sorry jak dla niektórych ludzi UE to zło, bo zakazują wędzić (uściślając, po opadnięciu emocji problem z szynkami wędzonymi dymem dotyczył ok 1,5% przedsiębiorstw, reszta spełniała przepisy :D), to też świadczy o znajomości tematu. Ogólnie napychani jesteśmy populistyczną gadką albo euro-entuzjastów albo euro-przeciwników i w zasadzie trudno mieć swoje zdanie...

pół żartem, pół serio
jestem zdania, że jak ktoś chce coś zmieniać, to trzeba zarobić gruby hajs, dostać się do władzy, dawać w łapę i wtedy można myśleć o zmianach. A takie pitu-pitu na forum to jedyna korzyść jest taka, że człowiek sobie może zwiększyć szybkość pisania na klawiaturze.

@on topic
pomysł classic servera uważam za genialne posunięcie marketingowców, ale po opadnięciu pierwszych emocji, jakby nie można było efektywnie używać bota, to nie ma nawet co się pchać :D.

Jeżeli dla Ciebie wiarygodnym źródłem jest biztok to ja już nie mam nic więcej do napisania w tej kwestii xD

Przeczytałem pseudo wywód na bankierze, moja rodzina pochodzi z małego miasta (coś 4k ludzi aktualnie, wtedy było mniej) i bardzo sobie chwalili PGR'y, nie było z tego dużych pieniędzy, ale starczało na znacznie więcej niż bieżąca "pensja minimalna". Natomiast teraz w tym mieście zamknięto tartak i jeden zakład pracy (produkcję styropianu czy jak to tam się zwie poprawnie  :P) Bezrobocie osiągnęło 25% i tu pytanie czy lepiej mieć najniższą krajową czy siedzieć na "zasiłku dla bezrobotnych" na które de facto łożą podatnicy.

A ja Ci powiem, że kolejka na mieszkanie komunalne w Szczecinie (głównie oficyny) to 12 lat, tyle samo co pod koniec komuny. Co do dawania w łapę, to jest Polska, myślałeś, że coś się zmieniło ? Uświadomię Ciebie.. nie.

UE tematy są były i będą podzielone, podobno płacimy więcej niż wyciągamy, bo mamy super gospodarkę :D

Najdziwniejsze jest wszystkim jedno, dlaczego w czasie tyrani komunistycznych był przyrost naturalny... a teraz w czasach dobrobytu go nie ma ? Bonus http://www.pch24.pl/gus--bieda-dotyka-rodziny-wielodzietne,20889,i.html
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ludność_Polski#mediaviewer/Plik:Poland-demography.png

Czekam na następne argumenty a nie... wypowiedzi gimbusów, typu ja mam racje a on nie ma więc napiszę mu :" hahah, nic nie wiesz, hehehe".

PS. Jak już pisałem każdy system ma swoje + i -, na pewno minusem "komuny" był zbyt wolny napływ towarów z zachodu np. słynne pomarańcze. Zastanawia mnie także, czy internet funkcjonowałby u nas tak samo jak na Białorusi czy może jednak jak w Rosji :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2014, 02:12:42 pm wysłana przez Elen »
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 14, 2014, 02:15:20 pm »
kwestia ujemnego przyrostu naturalnego ma kilka powodów (wykształcenie, chęć samorealizacji kobiet, chęć "pożycia w spokoju" bo dziecko to duży obowiązek, niespełnione ambicje przyszłych rodziców "bo ja miałem chujowo, to chce by moje dziecko miało jak w bajce" i wiele wiele innych). nie chce mi się generalnei pisać z typkiem, który uważa, że komuna była lepsza. Nigdzie nie pisałem, że obecny ustrój jest najlepszy na świecie, ale nigdy nei chciałbym żyć w czasie komuny. pisz sobie dalej bzdury elen w oczekiwaniu na swój l2classic xDD
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 14, 2014, 02:46:09 pm »
Większa część społeczeństwa poświęca znaczną część życia na edukację, później karierę. Kiedyś mniej osób miało wyższe wykształcenie i nie robiło kariery zawodowej dzięki czemu mogło sobie pozwolić na posiadanie dzieci. Teraz dziecko czyli obowiązek, ogranicza rodziców, więc wielu ludzi nie chcę ich mieć, bo wolą zarabiać $$$ i poświęcać się pracy.

To nie jest wyssane z palca, statystyki to popierają.


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 2

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 14, 2014, 02:56:13 pm »
Wchodzę w temat o serwerze Lineage 2 Classic innova (informacje) z myślą ze ktoś ma dużo ciekawych informacji na ten temat a co widzę znikoma garstkę informacji i obszerną konwersacje o komunie czasach PRL i o UE ludzie kurwa pytam co do czego :D?
A zresztą od zawsze na tym forum oprócz flamu nie ma nic dotyczącego serwerów offowych i informacji o nich :))
Pozdrawiam i wyczekuje kolejnego komentarza o komunie w temacie którego przypomnę nazwę "Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)"  :D :D :D :bump:


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 14, 2014, 03:02:22 pm »
Większa część społeczeństwa poświęca znaczną część życia na edukację, później karierę. Kiedyś mniej osób miało wyższe wykształcenie i nie robiło kariery zawodowej dzięki czemu mogło sobie pozwolić na posiadanie dzieci. Teraz dziecko czyli obowiązek, ogranicza rodziców, więc wielu ludzi nie chcę ich mieć, bo wolą zarabiać $$$ i poświęcać się pracy.

To nie jest wyssane z palca, statystyki to popierają.

A teraz wywnioskuj co z tego wynika i jakie będą tego konsekwencje w przyszłości. System w którym żyjemy nie zapewni działania większości instytucji państwowych, które utrzymują teraz dzieci PRL'a.

BTW Alarion, zobaczymy czy będzie Ci tak wesoło za 5-10, 20 lat i czy nie spierdolisz z tego kraju o ile już tego nie zrobiłeś ;) I radzę czytać ze zrozumieniem, bo nie napisałem nigdzie, że w komunie było lepiej tylko aktualny ustrój jest gorszy od poprzedniego.

Co do l2 classic nie zamierzam na nim grać, bo zapewne nie będę miał tyle czasu co kiedyś :/
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 14, 2014, 03:03:55 pm »
Większa część społeczeństwa poświęca znaczną część życia na edukację, później karierę. Kiedyś mniej osób miało wyższe wykształcenie i nie robiło kariery zawodowej dzięki czemu mogło sobie pozwolić na posiadanie dzieci. Teraz dziecko czyli obowiązek, ogranicza rodziców, więc wielu ludzi nie chcę ich mieć, bo wolą zarabiać $$$ i poświęcać się pracy.

To nie jest wyssane z palca, statystyki to popierają.

A teraz wywnioskuj co z tego wynika i jakie będą tego konsekwencje w przyszłości. System w którym żyjemy nie zapewni działania większości instytucji państwowych, które utrzymują teraz dzieci PRL'a.

BTW Alarion, zobaczymy czy będzie Ci tak wesoło za 5-10, 20 lat i czy nie spierdolisz z tego kraju o ile już tego nie zrobiłeś ;) I radzę czytać ze zrozumieniem, bo nie napisałem nigdzie, że w komunie było lepiej tylko aktualny ustrój jest gorszy od poprzedniego (nie w zamyśle a w wykonaniu)

Co do l2 classic nie zamierzam na nim grać, bo zapewne nie będę miał tyle czasu co kiedyś :/

I skończmy już o tym pier... bo to chyba złe forum  :D
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 2

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 14, 2014, 03:57:13 pm »
Większa część społeczeństwa poświęca znaczną część życia na edukację, później karierę. Kiedyś mniej osób miało wyższe wykształcenie i nie robiło kariery zawodowej dzięki czemu mogło sobie pozwolić na posiadanie dzieci. Teraz dziecko czyli obowiązek, ogranicza rodziców, więc wielu ludzi nie chcę ich mieć, bo wolą zarabiać $$$ i poświęcać się pracy.

To nie jest wyssane z palca, statystyki to popierają.

A teraz wywnioskuj co z tego wynika i jakie będą tego konsekwencje w przyszłości. System w którym żyjemy nie zapewni działania większości instytucji państwowych, które utrzymują teraz dzieci PRL'a.

BTW Alarion, zobaczymy czy będzie Ci tak wesoło za 5-10, 20 lat i czy nie spierdolisz z tego kraju o ile już tego nie zrobiłeś ;) I radzę czytać ze zrozumieniem, bo nie napisałem nigdzie, że w komunie było lepiej tylko aktualny ustrój jest gorszy od poprzedniego (nie w zamyśle a w wykonaniu)

Co do l2 classic nie zamierzam na nim grać, bo zapewne nie będę miał tyle czasu co kiedyś :/

I skończmy już o tym pier... bo to chyba złe forum  :D

 :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o +100000000000000!


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 15, 2014, 07:02:04 pm »


Może to ostudzi trochę zapały ludzi, którzy żyją tylko nostalgią wobec starych czasów. to trochę jak mówić, że komunizm był fajny, bo było to i to i to, a że nie było tysiąca innych rzeczy o których ludzie marzyli i czekali patrząc na zachód to już nikt nie pamięta )))

xDDD
komuna była blee
Sciemniasz jak zawsze Analionku, AA Cie wzywa i nie sa to Anonimowi... xD
za duzo Tvnu i wybiórczej stad tyle jadu

jak-tam-dziewczyna-z-rusi //?
dAlej jezdzisz do Niej czy nie lubi slabeuszy-Grubaskow z zespolem nadwrazliwego nadgarstka.... ;p ?//



Elen +++
nie robmy polityki lepmy pierogi
[...] o ile wzrósł dług za tUska // i co on z tego wybudował .... xd
jedyne co ta banda debili czyta to instrukcja L2 + forum
całe lata spędzone w grze, wszak to pierwsze pokolenie dzieci neo

z trzoda nie ma co dyskutowac, wracajmy do tematu











"RedBOX  ŻE TAK MOŻE NAS OŚWIECISZ LOL PANIE xd adwokat już się znalazł
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2014, 07:35:49 pm wysłana przez RedWind »


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 15, 2014, 07:23:33 pm »
ale was boli ze on ma a wy nie :D kurwa mac :D

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 15, 2014, 07:35:31 pm »
Ustrój komunistyczny teoretycznie jest bardzo dobry. Nawet nie komunistyczny, a socjalistyczny, ale w praktyce... cóż nasza rasa i społeczeństwo nie nadaje się na niego :).


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 15, 2014, 07:49:37 pm »
Ustrój komunistyczny teoretycznie jest bardzo dobry. Nawet nie komunistyczny, a socjalistyczny, ale w praktyce... cóż nasza rasa i społeczeństwo nie nadaje się na niego :).

jak to trafnie zdiagnozował pewien chiński profesor - EUropa nie dorosła do ustroju komunistycznego
nie stanowi to jednak wskazania na wzór jaki pod wzgledem ustroju miałyby stanowić dla Nas Chiny ;p setki tysiecy ofiar czerwonej zarazy to doprawdy poczatek calej wyliczanki



PRACA, PRACA i jeszcze raz praca
budownictwo, wojsko, przemysł, szkolnictwo nie liczac zaklamanych lekcjii historii; polska motoryzacja- motory; mieszkalnictwo, nie bylo takiego wyscigu szczurów jak teraz, skakania sobie do gardel [o kilka groszy sic!], ludzie byli zmuszeni by ze sobą współpracowac,

lista minusów ustoju komunistycznego jest dłuższa

jednak generalizując i stwierdzając, iż ZA KOMUNY BYŁO LEPIEJ ma się na myśli wyłacznie POZYTYWNE cechy minionego ustroju
stad nie jest to tozsame z byciem od razu komunistyczna swinia wychwalajaca pod niebiosa slepowrona aka jaruzela

myslenie nie boli
a teraz prosze ILE WYNOSI OBECNY DLUG POLSKI oraz szacunkowo O ILE WZRÓSŁ ON ZA RZADÓW TUSKA /proste pytanie




P.S/
teraz z L2 CLASSIC zrobiło się L2 KOMUNNISTIC
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2014, 08:20:30 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 15, 2014, 08:13:26 pm »
dobra dosc pierdolenia o komunie - PROSZĘ MODA O WYCZYSZCZENIE TEMATU





The monthly subscription in Korea costs 30 dollars, whereas we only paid 15. In other words, In Korea one dollar is only worth 50 cents.http://boards.rochand.com/viewtopic.php?f=52&t=1265&start=360#p27565

stąd mamy około 45 zł


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 15, 2014, 09:35:08 pm »
dług publiczny japonii wynosi ponad 200% a jakoś nikt jej katastrofy nie wróży. a chinska potęga jest taka że amerykańskie firmy na nich zarabiają bo w chinach zostaje ~~3% ceny produktu a ich potęga militarna jest zajebista że amerykanie mają tyle samo wojska tylko wydają na nie x10 tyle już nie mówiąc o technologi więc tak pozdrawiam komune.


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 15, 2014, 09:44:19 pm »
z mojej str ost post [offtop] -> w Japonii panuje DEFLACJA ale Ty Szanowny Panie nie rozumiesz nawet tego zjawiska
:]   podpowiem Ci -> ich gospodarka stoi w miejscu stad to KOREA POLUDNIOWA stala sie nowym Azjatyckim tygrysem

a teraz wszelkie polityczne adwersacje proszę kierować na ->>>>  PM

wracajmy do tematu L2 CLASSIC
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2014, 09:58:42 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 16, 2014, 04:45:31 am »
z mojej str ost post [offtop] -> w Japonii panuje DEFLACJA ale Ty Szanowny Panie nie rozumiesz nawet tego zjawiska
:]   podpowiem Ci -> ich gospodarka stoi w miejscu stad to KOREA POLUDNIOWA stala sie nowym Azjatyckim tygrysem
no chyba jej nie ma skoro ten dług ciągle rośnie. no chyba że inflacja na poziomie 0,2% jest deflacją


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 2

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 16, 2014, 08:01:14 am »
Panowie weźcie zmięcie temat na "Ciekawa dyskusja o komunie + lekki zarys servera l2 Classic od innovy" :D