Witaj
Gość

Wątek: L2 DEX - Wrath x9 12.02.2011 Territory Wars / Cardinal pov.  (Przeczytany 4048 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
L2 DEX - Wrath x9 12.02.2011 Territory Wars / Cardinal pov.
« dnia: Luty 17, 2011, 12:47:50 am »
Download: -
Stream: http://www.youtube.com/watch?v=bgch1VM-QRs 1080 HD Available
Server: DEX - Wrath x9
Chronicle: Freya
Pov: Cardinal
Lenght: 6 min
Size: -
Content: Territory Wars
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2011, 12:49:36 am wysłana przez RazielIII »
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: L2 DEX - Wrath x9 12.02.2011 Territory Wars / Cardinal pov.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 17, 2011, 01:10:35 am »
Hero bish klikający Resa z f6 myszką, rzucający nobla myszką jak i cleansa/mass blocki/backfire. Mając na sobie CW + Death marka nie potrafi się odcleansować - więc pada... :D Balans rzucał chyba od razu jak mu się zreusował - nawet przy lekko draśniętych hp pt memberów, Enemy też ogar, aw rzucający na bisha PB(czy ten skill można jakoś -p.def enchantować, czy po prostu p.atk na bishu obniżają?) :P

Hero graunder klikając z paska skilli...


To tak oceniając filmik minuta po minucie.. ale może, to tylko moje odczucie po tym jak sobie przed chwilą renevatio 6 i 7 oglądałem..

A i haterzy którzy zaraz wyskoczą w tekstach - "nagrał 3 normalne filmiki i teraz jest kozak i ocenia innych" darujcie sobie.. bo skoro tak wygląda top pvp na dex, to gl.

Tutaj tak bardziej rozpisane:
-rzuca balanca jak ma tylko zreusowanego, nawet mimo 9/10 hp pt membersów.
-cleans i ogólnie wszystkie skille z drugiego paska rzucane myszką.
-nie potrafi rzucić sobie cleansa, chyba że lubi obrywać mając CW/Death Marka itp.
-spamuje healem.
-kilka hero graundera z paska skilli.
-Enemy strasznie ogarnięte, rzucające PB na bisha...
-nobl jak i res z myszki ofc.

Nie wiem po co postnąłeś ten filmik, skoro chcesz nam pokazać, jak wygląda pvp na wrath to myślę, że był to selfowned. :f
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 2

  • deus kek
Odp: L2 DEX - Wrath x9 12.02.2011 Territory Wars / Cardinal pov.
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 17, 2011, 12:35:40 pm »
Do tego wszystkiego to właśnie hero bish to wszystko robi :D Widać prześwietny poziom DEX'a. Co jak co, ale jak otworzył okno ze skilami by Heroic Dreada użyć wyłączyłem to gówno.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: L2 DEX - Wrath x9 12.02.2011 Territory Wars / Cardinal pov.
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 17, 2011, 01:09:07 pm »
Widze najwiecej dramy o klikanie skilli myszka, kazdy klika jak mu wygodniej, sam w swoich filmikach klikasz skille myszka i czasem nawet nie trafiales w bluffa bo Ci sie lapy trzesly ;p
Kwestia healowania, balansowanie...dopoki pt zyje i on sam za duzo many nie traci nie ma sie czego przyczepic

edit: obejrzalem jeszcze raz ten filmik sekunda po sekundzie, ten bish ma praktycznie perma agro od tanka wiec jak ma healowac pojedynczo?
1:38 moment w ktorym pada rowniez ma perma agro wiec nawet nie mial jak sie scleansowac, 3:xx rzuca sobie cleanse jak ma backfire

jedyny - filmiku to jedgo bd/sws 1 min+ biega bez disco ;p i srlsy nie masz co poroownywac bota z offa do normalnego gracza bez programow

Do tego wszystkiego to właśnie hero bish to wszystko robi :D Widać prześwietny poziom DEX'a. Co jak co, ale jak otworzył okno ze skilami by Heroic Dreada użyć wyłączyłem to -_-'.
99% nie obejrzales tego filmiku, a komentarz wystawiles po przeczytaniu posta rickerta
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2011, 01:14:11 pm wysłana przez RazielIII »
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


Odp: L2 DEX - Wrath x9 12.02.2011 Territory Wars / Cardinal pov.
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 17, 2011, 01:18:16 pm »
Co jak co, ale jak otworzył okno ze skilami by Heroic Dreada użyć wyłączyłem to -_-'.
fail flame jest fail

Cytuj
i srlsy nie masz co poroownywac bota z offa do normalnego gracza bez programow
jasinn nie uzywa bota, no chyba ze ludzie na dexie sa tak biedni ze ich nawet na nostromo nie stac

poza tym, nie ogladajac frapsa jestem pewny ze jasinn jest 100x lepszy od tego bisha i to nie kwestia porownywania offa do priva tylko tego ze niektorzy ludzie na prawde potrafia grac healerami i wyciagaja z nich 110%


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: L2 DEX - Wrath x9 12.02.2011 Territory Wars / Cardinal pov.
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 17, 2011, 01:28:41 pm »
Raziel ogarnij się, bo Jasin nie używa żadnego bota/radaru poza nostromo (ja używam myszki OSCAR i co z tego? i tak muszę kliknąć by wyłączyć spam CP bo inaczej będzie mi spamować mimo full CP). On po prostu ogarnia 100x lepiej.

Dla mnei każda profka (poza SWS,BD, WC chociaż im też by się przydać mogło w obecnych kronikach) klikające skille z myszki to jeden wielki fail. Przez całe pvp te klikania to strata cennego czasu i odwracanie wzroku od tego co dzieje się wokół postaci.

Ja na klawiaturze binduje:

F1 F2 F3 F4 F5 F6
~ 1 2 3 4 5 6
[tab] q w e r t
a s d f g
z x c v
{spacja}

i nadal mi brakuje wygodnie ze 2-3 klawiszy które mógłbym sięgnąć palcami (nostromo nei chce mi się kupować). Nie patrzę na pasek skilli w ogóle (chyba że zerknąć re use takich skilli, co reusują się długo) i dzięki temu mam w cholerę lepszą kontrolę nad tym co się dzieje.

DD nie mają często mnei skilli niż cardi, więc jak mi ktoś powie, że ogarnia wszystko za pomocą F1 F2 F3 F4 F5 to go wyśmieję, bo czasy C3 minęły dawno.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: L2 DEX - Wrath x9 12.02.2011 Territory Wars / Cardinal pov.
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 17, 2011, 02:42:27 pm »
Raziel ogarnij się, bo Jasin nie używa żadnego bota/radaru poza nostromo (ja używam myszki OSCAR i co z tego? i tak muszę kliknąć by wyłączyć spam CP bo inaczej będzie mi spamować mimo full CP). On po prostu ogarnia 100x lepiej.

Dla mnei każda profka (poza SWS,BD, WC chociaż im też by się przydać mogło w obecnych kronikach) klikające skille z myszki to jeden wielki fail. Przez całe pvp te klikania to strata cennego czasu i odwracanie wzroku od tego co dzieje się wokół postaci.

Ja na klawiaturze binduje:

F1 F2 F3 F4 F5 F6
~ 1 2 3 4 5 6
[tab] q w e r t
a s d f g
z x c v
{spacja}

i nadal mi brakuje wygodnie ze 2-3 klawiszy które mógłbym sięgnąć palcami (nostromo nei chce mi się kupować). Nie patrzę na pasek skilli w ogóle (chyba że zerknąć re use takich skilli, co reusują się długo) i dzięki temu mam w cholerę lepszą kontrolę nad tym co się dzieje.

DD nie mają często mnei skilli niż cardi, więc jak mi ktoś powie, że ogarnia wszystko za pomocą F1 F2 F3 F4 F5 to go wyśmieję, bo czasy C3 minęły dawno.

true ale o ile mnie pamiec nie myli ktos cos pisal o stopowaniu qhp przez Jasina przy ilus tam % i to chyba byl Delios.  Ale zgodze sie z Toba ze teraz ogarniece i to zwlaszcza bisha wymaga wiecej niz 4 klawisze + imo troche by polepszylo jego reakcje w sensie szybkosci skilli gdyby nie robil tego myszka.

6,5/10 - muza
2/10 - ogar postaci
1/10 - content


 ... widze ze wrath pomimo swojego wieku nadal zywy gdy 90% innych privow juz dawno umarlo.
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2011, 04:58:06 pm wysłana przez macris-007 »
Sunrise Festival 2010 Day 2 - Ben Gold - 51:30min = In Trance We Trust...

DragonNetwork ~ Nightmare 30x ~ aVatars & v3 | Supreme ~ Nanaki 15x ~ aVatars | DEX ~ 4x ~ OOWW |     Azure ~ Celes 7x ~ W-q-rwiacze & Betrayal l RPG ~ 30x ~ aVatars  | DEX ~ Arion 4x ~ OOWW
 | Asterios.tm ~ Argos 5x ~ OOWW ~ htRs Team |

nicks: Diablos | aDv | Redbox | ForTheSugarDaddy ...


http://www.own3d.tv/user/macris-007



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: L2 DEX - Wrath x9 12.02.2011 Territory Wars / Cardinal pov.
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 17, 2011, 02:45:41 pm »
To teraz się ocenia w filmikach, że jest na nich pvp? :)
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: L2 DEX - Wrath x9 12.02.2011 Territory Wars / Cardinal pov.
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 17, 2011, 02:52:46 pm »
Przyjrzałem się Jasinowi i tym QHP (ostatnio nawet na VT pogadałem, bo kilka pytań miałem) na różnych filmikach. To nie jest Program. To jest po prostu tak wyjebiste wyczucie, jakiego można tylko pozazdrościć.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: L2 DEX - Wrath x9 12.02.2011 Territory Wars / Cardinal pov.
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 17, 2011, 03:00:44 pm »
Dla mnei każda profka (poza SWS,BD, WC chociaż im też by się przydać mogło w obecnych kronikach) klikające skille z myszki to jeden wielki fail. Przez całe pvp te klikania to strata cennego czasu i odwracanie wzroku od tego co dzieje się wokół postaci.
Sam tez ogarniam wszystko z klawiatury ale tak jak juz pisalem, jego wybor, kazdy gra jak mu wygodniej

na tym zakonczmy porownania do Jasina, bo cos czuje ze wkrotce zejdziemy na temat priv vs off ;p
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: L2 DEX - Wrath x9 12.02.2011 Territory Wars / Cardinal pov.
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 17, 2011, 03:28:02 pm »
Wygodnie, to i mi by było wciskać jedynie same heal'e od F1 do F5. Pytanie tylko, czy ze swojej postaci dajesz 30% tego co ona może, czy 110%. Dlatego Uważam frapsa za bardzo słabego. W ogóle to abstrahuję od priva, bo to inan dyskusja i moje zdanie jest znane na ten temat.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: L2 DEX - Wrath x9 12.02.2011 Territory Wars / Cardinal pov.
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 17, 2011, 04:53:44 pm »
To teraz się ocenia w filmikach, że jest na nich pvp? :)

no moze troche zawyzylem z sentymentu do wratha niech Ci bedzie  :D teraz poprawilem swoj post wyzej  :bump:

« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2011, 04:58:49 pm wysłana przez macris-007 »
Sunrise Festival 2010 Day 2 - Ben Gold - 51:30min = In Trance We Trust...

DragonNetwork ~ Nightmare 30x ~ aVatars & v3 | Supreme ~ Nanaki 15x ~ aVatars | DEX ~ 4x ~ OOWW |     Azure ~ Celes 7x ~ W-q-rwiacze & Betrayal l RPG ~ 30x ~ aVatars  | DEX ~ Arion 4x ~ OOWW
 | Asterios.tm ~ Argos 5x ~ OOWW ~ htRs Team |

nicks: Diablos | aDv | Redbox | ForTheSugarDaddy ...


http://www.own3d.tv/user/macris-007



  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: L2 DEX - Wrath x9 12.02.2011 Territory Wars / Cardinal pov.
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 17, 2011, 07:27:41 pm »
jestem ciekaw z jakich plików l2j korzysta catalin swoim skillem w programowaniu popisał się na hb a tu weszła freya i nagle prawie wszystko działa :D
 btw mało trochę ludzi na tw macie...
o kurde nawet diablos wbił na polaczkowe forum
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2011, 07:30:57 pm wysłana przez kazuPwNz »
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

Odp: L2 DEX - Wrath x9 12.02.2011 Territory Wars / Cardinal pov.
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 17, 2011, 09:35:08 pm »
Hero bish klikający Resa z f6 myszką, rzucający nobla myszką jak i cleansa/mass blocki/backfire. Mając na sobie CW + Death marka nie potrafi się odcleansować - więc pada... :D Balans rzucał chyba od razu jak mu się zreusował - nawet przy lekko draśniętych hp pt memberów, Enemy też ogar, aw rzucający na bisha PB(czy ten skill można jakoś -p.def enchantować, czy po prostu p.atk na bishu obniżają?) :P

Hero graunder klikając z paska skilli...


To tak oceniając filmik minuta po minucie.. ale może, to tylko moje odczucie po tym jak sobie przed chwilą renevatio 6 i 7 oglądałem..

A i haterzy którzy zaraz wyskoczą w tekstach - "nagrał 3 normalne filmiki i teraz jest kozak i ocenia innych" darujcie sobie.. bo skoro tak wygląda top pvp na dex, to gl.

Tutaj tak bardziej rozpisane:
-rzuca balanca jak ma tylko zreusowanego, nawet mimo 9/10 hp pt membersów.
-cleans i ogólnie wszystkie skille z drugiego paska rzucane myszką.
-nie potrafi rzucić sobie cleansa, chyba że lubi obrywać mając CW/Death Marka itp.
-spamuje healem.
-kilka hero graundera z paska skilli.
-Enemy strasznie ogarnięte, rzucające PB na bisha...
-nobl jak i res z myszki ofc.

Nie wiem po co postnąłeś ten filmik, skoro chcesz nam pokazać, jak wygląda pvp na wrath to myślę, że był to selfowned. :f
dzięki, nie musiałem filmiku oglądać.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: L2 DEX - Wrath x9 12.02.2011 Territory Wars / Cardinal pov.
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 17, 2011, 09:50:16 pm »
jestem ciekaw z jakich plików l2j korzysta catalin swoim skillem w programowaniu popisał się na hb a tu weszła freya i nagle prawie wszystko działa :D
 btw mało trochę ludzi na tw macie...
o kurde nawet diablos wbił na polaczkowe forum
skilla to on ma, to ze HB bylo w uj zbugowane to inna historia po prostu niektorych rzeczy nie dalo sie zrobic na offowych plikach ;p

na tym tw bylo 8 pt v 8 pt, wszystko zalezy od dnia, ostatnia tezza np byla 100v110 ;p to nie tak zle jak an taki stary srv, z tego co czytam na forum rpg to na eventach macie podobne lizby ;p

@yoomug rickert przez pol strony narzeka na skille klikane myszka ;p czepia sie tego cleansa, ale widac jakos slabo ogladal ale zapomnial, ze jak ma sie agro na debuffie to nie mozna zmieniac targetu ;p
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: L2 DEX - Wrath x9 12.02.2011 Territory Wars / Cardinal pov.
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 18, 2011, 12:38:57 am »
jestem ciekaw z jakich plików l2j korzysta catalin swoim skillem w programowaniu popisał się na hb a tu weszła freya i nagle prawie wszystko działa :D
 btw mało trochę ludzi na tw macie...
o kurde nawet diablos wbił na polaczkowe forum

jak tam kazu jak tam dawno cos frapsow od Ciebie nie widzialem  :bump:
Sunrise Festival 2010 Day 2 - Ben Gold - 51:30min = In Trance We Trust...

DragonNetwork ~ Nightmare 30x ~ aVatars & v3 | Supreme ~ Nanaki 15x ~ aVatars | DEX ~ 4x ~ OOWW |     Azure ~ Celes 7x ~ W-q-rwiacze & Betrayal l RPG ~ 30x ~ aVatars  | DEX ~ Arion 4x ~ OOWW
 | Asterios.tm ~ Argos 5x ~ OOWW ~ htRs Team |

nicks: Diablos | aDv | Redbox | ForTheSugarDaddy ...


http://www.own3d.tv/user/macris-007



  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: L2 DEX - Wrath x9 12.02.2011 Territory Wars / Cardinal pov.
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 18, 2011, 06:42:55 am »
na tym tw bylo 8 pt v 8 pt, wszystko zalezy od dnia, ostatnia tezza np byla 100v110 ;p to nie tak zle jak an taki stary srv, z tego co czytam na forum rpg to na eventach macie podobne lizby ;p

Teza jest instą u was? Bijecie smoki na waszej freyi?


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: L2 DEX - Wrath x9 12.02.2011 Territory Wars / Cardinal pov.
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 18, 2011, 07:45:40 am »
to nie jest freya
.i.


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: L2 DEX - Wrath x9 12.02.2011 Territory Wars / Cardinal pov.
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 18, 2011, 04:00:07 pm »
jestem ciekaw z jakich plików l2j korzysta catalin swoim skillem w programowaniu popisał się na hb a tu weszła freya i nagle prawie wszystko działa :D
 btw mało trochę ludzi na tw macie...
o kurde nawet diablos wbił na polaczkowe forum
skilla to on ma, to ze HB bylo w uj zbugowane to inna historia po prostu niektorych rzeczy nie dalo sie zrobic na offowych plikach ;p

że co ?
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: L2 DEX - Wrath x9 12.02.2011 Territory Wars / Cardinal pov.
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 19, 2011, 05:50:12 pm »
jestem ciekaw z jakich plików l2j korzysta catalin swoim skillem w programowaniu popisał się na hb a tu weszła freya i nagle prawie wszystko działa :D
 btw mało trochę ludzi na tw macie...
o kurde nawet diablos wbił na polaczkowe forum
skilla to on ma, to ze HB bylo w uj zbugowane to inna historia po prostu niektorych rzeczy nie dalo sie zrobic na offowych plikach ;p

że co ?


catalin offowych plikow nigdy nie widzial na oczy
.i.


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: L2 DEX - Wrath x9 12.02.2011 Territory Wars / Cardinal pov.
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 19, 2011, 06:25:03 pm »
widział tylko, że c4 :P obecnie na dexie jest l2j co można wywnioskować po samym regionie na którym jest wyświetlany online tylko na l2j jest taki bajer bo od 4 lat nigdy się nie spotkałem z czymś takim na offowych plikach
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: L2 DEX - Wrath x9 12.02.2011 Territory Wars / Cardinal pov.
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 21, 2011, 01:11:02 pm »
jestem ciekaw z jakich plików l2j korzysta catalin swoim skillem w programowaniu popisał się na hb a tu weszła freya i nagle prawie wszystko działa :D
 btw mało trochę ludzi na tw macie...
o kurde nawet diablos wbił na polaczkowe forum
skilla to on ma, to ze HB bylo w uj zbugowane to inna historia po prostu niektorych rzeczy nie dalo sie zrobic na offowych plikach ;p

że co ?


catalin offowych plikow nigdy nie widzial na oczy

niezłe fake w sygnaturze
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !