Witaj
Gość

Wątek: C5  (Przeczytany 3171 razy)

  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

C5
« dnia: Luty 03, 2007, 11:31:39 pm »
Czy jest mozliwosc zeby w przyszlosci dostosowali servery DN do c5 ?


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

  • Wszędzie dobrze, ale na DN / NM najlepiej!
Odp: C5
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 04, 2007, 12:48:21 am »
Teoretycznie tak, ale realnie na to patrząc - Drake nie zaryzykuje w najbliższym czasie montowania C5. Ostatnia nagonka NC Softu miała miejsce stosunkowo niedawno i nikt nie będzie chciał ryzykować kradzieży C5 i wprowadzania go na piratach - przynajmniej przez pewien [raczej długi] czas.







  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: C5
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 04, 2007, 12:54:14 am »
Teoretycznie tak, ale realnie na to patrząc - Drake nie zaryzykuje w najbliższym czasie montowania C5. Ostatnia nagonka NC Softu miała miejsce stosunkowo niedawno i nikt nie będzie chciał ryzykować kradzieży C5 i wprowadzania go na piratach - przynajmniej przez pewien [raczej długi] czas.
Patrzalem ostanio na spis serwerów L2. 70% = C5


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: C5
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 04, 2007, 01:00:54 am »
Patrzalem ostanio na spis serwerów L2. 70% = C5
[/quote]

W tym prawdziwe c5 = 0%
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: C5
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 04, 2007, 02:00:52 pm »
przeciez to sa l2j


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: C5
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 04, 2007, 02:13:48 pm »
C5 nie ma i nie będzie przez długi czas. A jak będzie, osobiście wyrwę Drake'owi jelita, chyba że usunie ten 9-sekundowy sleep.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

  • Wszędzie dobrze, ale na DN / NM najlepiej!
Odp: C5
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 05, 2007, 12:36:26 am »
chyba że usunie ten 9-sekundowy sleep.
Znaczy się co? Zbyt krótki będzie? Osobiście chciałbym żeby były dostępne wszystkie atrakcje z C5, ale jednak wolę w spokoju siedzieć na C4, niż znowu czekać parę miesięcy [lub w ogóle stracić serwer] , bo się robi afera o kradzież  :?







  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: C5
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 05, 2007, 07:46:50 am »
poprostu magowie wszyscy oprocz elderow i bishopow beda mieli zajebiscie wolny casting speed sleepa xD chyba o to chodzi raczej na 90% overlord tez bedzie mial 2x szybszy casting sleepa


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: C5
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 05, 2007, 08:32:32 pm »
chyba że usunie ten 9-sekundowy sleep.
Znaczy się co? Zbyt krótki będzie? Osobiście chciałbym żeby były dostępne wszystkie atrakcje z C5, ale jednak wolę w spokoju siedzieć na C4, niż znowu czekać parę miesięcy [lub w ogóle stracić serwer] , bo się robi afera o kradzież  :?
JEśli chodzi o C5, to wg. duże zmiany.. nie fajne doda. Nie jestem pewien ale glad. na c5 jest chyba trohce overpowered... jedyne co bym chciał z C5 to itemy i tyle...


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 2

Odp: C5
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 05, 2007, 09:18:03 pm »
Po aferze z wykradnieciem C4 raczej NCSoft nie pozwoli sobie na kolejna wpadke, wiec o C5 nie ma co marzyc. Owszem beda jakies nakladki na C4 jak mialo miejsce z C2, C3 i C4, ale one nie zmienialy mechaniki gry, a jedynie dodwaly cos wedle upodoban autora.