Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Franz :P  (Przeczytany 379226 razy)

  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #250 dnia: Maj 27, 2009, 11:31:45 pm »
Stary powiedz gdzie i kiedy staimy sie pełnym pt na wasze pt.

Jesli chodzi o zamek. Robilismy co gora kazala. Niestety spoznilizmy sie troszke po Was :/, zabraklo nam jakies 2 minuty zeby odbic zamek, nie dalismy rady tego zrobic w 10 min, ale fajnie sie bawilem podczas tych paru minut :).

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #251 dnia: Maj 27, 2009, 11:45:19 pm »
Walki 1 vs X  czy cos takiego jak ostatnie starcie twoje i Danero fajne PvP tylko szkoda ze potrzebowałeś/potrzebowałaś wsparcia:/

heh :) ja ich nie wolalem...ale i tak mi nie uwierzysz...

Szkoda, ze nie zapamietales innych fajnych akcji, gdzie ja (czy np Yuki) wpadali w Wasze party i nie wiele z niego zostawalo :)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #252 dnia: Maj 27, 2009, 11:52:06 pm »
A co jest do pisania o siege? warunek był taki, że skupiliśmy się na pomocy Megarusów Giran, aby otrzymać potem pomoc w innym. Poza tym MH to teraz klan stricte PvE, a to, że nasze party dalej się z wami bije, to wynik naszej inicjatywy. Wszyscy, którzy aktywnie biorą udział w PvP są teraz w HoD i również my tam wkrótce wylądujemy, tylko jeszcze ciut przylevelujemy support i ubierzemy go w S grade. Na sieges i inne eventy tagujemy się w HoD i przychodzimy, więc MH nie ważny był zamek.

Mieliśmy pod koniec trochę wolnego czasu, to wpadliśmy się pobić z wami i tyle. Swoją drogą, wiesz, że brakowało 2-3 minut na screstowanie go, więc nawet nie mogliście porządnej obrony ustanowić zanim skończyliśmy Rune/Giran... Wystarczyły 3-4 krótkie rushe, żeby wbić się do sali tronowej i farmić fame wybijając wszystkich respawnujących się obronców. So...?


Odnośnie tego delevlu na ketrze: A zapomnieliście, że nikt z naszego PT nie ma ally z Varką? Więc co ty gadasz w ogóle? To że dorwaliście tam Sareda lub M1lana kilka razy, to co z tego? Co mnie to interesuje? Mnie obchodzi ile x dorwaliście mnie lub moje party.

Kolejna kwestia: ile razy chcieliśmy przyjść na PvP z wami na dowolnych warunkach (ustalonych przez was) ? Nie zapomnę sytuacji, jak rzekomo byliście na Seed of destruction i PM-owaliście mnie, żebyśmy do was przyszli, jeżeli chcemy PvP doskonale wiedząc, że nie pójdziemy tam w 6 osób (bo tylu nas było przy kompie wtedy). Kiedy powiedziałem, że możecie zacampić dowolny spot i my się dostosujemy do waszych warunków (ale warunków WYKONALNYCH) to jedyne na co was było stać to tekst: "Lol Alarion, pies do pana a nie pan do psa" (Swoją drogą nie poczułem się tym dotknięty, tylko zinterpretowałem to chyba inaczej niż byście sobie tego życzyli, ale nvm) Potem seria PM-ów od śmietanki klanowej (Her0s, Dejmos, Tank junior, Pan Bielak itd) w stylu: "Kwiatuszku, no gdzie jesteście? Ile można na was czekać?" itd. O czym to świadczy wg ciebie? Bo chyba całe comunity się ze mną zgodzi, jak należy takie zachowanei interpretować.

Swoją drogą camp fortecy do 04:30? Nice, get a real guys skoro i wy na varce w trainie latacie, no ale rozumiem, że tylko wtedy macie minimalne szanse kogoś z nas znaleźć.

BTW, ile x nas (mnie i moje PT) dorwaliście? Bo wiem, że szukacie namiętnie nas codzinnie w przedziałach czasowych 01:00-05:00 AM, ale chyba nie udało wam się nas dorwać już od ponad tygodnia, a i wtedy ten 1 raz w MoS to był czysty przypadek...

Czekamy, aż zapiszecie się na jakiś fort i stawicie się około godziny 21:00 na obronę. My atakować będziemy tylko naszym Const. party i nie ma potrzeby wołać HoD do pomocy, tak jak wy musieliście Rebelexa i kilku jego kolegów z Fussion wołać (choć i to wam nic nei dało akurat). Jakiś termin? Tylko proszę, nie o 04:30 AM, bo my w przeciwieństwie do was mamy życie poza monitorem.


A odnośnie tego ownowania nas, to ja screeny umieszczam regularnie, czekam na jakikolwiek z waszej strony. Tylko proszę o inny, niż kiedy Youki wparowała na spot na warlocku flagując się na Słoniu i chwilę potem z za skały wpyada 3 z fussion, którzy czekali aż się oflaguję. To było tak lamerskie, że szkoda słów. Jakoś my nigdy HoD, ani Megarus do pomocy nie zawołaliśmy, za to Fussion team (yo!) prosi ich non stop, albo pisze, że szkoda im czasu na nas...

Selfowned?

No i nie mogłoby zabraknąć czegoś od naszego guru:


Z czystej ciekawości, czy on się lepiej czuje, kiedy prawie codziennie wyślę do mnie jakiegoś PM-a, wiedząc, że ma mnie na blockliście i nawet nie mogę mu zripostować? Growing hard his e-Penis? (o ile w ogóle taki członek jeszcze u niego istnieje, ale to nei mój problem)
 
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #253 dnia: Maj 28, 2009, 12:11:45 am »
Urzekła mnie twoja historia
NARA
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #254 dnia: Maj 28, 2009, 12:25:14 am »
Ja sie poczulem urazony gdy ktos od Was napisal na naszego SWS'a ze jest nieogarem. Spac nie moglem o to. W ogole nie potrafie zrozumiec jak postacie ubrane z reguly w s grady i wysokim lvlem nie potrafią w pvp zabic nic poza boksem. Albo gdy na naszym tyrancie siedzial ipos, ja go leczylem a Wasze pt biegalo w kolko za naszym wc, ginac po kolei.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #255 dnia: Maj 28, 2009, 12:30:51 am »
Urzekła mnie twoja historia
NARA

No cóż, powiedział co wiedział, teraz każdy już na własne oczy widzi jak rozmawia/gra się z Fiużon tim joł!
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #256 dnia: Maj 28, 2009, 12:40:50 am »
NARA


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #257 dnia: Maj 28, 2009, 01:15:14 am »

czekam na więcej i mam zamiar dołączyć się do dyskusji jak znajdę czas a niedługo bede miał go sporo
Pozdrawiam
Fruzia (members of ODRODZENIE CREW)

Urzekła mnie twoja historia
NARA

Selfowned hard..?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #258 dnia: Maj 28, 2009, 07:21:08 am »

No i nie mogłoby zabraknąć czegoś od naszego guru:

 
Pisanie o sobie per Pan = kompleks krótkiej fajki ?
/lf confirm


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #259 dnia: Maj 28, 2009, 08:34:54 am »

No i nie mogłoby zabraknąć czegoś od naszego guru:

 
Pisanie o sobie per Pan = kompleks krótkiej fajki ?
/lf confirm

Wszyscy mamy krotkie pindole, zolte zeby, jestesmy garbaci i ogolnie jestesmy z wygladu podobni do was, jakos musimy leczyc kompleksy.
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #260 dnia: Maj 28, 2009, 10:12:17 am »

heh :) ja ich nie wolalem...ale i tak mi nie uwierzysz...

Szkoda, ze nie zapamietales innych fajnych akcji, gdzie ja (czy np Yuki) wpadali w Wasze party i nie wiele z niego zostawalo :)

te twoje "fajne akcje".... w idętyczny sposób wpadałem w wasze pt znienawidzonym przez pare osób TH 62lvl i Kociarzem też kolo 62 wtedy więc nie ma się czym chwalić

wydaje mi się że nie bez powodu podczas tamtego pvp pobiegles w strone tp ale skoro mowisz że ty ich nie prosiłeś....




czekam na więcej i mam zamiar dołączyć się do dyskusji jak znajdę czas a niedługo bede miał go sporo
Pozdrawiam
Fruzia (members of ODRODZENIE CREW)

Urzekła mnie twoja historia
NARA

Selfowned hard..?
Dyskutuje tylko z normalnymi ludzmi.... te twoje ownowanie wszystkich na forum jest godne podziwu....
Piszcie dalej te wasze dokonania ale nie w tym temacie...
nie bede wiecej pisał chyba że komuś będzie bardzo zależało
doszedłem do wniosku że w momencie kiedy bym sprostował wasze wypociny został bym takim samym n00bem
Powoli do celu :P Cya i GZ za ownowanie nas

Nie bede pisał opowiadań bo mam problemy z pisaniem:P i wklejał co chwile screenow bo ich nie robie... i alarionku kochany czytaj ze zrozumieniem

no wiesz...z tym chowaniem to roznie bywa. Ile bylo sytuacji gdy 1osoba prosila o pvp z Wami to zawsze odpowiadaliscie, ze szkoda wam na nas czasu. A jak przychodzilo co do czego to najczesciej mocniejsi byliscie w gebie :) No ale kazdy ma inny styl gry, jedni wola otwarte pvp i walki 1vs X, 9vs9 a inni wola latac o 4:30 po spotach i pkowac swoich wrogow :)

Niemniej gdyby, nie teksty bielaka na poziomie dzieci z przedszkola calkiem fajnie by sie z Wami gralo jako enemy :)

btw...no screen no happens


spoko od teraz będziemy 24h na dobe i czekali az wy się zbierzecie i będziecie mieli zajawkę na pvp
co do latania po spotach o 4.30 to tak jak mówiłem "Każdy orze jak może"
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #261 dnia: Maj 28, 2009, 11:06:08 am »
Co do tego th 64, o ktorym tak trabisz- nie rozumiesz, ze nie gadamy o sytuacji kiedy ktos jest afk? 'Kazdy orze jak moze (bo inaczej nie moze' bardziej by pasowalo;)
?? Serfer kor



  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #262 dnia: Maj 28, 2009, 12:10:08 pm »
Ja ani raz nie widzialem twojego th 62 :P a pobieglem wtedy w ta strone bo tam nie ma mobow, ktore moglbym na siebie zagrowac :P
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #263 dnia: Maj 28, 2009, 12:11:25 pm »
Co do tego th 64, o ktorym tak trabisz- nie rozumiesz, ze nie gadamy o sytuacji kiedy ktos jest afk? 'Kazdy orze jak moze (bo inaczej nie moze' bardziej by pasowalo;)

Jak zwal tak zwal.... ale zawsze małymi kroczkami do celu. Skoro to takie błahe to czemu tak wypisujecie tutaj o tym??
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #264 dnia: Maj 28, 2009, 12:12:10 pm »
bo dawno dramy z Franza nie bylo na forum ^^
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #265 dnia: Maj 28, 2009, 12:16:29 pm »
Nie nazwał bym tego dramą (nawet w wikipedi spradzilem co to dokladnie znaczy)

Co do tego th 64, o ktorym tak trabisz- nie rozumiesz, ze nie gadamy o sytuacji kiedy ktos jest afk? 'Kazdy orze jak moze (bo inaczej nie moze' bardziej by pasowalo;)

czyli nie gadacie o sytuaci w której ktoś z waszej strony jest afk:P
Dlatego Arrisa nie widziała mojego lol TH
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #266 dnia: Maj 28, 2009, 12:20:33 pm »
A jaki nick ma ten twoj lol TH ??

TosT ? jak tak to jego widzialem ^^
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #267 dnia: Maj 28, 2009, 12:32:01 pm »
Cytuj
(nawet w wikipedi spradzilem co to dokladnie znaczy

LOLwikipedia@slang lineagowy (bo ten w l2 ma troche inne znaczenie XD
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #268 dnia: Maj 28, 2009, 12:54:08 pm »
Drama
Z Wikipedii
 Nazwa tego hasła odnosi się do więcej niż jednego pojęcia.

    * Drama – rzeka w województwie śląskim
    * Drama – rodzaj gry fabularnej
    * Drama – prefektura (nomos) w Grecji
    * Drama – miasto w Grecji
    * Drama – rodzaj praktyki psychoterapetycznej
    * Drama – zespół muzyczny
    * Drama – album brytyjskiej grupy Yes z 1980 roku
    * Drama – album amerykańskiej grupy Flaw z 2000 roku
    * Drama – gatunek anime
    * Drama – japoński serial
    * Drama – koreański serial


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #269 dnia: Maj 28, 2009, 01:02:54 pm »
jest jeszcze postac Johnny Drama


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #270 dnia: Maj 28, 2009, 02:01:03 pm »
Co do tego th 64, o ktorym tak trabisz- nie rozumiesz, ze nie gadamy o sytuacji kiedy ktos jest afk? 'Kazdy orze jak moze (bo inaczej nie moze' bardziej by pasowalo;)

Jak zwal tak zwal.... ale zawsze małymi kroczkami do celu. Skoro to takie błahe to czemu tak wypisujecie tutaj o tym??
xaxaxaxa, jeszcze sie przyznaje;d piszemy o tym, zeby wszyscy sie dowiedzieli jakie z was pajace i nieogary;*
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #271 dnia: Maj 28, 2009, 02:08:17 pm »

xaxaxaxa, jeszcze sie przyznaje;d piszemy o tym, zeby wszyscy sie dowiedzieli jakie z was pajace i nieogary;*

Dziękuje za miłe określenie nas... staram się pisać prostym językiem ale widze że nie wszyscy mnie rozumieją.... a czasem wystarczy dokladnie przeczytac
Sskoro jesteście takie "ogary" to czemu sie przejmujecie takimi nieogarami przecież jesteśmy u was na pierdnięcie powalacie nas biciem serca itp... to wiec powiedz czemu robicie z tego taką DRAME ( rodzaj praktyki psychoterapetycznej wydaje mi sie ze najlepiej pasuje)
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #272 dnia: Maj 28, 2009, 02:10:02 pm »

xaxaxaxa, jeszcze sie przyznaje;d piszemy o tym, zeby wszyscy sie dowiedzieli jakie z was pajace i nieogary;*
to wiec powiedz czemu robicie z tego taką DRAME ( rodzaj praktyki psychoterapetycznej wydaje mi sie ze najlepiej pasuje)
nie


btw, nie musisz dziekowac za naprawienie cytatu


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #273 dnia: Maj 28, 2009, 02:17:41 pm »
Skoro nie muszę:P
Jestem "nieogarem" jeśli chodzi o fora bo mnie to nie kręci ale jak tak dalej pójdzie to się zmieni
na razie mam problem z cytatami....
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #274 dnia: Maj 28, 2009, 02:45:04 pm »
No nie mogę wytrzymać... Odrodzenie to banda idiotów którzy myślą, że są fajni bo potrafią zabić kogoś na afk (chociaż i z tym mają czasami problemy xDD). Nie raz pisałem do BIELAKA i do tego tępego AW o 1v1 (ja bez buff ofc) i odpowiedz dostawałem "szkoda nam czas na Ciebie", "po co przecież to oczywiste kto wygra" itp. a później pm od BIELAKA (ofc jestem na blocklist), że po co chce 1v1 skoro padnę jak zawsze (w nocy na afk ;/). Niby BIELAK ma 30+ lat, ale jego rozwój zatrzymał się chyba na poziomie 10latka ;/

Raz było, że z moim byłym pt staliśmy w mos na afk przyszło 2 Fusion team member i chcieli nas zabić (jedna osoba nie była na afk u nas) no i każdy się poskładał na skilla...

P.S. co do tych "idiotów" to nie wszyscy bo są tam normalni ludzie (Fruzia, Youki - tak mi się wydaje^^)