Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Franz :P  (Przeczytany 379240 razy)

  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #325 dnia: Maj 29, 2009, 03:16:00 pm »
Po drugie: Zabrakło nam z 4minuty bo po 3 czy 4 rushu byliśmy w środku i zabijaliśmy WG zaraz jak się pojawili w komnacie tronowej.
Po po pierwszym rushu byscie zamek przejeli ale potrzebowaliscie 3-4 rushe(Geez) wiec zabraklo Wam 3-4 minuty!!! EOT ;)

Cytuj
No właśnie sloniu! No kto po prawej od EE stoi?! Przecież każdy nad głową ma napisaną na profesje...
No wlasnie.Z tego wynika,ze sloniu byl w 100% przekonany,ze tylko byl jeden healer i to EE ;)
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #326 dnia: Maj 29, 2009, 03:20:36 pm »
No kurwa ja nie wiem jak z wami rozmawiać... Wy odro być tam pod zamek stać z klan WizardsGuild Ci mieć 2 grup magów z full support, zrozumiałeś teraz?


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #327 dnia: Maj 29, 2009, 03:33:58 pm »
No -_-'a ja nie wiem jak z wami rozmawiać... Wy odro być tam pod zamek stać z klan WizardsGuild Ci mieć 2 grup magów z full support, zrozumiałeś teraz?

Ty wnosic cos do dyskusja?Czy gadac glupota???
W ktorym momencie "my miec 2 grup magow"???
Chyba ze mowisz o tym jak WG wyszlo z zamku pod koniec.
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #328 dnia: Maj 29, 2009, 03:36:40 pm »
No pod koniec, a kiedy my przyszliśmy?

Co do autoresa to wtedy mnie znajomy wystawił na koreańskim ścierwie ;d

A ten smallmodel kiedyś pomógł mi zbijać karme i zabic Fusion (heal, buffy etc.) dlatego Ciebie zabiłem.
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2009, 03:45:12 pm wysłana przez Yukidian »


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #329 dnia: Maj 29, 2009, 03:45:11 pm »
No pod koniec, a kiedy my przyszliśmy?

:D
Dobra,nvm bo widze i tak sie nie dogadamy :D
BTW,bylo fajnie,mnie sie podobalo i oby wiecej takich spotkan.A to czy ktos po kims przelecial ale nie zdazyl bo zabraklo czasu,soulshotow,windwalk nie zostal rebufniety i ktos byl za wolny, mial DC to tak naprawde jest malo wazne.Byl fun i tyle!
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #330 dnia: Maj 29, 2009, 03:58:48 pm »
No pod koniec, a kiedy my przyszliśmy?

Co do autoresa to wtedy mnie znajomy wystawił na koreańskim ścierwie ;d

A ten smallmodel kiedyś pomógł mi zbijać karme i zabic Fusion (heal, buffy etc.) dlatego Ciebie zabiłem.

Wtedy zrozumiałem że nie warto was słuchać... "robicie z mordy cholewe" (nie wiem jak to sie pisze i czy to tak brzmiało wiec jak cos to prosze o poprawienie mnie)

Nie lubię czytać PM że nastał pokój i nie bedzie żadnych zaczepek i dostawać backstapa... to takie Judaszowe
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #331 dnia: Maj 29, 2009, 04:40:15 pm »
LF pvp ja vs 5 Odro.

Super-master-blaster-disaster-pro-mega-owner-player :)
Troszke pokory.....
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #332 dnia: Maj 29, 2009, 04:49:43 pm »
Dokladnie Juki. Tylko 5?  :? :?

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #333 dnia: Maj 29, 2009, 04:58:57 pm »
Dokladnie Juki. Tylko 5?  :? :?

Bo nie mam CP potów ;d


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #334 dnia: Maj 29, 2009, 10:35:00 pm »
:P Ojj już nie naśmiewajcie się tak z nich, chyba że faktycznie lamią...




  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #335 dnia: Maj 29, 2009, 10:40:41 pm »
Dobra sprostowanie panowie:

Fruzia: Owszem, ustalał Bielak czy jego xx alt pokój ze mną (a może to byłeś ty? nvm, ale bulwersował się jak Pan Bielak, więc to IMHO on, zresztą screenowałem rozmowę)

Ale posłuchaj, Żaliliście się na Yukiego, że was niby lał na Varce, tylko dlaczego nie bierzesz pod uwagę, że Yuki aż do tego dnia co odbyła się ta rozmowa NIE BYŁ U NAS W KLANIE. Był kilka miesięcy poza naszym klanem i poza "siema" nie miał praktycznei styczności z 95% naszego klanu. Tak się złożyło że teżtego dnia Arrissa namówił go do powrotu, bo rozpadło się jego const party i chciał ponownie wrócić do MH. Tak więc były to zupełnei zdarzenia i nie możesz mieć do nas pretensji, że lał was ktoś, kto JESZCZE WTEDY nawet nie przebąkiwał o powrocie do MH po tak długiej nieobecności. Czego jeszcze nei rozumeisz w tym, jak mam ci to jaśniej wytłumaczyć? A to że potem zaczęły się ścigania po varce itd no to nakręciło się samo, ale ja tylko tłumaczę genezę.

Siege: Ludzie, dlaczego nie możecie ciągle pojąć, że to nei wy stawialiście opór na tym inradril, tylko WG. Nie przez was przebijaliśmy się przez 3-4 rushe tylko przez nich. was już tam po 2 rushu nie było, bo was po prostu wymiotło. Co tu jest więcej do mówienia? Owszem nei udało zdobyć, czemu? pisałem. Zrealizowaliście swój cel? fajnie, ale siedzenie i nic nie robienie kiedy my tłukliśmy co innego to tak naprawdę równie dobrze mogło was tam nie być, na to samo by wyszło... Już kumacie panowie?


Fruzia, dlaczego nie odpisujesz o mojej propozycji PvP, co specjalnie podkreśliłem . Odpowiesz na moją propozycję? Każdy chyba na forum czytając widzi, co obiecuję i że na takich warunkach jakie wam oferujemy powinniście nas po prostu zmieść, nieprawda?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #336 dnia: Maj 29, 2009, 11:31:56 pm »
Ja nie chce z nimi pvp:/
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #337 dnia: Maj 30, 2009, 12:24:09 am »
Ja nie chce z nimi pvp:/

"pedal" xDDDDD


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #338 dnia: Maj 30, 2009, 12:51:21 am »
Słoń own3d hard :P

Nie jesteś hardcorem?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #339 dnia: Maj 31, 2009, 12:01:27 am »
tak jakos nie czytalem tego watku bo nie przepadam za flejmami, ale raczej nie wytrzymam juz oszczerstw - wojna z odrodzeniem zaczela sie z winy waszego CL ktory po naszym wyjsciu z ally z wami zadecydowal ze "tak musi byc skoro nie jestescie z nami jestescie przeciwko", i naprawde zaluje ze w ogóle postanowilem zalozyc z wami ally mimo ze prawie wszyscy znajomi mi odradzali - od ponad pol roku ponosze konsekwencje swojego czynu. Pokoj czy nie nigdy nie umiala go utrzymac zadna ze stron - przewaznie bylo to spowodowane waszymi zaczepkami i mimo wieeeelu moich usilnych prob nie podejmowania walki (o tym zapewne wiecie bo wtyczek na naszym forum mieliscie kilka tak samo jak w klanie) ja odpuscilem a wy dalej nie potraficie.
Nie chce miec z wami doczynienia bo nie jestescie grupa ludzi grajaca fair (pekowanie untaged to nawet duze klany nie toleruja, zajebanie i skasowanie nam dostepu do l2wh ktory byl dostepny na forum - cios ponizej pasa, wsadzanie wtyczki do klanu a nawet sam Bielak podsluchujacy nas na vencie pod sciemnionym nickiem, wyzywanie i odzywki na zerowym poziome to tez nie jest zabawa dla mnie).Wojna to wojna ale szkoda ze najbardziej chetni jestescie do pvp jak macie support na plecach w postaci Fusion (ostatnio na Aden, czy kilka pvp na Varce). Innadril? Myslicie ze weszlibyscie chociaż na siege zone jakbysmy go bronili? Ani Fusion ani BeHappy sie nie udalo odebrac nam zamku przez 2 i pol miesiaca. To ze padalismy to na pewno nie byla tez wasza zasluga ale 2 party nukerow 80+ z WG - wiec bo gadalem z Barabasha po siege. A w trakcie to juz nie wspomnicie jak solo was wszystkich wykosil destro z FON? Widzialem bo mialem tam kamerke.
Jako ze ostatnio nie mam zbytnio czasu na gre nie bede sie za wami uganial bo healerem na inqusitorze raczej nie powalcze, ale nie zniose pekowania moich znajomych ktorzy nie maja nic wspolnego z poprzednimi utarczkami (jak dzisiaj na kernonie). MostHated na chwile obecna nie istnieje ale jako HawksOfDoom wojna bedzie kontynuowana.A to ze Alarion lubi sie z Wami bic to juz jego sprawa. Ale jezeli tak bardzo chcecie to tez zaczniemy Was szukac i pekowac untaged (Jenna oszczedzilismy Cie na Cabrio jak zobaczyles ze biegnie rbk to z klanu wyszedles - na szczescie my nie pekujemy untagow, az do teraz. Ponnygirl Rebela tez juz nie bedzie spokojnie koksac na Varce). Szkoda tylko ze nie szanujecie opini swojego klanu i caly Franz ma z was polewke.

over and out
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #340 dnia: Maj 31, 2009, 12:18:14 am »
No cóż, o tych akcjach z podstawianiem czujek do klanu, kradzieżą L2WH (tak wiem ,zaczniecie pieprzyć, że to nei wy, że nie mamy żadnych dowodów itd.), czujkami na forum itd. Wejście Pana BIELAKA na venta i wrzucanie na nas pod anonimowym nickiem, tłumacząc to potem, że w wojsku nie byliśmy, to nei wiemy jak to jest w życiu (...), co tu więcej dodawać?

Każdy na Franz widzi do jakich metod się uciekacie i że do tej pory nie odpisaliście nawet na forum przed całym comunity tutejszym, odnośnie naszej propozycji PvP z wami na waszych warunkach.

To że my się będziemy bić, masz rację Darth. Youki codziennie szuka nas od 2-3x w nocy (dalej bezskutecznie, mam nadzieję, że wysypiasz się stary...), ale jak my was dorwiemy tak jak np podczas tego RB w ToI, albo gdziekolwiek indziej, to nie odpuścimy. Wiecie doskonale, że nam krzywdy nei zrobicie, ale my was nawet ze słoniem w Duo polecimy w dowolnym miejscu.

Tak jeszcze drobna opowieść o dokonaniach Pana BIELAKA podczas Wigilii i sylwestra... Zgadnijcie, co robi Pan BIELAK podczas gdy ludzie siedzą z rodziną za stołami, albo bawią się na imprezie sylwestrowej? Tak, dobrze myślicie, szukali Dartha po wszystkich spotach. Mam nadzieję, że jak ktoś z rodziny was widzi, to jeszcze was poznaje... (Chociaż ja na ich miejscu bym się w ogóle nie przyznawał do tego...)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #341 dnia: Maj 31, 2009, 08:41:04 pm »


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #342 dnia: Maj 31, 2009, 09:16:29 pm »
Ciekawe jak dlugo bielakowi musieli tlumaczyc jak sie crestuje;d
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #343 dnia: Maj 31, 2009, 09:19:58 pm »


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #344 dnia: Maj 31, 2009, 09:20:50 pm »
co nie zmienia faktu ze crestowali dion, moze sie fusion z nich smieje ale im pomogli, megarus obronili giran i o 20 z tego co widzialem juz spokojnie robili oly jak sie zbieraliscie


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #345 dnia: Maj 31, 2009, 09:22:51 pm »
Monen mamy wolnego slota w party moze byc pomogl?

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #346 dnia: Maj 31, 2009, 09:55:06 pm »
Kurde, miala byc drama, ze fusion wam zamek zdobylo, ale niestety my go mamy:(
?? Serfer kor



  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #347 dnia: Maj 31, 2009, 10:13:01 pm »
gz Odrodzenie Dion, fajnie bylo miec zamek przez cale 40min prawda? next time slurpnijcie mocniej Fusion to moze pomoga Wam tez bronic zamek
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #348 dnia: Maj 31, 2009, 10:43:45 pm »
Fusion Team, yo!
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #349 dnia: Maj 31, 2009, 10:53:00 pm »
gz Odrodzenie Dion, fajnie bylo miec zamek przez cale 40min prawda? next time slurpnijcie mocniej Fusion to moze pomoga Wam tez bronic zamek

Daj Boże

No cóż, o tych akcjach z podstawianiem czujek do klanu, kradzieżą L2WH (tak wiem ,zaczniecie pieprzyć, że to nei wy, że nie mamy żadnych dowodów itd.), czujkami na forum itd. Wejście Pana BIELAKA na venta i wrzucanie na nas pod anonimowym nickiem, tłumacząc to potem, że w wojsku nie byliśmy, to nei wiemy jak to jest w życiu (...), co tu więcej dodawać?

Każdy na Franz widzi do jakich metod się uciekacie i że do tej pory nie odpisaliście nawet na forum przed całym comunity tutejszym, odnośnie naszej propozycji PvP z wami na waszych warunkach.

To że my się będziemy bić, masz rację Darth. Youki codziennie szuka nas od 2-3x w nocy (dalej bezskutecznie, mam nadzieję, że wysypiasz się stary...), ale jak my was dorwiemy tak jak np podczas tego RB w ToI, albo gdziekolwiek indziej, to nie odpuścimy. Wiecie doskonale, że nam krzywdy nei zrobicie, ale my was nawet ze słoniem w Duo polecimy w dowolnym miejscu.

Tak jeszcze drobna opowieść o dokonaniach Pana BIELAKA podczas Wigilii i sylwestra... Zgadnijcie, co robi Pan BIELAK podczas gdy ludzie siedzą z rodziną za stołami, albo bawią się na imprezie sylwestrowej? Tak, dobrze myślicie, szukali Dartha po wszystkich spotach. Mam nadzieję, że jak ktoś z rodziny was widzi, to jeszcze was poznaje... (Chociaż ja na ich miejscu bym się w ogóle nie przyznawał do tego...)

znam jedno przysłowie pasujące do tego...
w dup :oops: byłeś gów :oops: widziałeś
nie wiesz nie znasz to nie mów to to jest według mnie żałosne.....

co nie zmienia faktu ze crestowali dion, moze sie fusion z nich smieje ale im pomogli, megarus obronili giran i o 20 z tego co widzialem juz spokojnie robili oly jak sie zbieraliscie

lepszy wróbel w garści niż słoń na dachu...

tak jakos nie czytalem tego watku bo nie przepadam za flejmami, ale raczej nie wytrzymam juz oszczerstw - wojna z odrodzeniem zaczela sie z winy waszego CL ktory po naszym wyjsciu z ally z wami zadecydowal ze "tak musi byc skoro nie jestescie z nami jestescie przeciwko", i naprawde zaluje ze w ogóle postanowilem zalozyc z wami ally mimo ze prawie wszyscy znajomi mi odradzali - od ponad pol roku ponosze konsekwencje swojego czynu. Pokoj czy nie nigdy nie umiala go utrzymac zadna ze stron - przewaznie bylo to spowodowane waszymi zaczepkami i mimo wieeeelu moich usilnych prob nie podejmowania walki (o tym zapewne wiecie bo wtyczek na naszym forum mieliscie kilka tak samo jak w klanie) ja odpuscilem a wy dalej nie potraficie.
Nie chce miec z wami doczynienia bo nie jestescie grupa ludzi grajaca fair (pekowanie untaged to nawet duze klany nie toleruja, -_-'anie i skasowanie nam dostepu do l2wh ktory byl dostepny na forum - cios ponizej pasa, wsadzanie wtyczki do klanu a nawet sam Bielak -_-'acy nas na vencie pod sciemnionym nickiem, wyzywanie i odzywki na zerowym poziome to tez nie jest zabawa dla mnie).Wojna to wojna ale szkoda ze najbardziej chetni jestescie do pvp jak macie support na plecach w postaci Fusion (ostatnio na Aden, czy kilka pvp na Varce). Innadril? Myslicie ze weszlibyscie chociaż na siege zone jakbysmy go bronili? Ani Fusion ani BeHappy sie nie udalo odebrac nam zamku przez 2 i pol miesiaca. To ze padalismy to na pewno nie byla tez wasza zasluga ale 2 party nukerow 80+ z WG - wiec bo gadalem z Barabasha po siege. A w trakcie to juz nie wspomnicie jak solo was wszystkich wykosil destro z FON? Widzialem bo mialem tam kamerke.
Jako ze ostatnio nie mam zbytnio czasu na gre nie bede sie za wami uganial bo healerem na inqusitorze raczej nie powalcze, ale nie zniose pekowania moich znajomych ktorzy nie maja nic wspolnego z poprzednimi utarczkami (jak dzisiaj na kernonie). MostHated na chwile obecna nie istnieje ale jako HawksOfDoom wojna bedzie kontynuowana.A to ze Alarion lubi sie z Wami bic to juz jego sprawa. Ale jezeli tak bardzo chcecie to tez zaczniemy Was szukac i pekowac untaged (Jenna oszczedzilismy Cie na Cabrio jak zobaczyles ze biegnie rbk to z klanu wyszedles - na szczescie my nie pekujemy untagow, az do teraz. Ponnygirl Rebela tez juz nie bedzie spokojnie koksac na Varce). Szkoda tylko ze nie szanujecie opini swojego klanu i caly Franz ma z was polewke.

over and out

spory jesteś że uważasz siebie i parę swoich znajomych za cały franz...

Od jutra będę tu częściej zaglądał....
CYA ^^
Nie piszę poprawnie po polsku
nick: szymaq
class: Grand Khavatari / DreadNought / Baunty Hunter / Sword Singer
server: Naia