Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Franz :P  (Przeczytany 379110 razy)

  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2400 dnia: Styczeń 09, 2010, 01:53:54 pm »
O  ja nieszczesny znowu dostalem minusa bo MDH  jest big hipokryta

Ja hipokryta ? Nigdzie nie zaprzeczam, ze botowalem, nie ganie za to innych. Jestem rowniez oszustem bo oszukuje legit graczy na EU i expie szybciej niz oni. Ja sie do tego przyznaje i sie tego nie wstydze mimo ze to dla wiekszosci jest cos zlego.

Nie to co Ty, Taki świety a screeny pokazuja co innego.

Ze niby co pokazuja ? ze mnie zabilas a gdzie jest powiedziane ze musialem ci oddac ;) Bredzisz jakies bzdury ja tam nie widze zeby Bielak botowal , widze ze lezy , rozumiem jak bys nagral film jak botuje ooo to byl by dowod a to  to screen jak kazdy inny nic nie znaczy........ ,
REVENGE IS MAIN


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2401 dnia: Styczeń 09, 2010, 01:55:18 pm »
O  ja nieszczesny znowu dostalem minusa bo MDH  jest big hipokryta

Ja hipokryta ? Nigdzie nie zaprzeczam, ze botowalem, nie ganie za to innych. Jestem rowniez oszustem bo oszukuje legit graczy na EU i expie szybciej niz oni. Ja sie do tego przyznaje i sie tego nie wstydze mimo ze to dla wiekszosci jest cos zlego.

Nie to co Ty, Taki świety a screeny pokazuja co innego.

Ze niby co pokazuja ? ze mnie zabilas a gdzie jest powiedziane ze musialem ci oddac ;) Bredzisz jakies bzdury ja tam nie widze zeby Bielak botowal , widze ze lezy , rozumiem jak bys nagral film jak botuje ooo to byl by dowod a to  to screen jak kazdy inny nic nie znaczy........ ,

Twoje screeny ukazujace jak leze ja i inni ludzie z MH tez nic nie znaczą. Sam sobie zaprzeczasz.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2402 dnia: Styczeń 09, 2010, 01:56:47 pm »
Nie omieszkam dodać kolejnych screnow z rozmowy z sami wiecie kim :) Gdy Moja SE pojechałem mu Pro TH :), a później pojechał mi moja bezbronna SE :) :oops:







Bielak czemu później nie chciałeś wyjść na pvp 1vs1? skoro twierdzisz ze nie umiem grac moja postacią to twój pro th powinien mnie rozmieść ? :)


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2403 dnia: Styczeń 09, 2010, 01:58:44 pm »
LOL bielak trzesie portkami przed pvp? ten bielak? o ktorym pisza legendy? ktory olni w pvp aoe pierdnieciem.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2404 dnia: Styczeń 09, 2010, 02:01:12 pm »
LOL bielak trzesie portkami przed pvp? ten bielak? o ktorym pisza legendy? ktory olni w pvp aoe pierdnieciem.

ten sam..
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2405 dnia: Styczeń 09, 2010, 02:02:19 pm »
aż dziw bierze ale to ta sama osoba :)


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2406 dnia: Styczeń 09, 2010, 02:11:42 pm »
Jak wroci i napisze ze to nieprawda albo ze jestem glupi to sie zamkne w sobie QQ

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2407 dnia: Styczeń 09, 2010, 02:23:41 pm »
Gefrajter oczywiscie ze wyszedlem 1 vs 1  ale gdy ci oddalem zaczeliscie mnie jechac we 4 wlacznie z hero  wiec nie pierdziel mi tu bo i tak jestes noobem ;)

4 vs 1 lol  jest sie czym chwalic ahahahahah  no teraz to mnie rozjechales haahahahahahahahaha aaaaaahahahahahahahah



Ha hahaahah  pro TH ma 64 lvl  ;)  haahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  stal i nic nie robil nie bil cie a ja bylem w salonie i pilem kawe wiec co ? ;) ahahah chwalisz sie ze pojechales   TH w a grade 5 minut na afku o lol  lol wez bo normalnie sie posikam ze smiechu ;) ahahahahahaha

Zapomniales dodac co sie stalo pozniej ? Jak wstydzisz sie  napisac to ja napisze ;) poszedlem i wypekowalem 36 OS jakich znalazlem po drodzie i Atromitos zaczol mnie blagac  zebym zostawil os w spokoju ;) nawet mam tez screeeeenyyyy ;) moge wkleic ? ;) haahah
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2010, 02:29:16 pm wysłana przez ZUZIA »
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2408 dnia: Styczeń 09, 2010, 02:30:32 pm »
ty to -_-'any jestes !! twoje pt mialo 4 osoby + hero z fuzion :) nas bylo tez 4 wiec po rowno wiec co -_-'isz :) niestety wasz Hero spalil bsoe wiec pozostalo odpierdzenie :), poza tym sam tak robisz w cale pt idziesz zabijac osoby na afq  i robisz z siebie prze -_-'a :) wiec skoncz pierdzielic ze jestes pokrzywdzony, chcesz zbierz odpierdzenie ja zbiore moich kumli i zobaczymy. dawaj twoje warunki i sie stawimy :) co ty na to ?? tylko nie pisz ze nie masz czasu albo masz za maly lvl
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2010, 02:34:19 pm wysłana przez Gefrajter »


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2409 dnia: Styczeń 09, 2010, 02:33:31 pm »
ty to -_-'any jestes !! twoje pt mialo 4 osoby + hero z fuzion :) nas bylo tez 4 wiec po rowno wiec co -_-'isz :) niestety wasz Hero spalil bsoe wiec pozostalo odpierdzenie :), poza tym sam tak robisz w cale pt idziesz zabijac osoby na ofq  i robisz z siebie prze -_-'a :) wiec skoncz pierdzielic ze jestes pokrzywdzony, chcesz zbierz odpierdzenie ja zbiore moich kumli i zobaczymy. dawaj twoje warunki i sie stawimy :) co ty na to ?? tylko nie pisz ze nie masz czasu albo masz za maly lvl

Mowisz o party ktore stalo na afk lol  ty to masz bujna fantazje  ;) ahahah faktycznie twoja postac se jest wypasiona jak jedzie 4 z odrodzenia na afk ;)

Gefrajer cos ci powiem ;) tylko trzymaj sie krzesla ;) Osobiscie powiem ci ze posiadam 63 postacie na franz ;) ty znasz tylko 5 no moze 6 a ile razy cie widze i nagrywam jak expisz kolomnie i nawet ulomny chlopku nie wiesz ze to ja ;) Uzbieralem  wystarczajaco duzo dowodow zeby was pobanowac ale niech leza moze kiedys benda potrzebne ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2010, 02:37:04 pm wysłana przez ZUZIA »
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2410 dnia: Styczeń 09, 2010, 02:35:33 pm »
haha a ty jak na sragitariusie jedziesz ludzi naafk to zajebisty jestes?? pisales mi ze byles przy kompie i czekales aż bede pk, bylem 5 min a ty co ?? na co czekales ??


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2411 dnia: Styczeń 09, 2010, 02:35:45 pm »
ty to -_-'any jestes !! twoje pt mialo 4 osoby + hero z fuzion :) nas bylo tez 4 wiec po rowno wiec co -_-'isz :) niestety wasz Hero spalil bsoe wiec pozostalo odpierdzenie :), poza tym sam tak robisz w cale pt idziesz zabijac osoby na afq  i robisz z siebie prze -_-'a :) wiec skoncz pierdzielic ze jestes pokrzywdzony, chcesz zbierz odpierdzenie ja zbiore moich kumli i zobaczymy. dawaj twoje warunki i sie stawimy :) co ty na to ?? tylko nie pisz ze nie masz czasu albo masz za maly lvl

co Ty, stary...Przeciez Bielak nigdy na to nie pojdzie. Wiesz ile takich propozycji dostawal juz ?:O i na zadna nie odpowiedzial. Oni sie poprostu boja wyjsc na pvp nie majac przewagi liczebnej albo Fusion za plecami. Ot cala prawda o odro.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2412 dnia: Styczeń 09, 2010, 02:39:01 pm »
haha a ty jak na -_-'gitariusie jedziesz ludzi naafk to -_-'isty jestes?? pisales mi ze byles przy kompie i czekales aż bede pk, bylem 5 min a ty co ?? na co czekales ??

Ty stales i chciales spekowac reszte ale niestety jak zrobiles sie czerwony dostales strzala od BECKER-A  i padles jak dlugi ;p ot co nubku

Ale nie martw sie i tak cie będę pekowal ;)
REVENGE IS MAIN


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2413 dnia: Styczeń 09, 2010, 02:40:21 pm »
ale jak to? przeciez odrodzenie nie bywa na afku? :):)

plz plz screen z prosbami OS zeby ich nie pekowac plz plz
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2414 dnia: Styczeń 09, 2010, 02:46:05 pm »
Niestety ja nie posiadam takich screnow, moze inni maja, ale na bank i to moze potwierdzic wiekszosc OS jak zalil sie na Vencie :D:D zaraz dodam kolejne screny z 5vs4 pvp 'rozmowa'


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2415 dnia: Styczeń 09, 2010, 02:51:58 pm »




  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2416 dnia: Styczeń 09, 2010, 02:53:04 pm »
Niestety ja nie posiadam takich screnow, moze inni maja, ale na bank i to moze potwierdzic wiekszosc OS jak zalil sie na Vencie :D:D zaraz dodam kolejne screny z 5vs4 pvp 'rozmowa'

Wlasnie gefrajerze jak wklejasz screeny to nie obcinaj tekstu specialnie tu na screenie widac jak zucilem ci wyzwanie a co ty napisales ;p lol lol nabster lol

A tu kilka screenow jak sie pan Bielak bawi ;)
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2417 dnia: Styczeń 09, 2010, 02:57:26 pm »
pojebie pryszedlem Gefem i dostales lomot :) i nie obcinam zadnego tekstu :):) peknales mnie w mos jakies 4 tygodnie temu juz jest historia !! zobaczcie jak srelak pisze po ang "dys" pan wlasciciel sklepu :) dys is maj szop :)


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2418 dnia: Styczeń 09, 2010, 03:05:11 pm »
bielak jest taki slab na pvp ze na live gracza przychodzi z 3 kolegami :)

a na afk idzie sam bo nie ma problemu zeby zabic kogos kto nie odda ^^

dys iz tru story
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2419 dnia: Styczeń 09, 2010, 03:11:25 pm »
bielak jest taki slab na pvp ze na live gracza przychodzi z 3 kolegami :)

a na afk idzie sam bo nie ma problemu zeby zabic kogos kto nie odda ^^

dys iz tru story

Gefrajerze nie musze sie pilnowac poprawnosci pisma w trakcie pvp a po drugie  nie nazywaj  zabicie kogos przez 4 postacie lomotem bo to sie nazywa egzekcja kmiocie i trudno zebym jeszcze wygral z wami 4 -ema lol ale ty glupi jestes oooooooooo nob nad noobami

Tia gefrajer tak sie boi Bielaka ze przychodzi z kolegami nigdy sam ;)


A ty mdh jestes oszust i tyle wiec nawet nie powinenes zabierac glosu ,jak oszukiwac na pvp to ty juz wiesz najlepiej ;p
REVENGE IS MAIN


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2420 dnia: Styczeń 09, 2010, 03:13:24 pm »
buahahahah o kurwa ale screeny zajebales xD ej ty serio jestes taki glupi zeby z samego siebie robic posmiewisko czy to tylko prowokacja byla?
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2421 dnia: Styczeń 09, 2010, 03:20:23 pm »
buahahahah o -_-'a ale screeny -_-'ales xD ej ty serio jestes taki glupi zeby z samego siebie robic posmiewisko czy to tylko prowokacja byla?

Naskrobcie cos wiecej a ja lece pograc w tenisa jak wroce to postaracjcie sie sklecic cos sensownego a nie jakies brednie ;)

Poadrawiam nobki ;p
REVENGE IS MAIN


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2422 dnia: Styczeń 09, 2010, 03:27:13 pm »
bielak jest taki slab na pvp ze na live gracza przychodzi z 3 kolegami :)

a na afk idzie sam bo nie ma problemu zeby zabic kogos kto nie odda ^^

dys iz tru story

Gefrajerze nie musze sie pilnowac poprawnosci pisma w trakcie pvp a po drugie  nie nazywaj  zabicie kogos przez 4 postacie lomotem bo to sie nazywa egzekcja kmiocie i trudno zebym jeszcze wygral z wami 4 -ema lol ale ty glupi jestes oooooooooo nob nad noobami

Tia gefrajer tak sie boi Bielaka ze przychodzi z kolegami nigdy sam ;)


A ty mdh jestes oszust i tyle wiec nawet nie powinenes zabierac glosu ,jak oszukiwac na pvp to ty juz wiesz najlepiej ;p

nie oszukuje na pvp...A jezeli chodzi Ci o tą nasza walke to pvp bym tego nie nazwal..
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2423 dnia: Styczeń 09, 2010, 03:30:14 pm »
srelak kurwa gnojowa, dzis po tw ustawmy sie lub przd wybiez miejsce ja vs twoj sagi i wtedy bedzie wieadomo kto jest nabkiem pasi ?? nagramy filmik, pozniej go sie na formum zamiesci i zobaczymy czy jestes fajny, no chyba ze bedziesz zmeczony po tenisie  :oops: czekam na odpowiedz gdzie chcesz sie ustawic


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2424 dnia: Styczeń 09, 2010, 03:32:31 pm »
Bielak kiedy ty w koncu zrozumiesz ze Odrodzenie bylo tylko posmiewiskiem calego serwera. Odrodzenie NIGDY, NIGY, PRZENIGDY nie bylo dobrym klanem. Smiejesz sie z MH ze byl merge z HoDami, popatrz na Odrodzenie. Od poczatku chowaliscie sie za mocniejszymi klanami, lizaliscie dupe chyba juz kazdemu klanowi na serwerze zeby tylko was chronili. Odrodzenie mialo ally z WG, lizaliscie dupe Fusion, RvG, Greenfire, obecnemu RM/MG no kurwa mać.
Jedyne co potrafiliscie zrobic to pkowac boty po nocach. I nie pierdol o tym ze w tamtych czasach biegaliscie w A gradach bo odkad pamietam biegales w drac secie z db, fruzia, spirion i reszta waszych petow tez jakies s grady miala. A na pvp wasze 6-7 osobowe party dostawalo w dupe od HK+GK. 2 waszych destro, fruzia i jakis WC zlozylo sie na jednego Sonic Storma od glada. Ja sam, grajac jeszcze HK zabilem wasze 5 osobowe pt na Varce.
Kiedy uswiadomisz sobie ze bez pomocy tych wszystkich klanow i lizania dupy co niektorym ludziom nie znaczyliscie nic na serwie.

Do tej pory staralem sie trzymac z daleka od polemiki z toba bo to i tak nie ma sensu ale to co ty wypisujesz to poprostu jakas spierdolona wizja urojona w twojej chorej wyobrazni, a na pvp swojego czasu wolalem biegac na therma i rebelrexa bo przynajmniej bylo jakies wyzwanie a nie nabijanie punktow niczym przy transferze CRP :)