Witaj
Gość

Wątek: Klon & SuperKrokiet Czechgamers IL x8 PVP movie TH  (Przeczytany 10846 razy)

  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Klon & SuperKrokiet Czechgamers IL x8 PVP movie TH
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 17, 2011, 03:40:20 pm »
Oceniajcie film i krytykujcie go, a nie kronikę na której jest zrobiony. Porównujcie Gracie i IL w jakimś innym temacie, sam chętnie go poczytam / popiszę.

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Klon & SuperKrokiet Czechgamers IL x8 PVP movie TH
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 17, 2011, 04:00:36 pm »
Wiesz Puff, tak czytam twoje komentarze i powiem ci, że nie mam nic do krytyki,ale niech to będzie obiektywna krytyka. Twoja zdecydowanie do takich się nie zalicza. Z góry zakładasz, że każdy kto gra na IL, jest noobem, bo twój TK go w Gracii poskłada.  Każdy może napisać, że " takich jak wy zjadam na śniadanie". Rozumiem, że masz piękne sny, w których jesteś mega ownerem, ale udowodnij to i pokaż chociaż jeden film pvp z twoim udziałem. Gram w L2 już  dłuuuuuugi czas i nierzadko spotykam osoby takie jak ty, które mają SA Forum Spam i Gadanie Pierdół na +30. W pełni podzielam opinię Krokieta, że w IL liczył się skill, a w Gracii o wszystkim decyduje equippment i wyższy lv, podczas gdy skill ma tu drugorzędne znaczenie. Poza tym w Gracii twoja suba nigdy nie dorówna mainowi, bo tam suby są robione pod maina właśnie.
Podsumowując, ty lubisz Gracię i nowsze kroniki - ok, szanuję to. Nie nazwę Cię noobem tylko dlatego, że grasz na wyższej kronice, ponieważ zapewne posiadasz jakieś umiejętności. Ale ty uszanuj to, że niektórzy gracze - a jest ich całkiem sporo - nie przepadają za nowymi kronikami, ponieważ uważają, że IL jest lepsze,  bardziej klimatyczne. To właśnie jest przykład obiektywnej opinii. Naucz się tego i potem bierz się za komentowanie :)

ps. Większy balans powiadasz? Jak sama nazwa wskazuje - są klasy atakujące i klasy wspomagające.
Healer to healer, jego zadaniem jest leczyć, usypiać, rechargować manę itd... On nie ma być ownerem. Podobnie SWS i inne supporty. W Interlude każda klasa ma swoje zadanie i to właśnie czyni tę kronikę piękną. Gram supportem od ponad 4 lat (EE, Bish, Sws) i wcale nie muszę być ownerem na pvp. Wystarczy, ze spełniam powierzoną mi rolę, czyli leczę, recharguję i rzucam songi. Taka jest rola supportu. Wg twojego sposobu myslenia powinno się dać heala daggerom, potężne czary tankom a magom potężny p.def. Wyobrażasz sobie, jak wtedy byłoby to wszystko zbalansowane? Zgodzisz się ze mną, że nie tędy droga, prawda?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2011, 02:21:22 am wysłana przez Alima »


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Klon & SuperKrokiet Czechgamers IL x8 PVP movie TH
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 17, 2011, 04:14:26 pm »
Wiesz Puff, tak czytam twoje komentarze i powiem ci, że nie mam nic do krytyki,ale niech to będzie obiektywna krytyka. Twoja zdecydowanie do takich się nie zalicza. Z góry zakładasz, że każdy kto gra na IL, jest noobem, bo twój TK go w Gracii poskłada.  Każdy może napisać, że " takich jak wy zjadam na śniadanie". Rozumiem, że masz piękne sny, w których jesteś mega ownerem, ale udowodnij to i pokaż chociaż jeden film pvp z twoim udziałem. Gram w L2 już  dłuuuuuugi czas i nierzadko spotykam osoby takie jak ty, które mają SA Forum Spam i Gadanie Pierdół na +30. W pełni podzielam opinię Krokieta, że w IL liczył się skill, a w Gracii o wszystkim decyduje equippment i wyższy lv, podczas gdy skill ma tu drugorzędne znaczenie. Poza tym w Gracii twoja suba nigdy nie dorówna mainowi, bo tam suby są robione pod maina właśnie.
Podsumowując, ty lubisz Gracię i nowsze kroniki - ok, szanuję to. Nie nazwę Cię noobem tylko dlatego, że grasz na wyższej kronice, ponieważ zapewne posiadasz jakieś umiejętności. Ale ty uszanuj to, że niektórzy gracze - a jest ich całkiem sporo - nie przepadają za nowymi kronikami, ponieważ uważają, że IL jest lepsze,  bardziej klimatyczne. To właśnie jest przykład obiektywnej opinii. Naucz się tego i potem bierz się za komentowanie :)

ps. Większy balans powiadasz? Jak sama nazwa wskazuje - są klasy atakujące i klasy wspomagające.
Healer to healer, jego zadaniem jest leczyć, usypiać, rechargować manę itd... On nie ma być ownerem. Podobnie SWS ii inne supporty. W Interlude każda klasa ma swoje zadanie i to właśnie czyni tę kronikę piękną. Gram supportem od ponad 4 lat (EE, Bish, Sws) i wcale nie muszę być ownerem na pvp. Wystarczy, ze spełniam powierzoną mi rolę, czyli leczę, recharguję i rzucam songi. Taka jest rola supportu. Wg twojego sposobu myslenia powinno się dać heala daggerom, potężne czary tankom a magom potężny p.def. Wyobrażasz sobie, jak wtedy byłoby to wszystko zbalansowane? Zgodzisz się ze mną, że nie tędy droga, prawda?
wszystko zalezy od ogarniecia, sws tez ownuje ;p
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 153

  • Pochwał: 0

  • Forgotten Legend
Odp: Klon & SuperKrokiet Czechgamers IL x8 PVP movie TH
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 17, 2011, 04:24:18 pm »
wszystko zalezy od ogarniecia, sws tez ownuje ;p

Na upartego ogara bd też może ownić ;) Ale on ma racje - Interlude to inna bajka, tam support jest supportem a na prawdę ogarnięty gracz chwyta nim fragi.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Klon & SuperKrokiet Czechgamers IL x8 PVP movie TH
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 17, 2011, 04:27:29 pm »
nom bd jeszcze lepiej niz sws ;p imo bd/sws mial "lepsze zycie" w il
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Klon & SuperKrokiet Czechgamers IL x8 PVP movie TH
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 17, 2011, 04:31:15 pm »
Wiem, ze jak ma się odpowiednie dye to potrafi walnąć za 1,5 k w robe, co jak na support robi wrażenie ;] Tylko weź pod uwagę, że nie każdy SWS lata z draco bowem. W późniejszej fazie gry można mu sprezentować, jednakże przez większą cześć gry inne klasy robią z tego łuku dużo lepszy użytek. Chodziło mi głównie o ukazanie roli supportu, czyli supportowanie :)


  • Wiadomości: 153

  • Pochwał: 0

  • Forgotten Legend
Odp: Klon & SuperKrokiet Czechgamers IL x8 PVP movie TH
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 17, 2011, 04:33:45 pm »
nom bd jeszcze lepiej niz sws ;p imo bd/sws mial "lepsze zycie" w il

I Ty chyba dobrze o tym wiesz :P

Wiem, ze jak ma się odpowiednie dye to potrafi walnąć za 1,5 k w robe, co jak na support robi wrażenie ;] Tylko weź pod uwagę, że nie każdy SWS lata z draco bowem. W późniejszej fazie gry można mu sprezentować, jednakże przez większą cześć gry inne klasy robią z tego łuku dużo lepszy użytek. Chodziło mi głównie o ukazanie roli supportu, czyli supportowanie :)

+1 :) Niestety obaj musimy pogodzić się z tym, że większość tu albo została opętana przez nowsze kroniki, albo nie znają smaku starszych.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Klon & SuperKrokiet Czechgamers IL x8 PVP movie TH
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 17, 2011, 04:42:13 pm »
Wiem, ze jak ma się odpowiednie dye to potrafi walnąć za 1,5 k w robe, co jak na support robi wrażenie ;] Tylko weź pod uwagę, że nie każdy SWS lata z draco bowem. W późniejszej fazie gry można mu sprezentować, jednakże przez większą cześć gry inne klasy robią z tego łuku dużo lepszy użytek. Chodziło mi głównie o ukazanie roli supportu, czyli supportowanie :)
znam sws/bd co biegaja z 5/5 epikami i OE vesperami 300 (w tym ja ;p)

przypomnijcie mi czy na IL agro sws/bd dzialalo 100% bo nie pamietam
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Klon & SuperKrokiet Czechgamers IL x8 PVP movie TH
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 17, 2011, 04:46:07 pm »
zmienialo target zawsze ale osoba dostajaca agro moze zmieniac target na gracji co jest bardzo dziwne moim zdaniem osoba zagrowana targetu nie moze zmieniac przez chyba 2 sec


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

  • Spirit of the North Wind
Odp: Klon & SuperKrokiet Czechgamers IL x8 PVP movie TH
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 19, 2011, 06:36:43 pm »
znam sws/bd co biegaja z 5/5 epikami i OE vesperami 300 (w tym ja ;p)

Ale to chyba musi być ładnie wykoxany klan ;) A co do vesperów - głównie supporty je noszą ;)


Odp: Klon & SuperKrokiet Czechgamers IL x8 PVP movie TH
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 19, 2011, 07:15:36 pm »
znam sws/bd co biegaja z 5/5 epikami i OE vesperami 300 (w tym ja ;p)

A co do vesperów - głównie supporty je noszą ;)
co?


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

  • Spirit of the North Wind
Odp: Klon & SuperKrokiet Czechgamers IL x8 PVP movie TH
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 19, 2011, 07:25:19 pm »
znam sws/bd co biegaja z 5/5 epikami i OE vesperami 300 (w tym ja ;p)

A co do vesperów - głównie supporty je noszą ;)
co?

Na offie ludzie biegali głównie w Dynasty setach. Teraz weszły Moiraje i Vespery zostałe upgradowane, więc zaczęła sie masowa produkcja. Do tej pory supporty i łucznicy w Vesper setach biegali. Nie mówie tu o privach.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2011, 07:37:16 pm wysłana przez w l k »


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Klon & SuperKrokiet Czechgamers IL x8 PVP movie TH
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 24, 2011, 08:02:55 pm »
i co tam z part4 ? ;D


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Klon & SuperKrokiet Czechgamers IL x8 PVP movie TH
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 25, 2011, 03:21:37 pm »
a wiesz ze bluff na twoim IL działa niepoprawnie?

        :oops:


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

Odp: Klon & SuperKrokiet Czechgamers IL x8 PVP movie TH
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 25, 2011, 07:42:05 pm »
ciekawy filmik


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Klon & SuperKrokiet Czechgamers IL x8 PVP movie TH
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 09, 2011, 06:47:18 pm »
Bardzo fajne filmy.. ;) good skill ;]


A tu zapraszam na server Interlude PvP fajnie sie zapowiada
Website: www.l2eagle.pl


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Klon & SuperKrokiet Czechgamers IL x8 PVP movie TH
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 12, 2011, 01:49:36 pm »
Mam pytanie co do tego serwa. Jaki buff jest u npc?


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Klon & SuperKrokiet Czechgamers IL x8 PVP movie TH
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 28, 2012, 02:19:07 am »
Krokiet placku gracie gdzies teraz??
A tak btw czemu niedodajecie filmikow na Youtube tylko na jakis megaupload??
Niechce sie sciagac zeby obejrzec a tak to 1 klik i se ogladaja ludzie i chociaz wiadomo czy sie podoba i ile osob to widzialo
HUNTER20 Duelist Fanatic Youtube channel??
http://www.youtube.com/DorianGW?sub_confirmation=1.


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Klon & SuperKrokiet Czechgamers IL x8 PVP movie TH
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 01, 2012, 11:15:20 am »
Nie gram juz z poltora roku jak nie dluzej klon podobnie i chyba tak zostanie :)