Witaj
Gość

Wątek: Co dalej po 85 ?  (Przeczytany 10287 razy)

  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Co dalej po 85 ?
« dnia: Styczeń 21, 2012, 10:43:02 am »
Zblizam sie do 85. Jak go przekrocze to od razu bede mogl robic questa na 4 profke i zostane pozniej przebudzona postacią ? Wiem juz ze zadnych itemow z Path to awekening sie juz nie dostaje wiec pozostanie bieganie w S gr póki nie znikna po 90 dniach.
Pisze z pozycji gracza bardzo casualowego, czy pozniej bedzie jakos mozliwe granie solo ( jakies pt pewnie od swieta sie znajdzie ). No i jak to jest z itemkami, bo pozniej trzeba bedzie polowac na S80 czyli vespery, vorpale i moraie. Nie wiem tylko które lepiej brac dla wizarda i tanka. Gram tylko i wylacznie PvE, wiec itemy chce kompletowac wlasnie pod ten typ gry. O itemach R nawet nie mysle bo nie sądze bym tak daleko zaszedl z lewelem. Pozostaje wiec farmienie adeny i zakupy na rynku itemow S80 , najlepiej chyba unid bo tansze a jak wyjdzie bound a raczej na pewno wyjdzie to niema tragedii bo i tak potrzebuje ich dla siebie nie na handel.
Nie wiem tylko którym z zestawow sie zainteresowac, dla wizarda to chyba morai robe a dla tanka pewnie vesper heavy, co myslicie?
chcialbym troche pograc na 4 profce a nie skonczyc jako mentor dla następnych postaci.


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Co dalej po 85 ?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 21, 2012, 10:59:47 am »
Moirai/Vesper/Vorpal? Powodzenia  hahaha
R grade = 85 lvl  :noob:
U nas na Core ~15kk cały set immortal... Broń Requiem = ~7kk. Używaj party matching do szukania pt, bo jeśli zamierzasz grać solo, to od razu podziękuj tej grze, bo szkoda tracić czas, kiedy można coś bardziej pożytecznego zrobić.
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Co dalej po 85 ?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 21, 2012, 12:36:39 pm »
Moirai/Vesper/Vorpal? Powodzenia  hahaha
Nie rozumiem o co Ci chodzi. Pisałem ze jestem baardzo casual, niektórzy moga twierdzic zem noob.
Nie mam o tych sprawach pojecia to pytam, gram na Naia, unid immortal itemy kosztuja bardzo roznie, heavy najwiecej. Bronie unid stoja po nawet 200kk
Vespery/moraie/vorpale na taki zestaw chyba byloby mnie stac ale nie wiem do konca ktory wybrac dla wizarda i tanka.


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Co dalej po 85 ?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 21, 2012, 01:41:09 pm »
Nie ta kronika bracie, tutaj o immortale dosyć łatwo, a bronie po 200kk to zapewne Apocalypse, czyli TOP R. Skołuj sobie ze 20kk i kup set.
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Co dalej po 85 ?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 21, 2012, 02:37:51 pm »
Ok. 30kk to chyba znajde ale który z setów kupic?


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Co dalej po 85 ?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 21, 2012, 02:50:35 pm »
@robbo mając mentee certyfication możesz go wymięci u npc na 40dypolama, za te dyploma kupujesz binded dowolny set low R (immortal) i dowolna bron low R. Czyli masz set+bron R za darmo. Jedyny warunek to chyba nie możesz byc mentee kiedy wymieniasz certyficat na dyploma, ale wpierw sprawdź. Mozesz tez mieć ssR i bspsR za te dyploma, wiec i exp nic ciebie nie będzie kosztował, natomiast kiedy skończą ci sie dyploma, robisz nowa postać na koncie, dobijasz 40lvl i odbierasz na mainie kolejny mentee certyficate :), i znowu darmowe ssR, i bspsR.

/ScovY
+ W Twoja strone za pomoc
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2012, 04:16:28 pm wysłana przez ScovY »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Co dalej po 85 ?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 21, 2012, 03:28:19 pm »
Wiec po 85 jak juz przestane byc mentee to ok bo teraz mam mentora.

Milo jak fachowiec sie wypowie.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Co dalej po 85 ?
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 21, 2012, 03:34:20 pm »
Wiec po 85 jak juz przestane byc mentee to ok bo teraz mam mentora.

Milo jak fachowiec sie wypowie.

mentee możesz być do 85 i 100%, w momencie jak wbijesz 86 przestajesz być mentee.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Co dalej po 85 ?
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 21, 2012, 08:40:01 pm »
Imoge w ten sposób jechac az do max lewela? Tzn chodzi mi o wymienianie tych mentee certow na szoty, tylko pewnie low R bedzie za slaby po przejsciu 90lvl.

Wielkie dzieki dla Montezumy


  • Wiadomości: 182

  • Pochwał: 0

  • Straight ahead even after all
Odp: Co dalej po 85 ?
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 21, 2012, 08:41:51 pm »
Imoge w ten sposób jechac az do max lewela? Tzn chodzi mi o wymienianie tych mentee certow na szoty, tylko pewnie low R bedzie za slaby po przejsciu 90lvl.

Wielkie dzieki dla Montezumy

Nie wiem czy sie da ale nawet jakby sie dalo to ( przynajmniej ja ) nafarmic mozna wiecej kasy w tym czasie niz sie zrobi boxa do 40 na mentee certificate ^^
Naia:
Fanning - Sigel Knight 9x - Retired
Chronos:
Resider - Sigel Phoenix Knight 102/99/80/80 - Retired
Lilith:
Resider - Sigel Knight 9x- Retired
Ramona:
Raindays - Othell Adventurer 99/99/80/80 - Retired
Resider - Feoh Mystic Muse 99/99/80/80 - Retired
Skelth:
Resider - Dark avenger 4x - Active
Rzarziel - Warcryer 4x - Active


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Co dalej po 85 ?
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 21, 2012, 08:48:09 pm »
Imoge w ten sposób jechac az do max lewela? Tzn chodzi mi o wymienianie tych mentee certow na szoty, tylko pewnie low R bedzie za slaby po przejsciu 90lvl.

Wielkie dzieki dla Montezumy

Nie wiem czy sie da ale nawet jakby sie dalo to ( przynajmniej ja ) nafarmic mozna wiecej kasy w tym czasie niz sie zrobi boxa do 40 na mentee certificate ^^

1 twink 40lvl = 100k bspsR lub 200k ssR, policz sobie ile to kasy, do tego te bspsR i ssR nic nie ważą.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 182

  • Pochwał: 0

  • Straight ahead even after all
Odp: Co dalej po 85 ?
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 21, 2012, 09:39:38 pm »
Imoge w ten sposób jechac az do max lewela? Tzn chodzi mi o wymienianie tych mentee certow na szoty, tylko pewnie low R bedzie za slaby po przejsciu 90lvl.

Wielkie dzieki dla Montezumy

Nie wiem czy sie da ale nawet jakby sie dalo to ( przynajmniej ja ) nafarmic mozna wiecej kasy w tym czasie niz sie zrobi boxa do 40 na mentee certificate ^^

1 twink 40lvl = 100k bspsR lub 200k ssR, policz sobie ile to kasy, do tego te bspsR i ssR nic nie ważą.

Chyba ze tak, domi a dostaje sie diploma na 87+ ?
Naia:
Fanning - Sigel Knight 9x - Retired
Chronos:
Resider - Sigel Phoenix Knight 102/99/80/80 - Retired
Lilith:
Resider - Sigel Knight 9x- Retired
Ramona:
Raindays - Othell Adventurer 99/99/80/80 - Retired
Resider - Feoh Mystic Muse 99/99/80/80 - Retired
Skelth:
Resider - Dark avenger 4x - Active
Rzarziel - Warcryer 4x - Active


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Co dalej po 85 ?
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 21, 2012, 09:44:58 pm »
Imoge w ten sposób jechac az do max lewela? Tzn chodzi mi o wymienianie tych mentee certow na szoty, tylko pewnie low R bedzie za slaby po przejsciu 90lvl.

Wielkie dzieki dla Montezumy

Nie wiem czy sie da ale nawet jakby sie dalo to ( przynajmniej ja ) nafarmic mozna wiecej kasy w tym czasie niz sie zrobi boxa do 40 na mentee certificate ^^

1 twink 40lvl = 100k bspsR lub 200k ssR, policz sobie ile to kasy, do tego te bspsR i ssR nic nie ważą.

Chyba ze tak, domi a dostaje sie diploma na 87+ ?

?? chodzi ci o to czy postać 87+ może mieć diploma? Tak, robisz na koncie postać, expisz ja do 40lvl, na stronie odbierasz nagrodę. Jednak w grze mentee certyficate odbierasz swoja 87+ lvl postacią, i ten certyficate zamienasz na diploma u npc.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Co dalej po 85 ?
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 21, 2012, 10:16:16 pm »
Nie wiem czy sie da ale nawet jakby sie dalo to ( przynajmniej ja ) nafarmic mozna wiecej kasy w tym czasie niz sie zrobi boxa do 40 na mentee certificate ^^
Zrobienie 40 lvlu to 4-5h gry. Wątpię, żebyś w tym czasie natrzepał kasy na 180k szotów...
Ponadto masz 2-3kk kasy po sprzedaży wszystkiego co otrzymasz/dropniesz w czasie lvowania do 40.

Poza tym jak już sobie weźmiesz ten sprzęt za certyfikaty, to robisz daily SoA (codzienne, jednorazowe zadanie na SoA) i możesz wylosować top broń R, a nie ganiać z retributerami :)
Możesz robić codziennie nursery i zbierać na kolejny set Immortal (ten będziesz mógł sprzedać. Tamtego za dyplomy nie sprzedasz).
Możesz chodzić w party do Harnaka - itemy dropią tam dość ładnie. Kolejny punkt na armor/borń lub kasę.
Albo załapywać się na party do GoG. Tam to już Top R dropi. Nie tak dobrze jak w Harnaku, ale znacznie lepiej niż dotychczasowe full dropy na jakiejkolwiek instancji w L2.
Jest wiele lepszych możliwości niż vesper/morai/Vorpal.

I tak a propos - bound immortal goły (bez elementów i OE)>>>> set niższy OE z full element. Może tylko rare jakieś.
Testowane w nursery na enchanterze imm bound set vs morai +6 full element robe.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 182

  • Pochwał: 0

  • Straight ahead even after all
Odp: Co dalej po 85 ?
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 22, 2012, 02:19:59 am »
Imoge w ten sposób jechac az do max lewela? Tzn chodzi mi o wymienianie tych mentee certow na szoty, tylko pewnie low R bedzie za slaby po przejsciu 90lvl.

Wielkie dzieki dla Montezumy

Nie wiem czy sie da ale nawet jakby sie dalo to ( przynajmniej ja ) nafarmic mozna wiecej kasy w tym czasie niz sie zrobi boxa do 40 na mentee certificate ^^

1 twink 40lvl = 100k bspsR lub 200k ssR, policz sobie ile to kasy, do tego te bspsR i ssR nic nie ważą.

Chyba ze tak, domi a dostaje sie diploma na 87+ ?

?? chodzi ci o to czy postać 87+ może mieć diploma? Tak, robisz na koncie postać, expisz ja do 40lvl, na stronie odbierasz nagrodę. Jednak w grze mentee certyficate odbierasz swoja 87+ lvl postacią, i ten certyficate zamienasz na diploma u npc.

Jak wziac drugi mentee certficate to oczywiste ^^
Naia:
Fanning - Sigel Knight 9x - Retired
Chronos:
Resider - Sigel Phoenix Knight 102/99/80/80 - Retired
Lilith:
Resider - Sigel Knight 9x- Retired
Ramona:
Raindays - Othell Adventurer 99/99/80/80 - Retired
Resider - Feoh Mystic Muse 99/99/80/80 - Retired
Skelth:
Resider - Dark avenger 4x - Active
Rzarziel - Warcryer 4x - Active


  • Wiadomości: 182

  • Pochwał: 0

  • Straight ahead even after all
Odp: Co dalej po 85 ?
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 22, 2012, 02:21:22 am »
Nie wiem czy sie da ale nawet jakby sie dalo to ( przynajmniej ja ) nafarmic mozna wiecej kasy w tym czasie niz sie zrobi boxa do 40 na mentee certificate ^^
Zrobienie 40 lvlu to 4-5h gry. Wątpię, żebyś w tym czasie natrzepał kasy na 180k szotów...
Ponadto masz 2-3kk kasy po sprzedaży wszystkiego co otrzymasz/dropniesz w czasie lvowania do 40.

Poza tym jak już sobie weźmiesz ten sprzęt za certyfikaty, to robisz daily SoA (codzienne, jednorazowe zadanie na SoA) i możesz wylosować top broń R, a nie ganiać z retributerami :)
Możesz robić codziennie nursery i zbierać na kolejny set Immortal (ten będziesz mógł sprzedać. Tamtego za dyplomy nie sprzedasz).
Możesz chodzić w party do Harnaka - itemy dropią tam dość ładnie. Kolejny punkt na armor/borń lub kasę.
Albo załapywać się na party do GoG. Tam to już Top R dropi. Nie tak dobrze jak w Harnaku, ale znacznie lepiej niż dotychczasowe full dropy na jakiejkolwiek instancji w L2.
Jest wiele lepszych możliwości niż vesper/morai/Vorpal.

I tak a propos - bound immortal goły (bez elementów i OE)>>>> set niższy OE z full element. Może tylko rare jakieś.
Testowane w nursery na enchanterze imm bound set vs morai +6 full element robe.

Pozdrawiam

Dzieki  , szkoda tylko ze ja to wszystko wiem ale moze innym newbie sie przyda, chodzilo mi tylko o ten jeden maly listek zwany Mentee Certficate.
Naia:
Fanning - Sigel Knight 9x - Retired
Chronos:
Resider - Sigel Phoenix Knight 102/99/80/80 - Retired
Lilith:
Resider - Sigel Knight 9x- Retired
Ramona:
Raindays - Othell Adventurer 99/99/80/80 - Retired
Resider - Feoh Mystic Muse 99/99/80/80 - Retired
Skelth:
Resider - Dark avenger 4x - Active
Rzarziel - Warcryer 4x - Active


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Co dalej po 85 ?
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 22, 2012, 09:18:37 am »

Dzieki  , szkoda tylko ze ja to wszystko wiem ale moze innym newbie sie przyda, chodzilo mi tylko o ten jeden maly listek zwany Mentee Certficate.

Ale ja tego nie wiedzialem i pewnie spora grupa takich jak ja noobów. Takich informacji jakie podali Montezuma i MasterJedi nie poda zadna wyszukiwarka nawet przereklamowany Google.
Jednej rzeczynie rozumiem, jesli na stronie Path to awekening zrobie claimed na nagrodzie to w grze moge ja odebrac jakakolwiek inna postacia z danego konta?

, robisz nowa postać na koncie, dobijasz 40lvl i odbierasz na mainie kolejny mentee certyficate :), i znowu darmowe ssR, i bspsR.

/ScovY
+ W Twoja strone za pomoc

Myslalem ze nagrode u dimensional merchanta moze odebrac tylko konkretna postac, nchociaz tego nie sprawdzalem i nie sprawdzalem rowniez czy mentee certyfikat mozna tradowac.


Poza tym jak już sobie weźmiesz ten sprzęt za certyfikaty, to robisz daily SoA (codzienne, jednorazowe zadanie na SoA) i możesz wylosować top broń R, a nie ganiać z retributerami :)
Możesz robić codziennie nursery i zbierać na kolejny set Immortal (ten będziesz mógł sprzedać. Tamtego za dyplomy nie sprzedasz).
Możesz chodzić w party do Harnaka - itemy dropią tam dość ładnie. Kolejny punkt na armor/borń lub kasę.
Albo załapywać się na party do GoG. Tam to już Top R dropi. Nie tak dobrze jak w Harnaku, ale znacznie lepiej niż dotychczasowe full dropy na jakiejkolwiek instancji w L2.

Daily w SoA to taki codzienny quest a te nursery? Poza tym po 85 juz nie bedzie newbie buffow wiec trza kupowac od Issów buffy ale czy np. 30 min starczy na np. tę solo inste SoA?

Wlasnie chodzilo mi o takie informacje z zycia wzięte, których niestety nie znajdzie sie w oficjalnych topicach. Tak jak pisal tutaj w jakims temacie Alarion ze ludzie z offa beda mieli przewage na graczami z priwów bo znają offa, wiedza gdzie lepszy exp itd itp. Takie rozeznanie tematu to polowa ( albo nawet wiecej ) sukcesu. Ja np nigdy wczesniej nie gralem na offie i np. zdziwlilem sie kiedy majac lvl ok 75 poszedlem expic na Ketra Orc. Pusciutki spot a np. VoA obstawione 20 graczy na 1 moba ( gram na Naia ) no a lena priwach jak gralem to na Ketra expili wszyscy  a nikt na VoA. Mysle ze duza furore zrobilo jakies kompendium wiedzy o expieniu i w ogole o grze po 85. Spora grupa ludzi niema pojecia co robic, gdzie isc, gdzie szukac questow itd itp.
Informacje, które tu podaliscie bardzo mi sie przydadza i na pewno je wykorzystam.
Wielkie podziękowania dla Montezumy i MasterJedi, jesli moge to prosze o plusy dla nich.


  • Wiadomości: 182

  • Pochwał: 0

  • Straight ahead even after all
Odp: Co dalej po 85 ?
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 22, 2012, 11:35:15 am »

Dzieki  , szkoda tylko ze ja to wszystko wiem ale moze innym newbie sie przyda, chodzilo mi tylko o ten jeden maly listek zwany Mentee Certficate.

Ale ja tego nie wiedzialem i pewnie spora grupa takich jak ja noobów. Takich informacji jakie podali Montezuma i MasterJedi nie poda zadna wyszukiwarka nawet przereklamowany Google.
Jednej rzeczynie rozumiem, jesli na stronie Path to awekening zrobie claimed na nagrodzie to w grze moge ja odebrac jakakolwiek inna postacia z danego konta?

Jestes newbie, nie noob ^^ ale jak pialem moze innym newbie sie to przyda i widze ze sie przydalo.
Naia:
Fanning - Sigel Knight 9x - Retired
Chronos:
Resider - Sigel Phoenix Knight 102/99/80/80 - Retired
Lilith:
Resider - Sigel Knight 9x- Retired
Ramona:
Raindays - Othell Adventurer 99/99/80/80 - Retired
Resider - Feoh Mystic Muse 99/99/80/80 - Retired
Skelth:
Resider - Dark avenger 4x - Active
Rzarziel - Warcryer 4x - Active


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Co dalej po 85 ?
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 22, 2012, 08:06:41 pm »
A mnie dalej interesuje jak odebrac mentee cert inna postacia z tego samego konta. A i jeszcze czy szoty za diploma mozna trejdowac?


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Co dalej po 85 ?
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 22, 2012, 08:45:49 pm »
A mnie dalej interesuje jak odebrac mentee cert inna postacia z tego samego konta. A i jeszcze czy szoty za diploma mozna trejdowac?

odbierasz u dimension merchant postacią na której chcesz mieć cerytfikach. Kiedy ncsoft wysyła item na dimension merchant to dla dowolnej postaci na koncie. BspsR i ssR za diploma nie można dradować.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Co dalej po 85 ?
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 22, 2012, 08:56:29 pm »
No to szkoda bo niezle mozna by bylo zarobic, ale tal to chocia na szoty ni wyda sie kasy.


  • Wiadomości: 182

  • Pochwał: 0

  • Straight ahead even after all
Odp: Co dalej po 85 ?
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 22, 2012, 10:04:16 pm »
No to szkoda bo niezle mozna by bylo zarobic, ale tal to chocia na szoty ni wyda sie kasy.

Jakby te ssy za diploma mozna bylo tradowac to z pewnoscia byly by tansze
Naia:
Fanning - Sigel Knight 9x - Retired
Chronos:
Resider - Sigel Phoenix Knight 102/99/80/80 - Retired
Lilith:
Resider - Sigel Knight 9x- Retired
Ramona:
Raindays - Othell Adventurer 99/99/80/80 - Retired
Resider - Feoh Mystic Muse 99/99/80/80 - Retired
Skelth:
Resider - Dark avenger 4x - Active
Rzarziel - Warcryer 4x - Active


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Co dalej po 85 ?
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 24, 2012, 01:56:25 am »
Jednej rzeczynie rozumiem, jesli na stronie Path to awekening zrobie claimed na nagrodzie to w grze moge ja odebrac jakakolwiek inna postacia z danego konta?
Jak podano wcześniej - po Claimed na stronie otrzymujesz przedmioty do NPCa Dimension Merchant. I od niego odbierasz postacią, jaką chcesz. Jeśli się nie da. to na 99% masz przepełnione inventory :)

Daily w SoA to taki codzienny quest a te nursery? Poza tym po 85 juz nie bedzie newbie buffow wiec trza kupowac od Issów buffy ale czy np. 30 min starczy na np. tę solo inste SoA?
Solo instancja w SoA trwa dokładnie 30 min. A więc po wzięciu bufów od kogoś stracisz po 10 min tańce no i pod koniec stracisz wszystkie bufy - Zabraknie Ci 2-3 minut :) Więc lepiej się zaopatrzyć w jakieś mleczka albo inne takie "bufujące" poty/itemy. Mam tego w inv od groma...

(...)Ja np nigdy wczesniej nie gralem na offie i np. zdziwlilem sie kiedy majac lvl ok 75 poszedlem expic na Ketra Orc. Pusciutki spot a np. VoA obstawione 20 graczy na 1 moba ( gram na Naia ) no a lena priwach jak gralem to na Ketra expili wszyscy  a nikt na VoA. Mysle ze duza furore zrobilo jakies kompendium wiedzy o expieniu i w ogole o grze po 85. Spora grupa ludzi niema pojecia co robic, gdzie isc, gdzie szukac questow itd itp.
Informacje, które tu podaliscie bardzo mi sie przydadza i na pewno je wykorzystam.
Wielkie podziękowania dla Montezumy i MasterJedi, jesli moge to prosze o plusy dla nich.
Zdziwiłbyś się, jakie różnice są/były pomiędzy poszczególnymi serwerami na Offie :) Na moim serwie (Hindemith/Phoenix) FoG od zawsze był miejscówką dla pole party (wl-e, destra i inne takie wynalazki). NIGDY nie widziałem tam expiącego party magów. A pamiętam, jak na tym forum moje wypowiedzi na ten temat gracze z innego serwera oficjalnego (nie pamiętam którego, nie będę strzelał) traktowali jako herezje, bo przecież FoG to spot dla nuker AoE party...

Więc to nie tylko priv/off :)

Jedyna różnica to taka, że często gęsto admini privatów zupełnie inaczej rozmieszczają moby. Pamiętam po przejściu na offa jakie było moje zdziwienie, że 90% spotów na których expiłem na privatach było .. pustych.... Ale to było dawno.

A do daily expa możesz dorzucić quest w Mithril mines. 13kk expa za 15 minut ganiania po kopalni :) NPC w Shuttgart, koło Hero obeliska... A jak będziesz tam ganiał, to jeszcze możesz wziąć jeden, na 6kk expa. NPC wewnątrz kopalni.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: -5

  • Bezczynni nie dokonują podbojów
Odp: Co dalej po 85 ?
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 03, 2012, 04:23:17 am »
Ja bym prosil o poukladanie tego w jednym poscie w punkty gdzie farmic solo / pt wojami magami po 85. jak sie komus chce oczywiscie :)

wpadlem na 85 na bloodyswamp feoh wizard + aeore healer - i strasznie idzie robienie Q - tu wojowie raczej wymiataja.
Zna ktos jakis odpowiednik Q pod magow ? .

Albo moze ktos wie cos na temat q w fields of whisper / fields of silence cos jak q na ketra / varka (wybieramy strone konfliktu i tluczemy mobki albo na FoW albo na FoS) 21kk expa z tym ze gram na Magmeld i ten q chyba zablokowany albo ja cos zle robie nie da sie go wziac.petycje GM przyjol i nic po maintance dalej to samo :P


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Co dalej po 85 ?
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 03, 2012, 09:40:49 pm »
Odpowiednikiem takiego questa bedzie chyba ten na wyspie dino bo ponoc tam melasie raczej nie powalcza.
Ja mam pytanie odnosnie sprzetu.
Czy ten low R za diploma bedzie lepszy ( nawet goły ) od sprzętu morai/vesp/vorp zenchantowanego na co najmniej 4 i z elementami? Tak sie zastanawiam bo jak wbije 85 to moge sobie zakupic ten low R ale rownie dobrze moge zakupic na rynku jakis set S84 z niezlymi bonusami.