Witaj
Gość

Wątek: Dziekujemy za współpracę Virisken.  (Przeczytany 23901 razy)

  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 17, 2009, 04:22:35 pm »
Nie żebym był a moralny ale dając komukolwiek swoje passy dajesz szanse na pozbyciu się itemów z niej. W realnym życiu jak okradną wam chate dla gdy beda drzwi otwarte albo chociaż okno to kasy od ubezpieczyciela nie odstaniecie. Sami sobie winni jesteście
Sam mam pasy na kilka innych postaci i na mnie tez kilka osób ma. Ja w ogole brzydze sie czyms takim, zeby wejsc komus na konto i usunac/ukrasc cos. Dla mnie to jest nie dopomyslenia. Nie wiem jak w ogole mozna cos takiego zrobic. No ale jak widac sa ludzie, ktorzy cos takiego zrobic potrafia.
Ty sie brzydzisz ale są tacy któży świat wirtualny traktują inaczej. A ich są stada. Dla ciebie ten sprzęt to praca emocje i inne takie a dla innych tytlko pixele :P

Po to gram w ta gre :) cieszy mnie gra z fajnymi ludzmi, mass pvp, i ogolnie cala gra :) inaczej bym nie gral :)

to tylko gra :>
Alarion jak tam penisek urosl, czujesz sie wielki? mi tro sie az nei chce odpisywac jak patrze jak ty sie nad pocisz i produkujesz.
Marc1n masz zwyciezce :D

Pewnie, ze gra. Tylko, ze sie za nia placi a Ty zniszczyles im sporo miesiecy pracy. Imo powinienes isc do lekarza skoro cieszy Cie to, ze okradles innych ludzi.
Nie ma daleko, jego starzy sa lekarzami, prawda jedrku?;> o ile ja i alarion przyjelismy to z naprawde duzym dystansem, bo w tym skladzie moglibysmy grac nawet w menelgame i miec z tego fun, tak reszta naprawde jest troszke wkurzona i bym sie bal na jego miejscu:D
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 17, 2009, 04:55:24 pm »
''Boze chron mnie od takich znajomych''

W sumie ylko mozna wam wspolczuc, ze mieliscie takiego falszywego -_-'ysyna w pt.
Mam kolege z Egiptu na dn. On ma moje pw ja jego i jakos nikt nic nikomu nie -_-'al.

Oni Cie znajda.. !
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2009, 05:02:45 pm wysłana przez TeJP »
zzOMGzz AW/sk


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 17, 2009, 05:18:19 pm »
qq ale trzeba być cwelem żeby kolegów z klanu okraść :|
rpg x5 [gh85]


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 17, 2009, 05:35:43 pm »
Kurde, ale trzeba być gnojem, żeby dorabiać się w ten sposób na ludziach, którzy obdarzyli nas zaufaniem i pomogli się wybić (wszystko jedno, IRL czy w grze) :?


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 17, 2009, 05:45:39 pm »
Kurde, ale trzeba być gnojem, żeby dorabiać się w ten sposób na ludziach, którzy obdarzyli nas zaufaniem i pomogli się wybić (wszystko jedno, IRL czy w grze) :?
Wiesz, tu nei chodzi nawet o adene czy sprzet, raz do tego doszlismy, to i kolejny raz nam sie uda, bardziej chodzi o to jaka szmata jest ten czlowiek i ta cala szopka wokol tego zdarzenia (wysylanie na nas petycji itd.). Swoja droga jego placzaco-panikujacy glos na vencie wypowiadajacy "a jak oddam wam itemy to zostaniemy przyjaciolmi?"- priceless, o malo sie nie umarlem ze smiechu:D
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 348

  • Pochwał: 1

  • owning the god
Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 17, 2009, 06:11:06 pm »
o to chodzilo sloniu ^^ widzisz tak bardzo chcialem meic was za przyjaciol ale nie chcieliscie... xD


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 17, 2009, 06:21:41 pm »
o to chodzilo sloniu ^^ widzisz tak bardzo chcialem meic was za przyjaciol ale nie chcieliscie... xD
dziwisz się?
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 348

  • Pochwał: 1

  • owning the god
Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 17, 2009, 06:49:28 pm »
kazuya a czy ty tak samo jak sloniu nie potrafisz wylapac ironii?


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 17, 2009, 07:06:27 pm »
Nie żebym był a moralny ale dając komukolwiek swoje passy dajesz szanse na pozbyciu się itemów z niej. W realnym życiu jak okradną wam chate dla gdy beda drzwi otwarte albo chociaż okno to kasy od ubezpieczyciela nie odstaniecie. Sami sobie winni jesteście
Sam mam pasy na kilka innych postaci i na mnie tez kilka osób ma. Ja w ogole brzydze sie czyms takim, zeby wejsc komus na konto i usunac/ukrasc cos. Dla mnie to jest nie dopomyslenia. Nie wiem jak w ogole mozna cos takiego zrobic. No ale jak widac sa ludzie, ktorzy cos takiego zrobic potrafia.
Ty sie brzydzisz ale są tacy któży świat wirtualny traktują inaczej. A ich są stada. Dla ciebie ten sprzęt to praca emocje i inne takie a dla innych tytlko pixele :P

Zadne piksele tylko wpisy w bazie danych,
dokladnie takie same jak twoje konto bankowe i skladki twoich starych w ZUSie.
Zastanawia mnie w takie razie jaka by byla twoja rekacja jakby ktos 'potraktowal inaczej' wyzej wymienione.

To ze nigdy sie nie widzieli nie zmienia postaci rzeczy, wykorzystal zaufanie ruchajac bez skrupulow kumpli, a to ze wszystko mialo miejsce w innych niz normlanie okolicznosciach w zaden sposob nie zmienia postaci rzeczy.

Viricokolwiek, koncz wasc, wstydu oszczedz.
Wypierdalaj.


82/79/75/75 Franz


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 17, 2009, 07:18:21 pm »
Zadne piksele tylko wpisy w bazie danych,
dokladnie takie same jak twoje konto bankowe i skladki twoich starych w ZUSie.
Zastanawia mnie w takie razie jaka by byla twoja rekacja jakby ktos 'potraktowal inaczej' wyzej wymienione.

To ze nigdy sie nie widzieli nie zmienia postaci rzeczy, wykorzystal zaufanie ruchajac bez skrupulow kumpli, a to ze wszystko mialo miejsce w innych niz normlanie okolicznosciach w zaden sposob nie zmienia postaci rzeczy.

Viricokolwiek, koncz wasc, wstydu oszczedz.
-_-'alaj.



qft.


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 17, 2009, 07:23:53 pm »
kazuya a czy ty tak samo jak sloniu nie potrafisz wylapac ironii?
Ironia i wplatanie kupy w co drugie zdanie to moja specjalnosc, wiec oszczedz sobie.
?? Serfer kor



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 17, 2009, 08:14:54 pm »
I tak kolegow nie znajdzie z nowym gearem wiec nie wiem mu po co to.


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 17, 2009, 11:08:35 pm »
Zrozum wreszcie, że jesteś chujem i zaczęło się niepozornie od L2 a z czasem posuniesz się znowu o krok dalej i nie będziesz miał moralnych zahamowań, typu hej, przecież to dziewczyna najlepszego kumpla (albo chłopak) :)

więc:
Cytuj
Viricokolwiek, koncz wasc, wstydu oszczedz.
-_-'alaj.


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 17, 2009, 11:15:46 pm »
I tak kolegow nie znajdzie z nowym gearem wiec nie wiem mu po co to.
Poki jest fun z gry i fajni ludzie z ktorymi dobrze sie gra moim zdaniem jest to wazniejsze od sprzetu.

Bo co to za radocha chodzic solo w s80+oe s bez zadnych nawet znajomych.
Jazda jest nawet w a grade alez calym community na tsie :)
zzOMGzz AW/sk


  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 0

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 17, 2009, 11:19:52 pm »
Tylko z taka historia raczej nie znajdzie znajomych  :shock:


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 18, 2009, 07:47:16 am »
Tylko z taka historia raczej nie znajdzie znajomych  :shock:

A ja tam mam nadzieje,ze znajdzie znajomych..........................
.............tylko,ze to on bedzie sie zawsze schylal po mydlo :D
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 18, 2009, 11:58:09 am »
Mowiac szczeze to trafil  zlodziej na zlodzieja . Nie bronie tu nikogo ale spojrzmy na to obiektywnie.

Komu Viris ukradl  itemy ? Graczom ktorzy okradali innych graczy ktorzy graja uczciwie, poza tym skoro botujecie to znaczy ze tych itemow nie dorobiliscie sie uczciwie tylko jadac na oszukanstwie wkurzajac przy tym uczciwych graczy.

Moim zdaniem powinni zbanowac i jego i was  - tak by bylo uczciwie.

Pozdrawiam legit graczy Enigma


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 18, 2009, 12:14:08 pm »
Ale pierdolicie z tym botem, naprawde xD Jak mozna porownywac bota do okradania ? xD
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 18, 2009, 12:14:22 pm »
I tu można łatwo można zaobserwować standardowe zachowanie wielu ludzi : Ja wcale nie kradnę, ja tylko ułatwiam sobie grę. ON MNIE OKRADŁ!!! HAM PERFIDNY AA GM ZBANUJ TEGO H...

Więc plx bez hipokryzji, bo to chyba jedna z najgorszych cech ludzkich. A wiesz, że takich przykładów można po twojej akcji mnożyć coraz więcej, prawda?  

Alarion mówienie tutaj o hipokryzji jest hipokryzją z Twojej strony. Czy Ty przypadkiem nie potępiasz tego złodzieja? bo z Twoich postów wynika że tak. Jakim prawem? Tobie wolno kraść a jemu nie? Czym on się różni od Was? tym że on okradł Was a Wy okradacie legit graczy.
Zaraz wyskoczy horda ludu z hasłem że botowanie to nie jest kradzież. Do kradzieży dochodzi wtedy gdy ktoś w sposób nieuczciwy coś co nie należy do niego komuś innemu. Jestem sobie legit graczem, czy mam szansę iść na siege i coś ubić na nim bez bota? Nie bo ktoś oszukuje(botuje) i odbiera mi tą możliwość. Niestety wielu ludzi ma tutaj problem z czytaniem ze zrozumieniem i gdy im się coś takiego przedstawi wyskakują z hasłem typu "to Ty też botuj" lub "to idź na PvP z innymi legit graczami".
Szczerze mówiąc nie liczę tutaj na zbyt merytoryczne odpowiedzi gdyż jak dotąd w temacie dotyczącym botów na retku mało było takowych.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 18, 2009, 12:17:30 pm »
Cytuj
Jestem sobie legit graczem, czy mam szansę iść na siege i coś ubić na nim bez bota? Nie bo ktoś oszukuje(botuje) i odbiera mi tą możliwość. Niestety wielu ludzi ma tutaj problem z czytaniem ze zrozumieniem i gdy im się coś takiego przedstawi wyskakują z hasłem typu "to Ty też botuj" lub "to idź na PvP z innymi legit graczami".

Dziwne. Ja jestem legit i na ostatnich siege zaliczylem kilka fragów. Przykro mi, nie wyszlo ci :<
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 18, 2009, 12:20:19 pm »
Mowiac szczeze to trafil  zlodziej na zlodzieja . Nie bronie tu nikogo ale spojrzmy na to obiektywnie.

Komu Viris ukradl  itemy ? Graczom ktorzy okradali innych graczy ktorzy graja uczciwie, poza tym skoro botujecie to znaczy ze tych itemow nie dorobiliscie sie uczciwie tylko jadac na oszukanstwie wkurzajac przy tym uczciwych graczy.

Moim zdaniem powinni zbanowac i jego i was  - tak by bylo uczciwie.

Pozdrawiam legit graczy Enigma

To chyba najgłupsza rzecz, jaką przeczytałem w tym topic'u .


"Komu Viris ukradl  itemy ? Graczom ktorzy okradali innych graczy ktorzy graja uczciwie,"
Przepraszam bardzo, kogo wg. Ciebie okrada się botowaniem ? Używając bota każdy ryzykuje na własną rękę wyręczając się w expieniu , a nie w okradaniu innych o.O


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 18, 2009, 05:11:46 pm »
Doba razem z virim doszliśmy do wniosku ze i tak nie będziemy grac na offie
wiec chcemy oddać itemy ale serce mi się kraja jak widzę co piszą legit gracze
Laner <3 enigma <3 tak wiec aby nie oddac itemow w rece zlodzieji o godzinie 21 00 w niedziele 21 czerwca
bedzie organizowany event Dzienciou&Virisken
 nagrody to pelno pelno a grade setow oraz sporo s grade itemow - pelno ciekawych rzeczy
event odbedzie sie na fantasy island poniewaz to takie fajne miejsce kazdy kto chce wygrac jakas nagorde jest tam mile widziany
Pzdr0
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2009, 05:18:53 pm wysłana przez Dzienciou »


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 18, 2009, 05:30:45 pm »
Mhm , i kto weźmie dostanie bana za posiadanie scam itema ;]


  • Wiadomości: 348

  • Pochwał: 1

  • owning the god
Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 18, 2009, 05:38:15 pm »
ty jestes zlodziejem to nie dostaniesz xD tot ylko dla legit graczy i oni eni dostana bana bo eni boca


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: Dziekujemy za współpracę Virisken.
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 18, 2009, 05:42:04 pm »
yhy, dasz komuś item i potem napiszesz cztery petycje, że sprzedałeś ten przedmiot za gotówkę i klient prosił o przekazanie go w fisle. Przecież ktoś nie będzie się cieszył pełnym, L E G A L N Y M   L2, kiedy Ty będziesz pykał na jakimś lol privie.