Witaj
Gość

Wątek: Interlude / Gracia - wymagania  (Przeczytany 2863 razy)

  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Interlude / Gracia - wymagania
« dnia: Marzec 11, 2009, 06:34:51 pm »
siemano
grałem na dragonie za czasów interlude to mogłem spokojnie otworzyć nawet i 4 boxy i grać bez problemu, teraz na serwerze gracia tych boxów otworzyć mogę 1, przy trzech oknach mi już rwie

mam viste 64, 5gb ramu i procka w dualu - poziom używania obu procesorów przy dwóch oknach na gracii wynosi 100% a wykorzystanie ramu 2gb

wina leży po mojej stronie ? coś mi kompa zamula ? czy gracia rzeczywiście ma takie wymagania ? może zainstalowanie xpeka jako drugi system operacyjny usunie ten problem?


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Interlude / Gracia - wymagania
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 11, 2009, 06:44:59 pm »



ale tym wymogom za bardzo nie ma co wierzyć --> do Interlude, może. Co do gracii faktycznie ma większe wymagania, nie da się tego ukryć, ja mam 3gb ram, procek e4500 core 2duo 2,2 i z kilkoma oknami problemu nie ma.
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2009, 06:46:53 pm wysłana przez System »
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Interlude / Gracia - wymagania
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 11, 2009, 07:05:58 pm »
siemano
grałem na dragonie za czasów interlude to mogłem spokojnie otworzyć nawet i 4 boxy i grać bez problemu, teraz na serwerze gracia tych boxów otworzyć mogę 1, przy trzech oknach mi już rwie

mam viste 64, 5gb ramu i procka w dualu - poziom używania obu procesorów przy dwóch oknach na gracii wynosi 100% a wykorzystanie ramu 2gb

wina leży po mojej stronie ? coś mi kompa zamula ? czy gracia rzeczywiście ma takie wymagania ? może zainstalowanie xpeka jako drugi system operacyjny usunie ten problem?

Tak z czystej ciekawosci spytam. Karta gaficzna ma wplyw na to jak nam dziala np dual box? Wiem, ze od niej w duzej mierze zalezy jaka grafike bedziemy mogli ustawic, ale jesli na jednym okienku chodzi mi na full detalach a na 2 mi zamula to wina lezy po stronie procka( ew ramu)?
zzOMGzz AW/sk


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Interlude / Gracia - wymagania
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 11, 2009, 07:06:31 pm »
problem się rozwiązał, mam jakiegoś wirusa co mi pożera pliki exe i zwalnia kompa T_T

/format all  :?


  • Wiadomości: 285

  • Pochwał: 0

Odp: Interlude / Gracia - wymagania
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 16, 2009, 11:09:46 am »
Witam, podczepię się pod temat i zapytam czy to normalne że na gracii, przy wyświetleniu około ~60 osób mam spadek fpsów do 7-8? Mój konfig kompa Amd athlon x2 4200+, 2x1 Gb ram 667mhz (dual chanel), k.graficzna gf 8600gt Overclocked 256 mb ddr3. Wydaje mi się że gra powinna spokojnie śmigać na siegach.. a tak nie jest.. Czy do Gracii naprawdę potrzeba jakiejś karty z co najmniej  512 mb ddr3 aby jakoś przełykało tą większą ilość postaci?


  • Wiadomości: 144

  • Pochwał: -2

Odp: Interlude / Gracia - wymagania
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 16, 2009, 11:23:58 am »
bardzo wolny procek, na siege przydalby sie szybki dysk


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Interlude / Gracia - wymagania
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 20, 2009, 02:22:29 pm »
bardzo wolny procek, na siege przydalby sie szybki dysk

Z dysku czyta komp dane wtedy gdy ram nie wystarcza.

OFC przy frapsowaniu to najlepiej miec oddzielny dysk ( np raptora), na ktory fraps bedzie zgrywal. Ogolnie fraps sux
zzOMGzz AW/sk