Witaj
Gość

Wątek: L2OFF Dragon-network IL x5 (stacksub) Start 27.11.2020  (Przeczytany 3940 razy)

  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

L2OFF Dragon-network IL x5 (stacksub) Start 27.11.2020
« dnia: Listopad 24, 2020, 10:01:09 am »
Dragon-Network: Gaia x5 - IL Sub-stack

Strona https://www.dragon-network.net/

Launch date: November, 27th. 2020, 19:00 GMT+2

Dear friends!

We are glad to announce you, that we are back with something spicy on the table for you. There's been long time since our last project ended up how it is. We are not coming with excuses, if you have played our servers, you should be known despite the files quality, it always have been a pleasure and fun to play and try-out Dragon-Network's special trademark, the Sub-stacking gameplay. This time we stayed loyal to it, so please welcome our new Unique Project named: GAIA. Enough from the introduce, rush to the part, what we are exactly cooking for you.

[ Platform / Chronicle ]
We are going with retail Gracia Final files downgraded to Interlude. All skills, functions, features works as intended on retail Interlude servers, except the ones we reworked for game balance fitting sub-stack feature. The files and extender are not the same as we used to Hellbound Chronicle.

[ Rates ]
We decided to go with x5 EXP rate. This could be a mid-way for everyone, who got less time to play will even catch up due to several features. First of all, big factor is the level cap on stages, which is set to Lv60 on first stage. Second thing is, you have both Vote/Donate options to further increase the EXP gain. Not last, but at least we will run several events, which for sure contain EXP boost and maybe even more! The more about rates is announced down below.

[ Level Cap ]

As we mentioned before, there is a level cap for each stage.
1st Stage: Lv60 100%
2nd Stage: Lv75 100%
3rd Stage: Lv80 100%

[ Subclass / DN's Sub ]
Retail subclass system is untouched, as it remains retail like. However we are happy to announce, that DN Sub will be available from Lv40 and having 2nd class, just like the previous server Nova.

[ Stages and it's Transition ]
We are going to have 3 stages, hopefully every one of them with full of actions. The first stage has it's own reworked gameplay, also contains some item modifications (Core/Orfen = B-Grade). The trainsition into Stage 2 phase is dynamic, we put checks on several actions which are logged in a database. Every action counts, so just sit back, relax, grind and once the requirements reached, you will be announced that It's moving onto Stage 2. Keep on mind that this feature appears on Dragon-Network for the very first time, anything goes wrong, you should not be worried cause we are still having all data saved and we will manually switch the stage.

[ Olympiad ]
TBA.. during OBT

 Exp: x5
 SP: x5
 Adena: x3 (amount)
 Ancient Adena: x3 (amount)
 Drop: x3 (chance)
 Spoil: x3 (chance)

Unique Project: Fight your way to the top through 3 stages!
 DN Unique Substack System - free from Lv40*
 Newbie Helper up to lvl 52 - No custom NPC Buffers
 Increased duration of Dances and Songs by 1 minute. Enchant levels are scaled.
 Retail enchant rates, no customs.
 No Pay2Win donations.
 DDoS protection
 Dedicated Proxies for European/US/BR/Ru players
 Offline Trade system
 No autoloot
 No auto-learn skills
Blacksmith and Merchant of mammon services are in town.
 Tattoo system
 3 clients allowed at the same time for usage.
 Helpdesk Ticket system for professional troubleshooting
 "Worth" Voting System. Unique items you can get from Vote, that you can't get from Donate.
 Added Enchanced / Refined version of Orfen and Core

 RB Exp/SP: x5
 RB Drop: x2 (chance)
 Epics: x1

 Respawn timers:
Normal raids: 12+8 retail
Epics: TBA during OBT.

[ Current state of project ]
We are working on last update, which will be released by the weekend with OBT. An "Updates" topic will be opened with all the changes related to the Project. Each stages will be detailed as well.
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2020, 10:03:21 am wysłana przez brysko »


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: L2OFF Dragon-network IL x5 (stacksub) Start 27.11.2020
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2020, 03:45:47 pm »
Ile to ma wspólnego ze starym dragon-network oprócz nazwy? pewnie nic


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: L2OFF Dragon-network IL x5 (stacksub) Start 27.11.2020
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 25, 2020, 04:17:14 pm »
Ile to ma wspólnego ze starym dragon-network oprócz nazwy? pewnie nic

Przecież to ten sam DN co zawsze.

Serwer Dragon  x15 jeszcze chodzi (14-15 lat już, nie pamiętam dokładnie). Zmergowali do niego większość pozostałych.

A to jakiś nowy próbują otworzyć.



  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: L2OFF Dragon-network IL x5 (stacksub) Start 27.11.2020
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 25, 2020, 05:24:23 pm »
O to bardzo ciekawe :O W takim razie można się szykować na spory online ;)


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: L2OFF Dragon-network IL x5 (stacksub) Start 27.11.2020
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 25, 2020, 11:14:56 pm »
O to bardzo ciekawe :O W takim razie można się szykować na spory online ;)
Nie.
Już próbowali, poszukaj w archiwum.
BTW to nie jest stary dragon-network, po tym jak Drake sprzedał wszystko Kotence to poleciało z górki.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: L2OFF Dragon-network IL x5 (stacksub) Start 27.11.2020
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 25, 2020, 11:58:59 pm »
Niestety masz rację, to już któryś z kolei server... I nie jest to stary dragon, tutaj od 40 lvla masz opcje za darmo dodania stack śruby, jest to bardzo ułatwione. Wcześniej trzeba było golke zajebac, przy tym było dużo funu i pvp.


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: L2OFF Dragon-network IL x5 (stacksub) Start 27.11.2020
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 26, 2020, 11:01:40 am »
A już myślalem ze będzie spoko, bo właśnie szukam serva z w miarę low ratami. Kazdy poleca reborn ale nie mam czasu ani chęci bić mobów na x1.


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: L2OFF Dragon-network IL x5 (stacksub) Start 27.11.2020
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 26, 2020, 12:55:03 pm »
A już myślalem ze będzie spoko, bo właśnie szukam serva z w miarę low ratami. Kazdy poleca reborn ale nie mam czasu ani chęci bić mobów na x1.


Myślę że będzie dobrze, ja osobiście wbijam tylko jeszcze nie wiem kim grać ;)


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: L2OFF Dragon-network IL x5 (stacksub) Start 27.11.2020
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 26, 2020, 02:26:27 pm »
A już myślalem ze będzie spoko, bo właśnie szukam serva z w miarę low ratami. Kazdy poleca reborn ale nie mam czasu ani chęci bić mobów na x1.
Ja Cię nie chcę zniechęcać, w sumie na wyrost trochę piszę, ale z tego co mnie pamięć nie myli na ostatnim grało niecałe 1k graczy/postaci.
Już nie chcę szukać, ale chyba nie było większych bugów. Teraz weź pod uwagę, że covid uziemił trochę ludzi, może akurat wypalić, może być fun.
Wbij i sam zobacz. Jestem pewien, że technicznie będzie lepszy niż niejeden popularny serwer
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: L2OFF Dragon-network IL x5 (stacksub) Start 27.11.2020
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 26, 2020, 04:45:10 pm »
z checia zagram z jakas ekipa. moge grac sws/ee lub bd/se


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: L2OFF Dragon-network IL x5 (stacksub) Start 27.11.2020
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 27, 2020, 12:08:52 pm »
syf taki sam jak landryn farmazoniarz jebany ..... co Ci ludzie maja w glowie totalnie zero :D mniej niz zero


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: L2OFF Dragon-network IL x5 (stacksub) Start 27.11.2020
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 27, 2020, 01:24:23 pm »
Czy ja dobrze rozumiem, tutaj łącza się subclassy? W sensie moge grać łucznikiem i rzucać na siebie battle heala? xD


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: L2OFF Dragon-network IL x5 (stacksub) Start 27.11.2020
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 27, 2020, 07:40:00 pm »
Czy ja dobrze rozumiem, tutaj łącza się subclassy? W sensie moge grać łucznikiem i rzucać na siebie battle heala? xD

Teoretycznie tak, ale takich kombinacji nie spotkałem ze względu na słaby casting speed dla fighterów
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: L2OFF Dragon-network IL x5 (stacksub) Start 27.11.2020
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 27, 2020, 08:19:21 pm »
syf taki sam jak landryn farmazoniarz jebany ..... co Ci ludzie maja w glowie totalnie zero :D mniej niz zero

a ty co masz do landryna? chcesz muke?

a na powaznie gdzie tu zagrac??? panowie cisnie mnie na l2, zainstalowalem jakas valhalle, 3 dni temu 6k online, dzis 3800, zagadalem do goscia ktory tez pisal ze serwer pada, okazuje sie ze 3 tyg temu bylo tam 19k online. bieda jak chuj nie ma gdzie grac. poradzcie cos, na x1 raty nie ma czasu juz jak kiedys

a co z tym dragon network, warto? zeby popykac chociaz ta zime?


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: L2OFF Dragon-network IL x5 (stacksub) Start 27.11.2020
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 28, 2020, 12:06:31 pm »
jeśli bylby to server za czasów Draeka to napewno było by warto stare servery jak Nightmare x30 infinity x5 i dragon x15 cieszyly sie bardzo duza popularnoscia niestety kolejne edycje jak Tarantula czy inny server ktory wstal pozniej juz tak dobre nie byly.Tez bardzo ciagnie mnie do stuck sub servera ale w dzisiejszych czasach nie ma nic co przypominało by starego dobrego Dragona.

Sam jestem ciekawy jak z online na Gaia i czy długo sie utrzyma


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: L2OFF Dragon-network IL x5 (stacksub) Start 27.11.2020
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 29, 2020, 07:38:13 am »
Promo Movie has been successfully published, press the link below and enjoy.

https://youtu.be/PusTrRYG-gU

Daleko nie trzeba szukać.

Pozdrawiamy
Isekai Team


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: L2OFF Dragon-network IL x5 (stacksub) Start 27.11.2020
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 29, 2020, 08:55:26 am »
ten serwer juz umarl, jesli na starcie jest tylko 1k osob to gdzie dalej? do tego na dualboxie, za miesiac bedzie 300 osob, szkoda czasu, miasta swieca pustkami


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: -1

  • ...xax0r!?
Odp: L2OFF Dragon-network IL x5 (stacksub) Start 27.11.2020
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 29, 2020, 09:31:29 am »
ten serwer juz umarl, jesli na starcie jest tylko 1k osob to gdzie dalej? do tego na dualboxie, za miesiac bedzie 300 osob, szkoda czasu, miasta swieca pustkami

Dobry jestś :d skąd cie wzięli? Rebornowi też wróżyli szybką śmierć. Poza tym w tych czasach raczej nie każdy serwer ma na starcie 10k+ online. Jak jakikolwiek ma, na dodatek bez db. Nie wiem skąd wy się bierzecie, ale dobre to. Więcej takich jak Ty, co psioczą a nawet nie spróbują, to żaden serwer nie będzie mial miejsca bytu.


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: L2OFF Dragon-network IL x5 (stacksub) Start 27.11.2020
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 29, 2020, 03:00:35 pm »
ten serwer juz umarl, jesli na starcie jest tylko 1k osob to gdzie dalej? do tego na dualboxie, za miesiac bedzie 300 osob, szkoda czasu, miasta swieca pustkami

Dobry jestś :d skąd cie wzięli? Rebornowi też wróżyli szybką śmierć. Poza tym w tych czasach raczej nie każdy serwer ma na starcie 10k+ online. Jak jakikolwiek ma, na dodatek bez db. Nie wiem skąd wy się bierzecie, ale dobre to. Więcej takich jak Ty, co psioczą a nawet nie spróbują, to żaden serwer nie będzie mial miejsca bytu.

Jeśli nie ma zainteresowania przed i na starcie serwera to słabo bardzo wyglada. Z doświadczenia wiem. A jeśli myślisz że ludzie nagle się namaluja widzac juz mierny licznik online to no coz nie moge ci zabronic takiego myslenia. Jezeli serwer stoi juz przypuscmy 2 miesiac ludzie wola zaczac na czyms od świeżości lub gdzieś gdzie jest wieksze comunity.


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: -1

  • ...xax0r!?
Odp: L2OFF Dragon-network IL x5 (stacksub) Start 27.11.2020
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 29, 2020, 05:27:29 pm »
Ale ten serwer nie stoi 2 miesiące, jest świeży, poza tym wystartowało trochę serwerów, a nowe/młode community nie pamięta aż tak DN i nie zna specyfiki stacksub, a jak już zna to ze smiesznych l2j. Ja bym tak szybko nie skreslal tego serwera, chociaz nie mowie, ze bedzie on zyl chociazby pol roku. za malo hypowali go, za malo reklamowali, a i tak 1k to jak na to nie jest zle. tyle.


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: L2OFF Dragon-network IL x5 (stacksub) Start 27.11.2020
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 29, 2020, 07:42:09 pm »
Ale ten serwer nie stoi 2 miesiące, jest świeży, poza tym wystartowało trochę serwerów, a nowe/młode community nie pamięta aż tak DN i nie zna specyfiki stacksub, a jak już zna to ze smiesznych l2j. Ja bym tak szybko nie skreslal tego serwera, chociaz nie mowie, ze bedzie on zyl chociazby pol roku. za malo hypowali go, za malo reklamowali, a i tak 1k to jak na to nie jest zle. tyle.

To L2 ma jakieś nowe/młode community? Wydawało mi się, że w to grają cały czas ci sami ludzi, a ich odpływ i brak nowych sprawa, że powoli ta gra umiera.