Witaj
Gość

Wątek: Spellsinger vs Warcryer  (Przeczytany 9712 razy)

Spellsinger vs Warcryer
« dnia: Maj 26, 2007, 03:45:29 am »
Proszę o pisanie konkretnej porady/zestawienia statystyk/opisu stylu gry w pvp dotyczące klas w temacie w którym się wypowiadacie


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 03, 2007, 10:31:09 am »
Taktyka jest prosta. Trzymac sie z dala dac cancela i nukowac. Mozna dac takze freezing shackle. Jezeli wc podejdzie do spsa to da mu stuna i po spsie. Grunt to dystans. Trzeba takze uwazac na debuffy i silne drainy. Maja jednak mniejszy zasieg niz nuki. Dajemy sleepa i odchodzimy dalej. Głowna zaleta spsa to szybkosc zarowno ataku i oddalania sie, czego brakuje wc. Taktyke ta znam z doswiadczenia. Czesto lalem sie z wcami, 65%/35% sps/wc.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2007, 10:36:24 am wysłana przez Finwe »
Aktuaknie:
Core: Sigel Eva's Templar 96


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 03, 2007, 11:39:39 am »
Napisz, że sleepa to w C4 bo wyżej to juz nie przejdzie...

Taktyka WC - Sleep i podbiegamy :] Każdy kto trochę gra WC wie co robić... :] Trzymać go na stunie w między czasie drainować, można spróbować zpalic mu many - a może wejdzie :P
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 03, 2007, 01:12:55 pm »
Ja gram na c5 a od jutra na interudle i jakos wchodzi sleep na wc. Ponadto sprobuj orkiem dogonic elfa aby dac mu stuna.. zycze powodzenia:)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2007, 01:14:33 pm wysłana przez Finwe »
Aktuaknie:
Core: Sigel Eva's Templar 96


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 03, 2007, 01:18:50 pm »
Kto mówił o dobieganiu orkiem do BIEGNĄCEGO elfa? Wspomniałem o sleepie WC który jest szybszy niż SpS'a! :]
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 03, 2007, 01:37:08 pm »
Mozesz probowac uspic spsa ale sleep ma mniejszy zasieg niz nuki. Najlepsza bron na spsa to drainy. Jam mam 71 lvl bizuterie maja i naszyjnik black ore +4 i wc (albo ol) zgarnia mnie na 4-5 drainy.  :?
Aktuaknie:
Core: Sigel Eva's Templar 96


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 12, 2007, 04:47:54 pm »
Hmm, cansel to może ma większy zasięg?

WC musi unieruchomić SPS'a to jedyne wyjście... Ale zgadzam się, że WC ma dużo mniejsze szanse z SPSem niż Ol. Powód jest taki, że Ol może wybierać między większym castem i m. atc, a m. def. I w razie unieruchomienia SPS ma szereg klątw.

Co do WC, to jak sps dorwie stuna lub sleep to koniec. Drainy także dobrze działają, ze względu na bardzo wysoki m. def WC (zazwyczaj ma więcej od Ol'a, bo Ol używa rage of paagrio) i spore szanse na utrzymanie zaklęcia.
Jak SPS chce podejść, aby cansel dać do sleep i po walce...


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 12, 2007, 05:11:05 pm »
jak juz podbiwglismy to mozna go nawalac,zamiast drainowac bo nukerzy maja chyba dosyc wysoki m.def (jezeli mamy fighter mode)


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 12, 2007, 05:30:12 pm »
Bufferzy nie mają zbyt wysokiego m. defa. Jedynie Ol i WC mogą się tym popisać, ale oni nie są najczęściej za nukerów uznawanych (od Interclude jest już trochę inaczej, bo rause delay został zmniejszony, ale i tak za mało m. atc i casta mają).

Ale racja jak już WC podejdzie to lepiej przełączyć się na broń dla woja i jedziesz. SPS ze swoim poziomem życia, bez draina i z niskim p. def za długo nie wytrzyma, a WC ma vampira, więc reflekty SWS na nic się zdają.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 12, 2007, 06:53:54 pm »
A o co chodzi dokładnie??

Jeśli o poziom m. defa, to Necros i Sorceror, którzy mają najwięcej m. def z nukerów mają 845m. defa w majestic jew bez żadnych dye.

WC z bronią Elysian Axe ma 1k atc i 524 atk speed, więc leje ostro... W razie potrzeby jest zawsze stun, sleep i drain. Także bez dye podaje wszystko i bez chant of victory (z tym to tylko drainy zostają, chyba że wejdzie sleep/fear lub mana się przeciwnikowi skończy...).


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 12, 2007, 08:00:22 pm »


Jeśli o poziom m. defa, to Necros i Sorceror, którzy mają najwięcej m. def z nukerów mają 845m. defa w majestic jew bez żadnych dye.


Błąd...
sorc/necrofil 845
sh 830
sps 850
więc kto ma więcej? :roll:



  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 12, 2007, 09:36:53 pm »
Ups mój błąd... Źle na cyferki spojrzałem, ale cóż jestem trochę matmą przeładowany...
Ale wracając do tematu. Ten m. def jest dość wątły, a jak dojdą dye -10 MEN to już masakra, czary się nie trzymają obrażenia olbrzymie...

Może mi ktoś powiedzieć o co dokładnie Bledowi chodzi?


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 12, 2007, 09:49:07 pm »
Bufferzy nie mają zbyt wysokiego m. defa. Jedynie Ol i WC mogą się tym popisać, ale oni nie są najczęściej za nukerów uznawanych (od Interclude jest już trochę inaczej, bo rause delay został zmniejszony, ale i tak za mało m. atc i casta mają).

Ale racja jak już WC podejdzie to lepiej przełączyć się na broń dla woja i jedziesz. SPS ze swoim poziomem życia, bez draina i z niskim p. def za długo nie wytrzyma, a WC ma vampira, więc reflekty SWS na nic się zdają.
Taa.. a sps bedzie stal i czarowal i sie patrzyl jak podbiega do niego wc i daje mu stuna :) Wc ma duzo m.defa ale da sie go rozlozyc..nie mowie ze latwo, ale sie da.
Aktuaknie:
Core: Sigel Eva's Templar 96


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 14, 2007, 01:15:52 pm »
No ale gdy WC zarzuci sobie COV przed walka i wyciagnie luk ..... hmmm troszke dmg wyciaga
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 1

  • OWNED
Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 14, 2007, 01:32:57 pm »
Warcryer a Doomcryer to inna bajka.
A droga wiedzie w przód i w przód,
Choć zaczęła się tuż za progiem -
I w dal przede mną mknie na wschód,
A ja wciąż za nią - tak jak mogę...
Skorymi stopy za nią w ślad -
Aż w szerszą się rozpłynie drogę,
Gdzie strumień licznych dróg już wpadł...
A potem dokąd? - rzec nie mogę.


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 14, 2007, 01:43:55 pm »
No ale gdy WC zarzuci sobie COV przed walka i wyciagnie luk ..... hmmm troszke dmg wyciaga
Tu Cie z dziwie bo wtedy nic nie zada.
Cov -20% speed + ice vortex -30% speed dodajmy do tego zasięg łuku 600 vs 900 zasięgu nuków sps-a i nawet w zasięg nie wejdziesz bo zwyczajnie będziesz kittowany



  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 14, 2007, 08:54:34 pm »
a jakie szanse ma sm vs dc tylko na swoich buffach dc z somem+acu mp poty itp ;]
vortex>ice dagger>frezing shacke>i aura falre to bedzie dobra taktyka xD?


Silver Ranger FTW!:D


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 23, 2007, 10:42:34 pm »
male. aura flare to przeciez czar z bliska. podejdzie do ciebie dostaniesz stuna 3max4 drainy i lezysz. vortex crue:weakness(czy jakos tak sie to pisze;p) surrender i nuki. miedzy czasie cofamy sie zeby nie podszedl za blisko. aa jeszcze mozna walnac frost bolt, ice dagger i freezing shackle.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2007, 10:45:12 pm wysłana przez Finwe »
Aktuaknie:
Core: Sigel Eva's Templar 96


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 08, 2007, 03:06:05 pm »
Hmm vortexy można łatwo drainem zablokować, bo je się dłuuugo rzuca...

Jak już WC podejdzie to jest prawdziwy koniec rzadko ze stuna się obudzisz, a już nie odejdziesz.


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 21, 2008, 08:14:44 pm »
mam Doom Cryera, gram nim juz ho ho hooo albo i dluzej i jeszcze nigdy nie mialem problemu z SPSem. Ork magik to istny killer na innych magow, gdzie ludzisja boja sie Necro ruszyc tam ja wyskakuje i loje jak chce. Raz zdazylo sie ze silence dostalem wiec zamienilem Valhalle z Acu na M.Showerka z Focuser + Soul Cry i pralem recznie, wierzcie lub nie ale bydlak padl -> stun, stun, stun..... a Z SpSem jeszcze latwiejsza zabawa.
Jeśli nie masz po co żyć‡...to żyj na złość‡ innym


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 21, 2008, 08:39:18 pm »
1. nuker ktory pozwala na to zeby DC do niego dobiegl to idiota
2. prawnie "reczne" nukera to najwiekszy debilizm bo po prostu nie masz zadnych szans dobiec do nukera chyba ze .... patrz punkt 1
3. z sps-em jest calkiem trudno bo niby ma najmniejszy dmg ale cast speed powoduje ze najczesciej z wszystkich nukerow przerywa nam nasze zaklecia i to sie czuje w kazdej walce
4. "ork magik to istny killer na innych magow" zgadza sie ale na olimpiadzie :D, w terenie niestety tak milo juz nie jest
5. jak podejdizemy do sps to jest maly problem ze stunowaniem, aura flare (to chyab to nie wiem w sumie na 100%) rzuca sie bardzo szybko i robi detarget ..... nie raz zlapalem detarget zanim skonczylem wyprowadzac wlasny atak
6. Extreme. na wlasnych bufach z DC masz przesrane jak w radzieckim czolgu :D bije mocniej, zaklecia rzuca szybciej, ma wiecej hp do tego latwiej mu dobiec jedyne na co mozna liczyc to magic crt ale bez wspomagaczy ciezko z tym


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 21, 2008, 11:35:57 pm »
Jedynym przypadkiem gdzie wc>sps to olimpiada, a w reszcie to wc jest supportem i to jego koledzy z party zabijaja a nie on.
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 21, 2008, 11:38:25 pm »
Inna sprawa ze wc moze wykluczyc na jakis czas jednego z magow na mass stunem ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 21, 2008, 11:42:35 pm »
mam Doom Cryera, gram nim juz ho ho hooo albo i dluzej i jeszcze nigdy nie mialem problemu z SPSem. Ork magik to istny killer na innych magow, gdzie ludzisja boja sie Necro ruszyc tam ja wyskakuje i loje jak chce. Raz zdazylo sie ze silence dostalem wiec zamienilem Valhalle z Acu na M.Showerka z Focuser + Soul Cry i pralem recznie, wierzcie lub nie ale bydlak padl -> stun, stun, stun..... a Z SpSem jeszcze latwiejsza zabawa.

Na jakim serwie grasz?? Też chcę trochę polamczyć n00bów :P. Pewnie necro nie miał TP, ba może nawet nie miał summona, a madzy widocznie srają w gacie jak widzą jakiegoś gościa idącego przez tą samą miejscówkę :D

5. jak podejdizemy do sps to jest maly problem ze stunowaniem, aura flare (to chyab to nie wiem w sumie na 100%) rzuca sie bardzo szybko i robi detarget ..... nie raz zlapalem detarget zanim skonczylem wyprowadzac wlasny atak
To jest Aura Flash, dodany w IL, wygląda jak flare tylko, że robi detargeta, ale ma długi reuse (chyba 15 sekund czy 10).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2008, 11:46:17 pm wysłana przez Zarean »


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 22, 2008, 09:53:40 am »
Kll wc moze zabijac :D i to jest fajne jak ludzie sie potem wkurzaja ze ich bufer pobil ;>. Ale trzeba pamietac ze zabijanie przez wc nie jest ani proste, ani szybkie i wymaga duzej wprawy i w zasadzie oddzielnej techniki walki na kazda profesje inaczej bijemy sie z sr inaczej z he, inaczejz  destro itd ..... duzo kombinowania mnostwo zabawy i radosc jak po 10 przegranych walkach 1 raz zabijesz destro bezcenna :D