Witaj
Gość

Wątek: Plains Walker vs Tyrant  (Przeczytany 4455 razy)

  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Plains Walker vs Tyrant
« dnia: Czerwiec 19, 2009, 05:14:51 pm »
Tak jak zawsze: rady, taktyki itp.


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Plains Walker vs Tyrant
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 20, 2009, 08:49:24 am »
nie ma co tu opisywac, pw umrze ;s


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Plains Walker vs Tyrant
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 20, 2009, 08:40:09 pm »
Jak pw ma 83 lvl, to niekoniecznie. Chociaż jakby nie patrzec, to zawsze przez te 40 sekund (wind riding i dodge)mozna go trzymac na dystans(cripple ftw). Jak nie ma 83, to ma pewna smierc- max 5-6 skilli, jesli zaden bez cryta i pw gryzie glebe.
...


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Plains Walker vs Tyrant
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 20, 2009, 08:50:52 pm »
Nie można go trzymać na dystans. Najlepszy speed z daggerów + self na ww2. Wind Riding dodaje 50 speed. Binding Blow też całkiem użyteczny skill. Hmm? Przed 83 lvlem może uratować daggera kilka krytów pod rząd. Jeśli tyrant nie jest dobrze ogarnięty to może gryźć glebę. Dodge też coś tam chyba daje PW, nie? :>

Ze strony tyranta:
Ja zacząłbym na ogrze, kronikę wcześniej zacząłbym też walkę na celescie, ale teraz zmienili jego działanie, więc nie wiem. Ogr, spam najsilniejszych skilli po kolei i powinno być OK.


:( Twój Stary


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Plains Walker vs Tyrant
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 20, 2009, 09:14:45 pm »
Nie można go trzymać na dystans. Najlepszy speed z daggerów + self na ww2. Wind Riding dodaje 50 speed. Binding Blow też całkiem użyteczny skill. Hmm? Przed 83 lvlem może uratować daggera kilka krytów pod rząd. Jeśli tyrant nie jest dobrze ogarnięty to może gryźć glebę. Dodge też coś tam chyba daje PW, nie? :>

Ze strony tyranta:
Ja zacząłbym na ogrze, kronikę wcześniej zacząłbym też walkę na celescie, ale teraz zmienili jego działanie, więc nie wiem. Ogr, spam najsilniejszych skilli po kolei i powinno być OK.
dodge daje 100% avoidow na skille (nie regular hity)
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Plains Walker vs Tyrant
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 20, 2009, 09:16:54 pm »
oe bluff + oe bs ele + as+crt.dmg+150-300ele = i jest jakas szansa ^^
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Plains Walker vs Tyrant
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 20, 2009, 09:29:59 pm »
Celest to dobry sposob, żeby dodge przeczekac, lub 10 sekund wind ridingu. Co do uciekania to nie wiem, czy na cripple + rabbit u tyrka nadal nie bedzie wolniejszy, ale pewnosci nie mam. 75% szansy na unikniecie skilla to jest LOL, dodac do tego UE i na 30 sekund jest nie do ruszenia ze strony tyranta.
...


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Plains Walker vs Tyrant
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 20, 2009, 09:45:04 pm »
No właśnie na wojów PW jest zdecydowanie najlepszym daggerem, i myśle że na 83 lvlu najlepszą postacią do 1 na 1, więc tyrek może mieć przekichane.

@netheril
I co z tego? Regularami to tyrant może PW posmyrać, a jak jest na zealocie to jest na 1 stab. A nawet jeśli Dodge nie unika regular hitów, to avoid na nie daje... UE :)

@Scorpion
Celest można przerwać bluffem, bindingiem, co się często zdarza. Tyrant bez pr0 aspd wrzuca go chyba 1-2 sekundy.

@mdh
Tyrant też może mieć OE eq/skille.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2009, 09:51:59 pm wysłana przez nienawidzehomikuw »


:( Twój Stary


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Plains Walker vs Tyrant
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 20, 2009, 10:22:12 pm »
@netheril
I co z tego? Regularami to tyrant może PW posmyrać, a jak jest na zealocie to jest na 1 stab. A nawet jeśli Dodge nie unika regular hitów, to avoid na nie daje... UE :)
nic tylko napisalem dzialanie dodge'a... co do tych regularow to chyba dawno nie grales bo tyrek potrafi zrobic masakre regularami
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Plains Walker vs Tyrant
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 20, 2009, 11:06:24 pm »
@netheril
I co z tego? Regularami to tyrant może PW posmyrać, a jak jest na zealocie to jest na 1 stab. A nawet jeśli Dodge nie unika regular hitów, to avoid na nie daje... UE :)
nic tylko napisalem dzialanie dodge'a... co do tych regularow to chyba dawno nie grales bo tyrek potrafi zrobic masakre regularami
Pewnie większą masakrę robi regularami niż dagger blowami.


:( Twój Stary


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Plains Walker vs Tyrant
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 21, 2009, 07:53:58 am »
A jaka jest sytuacja na c5?


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Plains Walker vs Tyrant
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 21, 2009, 10:32:36 am »
Na C5:
nie ma co tu opisywac, pw umrze ;s


:( Twój Stary


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Plains Walker vs Tyrant
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 17, 2010, 08:41:56 am »
Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.   :P


       dodge i jesli nie wejdzie w ciebie stun masz 9 sek walki, potem odpalasz UE i liczysz na to ze nie krytnie podczas jego trwania. Na rownym lev masz szanse. Na 83 wind riding i chyba niczego tlumaczyc nie trzeba. Najwiekszym wrogiem w walce jest oe stun tyrka.


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Plains Walker vs Tyrant
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 18, 2010, 01:01:46 pm »
Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.   :P


       dodge i jesli nie wejdzie w ciebie stun masz 9 sek walki, potem odpalasz UE i liczysz na to ze nie krytnie podczas jego trwania. Na rownym lev masz szanse. Na 83 wind riding i chyba niczego tlumaczyc nie trzeba. Najwiekszym wrogiem w walce jest oe stun tyrka.

Zwłaszcza, że debuff ze stuna wchodzi zawsze bez znaczenia czy ma się WR, UE czy dodge (zawsze w sensie nie jest resistowalny przez wymienione skilel, a przez biżu, buffy itd). To samo z debuffem z FoD. Tyle że nie będzie dmg z tych skilli.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Plains Walker vs Tyrant
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 18, 2010, 04:40:20 pm »
a np disarm glada czy berka , lapie sie pod odgde czy nie?


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Plains Walker vs Tyrant
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 18, 2010, 04:43:00 pm »


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Plains Walker vs Tyrant
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 18, 2010, 11:20:21 pm »
Cytuj
Cytuj
Originally Posted by chiory View Post
beside mental shield, what other buff can be used to resist disarm?
PRIV SERVER MENTAL SHIELD


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Plains Walker vs Tyrant
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 18, 2010, 11:30:23 pm »
Cytuj
Cytuj
Originally Posted by chiory View Post
beside mental shield, what other buff can be used to resist disarm?
PRIV SERVER MENTAL SHIELD
ozwał sie pro gracz off servów
a co do "disarm" zalezy od l2j'a ale jak gralem na wiekszosci nie resistowało.