Witaj
Gość

Wątek: Temple Knight vs Tyrant  (Przeczytany 8172 razy)

  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Temple Knight vs Tyrant
« dnia: Listopad 08, 2009, 06:34:53 pm »
No więc tak..Mam 72lvl więc opisze z punktu widzenia Tk a nie ET. Przede wszystkim bez maja heavy to nie radze nawet zaczynać. Jak tk dostanie stuna, to w jego czasie straci całe cp. Na 3 profce jest trochę łatwiej, bo mamy fortitude(?). Oczywiście gs, sf i jakaś broń z focusem. Ogólnie walka nie należy do łatwych ale jeśli nie siądzie na nas stun jest duża szansa ze wygramy. Próbujemy rootowac tyranta, jak wejdzie to odbiegamy i czekamy aż kubik nas podleczy albo sami się leczymy jak dajemy rade z mp. Dobrze jest zastosować pewna taktykę, mianowicie kiedy root wejdzie na tyrka, to dajemy ud i bijemy, w tym wypadku jest duża szansa że ten zielony stwór padnie. Co do dye.. to zależy od gracza. Ja na walkę z tyrem założył bym + STR - CON ale niektórzy na walkę tk z tyrem lub destro zakładają+CON. Koniecznie sword z focusem, do kazdego pvp.
Trochę pobieżnie ale to mój pierwszy post.  :)


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Temple Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 08, 2009, 04:48:43 pm »
No więc tak..Mam 72lvl więc opisze z punktu widzenia Tk a nie ET.

Dokoksaj się i później pisz, bo pisanie walki na 72 poziomie na 85 do zdobycia, gdy od 76 wszystko wywraca się do góry nogami nie ma sensu.

Cytuj
Przede wszystkim bez maja heavy to nie radze nawet zaczynać. Jak tk dostanie stuna, to w jego czasie straci całe cp. Na 3 profce jest trochę łatwiej, bo mamy fortitude(?).
No i po chwili nie ma już many na bashe bardzo sprytne.

Cytuj
Oczywiście gs, sf

Jak wyżej.

Cytuj
i jakaś broń z focusem. Ogólnie walka nie należy do łatwych ale jeśli nie siądzie na nas stun jest duża szansa ze wygramy. Próbujemy rootowac tyranta, jak wejdzie to odbiegamy i czekamy aż kubik nas podleczy albo sami się leczymy jak dajemy rade z mp.
Jak root wejdzie to tyrant go sobie zdejmie, albo jeśli bawi się parry stance to może odbić, ale czy wart? tego nie wiem.

Cytuj
Dobrze jest zastosować pewna taktykę, mianowicie kiedy root wejdzie na tyrka, to dajemy ud i bijemy, w tym wypadku jest duża szansa że ten zielony stwór padnie.

Zdejmie roota i spokojnie odbiegnie.


Wiem, że odpisuje po sporym czasie, ale dopiero na forum po przerwie długiej wszedłem.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Temple Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 08, 2009, 05:58:53 pm »
Akurat forti nie wpierdala zbyt duzo many, wiec mozna go miec odpalonego przez cala walke, ktora i tak bedzie krotka xD
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: Temple Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 30, 2009, 07:00:09 pm »
Powiedzmy sobie szczerze Tyrek > TK. Koniec kropka. Żeby ubić to mięcho nie wystarczy TK sił. TK będzie  go miziać w porównaniu do dps Tyrka... jeżeli TK zbije tyrowi hp do zealota = good fight -> to village... :oops:


Odp: Temple Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 06, 2010, 07:31:39 pm »
to zabij tk majacego 2 ToLe + cube'y


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Temple Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 06, 2010, 10:00:04 pm »
Powiedzmy sobie szczerze Tyrek > TK. Koniec kropka. Żeby ubić to mięcho nie wystarczy TK sił. TK będzie  go miziać w porównaniu do dps Tyrka... jeżeli TK zbije tyrowi hp do zealota = good fight -> to village... :oops:
l2j interlude pvp server more. tk > tyrant pograj na gf a sam się przekonasz co potrafi tank :P
rpg x5 [gh85]


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Temple Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 06, 2010, 11:20:28 pm »
Powiedzmy sobie szczerze Tyrek > TK. Koniec kropka. Żeby ubić to mięcho nie wystarczy TK sił. TK będzie  go miziać w porównaniu do dps Tyrka... jeżeli TK zbije tyrowi hp do zealota = good fight -> to village... :oops:
l2j interlude pvp server more. tk > tyrant pograj na gf a sam się przekonasz co potrafi tank :P
Jak cuś to na g+/epilog. TK to nie jest dps master za to jest cholernie twardy. Za to tyrek to góra mięsa o wysokim DPSie może tk go miziać nie bedzie ale też jakiegoś znacznego dmg też nie zrobi........

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Temple Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 06, 2010, 11:27:45 pm »
Powiedzmy sobie szczerze Tyrek > TK. Koniec kropka. Żeby ubić to mięcho nie wystarczy TK sił. TK będzie  go miziać w porównaniu do dps Tyrka... jeżeli TK zbije tyrowi hp do zealota = good fight -> to village... :oops:
l2j interlude pvp server more. tk > tyrant pograj na gf a sam się przekonasz co potrafi tank :P
Jak cuś to na g+/epilog. TK to nie jest dps master za to jest cholernie twardy. Za to tyrek to góra mięsa o wysokim DPSie może tk go miziać nie bedzie ale też jakiegoś znacznego dmg też nie zrobi........
mówimy o full buff czy oly;]?
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: Temple Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 07, 2010, 01:50:43 pm »
Właśnie gram na gf ale za ch.....a nie mogę pobić tyrka...jego dps nawet nie mogę zniweczyć tolami bo lekki re use one również mają....nie wiem niestety jaka taktyka może być dobra na tyrka;/ przydałaby się pomoc w tym xD ale jak dla mnie niestety tk<tyrek gdyż nie ma łatwego życia tk, który zadaje minimalny dmg dla tyrka który ma od zaje.... hp+cp;/ a tyrek napie..... swoimi fistami, aż się kurzy :x


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Temple Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 07, 2010, 02:35:19 pm »
ta sama co z każdym dd uzywającym skili:

sof runn bash 2 hity bash 2 hity bash 2 hity vengance luk i lejesz z luku jak odbiegnie bash 2 hity bash 2 hity ud i koniec walki :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Temple Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 07, 2010, 02:37:32 pm »
cripple i kuleczki ? :P
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Temple Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 07, 2010, 02:38:21 pm »
Powiedzmy sobie szczerze Tyrek > TK. Koniec kropka. Żeby ubić to mięcho nie wystarczy TK sił. TK będzie  go miziać w porównaniu do dps Tyrka... jeżeli TK zbije tyrowi hp do zealota = good fight -> to village... :oops:
l2j interlude pvp server more. tk > tyrant pograj na gf a sam się przekonasz co potrafi tank :P
Jak cuś to na g+/epilog. TK to nie jest dps master za to jest cholernie twardy. Za to tyrek to góra mięsa o wysokim DPSie może tk go miziać nie bedzie ale też jakiegoś znacznego dmg też nie zrobi........
mówimy o full buff czy oly;]?
A widziałeś kiedyś pvp 1vs 1 na full buffie bo ja nigdy chyba że na jakimś śmiesznym wysokoratowym privie

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Temple Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 07, 2010, 03:26:00 pm »
cripple i kuleczki ? :P

nie omijają tarczy  :P
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Temple Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 07, 2010, 04:00:59 pm »
mimo to jest to lepszy i bardziej skuteczny sposob niz pojscie w zwarcie ze stunerami :P
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Temple Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 07, 2010, 05:06:49 pm »
ale na rabicie będziesz go bil? bo inaczej nie uciekniesz od TK
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Temple Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 07, 2010, 05:41:59 pm »
tak, rabbit + zerk
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: Temple Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 07, 2010, 05:59:57 pm »
Co do łuku...co z tego jeżeli tyrek też ma? :P i watpie czy dam rade łuk vs. łuk...o stun i inne gówna się nie martwię, bo cubic zdejmie ale nie ma bata żeby ubić kupę mięcha jaką jest tyrek >.> :(


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Temple Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 07, 2010, 06:45:52 pm »
nie wiem jaka ty postacią w takim razie grasz jak ty się boisz że cię tyrek z luku zabije :(
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Temple Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 07, 2010, 06:57:45 pm »
tyrek prędzej sam się zbije przez fist fury niż zabije tk :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2010, 07:01:03 pm wysłana przez Kazuya »
rpg x5 [gh85]


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Temple Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 07, 2010, 08:04:26 pm »
nie wiem jaka ty postacią w takim razie grasz jak ty się boisz że cię tyrek z luku zabije :(
/true
Tyrek z luku ma smieszny dmg tym bardziej w heavy userow...Jezeli mowa o 8x to tk>tyr
Poprostu 2 tol'e heal cubick robia swoje, tyrant zejdzie na bizona+zealota, jezeli sa bez cp potek to poprostu tk odpali najmocniejsze ud, czy tam jakies ud podobne na 10 sekund co daje duuuuzooo p defa, i poprostu utlucze tyrka



  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Temple Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 07, 2010, 10:10:41 pm »
jaki dmg z luku u tyranta co wy w c4 gracie jeszcze?
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: Temple Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 08, 2010, 08:54:06 am »
Odwołuje swoją wypowiedz że tyrek>TK:P wczoraj 3 walki z 3 różnymi i 3:0 dla mnie;]  raz UD a raz vengeance tylko musiałem użyć z trzecim już walka poszła na łuki głownie i jakoś nie wbił na zealota  :shock: ale faktem jest że TK to koks vs all:D


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Temple Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 08, 2010, 05:20:16 pm »
Odwołuje swoją wypowiedz że tyrek>TK:P wczoraj 3 walki z 3 różnymi i 3:0 dla mnie;]  raz UD a raz vengeance tylko musiałem użyć z trzecim już walka poszła na łuki głownie i jakoś nie wbił na zealota  :shock: ale faktem jest że TK to koks vs all:D
na oly jedynie od sk może baty dostać ;p
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: Temple Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 08, 2010, 07:24:55 pm »
Jeszcze mi się nie zdarzyła walka vs SK... większośc kumpli ma support/nuk/archer ale nie wiem czy TK dostałby od SK, chyba ToDa można odbić ale nie jestem pewien. Reasumując Sk wali ToD a ja widzę komunikat "You have reflected touch of death" i SK ma minus cp i buff:D a drugi powód dla, którego TK>SK to life cubic i ele heal:P chociaż all is possible w walce;) jakiś sk mógłby opisać swoją taktykę vs TK:) tak dla porównania
edit:
Tylko może lepiej w temacie z TK vs SK żeby nie było:P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2010, 07:28:05 pm wysłana przez Azarael »


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Temple Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 08, 2010, 08:01:54 pm »
Jeszcze mi się nie zdarzyła walka vs SK... większośc kumpli ma support/nuk/archer ale nie wiem czy TK dostałby od SK, chyba ToDa można odbić ale nie jestem pewien. Reasumując Sk wali ToD a ja widzę komunikat "You have reflected touch of death" i SK ma minus cp i buff:D a drugi powód dla, którego TK>SK to life cubic i ele heal:P chociaż all is possible w walce;) jakiś sk mógłby opisać swoją taktykę vs TK:) tak dla porównania
edit:
Tylko może lepiej w temacie z TK vs SK żeby nie było:P
tod to physical skill więc czym ma go odbić ? :shock:
rpg x5 [gh85]