Witaj
Gość

Wątek: poszukiwania  (Przeczytany 2106 razy)

  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 1

  • Always on the Light Side
poszukiwania
« dnia: Listopad 17, 2008, 08:14:38 pm »
Poszukuję mangi w stylu "Bitter Virgin" lub "Elfen Lied"

Znudziły mi się ciągłe mordobicia, bijatyki itd. Przerzuciłem się więc na coś trochę poważniejszego.
Jeśli ktoś zna tytuły podobne do wyżej wymienionych, prosiłbym aby tu wpisał swoje propozycje.

Z góry dzięki :)


UWAGA: Szukasz mangi dla siebie ? zapytaj tutaj a może ktoś ci coś ciekawego poleci ;] teraz tutaj wszystkie poszukiwania lądują
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2008, 08:06:49 pm wysłana przez Pheonix »


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Poszukuję
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 18, 2008, 04:32:25 pm »
sam szukam i szukam i ciezko znalezc cos innego co nie jest bijatyka, szkolnym romansidlem lub innym romansidlem

ja bym polecil Gantza, poza ogromem fruwajacych czesci ciala i kriw tez jest calkiem interesujacy fabularnie


Odp: Poszukuję
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 18, 2008, 07:40:28 pm »
Poszukuję mangi w stylu "Bitter Virgin" lub "Elfen Lied"

Znudziły mi się ciągłe mordobicia, bijatyki itd. Przerzuciłem się więc na coś trochę poważniejszego.
Jeśli ktoś zna tytuły podobne do wyżej wymienionych, prosiłbym aby tu wpisał swoje propozycje.

Z góry dzięki :)

Zdefiniuj co chcesz oglądnać : Podaj gatunek /rodzaj anime to pomogę :D

Ale z tego co zrozumiałem to :

Berserk -  musisz to zobaczyć www.anime-online.info


A tak w ogóle to zachęcam do oglądnięcia Inuyasha -może ci się spodoba recenzja  na azunime



  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Poszukuję
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 18, 2008, 10:17:26 pm »
MANGA a nie anime :p

moze jeszcze Vampire Knight? chocia zostantio gdy zaczal sie ciekawy robic to przesaly wychodzic scanlacje :( tzn jakos 1 na 2 miechy wychodzi



Szukam jakiegos dobrego shounena, cos wesolego i klimatycnzego, ogolnie ciekawego :D

no i najwazniejsze, dlugiego. Teraz mecze Samurai Deeper Kyo ale 2xx chapterow to jest na pare dni zajecie tylko
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2009, 09:51:27 am wysłana przez DIO »