Witaj
Gość

Wątek: Pady (kompa, nie do grania :D )  (Przeczytany 1063 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Pady (kompa, nie do grania :D )
« dnia: Luty 19, 2009, 01:38:18 pm »
no właśnie. Jak w temacie :D Mam kompa znajomego. Maszyna całkiem niezła
- Intel E8400 3GHz
- ASUS P5NT De-Luxe
- GoodRam 2x2GB PC 6400 - GR800D264L6/4GDC           / Geil 2x1GB PC6400
- Nvidia GeForce GTX 280 DDR3 1GB 512 bit 2xDVI PCI-E (ENGTX280 OC/HTDI/1G)       /Gigabyte NVidia GeForce 7900 GT 512
- HDD Seagate 250 GB
- zasiłka Chieftec CFT-850-14C
Komputer co jakiś czas się restartuje. Nawet _zimny_. Włącza się, JAK się odpali, to pochodzi 2-3 min i reset. Twardy - nie windowsowy. RAMki i grafa testowane na alternatywnych rozwiązaniach (te drugie). Może zasilacz? No ale ten wygląda na porządny (jak na małą elektrownię :D) Już nie mam pomysłu :/
Może coś się jeszcze gryzie? pamiętam jakiś czas temu hocki-klocki z kartami TV i grafiki. Wzięte z katalogu topowe rozwiązania (najlepsze oczywiście) gryzły się jak cholera :D. Właściwie to do przetestowania/wymiany zostały zasilacz , obudowa i płyta główna :D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Pady (kompa, nie do grania :D )
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 19, 2009, 02:09:37 pm »
no plyta glowna robi takie rzeczy, moze cos zle z prockiem sobie ustawila i wywla bledy jakby byl zle z OCowany
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Pady (kompa, nie do grania :D )
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 19, 2009, 02:27:36 pm »
no w BIOSie przestawiłem na wszelki wypadek wszystko na auto i default :D Czyli żadne OC nie wchodzi w grę. Chyba skoczę do sklepu po tester napięć na zasiłce. Nie chce mi się wywalać wszystkiego z obudowy, ale chyba też mnie to jednak czeka :( Kiedyś tak miałem, że komp wywalał bez powodu i pomogła dopiero wymiana całej obudowy :D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Pady (kompa, nie do grania :D )
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 19, 2009, 06:20:16 pm »
sprawdz czy dobrze procek jest doczepiony


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Pady (kompa, nie do grania :D )
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 19, 2009, 06:28:07 pm »
tester kupiony, komputer rozbebeszony - teraz tylko zrobić miejsce na biurku do podpinania wszystkiego na żywca :D
Zobaczymy

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;