Witaj
Gość

Ankieta

Czy popierasz akcję "Stop the BOT!"?

Tak, wszystkie boty powinny zniknąć z gry raz na zawsze.
Nie, sam botuję i dobrze mi z tym.
Sam botuję, ale gdyby nie było powszechnego przyzwolenia - zacząłbym grać legit.
Poparłbym, ale wiem, że cała ta akcja i tak nic nie da.
Boty są mi obojętne. Mogę grać po swojemu bez względu na to czy są, czy ich nie ma w grze.

Wątek: Stop the BOT!  (Przeczytany 42148 razy)

  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Stop the BOT!
« dnia: Kwiecień 14, 2009, 04:44:13 pm »
Niedawno rozpoczęła się akcja "Stop the BOT". Zamieszczam tutaj małe ogłoszenie dla tych, którzy chcieliby wziąć w niej udział.

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.
Prepare for unforeseen consequences...


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 14, 2009, 04:48:16 pm »
I jeśli mam być zupełnie szczery to jest to całkiem fajny pomysł. Jeszcze nie wiem czy się podpisywać, ponieważ mam mieszane uczucia.
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 14, 2009, 05:03:27 pm »
Głupia akcja jakoś mi się kojarzy moherowymi berecikami :P Taka jest prawda legici to mniejszość i nie mogą się z tym pogodzić. Demokracja góra no niektórzy tego nie rozumieją. Ja się pytam czemu ta akcja dotyczy tylko botów a nie wszsytkich programów trzecich używanych w l2 radary/auto cpotów idąc dalej nawet venta i tsa w końcu też program 3 XD. Na lunie jest taki śmieszny polski klan gdzie jest zakaz bocenia ale nie kupowania sprzetu, postaci, kasy i itemów na aukcjach XD. Taka jest moja opinia........ kolejna akcja zakompleksionych polaczków..........

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 14, 2009, 05:09:48 pm »
Wiesz co, i tak to nie wypali ponieważ każdy botuje a nawet jak nie botuje to raczej zacznie botować takie jest moje zdanie. Po zastanowieniu się też jestem przeciw (?) tej akcji.
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 14, 2009, 05:16:55 pm »
Wiesz co, i tak to nie wypali ponieważ każdy botuje a nawet jak nie botuje to raczej zacznie botować takie jest moje zdanie. Po zastanowieniu się też jestem przeciw (?) tej akcji.
Zacznie botować albo skończy z l2 ;P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 14, 2009, 06:09:50 pm »
tia. Z Waszym podejściem do tematu to na pewno się nie uda.
Jeśli większość kradnie, to znaczy, że to jest normą? No to zmieńmy prawo, żeby było legalne. Takie są prawa demokracji przecież.

Pozdrawiam logiki.
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 90

  • Pochwał: 0

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 14, 2009, 06:23:14 pm »
Głupia akcja jakoś mi się kojarzy moherowymi berecikami :P Taka jest prawda legici to mniejszość i nie mogą się z tym pogodzić. Demokracja góra no niektórzy tego nie rozumieją. Ja się pytam czemu ta akcja dotyczy tylko botów a nie wszsytkich programów trzecich używanych w l2 radary/auto cpotów idąc dalej nawet venta i tsa w końcu też program 3 XD. Na lunie jest taki śmieszny polski klan gdzie jest zakaz bocenia ale nie kupowania sprzetu, postaci, kasy i itemów na aukcjach XD. Taka jest moja opinia........ kolejna akcja zakompleksionych polaczków..........

Boże....widzisz a nie grzmisz....

Po 1. Co ma demokracja do używania programów botujących skoro sa one zabronione regulaminem który akceptujesz logując się do gry.

Po 2. Ta "kolejna akcja zakompleksionych polaczków.........." to zawsze coś, może nie dużo ale jest. Ale rozumiem, ludzie z niskimi ambicjami tego nie ogarną.



Popieram akcje w 100%
Serwer: Teon
PM: Midan (SwS)



  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 14, 2009, 06:32:20 pm »
Wiecie co, ja jestem na nie z 1 powodu, iż gracze którzy botowali mają takie wysoki lvl, a po np. takiej akcji ja już bym nie mógł, a czemu ja nie mogę skoro inni mogli? Widzicie ja jako nowy gracz na oficjalnym serwerze będę grać jak tylko będę mógł a jak nie to po prostu będę bota używał. Sądzę, iż powinno być zabronione botowania ale w pewnych granicach. Dlatego, jestem przeciwny tej akcji ;).
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 146

  • Pochwał: 0

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 14, 2009, 06:35:46 pm »
Szczerze... to wedlug mnie ta akcja nie przejdzie. Nie jestem retailowcem, wiec w tej sprawie moze mam niewiele do powiedzenia, ale z tego co czytam to wiekszosc to sa boterzy i jakby ich wszystkich zbanowac to retail by umarl imo. Zostala by garstka legit graczy. Dla ncsoftu to tez nie byloby oplacalne, gdyz na zbanowaniu wszystkich co boca straciliby duuuzo zielonych, a jak wiadomo kasa jest wazniejsza. Jestem na nie.


Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 14, 2009, 06:51:20 pm »
walka z wiatrakami


fail akcja


o ile sie nie myle juz cos takiego na blahu bylo, nawet chyba byly pisane maile do NCSoftu i ... nic


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 14, 2009, 07:04:08 pm »
Morswin:na ru offie jakoś nikt nie botuje a serwery maja się o wiele lepiej niż te na/eu, w c4 boty nie były tak rozpowszechnione jak teraz a ludzie nie akceptowali botów, przez co o wiele mniej osób decydowało się na bota a mimo to na serwerach grało o wiele więcej ludzi niż obecnie. Wiec ten argument ze zbanowanie botów zabije l2 jest kompletnie głupi bo fakty przemawiają za czymś całkowicie innym to właśnie boty zabijają tą grę na serwerach na/eu gra coraz mniej ludzi i coraz więcej rezygnuje z gry.
A co do akcji to jest mi całkowicie obojętna nie gram i nie zamierzam grać na serwerach na/eu i wali mnie co tam się dzieje legit gracze w większości z tamtąd odeszli a boty jak chcą to niech się taplają w swoim błotku.
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 14, 2009, 07:07:34 pm »
Głupia akcja jakoś mi się kojarzy moherowymi berecikami :P Taka jest prawda legici to mniejszość i nie mogą się z tym pogodzić. Demokracja góra no niektórzy tego nie rozumieją. Ja się pytam czemu ta akcja dotyczy tylko botów a nie wszsytkich programów trzecich używanych w l2 radary/auto cpotów idąc dalej nawet venta i tsa w końcu też program 3 XD. Na lunie jest taki śmieszny polski klan gdzie jest zakaz bocenia ale nie kupowania sprzetu, postaci, kasy i itemów na aukcjach XD. Taka jest moja opinia........ kolejna akcja zakompleksionych polaczków..........

Boże....widzisz a nie grzmisz....

Po 1. Co ma demokracja do używania programów botujących skoro sa one zabronione regulaminem który akceptujesz logując się do gry.

Po 2. Ta "kolejna akcja zakompleksionych polaczków.........." to zawsze coś, może nie dużo ale jest. Ale rozumiem, ludzie z niskimi ambicjami tego nie ogarną.



Popieram akcje w 100%
Po 1. Co ma demokracja a to ze wiekszość ma racje. Prawo nie egzekwowane to martwe prawo.
Po 2. Taka jest prawda poprzeglądaj sobie różne fora różnych mmo gdzie jest problem botów. Najpierw polskie a potem międzynarodowe i zobacz sobie że naj więcej problemów mają Polacy.
Cytuj
tia. Z Waszym podejściem do tematu to na pewno się nie uda.
Jeśli większość kradnie, to znaczy, że to jest normą? No to zmieńmy prawo, żeby było legalne. Takie są prawa demokracji przecież.

Pozdrawiam logiki.
A dla ciebie na tym świecie wszyscy kradna ? Jak by większość chciała to pewnie by było to legalne

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 14, 2009, 07:59:49 pm »
Porównywać kradzież do botowania - n\c

IMHO mmo tworzy społeczność - jeśli gra jest nastawiona na farm, a społeczności się to nie podoba - społeczność z tym walczy.
Skoro większość ludzi boci - dostaną bana - L2 się skończy.
Cytuj
to nie My doprowadzamy do uśmiercania Lineage 2!
Zdaje mi się, że to nie prawda, że botting uśmierca L2.
Ktoś kto gra na offie może albo grać Leg0t i do czegoś dojść (np. Marc1n, bo chyba byl legit) - z drugiej strony gdy uzna, że szkoda mu czasu - może bocić.

IMO można by wziąć jakiś serv i zrobić go uber legit. Dać możliwość robienia transferów tylko ten serw -> inny serv (wiec ludzie by nie transferowali na niego), a na reszcie servów - zostawić jak jest.

Legit butthurty poszły by na nowy serv, niektórzy legit zostali by na lolLunie i było by git.


tl;dr : Akcja nie ma sensu.


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 14, 2009, 08:59:13 pm »
Porównywać kradzież do botowania - n\c

IMHO mmo tworzy społeczność - jeśli gra jest nastawiona na farm, a społeczności się to nie podoba - społeczność z tym walczy.
Skoro większość ludzi boci - dostaną bana - L2 się skończy.
Cytuj
to nie My doprowadzamy do uśmiercania Lineage 2!
Zdaje mi się, że to nie prawda, że botting uśmierca L2.
Ktoś kto gra na offie może albo grać Leg0t i do czegoś dojść (np. Marc1n, bo chyba byl legit) - z drugiej strony gdy uzna, że szkoda mu czasu - może bocić.

IMO można by wziąć jakiś serv i zrobić go uber legit. Dać możliwość robienia transferów tylko ten serw -> inny serv (wiec ludzie by nie transferowali na niego), a na reszcie servów - zostawić jak jest.

Legit butthurty poszły by na nowy serv, niektórzy legit zostali by na lolLunie i było by git.


tl;dr : Akcja nie ma sensu.

Popieram cię czy komuś się to podoba czy nie. Czy boty tak naprawdę wam przeszkadzają.


Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 14, 2009, 09:02:17 pm »
tak, polaczkom 76+ przeszkadzalo >84 party z ktorym nie mieli zadnej stycznosci


nie ma to jak +++ RL kasa dla innego >84 party farmiacego ciagle epiki i sprzedajacego je na ebayu itp

NO ALE TO PRZECIEZ JEST LEGIT WIEC UNBAN BYL ZLY


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 14, 2009, 09:30:10 pm »
Ja bym dał po plusie Buli Zevirowi i Pebie za logiczny i normalny światopogląd :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 14, 2009, 10:05:36 pm »
Interesujące. Jak dla mnie to pomysł owszem nienajgorszy, co do wykonania i wdrążenia tego we wspomniane realia Lineage 2 wydaje się niemożliwe. Gdyby NCsoft naprawde chciał z tym walczyć, to by to robił. Jednak oni z tego czerpią kase, banując zapewne ogramną ilość aktualnych oszustów spowoduje to załamanie sie ich budżetu, zyski znacznie spadną. Podpisuje się pod petycja, no ale spójżmy prawdzie w oczy - nie uwieże dopóki nie sam się nie zobacze. Wydaje mi się, że owszem oficjalnie z tym walczą (tak na pokaz), prawda pewnie jest inna. Dla zysków pewnie przymykaja oko na pewne sprawy, tak to już jest.
Serdecznie pozdrawiam.


Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 14, 2009, 10:15:28 pm »
najsmieszniejsze jest to ze ... chwila jak to szlo
Cytuj
Ostatnie wydarzenia na Lunie były kroplą, która przelała czarę goryczy. Botterzy są zorganizowani i stają za sobą, walczą z decyzjami, które dla nich są niewygodne.

boterzy zorganizowani i staja za soba? a moze ktos w swej jakze wspanialej koncepcji rozpoczecia wojny z wiatrakami przeoczyl maly, jakkolwiek niezwykle wazny fakt, ze moze ludzie(nie tylko boterzy, bo byli tez ludzie ktorzy graja legit, ktorzy opowiadali sie za unbanem party Diabolic'a) maja dosc 1 sided serwera i wola zeby sie cos dzialo, a nie 1 side do czasu kiedy wszyscy zrobia transfer i na serwie zostanie samo T, moze ludzie wola zeby biegalo jedno 84-85 bot party wiecej(co i tak AZ tyle w ekonomii/gameplay'u na serwerze nie zmienia) niz miec to jedno party mniej(z ktorym i tak nigdy nie mieli stycznosci, ale oni botowali wiec sa ZLI I KATEGORYCZNIE NALEZY IM SIE BAN BEZ WZGLEDU NA KONSEKWENCJE DLA SERWERA) i cholernie nudny serwer na ktorym mozna zrobic tylko bot up i transfer

edit:
zeby bylo troche bardziej czytelne
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2009, 10:17:25 pm wysłana przez bula »


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 14, 2009, 10:23:35 pm »
Jak czytam niektóre posty to śmiać mi się chce. Ktoś nie lubi botterów to od razu jest zły. Czemu? Bo woli grać fer? No rzeczywiście mocny argument. Nie masz czasu grać bez bota? To nie graj, albo graj tyle na ile pozwala Ci czas, proste jak budowa cepa. To jest jeden z powodów dla których nigdy bym nie poszedł na retaila. Pisanie że na retailu jest wysoki poziom gry, jest po prostu żałosne. NA retku grają w 99% nooby, bo jeśli na PvP musza latać z radarem i masą programów wspomagających, gdyż inaczej nie ogarniają to są po prostu noobami i tyle. Odbanowanie tegoż party na Lunie było wielkim failem.
Skoro wszyscy botują to jest to legalne? Nie i powinno być to karane, ale w zasadzie skoro jest takie lolcommunity na retku(bot party złapało bana to 50%+ servera ,a beczy żeby je odbanowali jest nie normalne) to w zasadzie nie widzę sensu aby tam grać. Ktoś potrafi ustawić bota to jest pro? ooo rly?
Porównanie botowania do kradzieży jest jak najbardziej trafne. Ktoś pisze że kradzież nie jest tak powszechna jak botowanie. Rly? A ilu z Was ma muze, filmy, czy cokolwiek ściągniętego z neta, od kolegi, lub z innych nie legalnych źródeł? W zasadzie każdy kradnie w ten lub inny sposób, i myślę że jest to jeszcze bardziej powszechne niż botowanie na Retku.
Dla mnie akcja jest spoko, ale nie daję jej żadnych szans, NCsoft liczy tylko dolary, a jeśli dolary na konto wpływają to co ich obchodzi czy ktoś botuje czy nie? Ważne żę dolar na koncie jest reszta się nie liczy. Dlatego granie na retailu jest failem

Aha Bula czyli rozumiem że skoro jest to ze stratą dla servera i dużo osób chce żeby zostali odbanowani to powinni zostać odbanowani?
Pójdę okradnę bank, ale jak wiadomo bank też kradnie więc jeśli dużo ludzi wstawi się za mną to nie zostanę ukarany?
OMG Bula, czy Ty w ogóle przeczytałeś to co napisałeś?


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 14, 2009, 10:43:54 pm »
Aha Bula czyli rozumiem że skoro jest to ze stratą dla servera i dużo osób chce żeby zostali odbanowani to powinni zostać odbanowani?
Pójdę okradnę bank, ale jak wiadomo bank też kradnie więc jeśli dużo ludzi wstawi się za mną to nie zostanę ukarany?
OMG Bula, czy Ty w ogóle przeczytałeś to co napisałeś?
beznadziejne porównanie


Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 14, 2009, 10:53:07 pm »
tak Laner, przeczytalem to co napisalem i w to wierze
a porownywanie botowania do kradziezy jak juz ktos zauwazyl - to n/c


jezeli na swiecie istnieja ludzie ktorzy kradna, wyjdziesz na ulice i zrobisz rewolucje pod haslami zamkniecia/ukarania wszystkich ktorzy kradna?

NIE, nie zrobisz tego, a dlaczego nie zrobisz? bo nikt, absolutnie NIKT by cie publicznie nie poparl - oczywiscie petycje @net sa o wiele latwiejsze bo ludzie sie pod tym podpisza, bo czemu nie? przeciez to zajmuje tylko chwile, z tego powodu nie bede mial zadnych konsekwencji, a nuz jakies bot party poleci, a kolejny serwer stanie sie czyms na wzor Bartz'a teraz(AE board warriors, nie teraz prosze)

ale istnieje tez druga strona medalu ... jezeli znajdzie sie nagle wielu zwolennikow takiej petycji tylko dlatego ze nie ponosi sie w zwiazku z tym zadnych konsekwencji, to znajdzie sie tez wiecej ludzi, ktorzy beda "kradli"(jak juz tak bardzo sie upieracie przy tym bezsensownym porownaniu) i to jest czesciowo wina sieci("anonimowosc") oraz samych producentow, ktorzy dopuszczaja takie sytuacje

Cytuj
Pójdę okradnę bank, ale jak wiadomo bank też kradnie więc jeśli dużo ludzi wstawi się za mną to nie zostanę ukarany?
j/w fail porownanie

Cytuj
Aha Bula czyli rozumiem że skoro jest to ze stratą dla servera i dużo osób chce żeby zostali odbanowani to powinni zostać odbanowani?
tak
Cytuj
Jak czytam niektóre posty to śmiać mi się chce. Ktoś nie lubi botterów to od razu jest zły.
jak ktos w czyjes posty wstawia to co chce widziec to co sie dziwisz

Cytuj
NA retku grają w 99% nooby, bo jeśli na PvP musza latać z radarem i masą programów wspomagających, gdyż inaczej nie ogarniają to są po prostu noobami i tyle.
dziwne rozumowanie, to ze uzywam programu do spamowania CP, badz radaru zeby nie zostac zaskoczonym przy expie czyni mnie noobem, nie no ok, sa gusta i gusciki

Cytuj
Skoro wszyscy botują to jest to legalne? Nie i powinno być to karane, ale w zasadzie skoro jest takie lolcommunity na retku(bot party złapało bana to 50%+ servera ,a beczy żeby je odbanowali jest nie normalne) to w zasadzie nie widzę sensu aby tam grać. Ktoś potrafi ustawić bota to jest pro? ooo rly?
imho to ze community sie za nimi wstawilo tak ze ich odbanowali swiadczy bardziej o tym ze to jest dobre community niz o tym ze zle, no i tak jak 2 cytaty wyzej, POKAZ MI GDZIE KTOS NAPISAL ZE JAK POTRAFIE USTAWIC BOTA TO JESTEM PRO

Cytuj
Porównanie botowania do kradzieży jest jak najbardziej trafne.
nie
Cytuj
Ktoś pisze że kradzież nie jest tak powszechna jak botowanie. Rly? A ilu z Was ma muze, filmy, czy cokolwiek ściągniętego z neta, od kolegi, lub z innych nie legalnych źródeł? W zasadzie każdy kradnie w ten lub inny sposób, i myślę że jest to jeszcze bardziej powszechne niż botowanie na Retku.
tu nie chodzi o to czy botowanie jest powszechne jak kradzieze czy nie, chodzi jezeli nie o wymiar "kary"(ban a wiezienie, to samo, nie?) to o "moralne" watpliwosci co do popelnienia czynu, na przyklad - nigdy bym nikogo nie okradl, ale jezeli mialbym grac na offie to bym botowal(i nie jest to jakas kradziez, bo i tak place im pieniadze, a ryzyko podejmuje na wlasna odpowiedzialnosc)


plx, zacznij czytac, bo wkladasz w usta ludzi, ktorzy uwazaja ta akcje za idiotyczna slowa ktorych nie wypowiedzieli, ani nie mieli zamiaru wypowiedziec

NIKT NIGDZIE NIE NAPISAL ZE BYCIE LEGIT JEST ZLE



  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 14, 2009, 11:12:53 pm »
Ludzie którzy grają 10000% legit (nawet bez dualboxa) zwykle NIE MAJĄ tego 84-85levla.

Więc co to dla nich za różnica. IMHO to jest bardziej na zasadzie - takiego emocry - że ktoś ma lepsze eq/lvl itd.

Legity mają 'swój' świat - coś mi się zdaje, że mało kto z 60+ wiedział w ogóle o tym pt Silenta.
Powinno się popatrzyć na to inaczej - @przykład Lanera :
Okradam bank - wyrządzam szkody - bo jednak bank zbiednieje, jeśli go mocno okradnę - może splajtować - ludzie stracą (ubezpieczenie ma jakiśtam limit, więc ci bogatsi mogli by nie dostać zwrotu kasy)

Boce sobie,mam uber high eq/lvl, jednocześnie będąc pr0, kręcąc filmiki itd. :

Plusy :
+coś się dzieje na servie
+możliwe, że dojdą nowi gracze (bo popatrzą na skill graczy i zechcą pograć z 'pr0')
+farmie miliardy adeny - zasilam gospodarkę serva.
+właściwie nikomu nie przeszkadzam botem (ci z którymi walczę prawdopodobnie też jadą na bocie)
+można potestować highlvl skille (dobra to można na ptsie)
+(plus dla legitów) jak ktoś mnie nie lubi to może mi czasem zrobić delevel (autorez)
+Tworze sporą drame
+jest o czym spamować na forach

Minusy:
-(IMHO najwiekszy minus) Gdy Legity dojdą do high lvl - nadal będą mało znaczyć w pvp (słabe eq,OE itd)
-łamie regulamin


I jeszcze : (ta wiem offtop, ale lubie się o to kłócić)
Cytuj
Ktoś pisze że kradzież nie jest tak powszechna jak botowanie. Rly? A ilu z Was ma muze, filmy, czy cokolwiek ściągniętego z neta, od kolegi, lub z innych nie legalnych źródeł? W zasadzie każdy kradnie w ten lub inny sposób, i myślę że jest to jeszcze bardziej powszechne niż botowanie na Retku.
Piractwo to nie kradzież - Sciągając cokolwiek nielegalnie z neta np. muzykę (Zakładając, że i tak byśmy jej nie kupili) - jest zawsze szansa, że zostaniemy fanem i ew. kupimy koszulkę albo coś.
Imho piractwo to taka darmowa reklama dla autora. (tyczy się to też gier / wszystkiego)




  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 15, 2009, 01:09:13 am »
Ludzie którzy grają 10000% legit (nawet bez dualboxa) zwykle NIE MAJĄ tego 84-85levla.

Więc co to dla nich za różnica. IMHO to jest bardziej na zasadzie - takiego emocry - że ktoś ma lepsze eq/lvl itd.

Legity mają 'swój' świat - coś mi się zdaje, że mało kto z 60+ wiedział w ogóle o tym pt Silenta.
Powinno się popatrzyć na to inaczej - @przykład Lanera :
Okradam bank - wyrządzam szkody - bo jednak bank zbiednieje, jeśli go mocno okradnę - może splajtować - ludzie stracą (ubezpieczenie ma jakiśtam limit, więc ci bogatsi mogli by nie dostać zwrotu kasy)

Boce sobie,mam uber high eq/lvl, jednocześnie będąc pr0, kręcąc filmiki itd. :

Plusy :
+coś się dzieje na servie
+możliwe, że dojdą nowi gracze (bo popatrzą na skill graczy i zechcą pograć z 'pr0')
+farmie miliardy adeny - zasilam gospodarkę serva.
+właściwie nikomu nie przeszkadzam botem (ci z którymi walczę prawdopodobnie też jadą na bocie)
+można potestować highlvl skille (dobra to można na ptsie)
+(plus dla legitów) jak ktoś mnie nie lubi to może mi czasem zrobić delevel (autorez)
+Tworze sporą drame
+jest o czym spamować na forach

Minusy:
-(IMHO najwiekszy minus) Gdy Legity dojdą do high lvl - nadal będą mało znaczyć w pvp (słabe eq,OE itd)
-łamie regulamin


I jeszcze : (ta wiem offtop, ale lubie się o to kłócić)
Cytuj
Ktoś pisze że kradzież nie jest tak powszechna jak botowanie. Rly? A ilu z Was ma muze, filmy, czy cokolwiek ściągniętego z neta, od kolegi, lub z innych nie legalnych źródeł? W zasadzie każdy kradnie w ten lub inny sposób, i myślę że jest to jeszcze bardziej powszechne niż botowanie na Retku.
Piractwo to nie kradzież - Sciągając cokolwiek nielegalnie z neta np. muzykę (Zakładając, że i tak byśmy jej nie kupili) - jest zawsze szansa, że zostaniemy fanem i ew. kupimy koszulkę albo coś.
Imho piractwo to taka darmowa reklama dla autora. (tyczy się to też gier / wszystkiego)




/agree

wiedzialem, ze wczesniej czy pozniej ten temat sie tu pojawi :D i dobrze, fajna drama znowu bedzie ^^

Imo pomysl dobry ale nierealny do wykonania. Fajnie by bylo, gdyby wszystko na swiecie bylo sprawiedliwe.

Zeby Ci co krana, gwalca, zabijaja etc szli do wiezienia za zwoje zbrodnie, zeby wszyscy boterzy dostali bany. Niestety o sprawiedliwosc ciezko na tym swiecie.

Poza tym. W czym wam przeszkadzaja boty ? Nie mozecie zrobic jakiegos q bo all spoty zajate przez boty ? Czy moze nie macie szans z wybotowanym party na pvp ?

Na wszystko znajdzie sie rada. Nawet jak nikt by nie botowal, to zawsze znajda sie osoby, ktore graja dluzej niz Ty, wiec i tak beda miec lepsze eq i wyzszy lvl i tez bedziesz chcial dac im bana ?

Zreszta co ja sie bede odzywal jak i tak zostane zmieszany z blotem:P
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 15, 2009, 08:22:10 am »
Aha Bula czyli rozumiem że skoro jest to ze stratą dla servera i dużo osób chce żeby zostali odbanowani to powinni zostać odbanowani?
Pójdę okradnę bank, ale jak wiadomo bank też kradnie więc jeśli dużo ludzi wstawi się za mną to nie zostanę ukarany?
OMG Bula, czy Ty w ogóle przeczytałeś to co napisałeś?
Po pierwsze większość ma zawsze racje jak bedziesz mial prawo wyborcze to zrozumiesz jak będziesz głosował ;P Po 2 gratuluje retoryki i wizji smutnego świata "gdzie wszyscy kradną" Obejrzyj sobie film Dług i poczytaj w necie co się stało z bohaterami dzięki wstawieniu się za nimi więkrzej ilości społeczeństwa ba albo poczytaj sobie Pismo święte jak katolik  z ciebie w końcu społeczeństwo chciało uwolnienia Barabasza a nie Jezusa ^^

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Stop the BOT!
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 15, 2009, 08:31:10 am »
Coraz gorsze już macie te porównania  :shock: