Witaj
Gość

Wątek: Kto ma lepiej?  (Przeczytany 3179 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Kto ma lepiej?
« dnia: Lipiec 07, 2010, 07:31:50 pm »
U mnie to teraz tak wyglada:

Serwer:Nie gram
Nick:Ryltar
Strona:Nie gram
Rasa:Nie gram
Klasa:Nie gram
Profy:Nie gram
Gildia:Brak

Mam nadzieje ze te talenty z cata to jakis kawal bo jak wyjda live to ja tam wale ta gre i chyba (sic) poszukam sobie dziewczyny (znowu) :P


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Kto ma lepiej?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 19, 2010, 05:58:51 am »
Profy: chyba nie doszłam do tego poziomu, żeby wiedzieć jakie są profy w wowie.. xD

Tak offtopując - to nawet 5 lvlu nie wbiłaś ? :P


  • Wiadomości: 361

  • Pochwał: 8

  • .
Odp: Kto ma lepiej?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 19, 2010, 10:18:53 am »
Wbiłam 2x... tylko, że grałam z chłopakiem, który mówił mi co mam robić, a nie po co to jest... i co to jest.  :D


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Kto ma lepiej?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 19, 2010, 04:33:35 pm »
Cytuj
Post wyżej ma sens...  :D

Tzn ktora czesc :P

Ja sie zastanawiam czy bede dalej gral czy nie kwestia tego jak raciale i nowe skille wypadna bo fakt faktem wole bg niz areny.A jakos L2 wyglada nudnie jak tylko moby sie klepie zeby lvl wbic :P


  • Wiadomości: 361

  • Pochwał: 8

  • .
Odp: Kto ma lepiej?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 19, 2010, 06:46:55 pm »
Cytuj
Post wyżej ma sens...  :D

Tzn ktora czesc :P

Ja sie zastanawiam czy bede dalej gral czy nie kwestia tego jak raciale i nowe skille wypadna bo fakt faktem wole bg niz areny.A jakos L2 wyglada nudnie jak tylko moby sie klepie zeby lvl wbic :P

Tzn ta:
"Serwer:Nie gram
Nick:Ryltar
Strona:Nie gram
Rasa:Nie gram
Klasa:Nie gram
Profy:Nie gram
Gildia:Brak"

Mnie jakoś nuda w L2 nie dopadała zbyt często, chyba dlatego, że sama sobie ubarwiałam grę, dzięki czemu miałam 2 permy  :D no i serwery klimatyczne sprawiają, że nie tylko się koksa, ale co kto woli.


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Kto ma lepiej?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 14, 2010, 12:57:03 am »
no i serwery klimatyczne sprawiają, że nie tylko się koksa, ale co kto woli.
W WoWie też są, a jeśli zna się dodatkowo Lore to jest jeszcze ciekawiej, poza tym z moich obserwacji i doświadczeń wynika, że wow daje nam więcej możliwości do klimacenia niż l2.

//Soulern: Podzielone, tamtego proszę nie psuć.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2010, 02:48:32 am wysłana przez Soulern »


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Kto ma lepiej?
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 14, 2010, 11:58:28 am »
Wow ma strasznie dluga historie.Nie mowie tu o samym wow i poprzednich dodatkach ale tez o o Warcraft 1,2,3 i dodatku do 3.L2 takich mozliwosci nie ma bo to koreanczycy wymyslali fabule :P


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 2

  • "MAD DOG" SMITH
    • MMOPlay Lineage II
Odp: Kto ma lepiej?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 14, 2010, 08:47:54 pm »
Humm, klimatyczny powiatacie. To coś co właśnie próbuję odbudować, więc może jednak skusicie się na nieco inne Lineage II (żal rzucać hasłami "no donate" czy retail like, bo taki ten serwer jest od 2 lat i jakoś jakby straciły znaczenie te słowa ostatnio xd)? Dlaczego nieco inne? Bo zachciało mi się znowu zatęsknić do L2, ale nuda ziejąca od kilku lat w L2 nie pozwala się przemóc (nie twierdzę że mało się zmieniło od czasu C1 ale...). Więc rozwój poszedł w kierunku z  góry wyznaczonym przez moje widzi mi się i tak oto za już niecałe 2 tyg. pojawi się na serwerze kolejna "custom" lokacja i to jak Miś ("na miarę naszych możliwości" - if u know what I mean xD). Dodam, że lokacja powstawała z przerwami ok. 8 czy 10 miesięcy, rozmiarami jest wielkości 1/4 obecnego świata L2, ale nie o rozmiar chodzi: najbliższa chyba typem byłaby wyspa hellbound. Z tym, że zadania, poziom "sprawności umysłowej" mobów i NPC, różnorodność opcji "co dalej, gdzie dalej pójść" jest nieskromnie mówiąc miażdżąca względem hellbound :) Oczywiście nie obiecuję cudów na patyku, ba pewnie będzie pare faili po premierze (ahh, gdyby mieć parę $ na sztab testerów i programistów ;)) - ale jak to się mówi: serwer ma okres poprawiania bugów dawno za sobą, więc trochę ruchu w interesie nie zaszkodzi ;) Nie mam pojęcia jak wszystko się sprawdzi w warunkach polowych ale "eksperymentalny model questów, polegający na generowaniu ich live, całkiem unikalnych z - na chwilę obecną - 40+ 'półskładników' dobieranych prawie losowo" na pewno będzie jakąś odmianą w L2 ;)

Wiki projektu jest tu, ale dużo się z niego nie dowiecie (poza obejrzeniem fotosów wyrwanych z kontekstu ;)) - może jednak przekona kogoś do spróbowania (a wtedy myślę że, jak dużo osób, zostanie na parę lat wsyśnięty do zabawy ;)). http://community.angakaran.cc/doc/doku.php. Techniczne szczegóły serwera: Gracia Epilogue, rates 4x, system bonusów questowych naszej produkcji, wszelkie kamaloki, pailaki, seed of destruction, hellboundy, dungeon bossy, clan hall siege etc. od dawna ma. Serwer blisko 2 lata online, bez wipe, bez rollbacków (a nawet jakby jakieś nieszczęście - kompletny backup bazy robi się automatyzcnie co 1h i leży jeszcze 3 miesiące na wszelki wypadek ;)). Serwer trochę wyludniały, co nie znazczy że pusty. Społeczność głównie kanadyjska, rumuńska, kilku serbów i bułgarów, ok. 30% polacy.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2010, 08:50:46 pm wysłana przez szponiasty »
Oj tam oj tam