Witaj
Gość

Wątek: Najlepszy dagger na Frey'i ?  (Przeczytany 20441 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 29, 2010, 12:00:43 pm »
critical power na th daje ci dokładnie 384 punkty wiec nie jest to jakis kosmos.


  • Wiadomości: 153

  • Pochwał: 0

  • Forgotten Legend
Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 29, 2010, 12:09:09 pm »
critical power na th daje ci dokładnie 384 punkty wiec nie jest to jakis kosmos.

Wez też pod uwagę bazowe statystyki.


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 29, 2010, 12:11:31 pm »
critical power na th daje ci dokładnie 384 punkty wiec nie jest to jakis kosmos.

Wez też pod uwagę bazowe statystyki.


masz na mysli STR?


  • Wiadomości: 153

  • Pochwał: 0

  • Forgotten Legend
Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 29, 2010, 12:21:54 pm »
masz na mysli STR?

Przykładowo. Human ma bazowo 40 a Elf 35 lub 36 a to już spora różnica.


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 29, 2010, 12:27:25 pm »
no to w takim razie po co wypowiadasz sie i wprowadzasz goscia w blad skoro on pyta o freye ?:>

Bo z tego co wiem PW do tej pory nie bije mocniej niż TH ;)

wlasciwie to nikt tego nie wie i nie pamietam zeby byly jakies testy w tym kierunku..
Tak naprawde to i tak obstawiam, ze dmg kazdego z daggerow na tym samym lvlu, przy tym samym eq i oe skilli bedzie barrdzo podobny :P
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 153

  • Pochwał: 0

  • Forgotten Legend
Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 29, 2010, 12:33:34 pm »
wlasciwie to nikt tego nie wie i nie pamietam zeby byly jakies testy w tym kierunku..
Tak naprawde to i tak obstawiam, ze dmg kazdego z daggerow na tym samym lvlu, przy tym samym eq i oe skilli bedzie barrdzo podobny :P

Oficjalnych nie było, bo samemu robiło się testy z kumplami z klanów oraz własne obserwacje z oly i pvp ;)
Tak czy siak różnica jest zawsze na początku, potem już dochodzi dobry gear, skille z 3rd i 83 lvli, enchant skilli a wtedy liczy się już tylko nasz skill gry daną postacią ;)

Tak jak mówiłem, jeśli chodzi o lvle 40-75 to AW i PW są ciency, bo mają mało p.defa, mało HP.
PW często trafia blowami, ale musi ich troche wpakowac, by kogoś zabić a AW rzadziej trafia i tu jest problem.
TH wydaje się najodpowiedniejszy, szczególnie dla newbie daggerów, bo ma więcej p.defa, wyśrodkowany land rate i dmg blowów oraz może podgonić sobie wroga Dashem  :P

I sądzę, że takie info starczy koledze, który założył temat ;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2010, 12:35:13 pm wysłana przez Fat4lity »


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 29, 2010, 12:41:19 pm »
po 1. Niby dlaczego ma wiecej p.defa ?
po 2. Malo HP to moze byc problem albo i nie..ja na PW na hp nie narzekalem..bardziej na dmg..na tym samym lvl z ja z krisem+6 mialem i tak mniej p.atk niz aw z czystym krisem :P
po 3. Najwieksze problemy z wchodzeniem blowo teoretycznie zawsze mial TH..mowie teoretycznie bo gralem przez jakis czas kazdym daggerem i misowanie bylo porównywalne u kazdego.

TH jest dlatego dobry bo ma wiecej HP niz reszta i najwiekszy atk.spd oraz duzy p.atk :P
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 153

  • Pochwał: 0

  • Forgotten Legend
Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 29, 2010, 12:46:36 pm »
po 1. Niby dlaczego ma wiecej p.defa ?
po 2. Malo HP to moze byc problem albo i nie..ja na PW na hp nie narzekalem..bardziej na dmg..na tym samym lvl z ja z krisem+6 mialem i tak mniej p.atk niz aw z czystym krisem :P
po 3. Najwieksze problemy z wchodzeniem blowo teoretycznie zawsze mial TH..mowie teoretycznie bo gralem przez jakis czas kazdym daggerem i misowanie bylo porównywalne u kazdego.

TH jest dlatego dobry bo ma wiecej HP niz reszta i najwiekszy atk.spd oraz duzy p.atk :P

1. Nie mnie pytaj a NC Softu :P Wiadomo, że jak sobie enchatujesz seta to masz więcej :P
2. No to często bywa problem, szczególnie jak np masz kiepskie javellery a nuker chce Cię pocisnąć  :) No z dmg był problem, trzeba było obiegać i obiegać przeciwnika, ale dzięki temu człowiek poznawał postać i uczył się grać  :)
3. Moje zestawienie z land rate wygląda tak: PW>TH>AW, ale wszystko zależy od serwera  :D

O i tu się zgodzę ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 29, 2010, 12:49:25 pm »
masz na mysli STR?

Przykładowo. Human ma bazowo 40 a Elf 35 lub 36 a to już spora różnica.

dokładnie 36. Ale z drugiej strony patrzac miedzy FD a FP tez jest spora róznica. Do tego dodaj -str koledzy lubia bardzo jezdzic po tej statystyce bo przeciez str nie wplywa na siłe blowa??  :shock:


3. Moje zestawienie z land rate wygląda tak: PW>TH>AW, ale wszystko zależy od serwera  :D

O i tu się zgodzę ;)

to żeś dowalił teraz.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2010, 12:52:19 pm wysłana przez Itherus »


  • Wiadomości: 153

  • Pochwał: 0

  • Forgotten Legend
Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 29, 2010, 12:51:22 pm »
bo przeciez str nie wplywa na siłe blowa??  :shock:

LOL, to ironia czy Twoja wypowiedź?  :)

masz na mysli STR?

Przykładowo. Human ma bazowo 40 a Elf 35 lub 36 a to już spora różnica.

dokładnie 36. Ale z drugiej strony patrzac miedzy FD a FP tez jest spora róznica. Do tego dodaj -str koledzy lubia bardzo jezdzic po tej statystyce bo przeciez str nie wplywa na siłe blowa??  :shock:


3. Moje zestawienie z land rate wygląda tak: PW>TH>AW, ale wszystko zależy od serwera  :D

O i tu się zgodzę ;)

to żeś dowalił teraz.

Że land rate inny? To przedstaw swój ;)

« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2010, 12:59:35 pm wysłana przez Fat4lity »


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 29, 2010, 02:58:30 pm »
pw>aw>th

          i choćbyś nie wiem ile się pocił to nie masz racji. th przed gf to juz całkiem slepa kicha.


  • Wiadomości: 153

  • Pochwał: 0

  • Forgotten Legend
Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 29, 2010, 03:31:20 pm »
i choćbyś nie wiem ile się pocił to nie masz racji. th przed gf to juz całkiem slepa kicha.

 
hahaha hahaha hahaha Grałeś kiedyś na Interlude? :P


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 29, 2010, 04:22:46 pm »
i choćbyś nie wiem ile się pocił to nie masz racji. th przed gf to juz całkiem slepa kicha.

 
hahaha hahaha hahaha Grałeś kiedyś na Interlude? :P

A ty pewnie tylko na EPI, co?
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 153

  • Pochwał: 0

  • Forgotten Legend
Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 29, 2010, 04:48:52 pm »
A ty pewnie tylko na EPI, co?

Między innymi BFDR, EPI, Fryta, Dragon Network, Teon OFF, Survival, Abyss, Celes, Azarad... Troche by wymieniał ;)

I nikt mi nie będzie wciskał, że przed Gracia Final TH był 'slepa kicha' -,-

« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2010, 04:50:25 pm wysłana przez Fat4lity »


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 29, 2010, 05:01:49 pm »
Nie wiem co było na interlude, bo wtedy nie grałem TH, ale na Freyi:
Sila blowow - AW>PW>TH - ten passyw na crt dmg nie jest lepszy od fd
Land rate - PW>AW>TH


  • Wiadomości: 153

  • Pochwał: 0

  • Forgotten Legend
Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 29, 2010, 05:04:27 pm »
Nie wiem co było na interlude, bo wtedy nie grałem TH, ale na Freyi:
Sila blowow - AW>PW>TH - ten passyw na crt dmg nie jest lepszy od fd
Land rate - PW>AW>TH

Bardzo możliwe, bo Freya wprowadza sporo zmian. A jest to gdzieś rozpisane?


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 29, 2010, 07:50:29 pm »
myślisz ze jak wymłóciłeś w swoim życiu 20 priv serwerów to masz racje? th w kazdej kronice mial najgorszy land rate i tak jest po dzis dzien od GF zwiekszyli wszystkim sztyletom bazowy land rate skilli wiec wychodzi bardziej na plus i nie pisz mi proszę o IL bo to było 5 lat temu.

         


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 29, 2010, 07:58:07 pm »
A ty pewnie tylko na EPI, co?

Między innymi BFDR, EPI, Fryta, Dragon Network, Teon OFF, Survival, Abyss, Celes, Azarad... Troche by wymieniał ;)

I nikt mi nie będzie wciskał, że przed Gracia Final TH był 'slepa kicha' -,-

Itherus ma rację, grałem dużo TH na IL, bo mi się podobał, imo to był najlepszy dagger wtedy, szczególnie do solo akcji, które uwielbiałem, ale nie raz, nie dwa się zawiodłem na tym, że nie trafiał, kiedy ktoś już był na hita. Grając AW/PW wiedziałem/wiem, że trafię, przy TH zawsze miałem wątpliwości...

Ale to jest temat o Freyi, gdzie TH co najwyżej najlepszy może być z cancel pałką, w innych rzeczach co najwyżej równy, na ogół gorszy od PW/AW ofc.

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 29, 2010, 08:06:19 pm »
Jesli chodzi o dmg z blowow to bardziej bym powiedzial ze AW>TH=PW ew TH>= PW :P

TH ma FP ktorej est slabsze niz FD..ale ma za to crt.pwr passiv, czego nie ma PW :P
Co do reszty to sie zgadzam w sumie :P

TH zawsze bił mocniej od PW, na 3rd tym bardziej ;) Na Frey'i nie grałem i nie mam zamiaru więc jak tam jest nie wiem, bo opieram się na doświadczeniach z C2-Hellbound :P
no to w takim razie po co wypowiadasz sie i wprowadzasz goscia w blad skoro on pyta o freye ?:>

Bo z tego co wiem PW do tej pory nie bije mocniej niż TH ;)
Nie wiem jak możesz wiedzieć jak jest do tej pory skoro nigdy nie grałeś na freyi.

Wracając do tematu : AW>PW=>TH (nie biorąc pod uwagę wyglądu PW)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 29, 2010, 10:15:44 pm »
Cytuj
th w kazdej kronice mial najgorszy land rate

Wlasciwie to do C4 mial drugi najlepszy (PW mial minimalnie lepszy ale liczac ze atk speed i crit dmg mial 2 kolejnosci to w sumie mala pociecha dla reszty daggerow) bo liczyl sie land z crit chance a nie dexa jak teraz ale to stare czasy wiec bylo minelo tylko tak chcialem poprawic :P


  • Wiadomości: 153

  • Pochwał: 0

  • Forgotten Legend
Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 29, 2010, 10:47:09 pm »
myślisz ze jak wymłóciłeś w swoim życiu 20 priv serwerów to masz racje? th w kazdej kronice mial najgorszy land rate i tak jest po dzis dzien od GF zwiekszyli wszystkim sztyletom bazowy land rate skilli wiec wychodzi bardziej na plus i nie pisz mi proszę o IL bo to było 5 lat temu.     

OMG grałem na Teonie za czasów IL to po pierwsze.
Po drugie przestań chrzanić, że TH był 'slepa kicha' skoro trafiał częściej niż AW. Przed GF był katem, teraz możesz go nazwać 'slepa kicha'.

Itherus ma rację, grałem dużo TH na IL, bo mi się podobał, imo to był najlepszy dagger wtedy, szczególnie do solo akcji, które uwielbiałem, ale nie raz, nie dwa się zawiodłem na tym, że nie trafiał, kiedy ktoś już był na hita. Grając AW/PW wiedziałem/wiem, że trafię, przy TH zawsze miałem wątpliwości...

To chyba na jakimś hr grałeś...
Zauważ, że zawsze na tamtych kronikach robiono głównie TH. Jak myślisz czemu nie AW czy PW? Bo PW robił kiepskie dmg a AW rzadziej trafiał. Proste!

Nie wiem jak możesz wiedzieć jak jest do tej pory skoro nigdy nie grałeś na freyi.

Wracając do tematu : AW>PW=>TH (nie biorąc pod uwagę wyglądu PW)

Bo kumple grają i żaden z nich nie żali się, że PW jest teraz lepszy.


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 29, 2010, 11:03:45 pm »
Cytuj
th w kazdej kronice mial najgorszy land rate

Wlasciwie to do C4 mial drugi najlepszy (PW mial minimalnie lepszy ale liczac ze atk speed i crit dmg mial 2 kolejnosci to w sumie mala pociecha dla reszty daggerow) bo liczyl sie land z crit chance a nie dexa jak teraz ale to stare czasy wiec bylo minelo tylko tak chcialem poprawic :P
Landrate blowów zmieniono od c3 (crit rate -> dex).
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 30, 2010, 08:08:43 am »
myślisz ze jak wymłóciłeś w swoim życiu 20 priv serwerów to masz racje? th w kazdej kronice mial najgorszy land rate i tak jest po dzis dzien od GF zwiekszyli wszystkim sztyletom bazowy land rate skilli wiec wychodzi bardziej na plus i nie pisz mi proszę o IL bo to było 5 lat temu.     

OMG grałem na Teonie za czasów IL to po pierwsze.
Po drugie przestań chrzanić, że TH był 'slepa kicha' skoro trafiał częściej niż AW. Przed GF był katem, teraz możesz go nazwać 'slepa kicha'.

Itherus ma rację, grałem dużo TH na IL, bo mi się podobał, imo to był najlepszy dagger wtedy, szczególnie do solo akcji, które uwielbiałem, ale nie raz, nie dwa się zawiodłem na tym, że nie trafiał, kiedy ktoś już był na hita. Grając AW/PW wiedziałem/wiem, że trafię, przy TH zawsze miałem wątpliwości...

To chyba na jakimś hr grałeś...
Zauważ, że zawsze na tamtych kronikach robiono głównie TH. Jak myślisz czemu nie AW czy PW? Bo PW robił kiepskie dmg a AW rzadziej trafiał. Proste!

Nie wiem jak możesz wiedzieć jak jest do tej pory skoro nigdy nie grałeś na freyi.

Wracając do tematu : AW>PW=>TH (nie biorąc pod uwagę wyglądu PW)

Bo kumple grają i żaden z nich nie żali się, że PW jest teraz lepszy.

       teraz to znaczy kiedy na IL ? GF, Freya, h5 bo nie wiem juz o jakiej kronice piszesz.

       Rece mi opadaja, idac twoim tokiem rozumowania w starszych kronikach c3,c4,il dex miał wpływ na siadanie blowa stad czeste bulidy -9str. TH ma 30 dexa bazowo wiec co za tym idzie mial jakies 36 w mj secie i dye+5dex. PW ma bazowo 35 dexa + set,dye miał 41 dex. Widzisz róznice? i jak owe 41 dexa mogło wplynac na jego land rate? kontra twoje 36? i powiedz mi w jaki sposob miał miec lepszy land rate? poprzyj to jakimiś sensownymi argumentami.

     


  • Wiadomości: 153

  • Pochwał: 0

  • Forgotten Legend
Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 30, 2010, 09:55:41 am »

teraz to znaczy kiedy na IL ? GF, Freya, h5 bo nie wiem juz o jakiej kronice piszesz.

 Rece mi opadaja, idac twoim tokiem rozumowania w starszych kronikach c3,c4,il dex miał wpływ na siadanie blowa stad czeste bulidy -9str. TH ma 30 dexa bazowo wiec co za tym idzie mial jakies 36 w mj secie i dye+5dex. PW ma bazowo 35 dexa + set,dye miał 41 dex. Widzisz róznice? i jak owe 41 dexa mogło wplynac na jego land rate? kontra twoje 36? i powiedz mi w jaki sposob miał miec lepszy land rate? poprzyj to jakimiś sensownymi argumentami.

   

Ale w sensie nazwania go 'slepa kicha'? Po GF

Lmao, gdzie ja napisałem, że TH miał większy land rate od PW?


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Najlepszy dagger na Frey'i ?
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 30, 2010, 10:27:30 am »
Zmień sobie w myślach  PW na AW  .... Ty jakis niedorozwinięty jestes czy tylko takiego udajesz? AW ma 34 dex nadal wiecej niz TH. Czekam na argumenty.