Witaj
Gość

Wątek: Problem z questem na Gladiatora  (Przeczytany 2344 razy)

  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Problem z questem na Gladiatora
« dnia: Grudzień 04, 2005, 11:38:43 pm »
Witam mam taki problem pierwszy quest na gladiatora rozpoczyna sie w Dion u Kesh konczy u Raldo w kopalni miałem dostac od niego marka Challenger lecz nie dostalem nie zauwazylem tego zrobilem dwa kolejne teraz posiadam 2 i 3 mark lecz nie mam pierwszego i nie moge dokonczyc profesji. Gdy ide do Kesh on mowi ze quest kompletny, schodze jeszcze raz do kopalni zabic monstery Claw i Quenns nie pojawia sie niestety Raldo, slyszalem ze on podobno pojawia sie o okreslonych godzinach czy to prawda, w ogole to jest jakies wyjscie z tej sytuacji ?


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Problem z questem na Gladiatora
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 04, 2005, 11:41:27 pm »
hmm...mozesz kupic potrzebny item


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Problem z questem na Gladiatora
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 04, 2005, 11:44:09 pm »
Cytat: Moonspell
hmm...mozesz kupic potrzebny item


a gdziie moge go kupic ? i jak on sie nazywa ?


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Problem z questem na Gladiatora
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 05, 2005, 12:10:58 am »
mozesz ale nie zawsze jest i nie zawsze sie oplaca ;] zwykle sa albo w Luxury Shopie albo u Merchant of the Mammon, na jakim serwerze grasz od tego zacznijmy?

..."Jeśli Raldo się nie pokaże zabijaj do skutku (często pomaga zabicie najpierw Baziliska a dopiero później questowego potwora)." ...hm... to jest tekst z www.polish-legions.com.pl zreszta zobacz sam, po lewej stronie +Lineage II/Questy/na profesje
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Problem z questem na Gladiatora
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 05, 2005, 12:17:21 am »
gdzie kupic item hmmm...to zalezy chyba od servera gdzie grasz. na niektorych sie nie da kupic :(

Jest juz dosc pozno, ja nie pamietam nazwy, ale czytales to... moze Ci troszke pomoze:
 1. Quest rozpoczyna się u postaci o imieniu Kash w Dion Castle Town. Znajdziemy go na dziedzińcu przed magazynem (warehouse). Kash poprosi Cię abyś przyniósł mu "Shisrashi's Ancient Scroll".

2. Teleportuj się do wioski Ciemnych Elfów i idź drogą na zachód w kierunku "Swampland" do znajdującego się obok niego wodospadu. Za spadającą z wodospadu wodą znajduje się wejście do groty, w której znajduje się Shyslassys..

3. Będąc w środku zauważysz, że Shyslassys ma pomocników w postaci "Guardian Bazilisk". Postaraj się ją wyciągnąć - łukiem bądź pojedynczym uderzeniem bronią - w bardziej otwartą przestrzeń jak na przykład wejście do groty. Guardian Bazilisk pójdą za nią, jednak są zbyt wolni, aby Ci przeszkodzić w czymkolwiek. Gdy ją zabijesz wypadnie z niej klucz, skrzynia i "Shisrashi's Ancient Scroll". Możesz otworzyć skrzynie tym kluczem a wszystko co w niej znajdziesz jest Twoje. Mając już "Shisrashi's Ancient Scroll" udaj się do Dion do Kash.

4. Gdy oddasz Kashowi "Shisrashi's Ancient Scroll", ten wyśle Cię do Giran Castle Town do postaci imieniem Martien. Martien stoi przy północnym-prawym wyjściu z Giran przy moście.

5. Martien wyśle Cię abyś zabił potwora o imieniu "Gorr". Znajdziesz go w pobliżu Floran pośrodku sektora 56-57 stopni bocznych i 46-47 górnych. Tam w pagórku jest wydrążona jaskinia gdzie znajduje się "Gore" oraz jego ochroniarze w postaci Cave Bazilisk. Dobrze abyś miał zapas około 20 butelek regenerujących życie. Gdy uderzysz Gore postaraj się uciec w kierunku wyjścia jednak zapewne nie uda Ci się wybiec z tej jaskini. Ważne żebyś ja zabił i dostał przedmiot "Gazer's Eye (1)". Mając to, wracasz do Martiena.

6. Gdy oddasz Martienowi "Gazer's Eye", on wyśle Cię ponownie w okolice Floran byś zabił "Baraham". Postać, jaskinia i ochroniarze tacy sami jak wcześniej, lecz znajdują się pośrodku sektora 56-57 stopni bocznych i 47-48 górnych. Strategia podobna, jednak teraz musisz przeżyć, gdyż po zabiciu "Baraham" wypadnie z niej również "Gazer's Eye" a w miejscu gdzie ją zbiłeś pojawi się postać o imieniu "Raldo". Jeśli Raldo się nie pokaże zabijaj do skutku (często pomaga zabicie najpierw Baziliska a dopiero później questowego potwora).

7. Porozmawiaj z Raldo a on powie Ci, że zostałeś oszukany przez Kash i Martian. Podczas rozmowy Raldo zapyta się czy mu w czymś pomożesz - odpowiedz twierdząco Say you will help. Będziesz musiał się przenieść do wioski Krasnali.

8. W wiosce krasnali musisz znaleźć postać o imieniu Filaur, jest ona w okrągłym domku pod drugiej stronie ulicy niż Gatekeeper. Jak zaczniesz rozmawiać z Filaur weź "Quest" i drugą odpowiedź (czasami nie ma literek lub są chińskie). Powie Ci abyś zabił dwie "Succubus Queen" które znajdują się w Mithril Mine.

9. Korzystając z Gatekeepera teleportujemy się do Northeast Coast (700 Adena). Stamtąd kierujemy się na południe w kierunku północnego wejścia do Mithril Mines. Gdy już tam dotrzemy kierujemy się w głąb ziemi. Po drodze trafimy na ogromną okrągłą komnatę, schodzimy w niej na samo dno i dalej kierujemy się korytarzem w dół. Nie sposób pomylić drogi. Jeśli spotkamy Akaste Succubus Turen i Tilfo znaczy, że jesteśmy blisko. Gdy dojdziemy do platformy na której znajduje się pełno potworów tego typu oznacza, że doszliśmy do celu.

10. W tym miejscu będą dwa Quest Monster o nazwie "Claw Sccubus" oraz "Sccubus Queen". Zabijamy najpierw Claw a później Queen (ważna jest właśnie taka kolejność) do momentu jak pojawi się Raldo w miejscu gdzie padła Sccubus Queen. Chwilę z nim rozmawiamy i na tym nasz Quest się kończy.

jak dalej nie pojdzie to jutro jak wroce z pracy to pomysle (teraz juz padam)
dobranoc


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Problem z questem na Gladiatora
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 05, 2005, 06:35:01 am »
hmm tyle ze ja juz bylem w tym miejscu gdzie sa bazyliszki, tam mi sie pojawil chodzi o dno kopalni w "Mithril Mines" tutaj tez sie pojawia Raldo i tu mam dostac marka... :)


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Problem z questem na Gladiatora
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 05, 2005, 06:49:35 am »
acha i gram na Mobl2 :)


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Problem z questem na Gladiatora
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 05, 2005, 07:23:25 am »
zabiles je w kolejnosci jak to jest opisane w pkt. 10 ?


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Problem z questem na Gladiatora
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 05, 2005, 11:06:56 am »
tak kolejnosc taka sama wszystko zrobione dokladnie po kolei a Roldo jak sie nie pojawil tak sie nie pojawia :( 2 i 3 mark jest nie ma 1 :(


  • Wiadomości: 650

  • Pochwał: 3

Problem z questem na Gladiatora
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 05, 2005, 03:26:53 pm »
Może nie pogadałeś z krasnoludem w wiosce? Miałem kiedyś taki problem. Jeśli z nim nie pogadasz nie wykona się questu.



  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Problem z questem na Gladiatora
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 05, 2005, 05:48:17 pm »
wszystko zrobilem po koleji zgodnie z opisem u krasnoluda tez bylem, i on mnie wyslal do "Mithril Mines" tam w kopalni pojawil sie problem :( kontynuowalem questy 2 i 3 i to wszystko nadaremnie :(