Witaj
Gość

Wątek: Quest wishing potion  (Przeczytany 1597 razy)

  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 3

Quest wishing potion
« dnia: Grudzień 05, 2005, 01:36:43 am »
Witam, mam problem, robilem tego questa juz 7 razy i za kazdym razem, na finale, biore jako nagrode 100kk adena, potem pojawiaja sie 3 Grimy (quest monsters), ktore zabijam, jednakze potem nic sie nie dzieje.

Czytalem ze ludzie tego questa robia po kilkadziesiat razy ale nie mam pojecia dlaczego.
Przypuszczam ze jest mala szansa na otrzymanie takiej nagrody ale chcialbym sie dowiedziec czy mozna dostawac rozne sumy a ja robie jakis blad, czy po prostu mozna dostac 100kk albo nic tylko ze jest na to bardzo mala szansa.

Z gory dziekuje za pomoc.

A tak BTW to macie blad w opisie tego questa bo widzialem kilkukrotnie opcje do wyboru u NPC i jest tam wyraznie napisane 100kk adena.


  • Wiadomości: 573

  • Pochwał: 19

  • Insane
Quest wishing potion
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 05, 2005, 09:30:54 am »
Na 99% na servie gdzie grasz nie ma kasy jako reward, gdyz z tym questem jest zwiazany jeden exploit i na wiekszosci servow albo nie ma kasy jako reward albo jest jej zawsze tyle samo.


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 3

Quest wishing potion
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 05, 2005, 11:50:15 am »
Dzieki, cholera a jak z GM gadalem to mowil ze z questem zadnych problemow nie ma:/


  • Wiadomości: 573

  • Pochwał: 19

  • Insane
Quest wishing potion
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 05, 2005, 12:21:52 pm »
Moze po prostu nie wiedzial...
Ten exploit jest dosc stary i na kazdym nowszym servie jest zablokowany...
W sumie i tak juz chyba nikt z niego nie korzysta, teraz wszyscy sie bawia w przerabianie help.html :P


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 3

Quest wishing potion
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 05, 2005, 05:40:54 pm »
No ja staram sie wykorzystywac tylko to na co sama gra pozwala bez grzebania w plikach systemowych, czy cos w tym stylu