Witaj
Gość

Wątek: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.  (Przeczytany 162038 razy)

  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 24, 2011, 02:20:18 pm »
Po prostu nie wykupił nowego skila, który kasuje poprzedniego.


L2 EU off @ TapMadls


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 24, 2011, 02:41:59 pm »
tlumaczac lopatologicznie - http://translate.google.pl/translate?sl=ru&tl=en&js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fdanieldefo.ru%2Fforum%2Fshowthread.php%3Ft%3D38036
tutaj masz tabelki z nowymi skillami, obok podane jest jakie skille sie kasuja po wykupieniu nowego. Jezli chcesz zalozmy zostawic backstaba to nie mozesz wykupic skilla bloody step, prosciej sie chyba nie da
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 24, 2011, 11:11:36 pm »
dziekuje bardzo za wytlumaczenie


  • Wiadomości: 209

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 25, 2011, 08:47:26 am »
to ja tez mam pytanie bo przeczytalem tu ze BH i WS niepotrzebny chyba ze robisz z niego daggera/woja. To ja sie pytam czy wgl spoil teraz jest oplacalny? tzn np w LOA?


  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 25, 2011, 09:42:31 am »
to ja tez mam pytanie bo przeczytalem tu ze BH i WS niepotrzebny chyba ze robisz z niego daggera/woja. To ja sie pytam czy wgl spoil teraz jest oplacalny? tzn np w LOA?

Z tego co czytałem/słyszałem nowy dagger ma spoila (skill chyba nazywa się Plunder ?)


L2 EU off @ TapMadls


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 25, 2011, 10:38:53 am »
Dokładnie ma spoila, po udanym wejsciu itemki pojawiaja sie od razu w plecaku. Z ciekawostek równiez ma blowa który jest masówka, razor rain który tez jest masówka oraz poison cloud. Na AOE juz moze cos niecos popstrykać.


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 25, 2011, 11:17:43 am »
Mnie intryguje jedna rzecz. Jak do h*** wafla zrobić np. kuraka tanka czy healera, którego tak promują na filmikach. Albo od GoDa kurak może brać na sube wszystko jak leci, albo z powiedzmy taki slh może se wybrać dowolną 4th class z ośmiu dostępnych, a nie koniecznie wizzarda. Nic innego mi do głowy nie przychodzi, a w patch notes wzmianki o tym nie znalazłem. Jeśli ktoś wie jak coś takiego zrobić to bardzo bym prosił o info bo póki co to koksam na rusku kuraka, żeby sprawdzić moje 2 typy (mam nadzieję, że chodzi o subę bo do 85 to mi się już trochę nie uśmiecha).
Elth - OldBoyz


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 25, 2011, 11:22:45 am »
wystarczy poczytac troche forum to bys znalazl to czego szukasz.
taka hybryda (tank kamael) jest mozliwa tylko jezeli w dniu wprowadzenia GoDa postac miala 76+. Dostawalo sie wtedy taki item dzieki ktoremu po zrobieniu aweking q mozna bylo wybrac dowolna klase, niezaleznie od tego co mielismy na 3 profie i czy bylismy warriorem/wizardem
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2011, 11:25:49 am wysłana przez Phoeniks »
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 25, 2011, 11:30:05 am »
O tym to słyszałem, ale słyszałem też, że taka postać automatycznie miała by być humanem po zmianie klasy. No nic, myślałem, że na eu zrobie se coś unikatowego, a tak to dupa. ;/
Elth - OldBoyz


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 25, 2011, 11:54:19 am »
z tym humanem to chodzilo o to, ze bedac np. stormscreamerem i po przebudzeniu chciales tanka to dostawales skille z 3rd profy humana tanka, w tym przypadku akurat palka i za nie kupowales skille nowego tanka
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 25, 2011, 12:44:58 pm »
to ja zapytam o questowanie
wszędzie się czyta , że właściwie do 61 lvl leci się na questach
założyłem postać na ru off i questy owszem prowadziły mnie za rączkę , ale przy 31 lvl oddałem questa i dalej npc dla mnie już nic nie miał ( w ruinach), zacząłem latać po miastach i coś tam robić ( np quest na peta) ale okazuje się , że następne lepsze questy od 33 lvl- czyli w sumie jednak między questami trzeba trochę grindu?
dodam , że zrobiłem tylko 1 raz kamaloke- więc mam 2 questy z niej zaczęte i nie oddane

pytam też dlatego , bo coś czytam w sumie o kampanii- a wiec myślałem , że cały czas będą questy jak na początku- w GoD prawdziwa gra zaczyna się od 85 lvl , więc pasuje jak najszybciej wbić ten lvl, potem są jeszcze Daily ale te chyba od 50 lvl
mam stronkę przetłumaczoną z koreańskiej strony z questami  GoD, ale z tego co porównałem z quest logiem w ru off jest troche inaczej
licze na podpowiedź, która jak myślę przyda się tym co zaczynają od 0


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 25, 2011, 12:55:28 pm »
@UP

http://boards.rochand.com/viewtopic.php?f=11&t=105&start=140

Szczegółowo pokazane, quest po quescie.

Z tego co tam się orientuje, na 31 lvlu trzeba dobić do 32. Z tego względu iż właśnie nastepny q, można dopiero wziąć na 32 lvlu.


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 25, 2011, 01:10:56 pm »
Przy dobrym grindzie to nawet epic questów z 79 i 81 średnio opyla się robić ;p
Na niieszczęście nie zawsze jest spot/okna wolne i w sumie też się zrobiło(zmienili ilość expa dawanego przez q, tak żeby wyrównać ze zmniejszeniem ilości expa potrzebnego, nadal ~30% na quest).
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 25, 2011, 01:39:40 pm »
Na ru nie da się na samych q  z łańcuszka dojechać do takiego lvlu (może z PA tak). Dodatkowo im dalej tym q coraz bardziej wiążą się ze standardowym biciem mobów a spoty to za duże niestety nie są.


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 25, 2011, 01:53:50 pm »
Opcja wilk syty i owca cała: zrób sps'a dobij 85, przebudź, dobij 80 na wl subie, zrób questa na dual-class, dokoksaj 85, przebudź. Graj tym na co akurat masz nastrój, wyglądając cały czas jak elfka :)
Damn, że też wcześniej na to nie wpadłem
zrób elven elder, dobij 85, przebudź, dobij 80 na cardi subie, zrób questa na dual-class, dokoksaj 85, przebudź. Graj tym na co akurat masz nastrój, wyglądając cały czas jak elfka... oh wait XD


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 25, 2011, 03:29:44 pm »
a takie pytanko o pet system w GoD.gram na gracji i nie wyobrażam sobie solo grindu bez wilka.na GoD też to sprawdza się tak dobrze?
acha i jeszcze takie pytanko.certyfikacje skilli istnieją dalej?
pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2011, 04:42:03 pm wysłana przez dsfa5 »


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 25, 2011, 06:52:02 pm »
Damn, że też wcześniej na to nie wpadłem
zrób elven elder, dobij 85, przebudź, dobij 80 na cardi subie, zrób questa na dual-class, dokoksaj 85, przebudź. Graj tym na co akurat masz nastrój, wyglądając cały czas jak elfka... oh wait XD

Mając przebudzonego healera nie zrobisz na subie cardiego ;( Taki myk dał się zrobić przy wejściu goda(przebudzić elfa na healera, mając subę cardi)
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 26, 2011, 09:27:15 am »
Bubacz, ale o ile rozumiem, Falconek użył małej ironii w swoim poście... ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 26, 2011, 10:03:40 am »
pytanie dla tych co grają na rus offie i mają 85+

na chwile obecną łatwiej do party załapać się tyr warriorowi  czy enchanterowi?

waham się pomiędzy tymi 2 klasami i ta odpowiedź bardzo mi pomoże  :)- tak ogólnie jaka klasa bardziej potrzebna- wiem , że to może wyglądać zupełnie inaczej na innych serwerach itp- ale tu i teraz da jakieś pojęcie


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

  • Sloth
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 26, 2011, 11:11:04 am »
Też mam pytanie co do klas, czy WSZYSCY uważają ze Archer to najgorsza postać w tej grze? Czytałem o GoDzie na paru innych forach i wszedzie widze podobną opinie...


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 26, 2011, 11:15:02 am »
pytanie dla tych co grają na rus offie i mają 85+

na chwile obecną łatwiej do party załapać się tyr warriorowi  czy enchanterowi?

waham się pomiędzy tymi 2 klasami i ta odpowiedź bardzo mi pomoże  :)- tak ogólnie jaka klasa bardziej potrzebna- wiem , że to może wyglądać zupełnie inaczej na innych serwerach itp- ale tu i teraz da jakieś pojęcie
wariorów jest chyba najwięcej na serwie :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 316

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 26, 2011, 11:22:36 am »
Też mam pytanie co do klas, czy WSZYSCY uważają ze Archer to najgorsza postać w tej grze? Czytałem o GoDzie na paru innych forach i wszedzie widze podobną opinie...

Jak dla mnie to teraz nie ma większej różnicy jeśli chodzi o DD - każdy jest dobry. Jedynie na siege lepiej sobie dystansowcy radzą (wiadomo, mogą wejść na mury i siekać), ale od zawsze tak było. A jeśli chodzi o archera to należy pamiętać, że ma największy zasięg (1100 dla regularów i skilli).
Lancer:
Specnaz team
Naver - Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 26, 2011, 12:06:23 pm »
Też mam pytanie co do klas, czy WSZYSCY uważają ze Archer to najgorsza postać w tej grze? Czytałem o GoDzie na paru innych forach i wszedzie widze podobną opinie...
http://translate.google.com/translate?sl=ru&tl=en&js=n&prev=_t&hl=fr&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fforums.goha.ru%2Fshowthread.php%3Ft%3D657861
tu masz test 99 lvl archera w pvp na ptsie, faktycznie najgorsza postac ;o
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 26, 2011, 12:12:04 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=t4F5477kTkY&feature=channel_video_title
Healer vs 4 archers. (albo vs 3, jeden chyba afk)

« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2011, 12:14:07 pm wysłana przez orlok »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 26, 2011, 12:20:17 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=t4F5477kTkY&feature=channel_video_title
Healer vs 4 archers. (albo vs 3, jeden chyba afk)
Eee.. i? nie wiem czy wiesz ale bez zdisablowania healera chociaż na 2 sekundy, nie dasz rady go zabić.
A widać, że tam biją tylko ze skilli zadających dmg

Teraz weź 1 tanka i 1 archera vs healer
Tak zestunują/zlockuje/zablokuje heal o 90% i healer padnie w 5sek

Nie ma tu czym się podniecać imo

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.