Witaj
Gość

Wątek: GW2 - I jak Wam się podoba?  (Przeczytany 20257 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
GW2 - I jak Wam się podoba?
« dnia: Październik 09, 2012, 12:11:16 am »
Właśnie..

Jak Wam się gra w GW2 ?

Zastanawiam się czy sobie nie sprawić tego, chciałem poczekać trochę od premiery żeby poznać zdanie osób, które chwile w to pograją.

So ? Warto kupić ? :D
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2012, 04:44:13 pm wysłana przez Sebal »
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Odp: WTS GW2
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 09, 2012, 12:29:57 am »
Jak będziesz miał grupę co najmniej 5 osobową razem z Tobą to gra się elegancko, farmuszka nie taka liniowa jak w l2 (nie trzepiesz ileś dni tych samych mobów...), zrobienie seta exotic z insty + broń to max 13 dni (3 drogi na explorable mode dziennie), a potem już tylko to co się lubi (odkrywanie mapy, WvWvW, craft, turnieje itp.), ale jak masz grać sam to nie polecam, bo niektórych randomów to bym za jaja powiesił :D
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Odp: WTS GW2
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 09, 2012, 07:20:45 am »
Paru znajomych już w to gra, sporo ludzi z forum tez wiec myślę, ze z Tym problemu nie będzie raczej :)

A kto wie, może i kogoś nowego wciągnę w to.

Na razie chcę poznać Wasze opinie...TERA też się zapowiadała wyśmienicie a wyszło jak wyszło i w sumie Ci co trochę poczekali lepiej na tym wyszli, to samo zresztą z Diablo imo.

Na razie tylko jedna osoba..a reszta ?:>
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Odp: WTS GW2
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 09, 2012, 03:00:30 pm »
a reszta graczy gw2 z forum to Kropkólkowcy - Ci poszli na RPG CLUBA i tutaj właśnie duży (-?) dla dużej grupy nolifeów.


GW2 to gra dla ludzi co mogą pograć te 4-5h dziennie i tyle grają, a granie w tą grę 10h/day to pomyłka to nie L2 znudzi Ci się bardzo szybko jeżeli masz takie podejście do gry.



Wynika to z wypowiedzi moich dobrych 10 ~ kolegów i dużej ilości znajomych.



--------------------------------------
A swoją drogą uważam, że miesiąc to za mało żebyś taką odp uzyskał wszystko wyjaśni się wstępnie do końca roku. Grze MMO, żeby mogła konkurować na rynku z innymi należy dać (tutaj GW2 udało się ) dużo kasy, jakąś startową bazę graczy(3-4mln) i najważniejsze poczekać z pół roku - Startowałem 2 L2/WoWa na offie jak wychodziły i były to gry conajmniej słabe, miały wiele błędów, także :




GW2 jest świetnie dla graczy, nie nolifeów. Dupy nie urywa, ale będziesz na pewno zadowolony, sam jakbym miał te 30-40h na grę tygodniowo to bym pograł :P



@Cezar

Pelikanie toś mu napisał, bieganie nonstop na PvP bez większego sensu też nie jest czarujące, moim i nie tylko zdaniem - muszą rozbudować end game bo tak to fajnie no wiesz, całkiem całkiem ale ..

« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2012, 03:02:20 pm wysłana przez HellSign »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 09, 2012, 04:45:16 pm »
A jak się chce pograć po 1-3 godzin dziennie a czasem nawet co 2 dni, to też się opłaca czy będziesz w czarnej dupie jak w L2? :)
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 09, 2012, 05:08:01 pm »
Ja też idę na RPG wiec WTS GW2 :D


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 09, 2012, 06:58:07 pm »
a co jest w tym rpg takiego elo elo ze wszyscy tam ida ?:> bo jestem w plecy z informacjami :D


a co do gw2...

Ja wlasnie szukam fajnej gierki online gdzie nie trzeba grac 18/24h dziennie, ubijac bezsensownie miliona mobow etc i gw wlasnie na taką grę wygląda..

Podoba mi sie to, ze w kazdy momencie moge isc sie klepac a jak nie to isc sobie troche pofarmic albo pozwiedzac mape :d

Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 09, 2012, 07:30:59 pm »
to gra dla Ciebie.

A jak się chce pograć po 1-3 godzin dziennie a czasem nawet co 2 dni, to też się opłaca czy będziesz w czarnej dupie jak w L2? :)

Identycznie jak w H5, dojdziesz w końcu to takiego poziomu (ofc jak dodatki za szybko nie będą wychodzić), że będziesz miał jakiś set w miarę fajny jakieś podstawowe rzeczy, czyli == w H5 Moirai np. vesper i aq/zaken z oly.


Na pewno będziesz od topu odstawać i to dużo.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Odp: WTS GW2
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 09, 2012, 09:28:40 pm »
@Cezar

Pelikanie toś mu napisał, bieganie nonstop na PvP bez większego sensu też nie jest czarujące, moim i nie tylko zdaniem - muszą rozbudować end game bo tak to fajnie no wiesz, całkiem całkiem ale ..
Nie truj dupy, bo jaki niby end-game jest w L2 :D Zdobędziesz te vorpalki czy co tam potrzeba, 1800/300 attr, sa (mowa o samej farmie)to pozostaje tylko i wyłącznie pvp, olimpiada, siege/forty, insty i epic bossy ot cały end game L2 :D i to jeszcze taki, że na siege masz 10 fps jak dobrze pójdzie, a jak jesteś plebanem to nawet do serca antka nie dojdziesz :D i nie ma chuja, bez kroplóweczki jak nie pofarmisz to jesteś zerem i tak zawsze będzie w l2

W GW2 zanim wymaksujesz postać (i nie chodzi mi tutaj o sprzęt) to minie też trochę czasu, a robisz to między innymi chodząc na WvWvW i zdobywając tamtejsze tytuły, tak samo na sPvP i PvE, także w end-game jest co robić i będzie co robić, bo z czasem na bank dojdzie coś nowego.
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 09, 2012, 10:12:44 pm »
Boli mnie wlasnie brak takiego oly w nowych mmorpgach, bo jak dla mnie to jest super pomysl.



  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 10, 2012, 01:38:55 am »
*pod wyfarmione osoby

tu masz turnieje 5v5
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: WTS GW2
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 12, 2012, 10:32:54 pm »
W GW2 zanim wymaksujesz postać (i nie chodzi mi tutaj o sprzęt) to minie też trochę czasu, a robisz to między innymi chodząc na WvWvW i zdobywając tamtejsze tytuły, tak samo na sPvP i PvE, także w end-game jest co robić i będzie co robić, bo z czasem na bank dojdzie coś nowego.
Po wbiciu 80 się gra zaczyna bo wtedy zyskuje się dostęp do całej zawartości gw2, a zdobycie najleprzych itemów dla zwykłego człowieka to lekko pół roku więc o jakim end gamie my mówimy. 1vs1 i wojny guildi + kilka innych rzeczy było zapowiedzianych z pół roku temu już przez Anet więc pozostaje czekać na nowy kontent.


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 12, 2012, 10:43:05 pm »
Jakie pół roku, skoro już są legendarne pancerze, a bronie to jeszcze tylko chwila czasu i będą (albo już są?)
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 12, 2012, 11:17:34 pm »
Jakie pół roku, skoro już są legendarne pancerze, a bronie to jeszcze tylko chwila czasu i będą (albo już są?)
Po pierwsze armorów legendarnych nie ma w gw2 i zostaną dodane razem z jakims kontentem nowym. Po drugie z tego co słyszałem 2 tyg temu kiedy byłem ostatni raz zalogowany w grze była na ukończeniu ta broń na jakimś serwerze. Nawet jeśli cała guildia będzie pracować na jedną taką broń to biorąc pod uwage ogromny koszt jej 100 golda za itemy od npc + kolejne z 500 golda za surowce, to prawie milion karmy, 100% world i kilka innych cudów samemu trzeba ugrać, a ja mówiłem o kimś kto gra godzine dziennie to policz sobie ile trzeba grać na najleprze itemy.


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 13, 2012, 12:07:12 am »
Trochę zacofany jesteś z informacją, jest już set heavy legendary (fioletowy) na serwerze Blacktide, nie pamiętam nazwy seta, ale byłem tam dzisiaj i widziałem jak gość sziftował.

No jak godzinę dziennie to tak, ale jak ktoś zagra sobie z 3-4h to już szybciej to idzie :)
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2012, 12:26:25 am wysłana przez Cezary93 »
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 472

  • Pochwał: 1

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 13, 2012, 12:41:33 pm »
Generalnie jakoś 2 dni temu zacząłem sobie pykać w GW2 tak dla sprawdzenia. Ogólnie muszę powiedzieć że gra jest mało przyjazna nowemu graczu. Ogromne problemy jeśli chodzi o zdobywanie expa (chyba że to tylko ja), gdzie wszystko sprowadza się do "idz odkryj", "event" etc. Generalnie jestem trochę zawiedziony GW2. Spodziewałem się czegoś lepszego, co może potrzyma mnie więcej niż 2 dni.
Doomcio Sigel Knight 99 ~ H.S.J.E.A.H  Team    [Party Leader]


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 13, 2012, 01:24:30 pm »
Rozumiem, ze wolisz bezmyslnie zabijac 5k potforaskow na 1/10 lvla, okej.



  • Wiadomości: 285

  • Pochwał: 0

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 13, 2012, 02:33:33 pm »
Generalnie jakoś 2 dni temu zacząłem sobie pykać w GW2 tak dla sprawdzenia. Ogólnie muszę powiedzieć że gra jest mało przyjazna nowemu graczu. Ogromne problemy jeśli chodzi o zdobywanie expa (chyba że to tylko ja), gdzie wszystko sprowadza się do "idz odkryj", "event" etc. Generalnie jestem trochę zawiedziony GW2. Spodziewałem się czegoś lepszego, co może potrzyma mnie więcej niż 2 dni.

Mialem identyczne wrazenia po pierwszych dniach.. jak juz wsio ogarniesz to gra wciaga niesamowicie.. ostatnie kilka dni maniaczylem po 8+ h dzien.. gdzie ostatnio tak gralem chyba z rok temu na ru w lineage.., ;) Pograsz troche i sie calkowicie zaglebisz w gre ;)


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 13, 2012, 02:44:57 pm »
Generalnie jakoś 2 dni temu zacząłem sobie pykać w GW2 tak dla sprawdzenia. Ogólnie muszę powiedzieć że gra jest mało przyjazna nowemu graczu. Ogromne problemy jeśli chodzi o zdobywanie expa (chyba że to tylko ja), gdzie wszystko sprowadza się do "idz odkryj", "event" etc. Generalnie jestem trochę zawiedziony GW2. Spodziewałem się czegoś lepszego, co może potrzyma mnie więcej niż 2 dni.
Normalne pierwsze wrażenie, miałem to samo gdy grałem na becie, ale wszystko jest do ogarnięcia i nie jest tak liniowe jak w L2, które polega na bezmyślnym biciu mobów (i ew. epic questy...)
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 13, 2012, 05:32:33 pm »
W tej grze dostaje się expa za niemal wszystko :) Łącznie z kuciem przedmiotów, gotowaniem poprzez exploracje, eventy kończąc na PvP.
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: -3

  • I'm old school, and I'll smack a bitch
Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 14, 2012, 02:59:53 pm »
póki co najwięcej zabawy w GW2 miałem z WvW w max 10 osobowej grupie która jest na TS, multum śmiechu gdy w te 10 osób szło obronić punkt z zapasami (na pewno więcej zabawy niż obrona tymi 10 ludzmi kampu) gdzie napierała jeszcze raz taka liczba graczy i więcej.
born different.


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 14, 2012, 09:09:28 pm »
22 października wraz z corocznym świątecznym eventem który potrwa tydzień zostanie wprowadzony pierwszy duży update który wraz z ogromną liczbą poprawek doda również całkiem nowy content do gry w postacji nowych trybów pvp, jumping puzzli, achievementów, mini-dungeonów oraz bossów. Nie będzie to typowy dodatek, ale widać że twórcy cały czas pracują nad grą pełną parą i z tego co mówią dopiero się rozkręcają, tak więc nie jest to typowe mmo na zasadzie dajemy wam gre wy nam kase i każdy sobie radzi sam.
Arena nawet odpaliła strone poświęconą temu wydarzeniu dostępną pod adresem https://www.guildwars2.com/en/events/halloween-2012
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2012, 09:12:50 pm wysłana przez Grande »


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 14, 2012, 10:14:21 pm »
nie da się ukryć, że guild wars jest oryginalnym produktem. Pierwsza część, także częstowała takimi smaczkami. Chociażby ekskluzywny wyścig chrabąszczy.
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 15, 2012, 01:38:52 pm »
Siemanooooooo szukam jakiejsc ekipy z ts albo gildii zeby fajnie sobie pograc , głownie jestem nastawiony na pvp , turnieje , 80 lvl ele.

Jak co to pm bo poki co jestem w jakiejsc gildii ktory non stop farmi pve ;x


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: GW2 - I jak Wam się podoba?
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 15, 2012, 07:17:36 pm »
http://forum.guildwars2.com.pl/topic/1098-szukam-gildii/ - napisz tam posta ze swoimi wymaganiami co do gildii i krótki opis postaci/siebie oraz kontakt i powinieneś coś znaleźć szybko.
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D