Witaj
Gość

Wątek: Piaskownica kobieco-męsko-argumentacyjna  (Przeczytany 3676 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Piaskownica kobieco-męsko-argumentacyjna
« dnia: Luty 26, 2013, 07:42:55 pm »
NIE.. najlepszy argument... jak juz OCENIACIE czy mam racje czy nie to podajcie KONKRETNY argument przeciwko.
Dostałeś 3x Nie, zejdz ze sceny grzecznie.
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2013, 10:46:51 pm wysłana przez Soulern »


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 26, 2013, 07:59:58 pm »
co do Raziela, ok spoko zrozumialem,

Co do Relapsa, jestes kompletnym nieinteligentnym czlowiekiem chcącym za wszelka cene pokazac swoja wyższość, wartość, i swoja (podejrzewam nie zawsze kompletną) rację.

musisz byc na prawde przykrym czlowiekiem... wspolczuje... ale nie przejmuj sie, moze kiedys nauczysz sie myśleć w miare inteligentnie i udzielać odpowiedzi na poziomie.. dzieki...

partia tuska dostała "x" razy TAK.. i co... czy to dobre ?, nie sadze, dlatego tlumaczenie ze ktos dostal "x" razy NIE czy TAK to tym bardziej wieksze brniecie w swoja niekompetencje ;] pozdrawiam

//Soulern: Prooszę, tylko bez nawiązań do polityki, nie tutaj...

..a tak, jeśli macie do siebie jakieś wątpliwości, to rozstrzygajcie je na PW. Dzięki!
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2013, 08:12:33 pm wysłana przez Soulern »
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


Odp: Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 26, 2013, 08:18:21 pm »
NIE.. najlepszy argument... jak juz OCENIACIE czy mam racje czy nie to podajcie KONKRETNY argument przeciwko.

mam racje czy nie ?

wybacz, ale nigdzie nie widze zebys pytal o jakiekolwiek argumenty, proste pytanie - taka sama odpowiedz

a co do ostatniego twojego posta, jezeli tak cie irytuje odpowiedz nie i jednoczesnie chcesz sobie porozmawiac o polityce to zaloz sobie inny temat, albo idz do tematu o core, tam dopiero argumenty dostaniesz



w ogole to dopiero teraz przeczytalem to porownanie do polityki; relapse zakladajac ten temat i konstruujac niektore z postow w nim zawartych, moim zdaniem, wykazal sie duzo wieksza inteligencja niz ty jakimkolwiek postem, kiedykolwiek na tym forum

pozdrawiam


edit:
mowisz o podawaniu argumentow jak sie kogos ocenia, sam pojawiasz sie w tym temacie znikad, krytykujesz i oceniasz negatywnie, za powod podajac ... no wlasnie, co? swoje zdanie, ze nie ma zadnej "recepty" ?
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2013, 08:20:08 pm wysłana przez bula »


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 26, 2013, 08:31:52 pm »
NIE.. najlepszy argument... jak juz OCENIACIE czy mam racje czy nie to podajcie KONKRETNY argument przeciwko.

mam racje czy nie ?

wybacz, ale nigdzie nie widze zebys pytal o jakiekolwiek argumenty, proste pytanie - taka sama odpowiedz

a co do ostatniego twojego posta, jezeli tak cie irytuje odpowiedz nie i jednoczesnie chcesz sobie porozmawiac o polityce to zaloz sobie inny temat, albo idz do tematu o core, tam dopiero argumenty dostaniesz



w ogole to dopiero teraz przeczytalem to porownanie do polityki; relapse zakladajac ten temat i konstruujac niektore z postow w nim zawartych, moim zdaniem, wykazal sie duzo wieksza inteligencja niz ty jakimkolwiek postem, kiedykolwiek na tym forum

pozdrawiam


edit:
mowisz o podawaniu argumentow jak sie kogos ocenia, sam pojawiasz sie w tym temacie znikad, krytykujesz i oceniasz negatywnie, za powod podajac ... no wlasnie, co? swoje zdanie, ze nie ma zadnej "recepty" ?

tak to jest moja opinia ktora moglem wyrazic i ją odpowiednio zargumentowalem..

czyli zakladasz ze kazde pytanie w zyciu, jesli chcemy uzyskac dokladna i sensowną odpowiedz, musimy odpowiednio zaznaczyc ? "czy mam racje? Podaj argument jesli jestes na tyle płytki by udzielac odpowiedzi TAK/NIE"

co do krytyki, twoj post sugeruje ze niecierpisz jakiejkolwiek krytyki, krytyka ta (chodzi o pierwszy moj post) jest moim skromnym zdaniem "łagodną" krytyką, nie jakąś rażącą o którą mozna by sie w jakikolwiek sposób rzucać.

nie wplatam tu polityki na siłe, tylko dałem PROSTY, i PRZEJRZYSTY przyklad ktory KAZDY moze zrozumiec, a mysle ze swietnie obrazuje tok myslenia opisany w poscie relapsa (bo jeszcze niefortunnie niektorzy by nie zrozumieli i co wtedy):

"Dostałeś 3x Nie, zejdz ze sceny grzecznie"

...
dziekuje pozdrawiam
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


Odp: Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 26, 2013, 08:44:54 pm »
nie podales absolutnie zadnego argumentu


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Odp: Relacje damsko-męskie - wielka oaza rad i wskazówek! Wielka dyskusja!
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 26, 2013, 09:54:42 pm »
@Relapse za malo czasu spedziles na tym forum, jesli myslisz, ze ktos na powaznie bedzie tu szukal pomocy w takich sprawach.
Opis tematu jest sarkastyczny  i nie oczekiwałem żadnych postów z prośbą o porady ludzi, którzy piszą na poważnie bo borykają się z takim i takim problemem, temat założyłem bo jest chwytliwy, powszechny. Miał on wywołać dyskusję i wymianę argumentów aby troszkę ożywić forum, i tak się dzieję jak widać. Reasumując nie oczekiwałem opisów własnych problemów ludzi, którzy poważnie potrzebują pomocy, tylko wymiany poglądów na ten temat jak każda inna dyskusja, i w tej kwestii jednak już można pisać poważnie na wszelakie odmiany i przypadki relacji dzieląc się własną opinią i spostrzeżeniami. A posty zostawiające ślady mentalności naszego społeczeństwa z pytaniami "A po co komu to potrzebne" i inne pierdoły, zwykłe narzekanie będą usuwane. Jak widać dyskusja się wywiązała a zaskoczeni muszą się z tym faktem pogodzić.

Jeśli na forum internetowym istnieją działy komputerowe, o sporcie to temat o jednej z najważniejszych wartości w życiu i dyskusja o tym jest strzałem w dziesiątke i na logikę nie powinno to nikogo dziwić, jeśli dla kogoś wymiana poglądów, spostrzeżeń nawet opisując potencjalne przypadki dotyczące relacji damsko - męskich, miłości, przyjazni są tematem tabu to po prostu jeszcze do tego nie dorósł, dla mnie rozmowa na ten temat z przyjaciółmi w realu, z koleżanką, z kolegą lub z użytkownikami na forum w internecie jest czymś naturalnym. Człowiek się rozwija każdego dnia, każdego dnia dowiaduje się czegoś nowego, popełnia błędy, próbuje je naprawić, i codziennie nad sobą pracuję, jeśli świat ma dalej ewoluować to tak powinien funkcjonować każda istota, która została nazwana Człowiekiem rozumnym.
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2013, 10:09:59 pm wysłana przez xRelapse »


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Piaskownica kobieco-męsko-argumentacyjna
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 26, 2013, 10:48:09 pm »
No, macie, kłóćcie się, jak bardzo tego chcecie, gdzie idziej...

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Piaskownica kobieco-męsko-argumentacyjna
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 26, 2013, 11:01:38 pm »
NightBird = Pies ogrodnika  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Banned
  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Piaskownica kobieco-męsko-argumentacyjna
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 27, 2013, 04:05:51 am »
poziom wypowiedzi i zdolnosci erystyczne zawarte w tym topiku zwalaja mnie z nog. pare rad:

amiras - wyjdz z domu i nie udzielaj sie w takich topikach
repalse - jak juz reasumujesz to zazwyczaj konczysz wypowiedz, a nie wrzucasz slowko, ktorego de facto nie rozumiesz w drugim zdaniu, a po nim jeszcze 2 akapity
ten gosc co sie zesral najmocniej, bo juz 7 lat tu siedzi - ogarnij sie, wjezdzasz w topik z jakimis zalami, bo firma bartek, a jak pojechala cie koncowka lancucha pokarmowego tego forum to przepieknie spiales dupe i wezwales nadaremno premiera.

reasumujac (ucz sie repalse, a nie jak pawel na ringu garde spuszczasz), trzeba byc fest wykolejencem zeby szukac porad matrymonialych na takim forum (chyba nizej juz sa tylko typy, ktorzy placa gruba kase za lekcje podrywu prowadzone przez jakiegos zelka z brzuszkiem), a juz w ogole trzeba miec mniej zycia niz arimas, zeby sie o to poklocic.

pozdro dla prawdziwych.
Arimas [Marzec 01, 17:37:30]:   kurde mialem wodke lime+mint ale gdzies mi ja wcielo O.o
jeżeli kogoś ominą pokaz umiejętności shockcp
http://en.twitch.tv/l2eu/b/373818789
7:15-8:15


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Piaskownica kobieco-męsko-argumentacyjna
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 27, 2013, 10:37:27 am »

repalse - jak juz reasumujesz to zazwyczaj konczysz wypowiedz
Wiedziałem, że ktoś zwróci uwagę, zapomniałem przenieść tą część na dół bo obczajałem prowiant na mecz  8)

A co do najta, to szkoda klawiatury, niektórzy próbują być cały czas mądrzy i przekonywać do tego faktu innych, ja wolę sobie czasami "popajacować" ale wiem, że w "poważnych" dyskusjach i wymianach na argumenty nie będę miał problemu w przeciwieństwie jak widać do tych pierwszych.