Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 919445 razy)

  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4975 dnia: Styczeń 15, 2018, 02:42:17 pm »
https://www.youtube.com/watch?v=kIzXfejqdsw 
Fraps z ostatniego siega, tak swoją drogą chyba nie było tyle frapsów z żadnego eventu na skeltcie do tyej pory :)
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4976 dnia: Styczeń 15, 2018, 05:00:19 pm »
Jak bardzo pufa darł ryja od 1 do 10? :D
zjadł na koniec swoje majty?  :afro:
legendy już krążą po discordzie.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4977 dnia: Styczeń 16, 2018, 12:01:40 am »


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4978 dnia: Styczeń 16, 2018, 08:39:40 am »
Jak bardzo pufa darł ryja od 1 do 10? :D
zjadł na koniec swoje majty?  :afro:
legendy już krążą po discordzie.

Podczas siega to raczej było śmiesznie, a  nie darł ryja na ludzi wiedział jak wyglądają liczby, i tak że się udało nam chyba 3 razy odeprzeć atak było niezłym osiągnięciem. A co do samych tekstów jak były wykrzykiwane na TSie to mogą krążyć legendy bo były dobre :D dawno się tak nie uśmiałem ( i nie podchodziły pod rage).

PS. mam wszystko nagrane :)
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4979 dnia: Styczeń 16, 2018, 09:25:37 pm »
Jak bardzo pufa darł ryja od 1 do 10? :D
zjadł na koniec swoje majty?  :afro:
legendy już krążą po discordzie.

Podczas siega to raczej było śmiesznie, a  nie darł ryja na ludzi wiedział jak wyglądają liczby, i tak że się udało nam chyba 3 razy odeprzeć atak było niezłym osiągnięciem. A co do samych tekstów jak były wykrzykiwane na TSie to mogą krążyć legendy bo były dobre :D dawno się tak nie uśmiałem ( i nie podchodziły pod rage).

PS. mam wszystko nagrane :)

Niezłe osiągnięcie? Mieliście wszystkie zamki, plevel przez ponad miesiąc ale wszystkich i straciliście wszystkie zamki... Jak dla mnie pufa kosztem "ally" zrobił sobie PP na 80+, trzyma epicki dla siebie i u niego wszystko jest zajebiście.

Co teraz za DKP dostają wszystkie CP? - serio pytam.


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4980 dnia: Styczeń 16, 2018, 10:06:56 pm »
Mam beke jak co niektorzy przezywaja przegrana :P stalo sie, zawsze sie mozna odegrac za 2 tygodnie


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4981 dnia: Styczeń 16, 2018, 11:59:20 pm »
sobek pierwszy raz cos na skelcie wygral, dajcie mu spokoj


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4982 dnia: Styczeń 17, 2018, 12:05:05 am »
nie śledze tematu, sobek pływa już w epikach jak na lilicie?


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4983 dnia: Styczeń 17, 2018, 12:18:20 am »
Gram na enhasad, ale sledze ten temat ciagle i z tego co widze to Ci "nie czerwoni" maja bol pupy o wszystko i wszystkich ktorzy sa w przeciwnym sidzie zamiast sie cieszyc ze wgl jest sie z kim bic :D

sami mowicie ze wiekszosc "czerwonych" kupila power lvl i nie ma sprzetu, to nie rozumiem jak dalej was mogli cisnac (jesli nie cisna to czemu tak plujecie sie na nich?) watpie zeby ten Pufa byl tak nie do pokonania i wygladalo tak jak u nas ROA, skoro wyprzedzili wasz serwer w 3 miesiace grajac w moze 70osob :D

zero jakiegos poszanowania dla 2 strony jakby to nie byla gra tylko wam rodzine mordowali :)

a do czego zmierzam: widzac jak ludzie wypowiadaja sie na temat czerwonego side, raczej nie chcialbym byc w tym 2, skoro graja tam takie zawistne osoby ;>
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2018, 12:34:34 am wysłana przez fithlaf »


  • Wiadomości: 143

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4984 dnia: Styczeń 17, 2018, 02:54:46 am »
Nie masz pojęcia na temat polityki serwera stad takie wnioski.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2018, 03:09:29 am wysłana przez Mauro »


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4985 dnia: Styczeń 17, 2018, 07:21:14 am »
Trzeba też brać pod uwagę, że obu side'ach grają normalni ludzie, więc takie generalizowanie że czerwoni to chu jest trochę niesprawiedliwe. Z drugiej strony, czym te osoby się kierują, grając pod rządami największego mastaha RMT? Ja tam nie lubię ani apexow ani unitedtów, a ta reszta, która powstała potem wciąż z jakiegoś powodu to tylko pudrowanie tego odwiecznego konfliktu apex vs united. Imo Spectre powinno całkiem kopnąć w dupę apexy (bo tam wcale nie było lepiej niz w czerwonych).
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4986 dnia: Styczeń 17, 2018, 08:52:15 am »
Jak bardzo pufa darł ryja od 1 do 10? :D
zjadł na koniec swoje majty?  :afro:
legendy już krążą po discordzie.

Podczas siega to raczej było śmiesznie, a  nie darł ryja na ludzi wiedział jak wyglądają liczby, i tak że się udało nam chyba 3 razy odeprzeć atak było niezłym osiągnięciem. A co do samych tekstów jak były wykrzykiwane na TSie to mogą krążyć legendy bo były dobre :D dawno się tak nie uśmiałem ( i nie podchodziły pod rage).

PS. mam wszystko nagrane :)

Niezłe osiągnięcie? Mieliście wszystkie zamki, plevel przez ponad miesiąc ale wszystkich i straciliście wszystkie zamki... Jak dla mnie pufa kosztem "ally" zrobił sobie PP na 80+, trzyma epicki dla siebie i u niego wszystko jest zajebiście.

Co teraz za DKP dostają wszystkie CP? - serio pytam.

akurat party ktore najwiecej ma dkp i najwiecej wyciaga epikow to fishfood, co reszta wyciaga za dkp teraz? to samo co wczesniej, adene :) skad adena skoro stracilismy zamki i rb sv/gc? z wszystkich innych rb ktore bijemy :) miesiac temu jedno party np wcyiagnelo 1b adeny z dkp :)


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4987 dnia: Styczeń 17, 2018, 08:54:39 am »
Zaczynając tutaj grę 2-3 miesiące temu wiedziałem 2 rzeczy red side jest zły bo pufa blue side jest zły bo nie ma tam nikogo kto by był CLem, po tych 2 miesiącach wszystko się zgadza blue side stał i patrzył jak pufa robił RBeki i powerlvlował co chciał i kiedy chciał gdy już dawno sami mówiliśmy że gdyby chcieli (blue side) to by dawno wygrywali pvp, ale sorry oni nawet wojny nie wypowiedzieli...
Dlatego uważam że jedna i druga strona jest upośledzona :D jak to wczoraj rozmawialiśmy to albo żyjesz z AIDS albo z Rakiem :D. A co do siega to jak napisałem wcześniej nie było w tym zaskoczenia dla pufy że blue side przejął zamki, gdybyśmy obronili Aden i stracili reszte to by było zwycięstwo red sida i tyle.  A co do DKP to przecież tam mozna wybrać ciekawe rzeczy jak Adena epiki nawet powerlvl u pufy za który bierze euro nie ten o 21 podobno z 76 do 77 w jeden dzień robi. Bym jeszcze pare rzeczy napisał ale ktoś przyjdzie i powie jeszcze że jestem szpiegiem :D
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4988 dnia: Styczeń 17, 2018, 11:46:43 am »
Trzeba też brać pod uwagę, że obu side'ach grają normalni ludzie, więc takie generalizowanie że czerwoni to chu jest trochę niesprawiedliwe. Z drugiej strony, czym te osoby się kierują, grając pod rządami największego mastaha RMT? Ja tam nie lubię ani apexow ani unitedtów, a ta reszta, która powstała potem wciąż z jakiegoś powodu to tylko pudrowanie tego odwiecznego konfliktu apex vs united. Imo Spectre powinno całkiem kopnąć w dupę apexy (bo tam wcale nie było lepiej niz w czerwonych).

Ja nie zapomnę jak w przeciągu pierwszych 2 miesięcy od otwarcia, ludzie z apex zaczęli kupować high lvl postacie od ruskich ;D (i napewno nie byli jedyni, ale oni się z tym w ogóle nie kryli ;) ) nie wiem jak to teraz dokładnie wygląda, ale dzisiaj nie ma l2classica bez RMT, w sumie czy kiedyś było? ;) Mówię o serwerach oficialnych (sam grałem ładnych parę lat na Bartzie).


  • Wiadomości: 143

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4989 dnia: Styczeń 17, 2018, 12:56:10 pm »
Cytuj
po tych 2 miesiącach wszystko się zgadza blue side stał i patrzył jak pufa robił RBeki i powerlvlował co chciał i kiedy chciał gdy już dawno sami mówiliśmy że gdyby chcieli (blue side) to by dawno wygrywali pvp, ale sorry oni nawet wojny nie wypowiedzieli...
zbyt maly online byl zeby cokolwiek zrobic, potrafilismy miec na sv bosach 60 osob w cc


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4990 dnia: Styczeń 17, 2018, 10:24:46 pm »
Zaczynając tutaj grę 2-3 miesiące temu wiedziałem 2 rzeczy red side jest zły bo pufa blue side jest zły bo nie ma tam nikogo kto by był CLem, po tych 2 miesiącach wszystko się zgadza blue side stał i patrzył jak pufa robił RBeki i powerlvlował co chciał i kiedy chciał gdy już dawno sami mówiliśmy że gdyby chcieli (blue side) to by dawno wygrywali pvp, ale sorry oni nawet wojny nie wypowiedzieli...
Dlatego uważam że jedna i druga strona jest upośledzona :D jak to wczoraj rozmawialiśmy to albo żyjesz z AIDS albo z Rakiem :D. A co do siega to jak napisałem wcześniej nie było w tym zaskoczenia dla pufy że blue side przejął zamki, gdybyśmy obronili Aden i stracili reszte to by było zwycięstwo red sida i tyle.  A co do DKP to przecież tam mozna wybrać ciekawe rzeczy jak Adena epiki nawet powerlvl u pufy za który bierze euro nie ten o 21 podobno z 76 do 77 w jeden dzień robi. Bym jeszcze pare rzeczy napisał ale ktoś przyjdzie i powie jeszcze że jestem szpiegiem :D

Ci do blue to była ta sama taktyka co red, jak nie mieli 1 side to odwołali wojny.
hmn... czy ja dobrze rozumiem w red side jest ok .. bo można zapłacić w euro pufa aby zrobił plev w 1 dzień? Przecież nie trzeba być w żadnym side aby kupić plev.
Pufa ma wszystkie epicki ... ok ... ile epiców dostaliście w ciągu tych 2-3 miesięcy jak gracie aktywnie jako CP?


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4991 dnia: Styczeń 17, 2018, 11:14:24 pm »
Za to że ktoś jest w klanie to chyba nikt nie dostał epiców, 0 tyle dostaliśmy i 0 tyle razy bylismy na AQ Core i orfenie ( nie mamy postaci na to) a power lvl na sv był po jednej postaci z CP z całego ally aby nie nie dostawać każdy po 1kk exa tylko aby sie te postacie mogły odpalić i zrobić po 20 30kk expa z każdego RBeka.
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4992 dnia: Styczeń 18, 2018, 08:40:50 am »
Jak dla mnie nieoplacalny interes :] kazdy idzie gdzie mu lepiej :] lepiej niech wszyscie polskie cp dolacza do xenotavern ostatnio 54 osoby w cc na siege jeszcze z  2-3 cp i mozna robic 3 side :p


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4993 dnia: Styczeń 18, 2018, 12:26:51 pm »
Tym bardziej, że wygląda na to, że Xeno grają w klanie z przekonania, a nie dla kasy, free expa czy epików. Wystarczy wbić levele, a teraz jest to mega proste i lać w dupsko tyhc RMT masterów bez skilla i ludzi.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4994 dnia: Styczeń 26, 2018, 08:41:24 am »
Spokój taki jak by się nic nie działo, ewentualnie się tyle się dzieje że nie ma kiedy pisać :D
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4995 dnia: Styczeń 26, 2018, 10:05:15 am »
FAARMAAAAAA! Coś czego 90% skeltha nie zna :D
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4996 dnia: Styczeń 26, 2018, 10:14:48 am »
e tam farma ja co się zaloguję to pvp godzine jak żyć :D
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4997 dnia: Styczeń 26, 2018, 11:13:41 am »
jedni farmią inni kupują, tak żyć :D
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4998 dnia: Styczeń 26, 2018, 12:02:51 pm »
U mnie w party jest etap gdzie musimy dobić lvle sprzęt jakiś mamy koło 77 będzie trzeba się wziąć za farmę adenki ale teraz to ciężko wszystko pogodzić grając po max 4 godziny dziennie nie licząc weekendów.
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4999 dnia: Styczeń 28, 2018, 11:33:22 pm »
No i Gludio 3x raz nasze :-D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2018, 11:45:35 pm wysłana przez Vilhelm »
Lineage 2 Classic EU Skelth
Titan 78 - Vilhelm
Moonlight Sentinel 77 - Villz