Witaj
Gość

Wątek: L2 jak to ogarnąć??? HELP 6Lat =life  (Przeczytany 2238 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

L2 jak to ogarnąć??? HELP 6Lat =life
« dnia: Wrzesień 18, 2014, 01:29:10 pm »
Siema. Liczę na pomoc. OCB. Grałem w tą grę jakoś z 6 lat temu. Ostatnia chronika INT (zaczynałem od C4 pamiętam L2 PARADISE).
Generalnie jestem graczem typu low rate. x5 x3 raz x15. Grałem na Alerson ,DEX, RPG, EPI i wiele wiele innych.

Proszę o pomoc gdyż nie ogarniam tych "STAR WARS" które teraz wity, marki, tatoo WTF??? Mam nadzieję, że nie zabiło to totalnie gry gdyż wspomnienia z L2 INT są jakby to ująć KURWA NIE WYMOWNE.

 Ktoś mi może pomóc, co bym obczaił ocb w tych kronikach. Jak to następuje po sobie INT( bo dotąd raczej ogarnę wszystko) co się dzieje potem jakie kroniki tak po kolei proszę o pomoc, żebym mógł ogarnąć patch note`s. 1. IN> then> then> GOD ?

Zdaje sobie sprawę, że raczej L2 c6 to przeszłości i "nowym" graczom grind ni w huj, więc moje marzenie o L2 C6 odstawiłem do lamusa, gdyż jest nierealne w związku z czym proszę o help. Trzeba się odnaleźć w tej nowej rzeczywistości kronik typu H5 , GF etc.

Proszę tylko o info czy takie postacie jak SWS (mój main), WC, BD czy to jeszcze żyje czy tylko DUALBOX all the time.

PS: Jeżeli ktoś z  "starej" ekipy FF żyje to contact me. Ciska się Ciska.




  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: L2 jak to ogarnąć??? HELP 6Lat =life
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 18, 2014, 08:30:39 pm »
Tu masz patch notes do High Five włącznie.
http://legacy.lineage2.com/news/kamael_01.html


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: L2 jak to ogarnąć??? HELP 6Lat =life
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 19, 2014, 12:23:59 pm »
Dzięki wielkie o coś takiego mi chodziło. L2P


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: L2 jak to ogarnąć??? HELP 6Lat =life
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 02, 2017, 11:10:52 am »
Witam,
Mam ten sam problem ja grałem 8 lat temu i to co teraz się dzieje z L2 to tragedia :(. Kiedyś trzeba było się napracować na każdy lv na każdy equip. Teraz to gra prowadzi za rączkę jak niepełnosprawne dziecko :( 


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: L2 jak to ogarnąć??? HELP 6Lat =life
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 02, 2017, 02:32:42 pm »
Twórcy gry dostosowują grę do poziomu i oczekiwań gracza, nie odwrotnie...


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: L2 jak to ogarnąć??? HELP 6Lat =life
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 02, 2017, 02:56:31 pm »
Wiem,
Naszczęście mamy jeszcze classic :)


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: L2 jak to ogarnąć??? HELP 6Lat =life
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 02, 2017, 05:57:53 pm »
Witam,
Mam ten sam problem ja grałem 8 lat temu i to co teraz się dzieje z L2 to tragedia :(. Kiedyś trzeba było się napracować na każdy lv na każdy equip. Teraz to gra prowadzi za rączkę jak niepełnosprawne dziecko :(
chcialbym zobaczyc jak gra prowadzi cie za raczke do pvp seta +10 i 105 lvla